راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

melodi753

عضو جدید
سلام مدير عزيز ميخواستم بدونم ميشه فايل ورد رو گذاشت تو سايت منظور م چند صفحه نيست مثل پروژهاي صد صفحه اي اگه ميشه چجوري و اينكه سايت tinypic غير فعال شده عكسا رو چطور دانلود كنيم

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام مدير عزيز ميخواستم بدونم ميشه فايل ورد رو گذاشت تو سايت منظور م چند صفحه نيست مثل پروژهاي صد صفحه اي اگه ميشه چجوري و اينكه سايت tinypic غير فعال شده عكسا رو چطور دانلود كنيم

دوست عزیز شما میتونید تمام پروژه هاتونو تو سایت قرار بدین ولی چون حجمشون زیاد و سایت سنگین میشه بهتره که تو سایت www.4shared.com آپلود کنید و بعد لینکشو تو باشگاه بذارید البته اول باید تو این سایت عضو بشید.
در مورد عکس هم میتونید از این سایت استفاده کنیدwww.imageboo.com و لینک آخری رو تو قسمت قرار دادن لینک عکس بذارید. یا میتونید تو گوگل سرچ کنید و سایتهای دیگه ای رو پیدا کنید.
موفق باشید

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام و خسته نباشید ... :gol:

خواستم در رابطه با تاپیک طرفداران میر حسین موسوی بدونم . اینطور که معلومه از کار افتاده .

در شرایطی که تمام سایت ها ف ی ل ت ر اند و سانسور شدید اطلاعاتی از SMS گرفته تا Yahoo Messenger رخ داده از مسئواین سایت انتظار نمیره پشت سر عده زیادی از کاربرانشون رو به این سادگی خالی کنند . :thumbsdown:

اگه این کار دلیل خاصی داشته ، لطفا بیان بشه . کی جوابگوئه ؟؟؟

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام و خسته نباشید ... :gol:

خواستم در رابطه با تاپیک طرفداران میر حسین موسوی بدونم . اینطور که معلومه از کار افتاده .

در شرایطی که تمام سایت ها ف ی ل ت ر اند و سانسور شدید اطلاعاتی از SMS گرفته تا Yahoo Messenger رخ داده از مسئواین سایت انتظار نمیره پشت سر عده زیادی از کاربرانشون رو به این سادگی خالی کنند . :thumbsdown:

اگه این کار دلیل خاصی داشته ، لطفا بیان بشه . کی جوابگوئه ؟؟؟
دوست عزیز بنده از این مورد بی اطلاع هستم..
این موضوع رو با مدیران تالار مربوطه و مدیر ارشد سایت در میان بزارین..
موفق باشید..

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام سعيد جون .مرسي از راهنماييت خيلي دوستت دارم.

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال ت رو کامل متوجه نشدم...
لطفا واضح تر بیان کن..

سعید جان مظورم اخطار هایی هستش که برادر ربات به ما می دهد

مثلا در مورد بی احترامی به همدیگر برادر رباط اخطار میده
بعضی ها قرمزه
بعضی ها زرده
جریانشون چیه
تا چند تا اخطار مجاز هستیم دریافت کنیم

چطور اخراجی موقت میشویم و...:whistle:

سـعید

مدیر بازنشسته
سعید جان مظورم اخطار هایی هستش که برادر ربات به ما می دهد

مثلا در مورد بی احترامی به همدیگر برادر رباط اخطار میده
بعضی ها قرمزه
بعضی ها زرده
جریانشون چیه
تا چند تا اخطار مجاز هستیم دریافت کنیم

چطور اخراجی موقت میشویم و...:whistle:
خب اخطار های زرد جنبه تذکر داره و با دریافت هرچند هم زیاد شما از سایت اخراج نمیشین اما به در پرونده شما ثبت میشه که برای مدیرانی که به شما اخطار میدن این حکم رو پیدا میکنه که دفعه بعد با تکرار مجدد خطا به شما کارت قرمز بدن..
کارت های قرمز هم اگر از 8 امتیاز منفی بگذره به مدت 2 هفته اخراج موقت میشین..
برای اطلاعات بیشتر تاپیک زیر رو مطالعه کنین...
سيستم تخلفات و امتياز منفی

n12b54

عضو جدید
حذف تایپیک

حذف تایپیک

سلام
چطور میشه تایپیکی رو که خودت زدی حذف کنی؟
;)

parmidaa

عضو جدید
با سلام
بنده تاپيكي رو براي فروش زدم بعد از مدتي كه وارد اين تاپيك شدم ديدم ازم شماره مي خواد چه طوري مي تونم اين شماره رو بگيرم .
با تشكر

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
با سلام
بنده تاپيكي رو براي فروش زدم بعد از مدتي كه وارد اين تاپيك شدم ديدم ازم شماره مي خواد چه طوري مي تونم اين شماره رو بگيرم .
با تشكر

منظورتون رو متجه نشدم. کجاش شماره میخواد؟

Elin_z

عضو جدید
خداحافظ

خداحافظ

با سلام
بنا به دلایل شخصی من دیگه هیچوقت نمیخوام بیام تالار میشه همه پستهایی که من جواب دادم یا هر تایپیکی که من ایجاد کردم و پیغامهای خصوصی و.... همه و همه رو پاک کنید.
با تشکر
لطفاً هر چه زودتر اقدام شود. ممنون

reza_1364

مدیر بازنشسته
سئوال

سئوال

سلام.من سه تا پیام دارم که به هیچ وجه نمیتونم پاکشون کنم.یا حتی بخونمشون

این پیامها در قسمت(( پیامهای منتظر تایید بازدیدکنندگان صفحه مشخصات شما)) است.ممنون میشم کمک کنید

sara.sss27

عضو جدید
مشکل پیام خصوصی

مشکل پیام خصوصی

سلام. من یک پیام خصوصی رو جوابreply کردم اما نمی تونم این جواب رو خودم ببینم. کجاست؟؟؟
تازه اون دوستی که من بهش جواب دادم هم دیگه خبری ازش نیست. چطور میتونم بفهمم که جواب به دستش رسیده یا نه؟؟

استفاده از پوشه هارم می شه برام توضیح بدین؟ من دوتا پوشه دریافت شده دارم و دوتا فرستاده شده.:surprised::surprised::surprised:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام. من یک پیام خصوصی رو جوابreply کردم اما نمی تونم این جواب رو خودم ببینم. کجاست؟؟؟
تازه اون دوستی که من بهش جواب دادم هم دیگه خبری ازش نیست. چطور میتونم بفهمم که جواب به دستش رسیده یا نه؟؟

استفاده از پوشه هارم می شه برام توضیح بدین؟ من دوتا پوشه دریافت شده دارم و دوتا فرستاده شده.:surprised::surprised::surprised:
سلام..
پیام هایی رو که شما Reply میکنین در پوشه پیام های فرستاده شده ذخیره میشه..
پوشه ها هم به شما کمک میکنه که پیام های خودتون رو دسته بندی کنین..
یعنی میتونین با ساختن چندین پوشه و متقل کردن پیام هاتون در این پوشه ها پیام های خودتون رو طبقه بندی کنین..

parmidaa

عضو جدید
با سلام
بنده تاپيكي را براي فروش زده ام .
اوايل در اين تاپيك مي توانستم برم .
ولي الان كه مي رم رمز عبور از بنده مي خواد .
«راي ورود به اين تالار احتياج به رمز عبور داريد . درصورتي كه از مديران تالار هستيد براي دريافت رمز عبور به مديريت سايت پيغام بفرستيد
براي ورود رمز عبور را وارد كنيد»
پيغامش اين مي باشد .
با تشكر راهنمايي كنيد .

سـعید

مدیر بازنشسته
با سلام
بنده تاپيكي را براي فروش زده ام .
اوايل در اين تاپيك مي توانستم برم .
ولي الان كه مي رم رمز عبور از بنده مي خواد .
«راي ورود به اين تالار احتياج به رمز عبور داريد . درصورتي كه از مديران تالار هستيد براي دريافت رمز عبور به مديريت سايت پيغام بفرستيد
براي ورود رمز عبور را وارد كنيد»
پيغامش اين مي باشد .
با تشكر راهنمايي كنيد .
لطفا لینک تاپیکتون رو بدین تا بررسی کنم...

parmidaa

عضو جدید
مرسي كه گفتيد چون من خيلي وقت بود اين تاپيك رو شروع كرده بودم .
با تشكر از شما دوستان گرامي

بالا