چرا مردان زنان را فقط برای رفع هوس میخوان

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا مگه ازدواج زورکیه؟
طرف نمیخاد تو رو...
از ریخت تو بدش اومده...
ریخت یکی دیگه رو الان دوست داره :biggrin:
متاسفم برای بعضی از اقشار تحصیلکرده جامعه
کجا رفتند اونایی که ادعا میکردند جنسشون پاکه ...........بیان ببینند تو همین باشگاه هم داریم لازم نیست جامعه آماری در نظر بگیریم همین باشگاه کافیه خیلیا نمی فهمند پس سکوت بهترین راه ممکنه
هوس بازی اینه دیگه
خوشبختانه به هیچکس دل نبستم که حالا بخواد برای قیافه ازم جدا بشه اون افرادی که چهره رو در نظر میگیرند جای عشق هوس براشون معنی شده
:D:D:D:Dعجب طرز فکری بیچاره کسی که همسر آینده تو میشه خدا به فریادش برسه

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دخترای این سایت همشششششششششششششششش از این سوالا تو ذهنشون ایجاد میشه؟

چرا شما همشششششششششششششششش فکر میکنید الان مردان باید الاغ شما باشند و هر چی شما بگید انجام بدن؟

چرا شما فکر میکنید الان اگر دوست پسر رفیقتون اگر دو دره بازی کرده سر دوستتون الان همه انیجورند؟

چرا بعضی از شماها سهل انگاری و بهتره بگم اشتباه و بی فکری خودتونو پای دیگران میبندید؟

خیلی خوبه بقیه ی تاپیکایی رو که پسرا هم در مورد خانمها می ذارن یه مطالعه بفرمایید

بعد طرز فکر خیلی ها دستتون می یاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون مردی که دست روی زنش بلند میکنه.باید دارش زد تا درس عبرتی برای همه این اشغال ها بشه.
ولی متاسفانه تو این مملکت میروند به جاش یک مشروب خور را اعدام میکنند
البته من تا به حال از نزدیک شاهد نبودم و از اشناها نشنیدم که مردی جرات کنه زنش را بزنه.
حالا شاید بابلسر اینجوری هست

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جداً از وجود همچین مردایی حالم به هم میخوره!
مردانی که مغزشون فقط به زیر شکمشون فکر میکنه!
و به قول یک عالمی: ارزش هرکس در حد همونی چیزی است که بهش فکر میکنه...

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر قوانین ضد زن که در کشور ما اجرا میشه
بخاطر عدم آگاهی زن از حق و حقوقش
بخاطر قباحت طلاق و عدم حمایت خانواده ها از زنی که متارکه کرده
بخاطر تربیت بد پسر خانواده که خشونت رو نشانه مردانگی میدونه
بخاطر غرور کاذب مردها که میراث پدرسالاریه
بخاطر اینکه بیشتر زنها استقلال مالی ندارن و متکی به شوهر هستن
بخاطر تو سری خور بار آوردن دختران به سفارش بانیان دینی
بخاطر فقر فرهنگی............................
بخاطر ............................................

نگران نباش ما به حقوقمون آشنا هستیم و اجازه نمیدیم کسی پاشو از گلیمش درازتر کنه..!
البته اگر اسلام دست و بالمون رو نبنده :mad:

نگران نباش ما به حقوقمون آشنا هستیم و اجازه نمیدیم کسی پاشو از گلیمش درازتر کنه..!

همین جمله شما تمام حرفهای قبلیتون رو بی معنی می کنه که ؟؟؟؟
خیلی های دیگه هم مثل شما به حقوقشون آشنا هستن ....

شما کل جامعه رو یه جامعه عقب مونده توصیف کردی که انگار زن فقط آفریده شده واسه سوءاستفاده .
در صورتی این روزها تعداد مردهایی که با درک و شعور بیشتری حتی نسبت به بعضی از خانمها دارن زندگی می کنن خیلی زیاد هست .

و اینکه
البته اگر اسلام دست و بالمون رو نبنده

هیچ دینی مثل اسلام این همه به زن و ارزشهای اون پا به پای مردها بها نداده ....

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون مردی که دست روی زنش بلند میکنه.باید دارش زد تا درس عبرتی برای همه این اشغال ها بشه.
ولی متاسفانه تو این مملکت میروند به جاش یک مشروب خور را اعدام میکنند
البته من تا به حال از نزدیک شاهد نبودم و از اشناها نشنیدم که مردی جرات کنه زنش را بزنه.
حالا شاید بابلسر اینجوری هست
حق با شماست شما درست میگید اما قانون تو جامعه ما به نفع مردا تنظیم شده پس اعدامی هم در کار نیست زن با لباس سفید میره خونه بخت با کفن برمیگرده اینه طرز فکر مردم جامعه ما
قبلا تعدادشون زیادتر بود اما حالا با گذشت زمان و باتوجه به اینکه جوانان خودشون همسرشون رو انتخاب میکنند کمتره شده به امید روزی که اصلا در جامعه اینجور چیزی مشاهده نشه

Candyman

کاربر فعال
متاسفم برای بعضی از اقشار تحصیلکرده جامعه
کجا رفتند اونایی که ادعا میکردند جنسشون پاکه ...........بیان ببینند تو همین باشگاه هم داریم لازم نیست جامعه آماری در نظر بگیریم همین باشگاه کافیه خیلیا نمی فهمند پس سکوت بهترین راه ممکنه
هوس بازی اینه دیگه
خوشبختانه به هیچکس دل نبستم که حالا بخواد برای قیافه ازم جدا بشه اون افرادی که چهره رو در نظر میگیرند جای عشق هوس براشون معنی شده
:D:D:D:Dعجب طرز فکری بیچاره کسی که همسر آینده تو میشه خدا به فریادش برسه

این شعاره های تکرای و پوسیده رو بزار کنار خانم.اگر تا الان به هیچ پسری دل نبستی پس بهتره من بعد هم دل نبندی و در تنهاییت زندگی شاد و مفرحی راه بندازی.در ضمن بجای شعار دادن و اینکه بگی خیلی اهل سلوک و مشرب طرفت هستی تا قیافه اش...پا بزار تو یک رابطه و اون موقع معلوم میشه کی قیافه پرست هست کی نیست.
در ضمن اکر من میخواستم طرز فکرم اینجور باشه باید الان روزی 100 بار زنمو طلاق میدادم و میرفتم سراغ یکی دیگه...
پس بهتره از سمت خودت نسخه بدی.شما هستی که آکبند هستید و من هم ادمی هستم که همه این چیزاییکه میگیو تجربه کردم. و دیدم در زندگی دیگران.

عزیز من اینا اون تایپیک هم بخونند متوجه نمیشند پس زیاد خودت رو زحمت نده

خیلی خوبه بقیه ی تاپیکایی رو که پسرا هم در مورد خانمها می ذارن یه مطالعه بفرمایید

بعد طرز فکر خیلی ها دستتون می یاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

samaneh66

بهتر هست به سن و رقم سنت نگاه بکنی بعد متلک بیای..اگر من بخوام مثل تو ساده لوحانه و رو هوا حرف بزنم و متلک بیام خوب برات میام که تو عمرت اینقدر احساس سوزش نکرده باشی.پس در مقابل حماقت شما سکوت میکنم.

اون خیلی از اقایونی هم اینجور تاپیک میزنند رو هم سرزنش میکنم.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدولی شما سخت در اشتباهید!
نمیدونم مشا فیلم دیدین یا اطافیانتو این عادات زشت رو دارند...ولی بنده تا به حال هیچ مردی رو ندیدم که به خاطر س ک س ناز بکشه و بعدش زنش رو بزنه!
این موجودی که شما تفسیرش کردین اصلا انسان نیست....
خیلی دیدیم زیاد تا دلت بخواد :razz:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول حرف دل من را زدی;)
یکی نیست به اینا بگه اگه از مردها بدتون میاد
پس برای چی 7قلم آرایش میکنید میاین تو خیابون
پس حالا که تونستید با بدبختی دل یه پسر بیچاره را به دست بیارید
دیگه ناز نکنید
راستی از قدیم گفتن یه خر آدم رو بوس کنه بهتر از اینه که یه بوس آدم را خر کنه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
شما واسه چی 1000 قلم آرایش می کنید؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره نه خیلی خوش تیپ هستید همه کشته مرده شما هستند
از بس مغرورید اینجوری فکر میکنید خوبه خودتون رو ایینه ببینید
خدا نجار نیست در و تخته رو خوب بهم میندازه
اون دخترا نصیب یکی لنگه خودشون میشند

کی میگی از این مردا کمه ......
شما به دل نگیر پسرای ایرانی نیست خیلی خوشگل و دلبرن مثلا رنگشون مثل زغال نیست تنشون پر مو نیست دماغشون مثل خرطوم فیل نیست قدشون اندازه ی یه بند انگشت نیست وزنشون 100 کیلو نیست صورتشون پر جوش نیست کلشون کچل نیست برای همین به خودشون می نازن که با این ظاهر دلربا دخترا در نگاه اول عاشقشون میشن بعد اخلاق نگو که باقلوا بعد از اونهم عاشق اخلاقشون میشن دخترا
واسه همین که غرور کاذب دارن با این شرایطی که دارن مجبورن با غرور کاذب خودشونو گول بزنن:D

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعيت اينه كه در اكثر اوقات مقصر اصلي دخترا هستند چون زود تحت تاثير قرار مي گيرند .

نمونه هاشو فراوان در جامعه ميبينيم . اكثر اوقات تا پسري چند تا نگاه انچناني به دختري ميندازه و چند بيت شعر زيبا و چند جمله شيرين بهش ميزنه ديگه دختره خيال ميكنه اين پسر همون شاهزاده روياهاشه و بقيه شم كه مشخصه !

تا زماني كه دخترا به اين سرعت و سادگي تحت تاثير شيرين زباني برخي پسران قرار ميگيرند همين اش است و همين كاسه :surprised:
خوب تقصیر دختر چیه همه ی پسرا دروغ گوان با این شرایط هیچ دختری نباید ازدواج کنه :razz:

tosa@

عضو جدید
شما به دل نگیر پسرای ایرانی نیست خیلی خوشگل و دلبرن مثلا رنگشون مثل زغال نیست تنشون پر مو نیست دماغشون مثل خرطوم فیل نیست قدشون اندازه ی یه بند انگشت نیست وزنشون 100 کیلو نیست صورتشون پر جوش نیست کلشون کچل نیست برای همین به خودشون می نازن که با این ظاهر دلربا دخترا در نگاه اول عاشقشون میشن بعد اخلاق نگو که باقلوا بعد از اونهم عاشق اخلاقشون میشن دخترا
واسه همین که غرور کاذب دارن با این شرایطی که دارن مجبورن با غرور کاذب خودشونو گول بزنن:D
گل گفتي!!!!!!!!!:d

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که گفتی یعنی چه!؟:surprised:
من منظورم دست رو زن بلند کردن نبوداااا!!!! فکر کنم اشتباه شده!:D
وگرنه من خودم یه پا مدافع حقوق زن هستم در این رابطه! (البته فقط همین کتک زدن رو!!!)
آماااااااا!!
کی میگه من همه فن حریفم؟!
من واسه خودم کلی قانون دارم تو دوستی و این حرفها ولی به نظرم دختری که تو چند ثانیه شماره میده و میاد با من بیرون پس مطمئنا با بقیه هم به همین راحتی رفته ولی همه که مثل من قانون ندارن!
بخاطر همین میگم واسه ازدواج باید از طرف مطمئن باشی که البته تو این دوره زمونه کم آدمی پیدا میشه که افتاب مهتاب ندیده باشه من منظورم کسی هست که از یه مرزی پاشو اینور تر نزاره
تو خودت پاتو از مرز اینور تر گذاشتی توقع داری دختری بگیری که حد و حدود رعایت کنه؟
راستی حد و حدود چیه؟:surprised:

ing.edalat

عضو جدید
واقعا مردها موجودات مزاحم و دردسر افرینی هستند وراه رهایی وجود ندارد چون این موجودات مثل سیریش هستند0

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اصلا اهل اینجور تایپیک ها نیستم اما امروز بر اساس موضوعی ذهنم مشغول شده و مجبور بودم این تایپیک رو بزنم
سوال
چرا آقایون هر کاری که دلشون میخواد میکنند بعد هم اصلا خجالت نمیکشند (منظورم اینه که موقعی که عصبانی میشند دست روی زنشون بلند میکنند ) و هر وقت نیاز خودشون رو دیدین شروع میکنند به زنشون بعد از اینکه نیازشون بر طرف شد دوباره روز از نو روزی از نو ؟
واقعا شرم نمیکنند
البته منظور من همه آقایون نیست
ای خانوم مگه مشکل زن ها فقط کتک خوردن
زن بیرون باید کار کنه بعد بیاد خونه کار خونه انجام بده بعدش موقع خواب هم باید خوش تیپو تمیز باشه واسه خدمت رسانی به شوهرش و فردا صبح هم موقعی که سر کار شوهرش بره با زن صیغه ایش اگه این کار هارو نکنه بعدش کتک می خوره
متاسفانه دخترامون هم مشکل دارن اگه همشون تو خونه کار نکنن حساب کار میاد دست مردا و اگه مادرو پدرا پسراشونو درست تربیت کنن جامعه اینطوری نمیشه
از بچگی تو خونه به دخترا کار می گن اما پسرا مفت میخورن و می گردن حرف هم بزنی می گن پسرن بلد نیستن کار کنن مگه دختر وقتی دنیا میاد بلد به مرور یاد می گیره به پسر هم یاد بدن به مرور یاد می گیره
دوست عزیزم مشکل ریشه ای و از خانواده و قانون نشات میگیره
اگه دقت کنی به دخترا میگن بچه چی دوست داری می گن پسر دلیلشو هم می گن چون دختر سختی می کشه پسر راحتر زندگی می کنه اما هیچوقت به مغزشون فشار نمیارن فکر کنن که راحتی فرزند در اختیار پدر مادر اگه اونا بخوان دختراشون سختی نمی کشن
با این مدل طرز فکر دخترا می خوای طرز فکر پسرامون درست باشه؟:razz:

hitech

عضو جدید
تو خودت پاتو از مرز اینور تر گذاشتی توقع داری دختری بگیری که حد و حدود رعایت کنه؟
راستی حد و حدود چیه؟:surprised:

:surprised: فکر نکنم!!!
عزیزم من اروپایی فکر میکنم!:D به نظرم دوست شدن و بیرون رفتن و حالا چندتا مهمونی و این حرفها هنوز اینور مرزه! یعنی دیگه 400 سال پیش نیست که توقع داشته باشیم دختر پسرها همه وقتشون رو خونه بابا باشن! الان دیگه دوستی و به قول خارجی ها Hangout کردن چیز عادییه!
بخاطر همین به نظر من حد و حدود کاملا تعریف شدست! البته واسه هرکس فرق میکنه.
تازه ما که نسل خوبه ایم! بچه های امروزی دیگه 10 سالشون نشده هر کدوم با 10-12 نفر همزمان دوستن!:D

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه این مشکل تو هر جامعه ای هست حتی تو کشورهای پیشرفته ..اما کمتر از کشورهای جهان سوم مسلمون و همینطور کشور خودمون ایران ..
مهمترین راه از بین بردن ان اگاهی بخشی و ایجاد فرهنگ صحیح در جامعه هست که رسانه ها مخصوصا صدا وسیما ..سینما ..نقش مهمی در برطرف کردن ان دارند .

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از تجربه...
عزیزم پسر ها دروغ بگن...شما دختر ها چرا مفعول میشید که سرتون کلاه بره...

:biggrin::biggrin::redface:
من همیشه از تجربیات دیگران استفاده می کنم خوشم نمیاد یه چیزیو خودم تجربه کنم تا سرم به سنگ بخوره

آخه بعضی دخترا البته در پسرا هم هست دوست ندارن از تجربه ی بقیه استفاده کنن و می خوان هر چیزیو خودشون تجربه کنن و به این دلیل گول می خورن:razz:

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه این مشکل تو هر جامعه ای هست حتی تو کشورهای پیشرفته ..اما کمتر از کشورهای جهان سوم مسلمون و همینطور کشور خودمون ایران ..
مهمترین راه از بین بردن ان اگاهی بخشی و ایجاد فرهنگ صحیح در جامعه هست که رسانه ها مخصوصا صدا وسیما ..سینما ..نقش مهمی در برطرف کردن ان دارند .[/QUOTE

خدا رو شکر صدا وسیما تو چند سال اخیر حسابی شاهکار کرده!!!!!!!!!!!!

مخصوصا توی سریالای مناسبتی جز اینکه در مورد گیر آوردن شوهر...........حرف

بزنند حرف دیگه ای هم می زنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا راستی در رابطه با استفاده از موادم آموزش داده میشه!!!!!!!!!!

• Like
واکنش ها: floe

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا مردها موجودات مزاحم و دردسر افرینی هستند وراه رهایی وجود ندارد چون این موجودات مثل سیریش هستند0

تا این نظر رو داری از پسر جماعت جز یه چیزی شبیه سیریش چیز دیگه ای دستت رو نمیگیره
نظرت رئ عوض کن همونگونه که در دانشگاه میبینید(من میدیدم دیگه تموم کردم نمیبینم)همه جور دختری هست از چادری گرفته تا اونها که به یه بوق دبرو که رفتیم ،همه جور پسری هم گیز میار از اونا که به زن مانند یه تیکه گوشت که باید به سیخ بکشی تا اونها که وقتی زنشون میاد اتاق به احترامش از جا بلند میشن گیر میاد اما هر جور بنگری اون جور میبینی پس بهتره خوش بین باشی

sara65sajad

عضو جدید
راه حل

راه حل

چرا شما دعوا دارین اگه دنبال یه پسر خوب خوشگل حرف گوش کن(خر)میگردین کاری نداره من هستم ظرف بلدم بشورم کار بیرونم بلدم انجام بدم از خرید گرفته تا ...
میشه یه پسر خوبو شما دخترا واسه ما تعریف کنید که ماهم بدونیم شما دخترا همیش دنبال بهترین هستین که این کارتون واقعا ........ نمیشه بگم زشته
ولی در کل من شراط بالارو دارم;)

Candyman

کاربر فعال
من همیشه از تجربیات دیگران استفاده می کنم خوشم نمیاد یه چیزیو خودم تجربه کنم تا سرم به سنگ بخوره

آخه بعضی دخترا البته در پسرا هم هست دوست ندارن از تجربه ی بقیه استفاده کنن و می خوان هر چیزیو خودشون تجربه کنن و به این دلیل گول می خورن:razz:

این رو نگی چی بگی:biggrin:

raha 001

عضو جدید
..............................[/
QUOTE]

والا امضا کردن 1000 تا سکه همچین هم راحت راحت نیست ها
شما زنها برای هر لحظتون حساب وکتاب میکنسد چه برسه برای یه عمر زندگی

فقط 1000 عدد ؟؟؟!!!!!!!!!! :razz:

تو روت میشه با این مبلغا دختره بیچاره و بدبختش کنی هاااااااا ؟؟؟!!!! :redface:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این موضوع فقط به همسران مربوط نمیشه . اگر انسان اینقدر مراعات و محبت نداشته باشه تا اجازه بده یه پیرمرد از خیابون رد بشه و جلوش گاز بده .مطمئنا محبتش به همسرش هم نفسانیه . چون محبت در وجودش ریشه نداره

بالا