یه سوال اساسی؟

mahan 2

عضو جدید
ایا پسرا با دختری که دوست پسر داشته ازدواج میکنن ؟(و بالعکسش ایا دخترا با یه همچین پسر هایی) واقعا

mamadj

عضو جدید
تا با دوست پسراش چطوری باشه.......شاید$##$#$......:surprised:...
راستش من خودم از اینکارا خوشم نمیاد........دوست ندارمم طرفم با کسی دوست شده باشه........کلا دوست پسر ......دوست دختر........از نظر روانشناسی کاملا رد شده هست......ولی من خودم یه بار مجبور شدم..با یکی 1 ماه رابطه داشتم.....البته فقط دز حد حرف بود.......حلا بیخیال الان که دیگه همه دارن......ما هم میگیم برکت

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یک دختر بالای 10 سال پیدا کن که دوست پسر نداشته باشه.
اون وقت سلام ما را بهش برسون

mahan 2

عضو جدید
خیلی ممنونم اینکه همدیگرو با اطلاع تر میکنیم

خیلی ممنونم اینکه همدیگرو با اطلاع تر میکنیم

شما از این تاپیک ها خیلی میزنی ها.
قضیه چیه ؟
این تاپیک قبلا یک بار زده شده.
من ازدواج میکنم و برام اصلا اهمیتی نداره.

اقای وافن ؟هدف من اینکه بچه ها تو سایت بدونن که اگر این کار بکنن (کاری به خوبی و بدیش ندارم)عاقبتش م م ک ن ه چی بشه
2 ازدواج؟؟؟:biggrin:
3 دختر بدون دوست پسر تو سن 13 به بالا هم زیاده تا دلت بخواد خوشگل خوشگل
4 ....

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یک دختر بالای 10 سال پیدا کن که دوست پسر نداشته باشه.
اون وقت سلام ما را بهش برسون

من بالای ده سال سن دارم دوست پسر ندارم و نخواهم داشت و کلا بدم میاد از پسرایی که دقیقه اول به یه دختر
گیر میدن و دقیقه بعد به یکی دیگه
من خودم یه پسر رو خونشون تو شهرک ماست رو چندبار با دخترای مختلفی دیده بودم و مطمئن بودم که دوستاشن بعد یه بار داشتم میرفتم بیرون مجبور شدم سر کوچه یه مقدار منتظر بمونم تا دوستم بیاد همون پسر رو دیدم که میخواست با یه دختر دیگه دوست بشه پسره به دختره گفت میدونی من خیلی دوستت دارم تو اولین و اخردخستی که باهاش دوست شدم و من تا حالا عاشق دختری نشدن تو تنها کسی هستی که دوسش دارم
من اینا رو شنیدم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و شروع کردم به خندیدن اون دوتام یه نگا به من کردن و دوباره به بحثشون پرداختن و فکر کنم بله و شماره رو با هم از دختره گرفت

MaFia

عضو جدید
اتفاقا من دوس ندارم با يه آدم سطحي كه هيچ تجربه اي توي اين زمينه نداره زندگي كنم !

مشكلي ندارم با رابطه هاي قبلي اون فرد . البته ترجيح هم ميدم در موردش اصلا حرف نزنه .

h_moraki

عضو جدید
ایا پسرا با دختری که دوست پسر داشته ازدواج میکنن ؟(و بالعکسش ایا دخترا با یه همچین پسر هایی) واقعا
راستش من كه با همچين دختري ازدواج نمي كنم، خودمم تا حالا دوس دختر نداشتم!
در ضمن شايد يه عده بگن كه طرفشون اگه دوستي نداشته باشه ببو گلابي هست! در صورتيكه با خوندن چند تا كتاب روانشناسي و مطالعه ميشه با اخلاقيات جنس مخالف آشنا شد و بعد با ازدواج عشقمونو به پاي يكي بريزيم فكر كنم خيلي لذت بخش تره تا اينكه هر روز با يكي باشيم.

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه چیه حالا ؟ مهم اینه که بعد از ازدواج فقط به فکر تو باشه. قبلش هر کاری کرده باشه مهم نیست. من از شروط اساسیم برای ازدواج اینه که شاغل باشه و حتما طرف قبلش با یکی رابطه داشته باشه و تجربه کرده باشه که بعد تو خیابون باهاش راه میری عین این ندید بدیدا دستو تو وسط خیابون بگیره.
اون دختر قراره بچه های منو بزرگ کنه باید بدونه دخترش رو تو این زمینه چجوری راهنمایی کنه. خیلی چیزخوبیه، واقعا تجربه فوق العاده ایه، خیلی چیزا به آدم یاد میده، الزامی در سطح رابطه نیستا ولی در هر سطحی باشه مفیده.:gol:

haydiii

عضو جدید
آخه تو این دوره زمونه کیو پیدا میکنی با کسی رابطه نداشته باشه........
بد برداشت نکنین ولی کار از این حرفا گذشته
یکم به دوره اطرافطو نگاه کنید دوسسسسسسسسسسستااااااااااااااان

tosa@

عضو جدید
بستگي داره!!!!اگه خوسدل مسدل باشه بيخيال گذشتش مي شيم!!!!!;)

mahan 2

عضو جدید
با عرض معذرت از همه ی بچه ها بعضی یکم الکی الکی (لغت خوب گفتم ناراحت نشین)
حرف میزنن.ایا واقعا /دوباره واقعا طرف بیاد بگه دوس د یا پ داشتم ازدواج میکنین ؟:cool: