تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kamran021

عضو جدید
به نظر من تهرانم بزن اگه دوس داری.چون مثلن من خودم با وجودی که ترازم 6509 هست ولی احتمالش کمه تهران جنوبو بزنم.مثلمن آدمایی مثل منم هستن
دلیل اینکه تهران جنوب نمیزنین چیه ؟ ؟ چون منم احتمال داره ترازم به جنوب برسه اما خودم استادای قزوین بیشتر میشناسم و قبول دارمم میخواستم بدونم شما دلیلتون چیه

Arc370

عضو جدید
بچه ها یه سوال
کسانی که امسال ارشد آزاد قبول شده اند اگه ثبت نام نکنند باز اگه بخوان سال دیگه می تونن کنکور آزاد شرکت کنند؟ یا قانونش مثل سراسریه یعنی یک سال باید بگذره ... ؟!

ff_z

عضو جدید
بچه ها یه سوال
کسانی که امسال ارشد آزاد قبول شده اند اگه ثبت نام نکنند باز اگه بخوان سال دیگه می تونن کنکور آزاد شرکت کنند؟ یا قانونش مثل سراسریه یعنی یک سال باید بگذره ... ؟!

نه مثل سراسری نیست میتونی سال بعدم شرکت کنی

xx_shaghayegh

عضو جدید
سلام .اینم اولویت ها من
پردیس علوم تحقیقات یزد
واحد یزد
واحد تفت
تهران جنوب
ترازم 5900 ورتبه ام 500
احتمال قبولی هست؟؟؟

arckey

عضو جدید
بچه ها یه سوال
من تا حالا سه بار ارشد آزاد شرکت کردم ، سال اول 45 اسکیس زدم هیچ جایی قبول نشدم سال دوم 50 درصد اسکیس زدم تکمیل ظرفیت مهر ، علوم و تحقیقات سیرجان قبول شدم ولی نرفتم امسال هم که دیگه ترکوندن با تصحیح پاسخ و نامه و اسکیسشون ، برا من و خیلی از کسایی که من سوال کردم اسکیس زدن 5درصد !!!!

*TT*

عضو جدید
بچه ها کسی نمی دونه تراز کرمانشاه چقدره؟میشه با 5800 اونجا قبول شد؟؟:w05:

saeedeh.arch

عضو جدید
سلام دوستان
تو برنامه درسی واحد قزوین 8 گروه کلاس برای طرح 1 ارائه شده، این 8 تا کلاس برای 26 نفر قبول شده نیست که! احتمالاً به اندازه 7 تا کلاس دیگه تو تکمیل ظرفیت اعلام می کنند البته نمی دونم برای هر کلاس چند نفر ظرفیت در نظر گرفتند.پس زیاد جای نگرانی نیست.مشاهده پیوست 114992
در مورد شهریه هم ترم اول با احتساب 10 واحد درسی 1،800،000 که نسبت به پارسال افزایش زیادی نداشته
کسی نمیدونه پارسال قزوین چندتا کلاس طرح 1 گذاشته بود واسه مهر؟8تابود؟میخوام ببینم امسال بیشتر برمیدارن تو تکمیل ظرفیت؟یامثل پارساله؟

saeedeh.arch

عضو جدید
یه سوال.من 2تا انتخاب بیشتر ندارم.یکی قزوین یکی هم تهران جنوب.اگه یه انتخاب سومی هم داشته باشم که مطمئنم اونوقبول میشم اگه انتخابش کنم وبعد اینکه نتایج تکمیل ظرفیت اومدو دقیقا همون انتخاب سومم رو قبول شدم دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنم؟چون مطمئنم تو تکمیل ظرفیت بهمن میتونم قزوین قبول شم.لطفا یکی راهنماییم کنه.:(:(

TUliP

عضو جدید
یه سوال.من 2تا انتخاب بیشتر ندارم.یکی قزوین یکی هم تهران جنوب.اگه یه انتخاب سومی هم داشته باشم که مطمئنم اونوقبول میشم اگه انتخابش کنم وبعد اینکه نتایج تکمیل ظرفیت اومدو دقیقا همون انتخاب سومم رو قبول شدم دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنم؟چون مطمئنم تو تکمیل ظرفیت بهمن میتونم قزوین قبول شم.لطفا یکی راهنماییم کنه.:(:(

میشه بگین تراز شما چند بوده؟

*TT*

عضو جدید

واس منم این سواله دقیقا...
من که فکر میکنم نمیشه شرکت کرد واس بهمن ماه اگه قبول شیم...ولی خب ریسک هم داره دیگه.یهو میبینی شانس که نداریم اونا هم که تکلیفشون با خودشون مشخص نیست بهمن اصلا تکمیل نمیگیرن...هم از اینجا میمونیم هم از اونجا:wallbash:

albaloo_66

عضو جدید
چرا هیچکس جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تراز 5041 میتونم جایی قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeedeh.arch

عضو جدید
واس منم این سواله دقیقا...
من که فکر میکنم نمیشه شرکت کرد واس بهمن ماه اگه قبول شیم...ولی خب ریسک هم داره دیگه.یهو میبینی شانس که نداریم اونا هم که تکلیفشون با خودشون مشخص نیست بهمن اصلا تکمیل نمیگیرن...هم از اینجا میمونیم هم از اونجا:wallbash:
والا بخدا.تو بدشانسی من یکی که شکی نیست.دلم میخواد قزوین قبول شم.از طرفی میترسم بهمنم بردارن و من اونوقت میسوزم که چرا اینکارو کردم. یه جورایی مفت از دستش میدم.اخه تراز الانم رو مرزه قبولیه

*TT*

عضو جدید
والا بخدا.تو بدشانسی من یکی که شکی نیست.دلم میخواد قزوین قبول شم.از طرفی میترسم بهمنم بردارن و من اونوقت میسوزم که چرا اینکارو کردم. یه جورایی مفت از دستش میدم.اخه تراز الانم رو مرزه قبولیه

اگه بد شانسیت مثل من باشه ...پس اگه انتخاب کنی قبول شی بهمن مطمئنم تکمیل ظرفیت میده و اگه قبول نشی تکمیل طرفیت نمیده.:w09:

رتبه چی؟با آخرین نفر چقدر فاصله داری؟

saeedeh.arch

عضو جدید
اگه بد شانسیت مثل من باشه ...پس اگه انتخاب کنی قبول شی بهمن مطمئنم تکمیل ظرفیت میده و اگه قبول نشی تکمیل طرفیت نمیده.:w09:

رتبه چی؟با آخرین نفر چقدر فاصله داری؟
دقیقا فکر کنم همینجوری شه:D
رتبم 136شده.

hadixyz

عضو جدید
نه عمو . اینطوریا که میگی نیست . دانشگاه آزاد مال بابام نیست ولی :
امسال من هم دولتی امتحان دادم هم آزاد
آزاد سخت تر از دولتی بود . چون دانشجو اول مدیریتشه داره سفت می گیره که دانشگاه آزاد رو بالاتر بکشه
در هر صورت من نه آزاد قبول شدم نه دولتی . تو دولتی 25 درصد هم داشتم ولی تو آزاد آخرش 6 درصد بود ( درس هامو میگم)

قبولی بابا
قبولی
آزاد همه قبولن....
چیییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آآآآآآآآآآآزاااااااااااااااااااااااد ؟؟؟؟ بابا بی خیال آزاد که کشکه دوغه ماسته ....!!!!
اینا حرفایی بود که تو این باشگاه و هر جا که میرفتم می شنیدم اونقدر شنیدم که در نهایت کتابارو بستم .... اما چی شد؟؟؟؟؟
بازم گولم زدن!!!:confused:

میهن مشرقی

عضو جدید
یه سوال دارم.....ترازای دانشگاها رو از چه سایتی میشه گرفت؟4shared داره اما نمیشه ازش دانلود کرد:( معماری رو نمیگم باقی رشته ها رو میخوام:(

hadixyz

عضو جدید
پسرخاله من مکانیک مشهد با تراز 5785 رتبه 28 آورد و قبول شد . آخرین تراز و رتبه 5652 و 39 بود . رتبه ی خودم 174 شد و قبول نشدم
درضمن امید داشتن که پولی نیست . من الان با این رتبه ی دقیانوسی اقیانوسی امید دارم .

hadixyz

عضو جدید
قبول میشی

سلام، من تبریز شرکت کرده بودم ترازم و بقیه رو گذاشتم. من تو تکمیل ظرفیت تبریز یا جای دیگه می تونم قبول شم؟
نام رشتهمهندسي معماريمجموعه امتحانیمجموعه معماري
نام واحد انتخابيتبريزرتبه در انتخاب215
نمره كل5520حد نصاب4000توضيحات
نمره آخرين نفر انتخاب اول6288رتبه آخرين نفر انتخاب اول27مردود

hadixyz

عضو جدید
به نظرت با 174 مشهد قبول می شم؟ تا 39 قبول شدن
به نظر من ظریفت قبولی زیاد شده واین منطقی هست برای دانشگاه ازاد وپارسال 250نور قبول شد تو مهر همه کسانی که تا 200 هر دانشگاه اوردند قبول میشند احتمال 80 درصد شاید تا 250 بگیرند .چون بعضی ها شرکت نمیکنند .......من 117 چالوس اوردم .ترازم5447

dokhtar 68

عضو جدید
بچه ها کسی نمی دونه تراز کرمانشاه چقدره؟میشه با 5800 اونجا قبول شد؟؟:w05:
من بدون آزمون علوم تحقیقات کرمانشاه پذیرفته شدم ترم پیش نرفتم. کاش شما قبول میشدی خوراشگان. بعد با هم جابه جا میشدیم :دی

dokhtar 68

عضو جدید
بچه ها قزوین که نمیگیره تکمیل ظرفیت. پردیس علوم تحقیقات قزوین رو دارین بحث میکنین؟ اونوقت خوبه این دانشگکاه؟
میشه لطفا یه توضیحی در مورد دانشگاه ها ی خوب تر بدین؟ بگین کدوما بهترن؟

dokhtar 68

عضو جدید
راستی من چند بار گفتما ولی بازم میگم تراز و رتبه امو. خاهشا یکی راهنماییم کنه در مورد انتخابهام
من رتبه ام 103 و ترازم 5855 شده در خوراسگان
به نظرتون کجا میتونم بیارم
واحد تهران جنوب میتونم بیارم؟
علوم تحقیقات اصفهان و دانشگاه آزاد واحد یزد چطورن؟
من تهرانو بیشتر از همشون دوست دارم :( حداقل ادم اینهمه پول میده میدونه راه دوری نمیره . دانشگاهش خوب بوده.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم. پشت کنکوری معماری ...

saeedeh.arch

عضو جدید
بچه ها قزوین که نمیگیره تکمیل ظرفیت. پردیس علوم تحقیقات قزوین رو دارین بحث میکنین؟ اونوقت خوبه این دانشگکاه؟
میشه لطفا یه توضیحی در مورد دانشگاه ها ی خوب تر بدین؟ بگین کدوما بهترن؟
چرا قزوینم میگیره مثل بقیه جاها.فقط کسایی رو که حوزه امتحانیشون همون دانشگاه قزوین بود.ولی پردیس علوم تحقیقات قزوین رو نمیدونم چطوره!!!!

dokhtar 68

عضو جدید
راستی من چند بار گفتما ولی بازم میگم تراز و رتبه امو. خاهشا یکی راهنماییم کنه در مورد انتخابهام
من رتبه ام 103 و ترازم 5855 شده در خوراسگان
به نظرتون کجا میتونم بیارم
واحد تهران جنوب میتونم بیارم؟
علوم تحقیقات اصفهان و دانشگاه آزاد واحد یزد چطورن؟
من تهرانو بیشتر از همشون دوست دارم :( حداقل ادم اینهمه پول میده میدونه راه دوری نمیره . دانشگاهش خوب بوده.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم. پشت کنکوری معماری ...
به نظرتون من که انتخاب اولم خوراسگان بوده ممکنه بتونم همونجا هم قبول بشم؟
تراز خوراسگان 6500 و رتبه اخرین فردش هم 27 بوده. میشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.