زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصه ها چه کوتاه مي شوند

وقتي که هر روز با "آمــــــد "شروع مي شود

و هر شب با" رفت" تمام مي شود

چه فعل ساده ايست "آمد"

و چه شعر حزيني "رفت

میبینی امشب نُهمين ماهگرد ِ سال ِ دوم است

دومين نيستي ِ تو ...!

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصه ها چه کوتاه مي شوند

چه فعل ساده ايست "آمد"

و چه شعر حزيني "رفت

دومين نيستي ِ تو ...!
وحید این شعرت مشکوک بود!!!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif

سلام، صبح نزدیک ظهرتون چطوره؟

.

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
مباركه تولد مريم خانم امروزه چه جالب ايشالله صدها سال زندگي كنه

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اختیار داری به پای شما نمیرسم :razz:
عیب نداره من عزیزم به جات تشکر میکنم اول از همه از خودت گلممم
میسییییییییییییییییییییییییی عزیزمممممممممممممممممممممم:gol::heart::gol:
دوست داره...
میخاد ببینه....
:surprised:
بيشترين تراكم كاربري در سايت 1,689 کاربر در 2009/12/15 و ساعت 09:44 PM بوده است.
kaghaz rangi, ...Melody, 84220440, 861188252, afsoon6282+, Agent_47, agin, ahmadlinux, aihan, Alireza_2003, AminNePo, amirs1987, Amir_Ans, ARAMESH, architectinium, Archi_Shiva, arefeh sadat, bacc, baroonearamesh, behnaz1312, Civil Boy, civil1363, D.ARCH, danielo, dft, Erfan_K, FA195, fargol_2408, farideh_4031, farshid618524, Fo.Roo.GH, forsha, fzl, gandomak_9363, H A M I D+, haj_mostafa, hamed tarantash, Hamid MB, hamid15, hamid_alvand1989, hhh_the_game, Javad_ht, jonny depp, karen-arian, kazimoto, kind killer, libasabzevar, lili 68, lili1122, m.vatandoust, MaFia, mahnaz.demehri, mahsook, malek1988, maryam-d, maryam_22, mehdix622, mehrnaznazemi, mehrshad53, mehr_83, MEMOL...+, michel, milad..k, mirror_life2006, mkhmkh, mostafanokhodian, mo_amin, mtksh2000, m_hasani, naghmeirani+, narshooka, ne_sh67, nice girl, niktaa, nomber_van, Null, NYC, omn, Orion neb, paprika, phalagh, pme, raminbabak, rasool.civil, rezanassimi, roze888+, rozhann, saeedhashemee, saeide20, samira sadat, samira2007, sh85, shadmehrbaz, shahruzs, shfpr, shima 29099, smsr, snazari, solar, soli683, sputnik-rock, tosa@, مهسیما, محسن ز, يوزا., vahid2007, yasi * m, آيدين خليلي آذر, افشین...+, اقیانوس, امین بی 1, امید نیا+, تاریک وتنها, ترمه جون, حــامد, حسین-تی, دل دل, سه رتنور, سيما ايلار, سرمد حیدری, سعید معمار, علی3705
چقد مدیر!!!:surprised:
به نظرتون آواتارم در چه حدیه ؟

از 100 بهش نمره بدین
راستشو بگم؟؟؟:redface::redface::redface:
نه همن 87
چون قشنگه ولی من بیشتر طبیعتو دوست دارم برا همین گفتم
حالا آواتار من به نظرتون نمرش چنده؟از همون 100 تا
قشنگه ولی دختره نه :surprised::redface:
قصه ها چه کوتاه مي شوند

چه فعل ساده ايست "آمد"

و چه شعر حزيني "رفت

دومين نيستي ِ تو ...!
:cry::cry::cry:
خب نره!

به من چه ربطی داره که میخواد بمونه
یا
نه؟!
:surprised:چقد رک
سلام به همگی

بچه ها بیاین تولد مریمیه

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=172367
:gol::gol::gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
محمدرضا جان مگه پست اول تاپیکو نخوندی؟26 بوده من فکر میکردم امروز بوده
شرمندش شدم:cry:
نه بابا شرمنده چرا اصلا تولد باشه هر روز باشه خود من سوم فروردين تولدم بود يه صفر بزارم جلو سه امروز ميشه :D

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نه بابا شرمنده چرا اصلا تولد باشه هر روز باشه خود من سوم فروردين تولدم بود يه صفر بزارم جلو سه امروز ميشه :D

صفر که ارزشی نداره قربونت برم
تولد تو هم مبارک

http://www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

• Like
واکنش ها: fgni

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوم اردیبهشت تولد یکی از بچه هاس و به هیچکی نگفته و دوس نداره براش تاپیک بزنیم و من 28 خرداد (که میشه دو روز پیش) حساب کردم گفتم دو روز دیگه تولدشه( :eek:درحالیکه میشد 5 روز دیگه:redface:)خلاصـــــــــــــــــه کجا بودم؟؟؟اهان!!!
داشتم پیش خودم میگفتم منم برای سوپرایزش از الان تو پروفایلش بهش تبریک میگم تا روز تولدش رفتم گفتم تولدت مبارک میدونم دو روز دیگه تولدته ولی اومدم پیشواز:D اونم بهم گفت من دو اردیبهشت بدنیا اومدم نه 30م خرداد :( منم گفتم خب سوتیه دیگه :D:redface:
اینجا بود که بهم ثابت شد خونوادم حق دارن بهم بگن گیج :redface::redface::redface:

بالا