ازدواج کبری و چوپان دروغگو

mosi159

عضو جدید
استاندار تهران: "اگر يك جاي كتاب قانون را آوردند كه گفته باشد دولت نمي‌تواند مترو ايجاد كند، جايزه مي‌دهيم."

یکی از کارشناسان ضمن تایید جمله ی فوق گفت: "اصولا دولت می تواند همه چیز ایجاد کند مگر اینکه خلافش ثابت شود!"

ایشان همچنین گفتند: "به عنوان مثال دولت می تواند مغازه ی پرتقال فروشی هم افتتاح کند، چون در هیچ جای کتاب قانون نیامده است که دولت نمی تواند پرتقال فروشی ایجاد کند!"

در همین راستا گمانه زنی هایی در مورد نوع جایزه ای که آقای استاندار قولش را داده است زده شد، این احتمالات به شرح زیر هستند:
- دیدن مسابقه های فوتبال تیم ملی به صورت مجانی (البته به شرطی که قبلش فدراسیون بازی را مجانی اعلام کرده باشد.)
- یک هفته سفر تفریحی به کهریزک (مقصود خانه ی سالمندان کهریزک است.)
- مصرف یکسال سیب زمینی رایگان

محصولی گفت: "محصولی:مبل های خانه ام را گداهم نمی برد!"
- آخه مرد! تو چقدر تنبلی! به تو هم میشه گفت گدا ؟! مگه نمی دونی من چقدر مبل دوست دارم! زورت اومد مبل ها رو بیاری خونه!

- خانم باور کن من هر روز از در خونه ی محصولی اینا رد می شم، هنوز مبل هاش رو دم در خونه نذاشته ...
(گفتگوی فوق بین یک آقای گدا و خانمش انجام گرفته بود.)

در همین راستا یکی از گدایان خطاب به آقای محصولی گفت: "حالا شما مبلهات رو بزار دم در خونتون، تصمیم گیری در مورد بردن یا نبردنش با من!!"

سخنگوی وزیر امورخارجه: "فرار مغزها نداریم؛ جنگ روانی است."
یکی از آگاهان ضمن تایید جمله ی فوق گفت: "اصولا ما خیلی چیزهای دیگر هم نداریم!"، ایشان در توضیح جمله شان گفتند: "منظورم از خیلی چیزها، چیزهایی از جمله تورم، بیکاری، فقر و ... است."

این آگاه همچنین گفت: " ما فرار مغزها نداریم، بلکه صادارات مغزها داریم، اصولا ما توی کشورمون مغز اضافی داریم، صادر نکنیم باید بشینیم بخوریمشون؟!"

رئیس آموزش و پرورش شهر تهران: "ازدواج دختران دانش‌آموز را توصیه می‌کنیم."

به نظر شما چرا آقای رئیس به دختران دانش آموز چنین توصیه ای کرد؟!

- چون اگر دانش آموزان دختر ازدواج کنند از مدرسه اخراج می شوند و بدین ترتیب جمعیت دانش آموزان مدرسه کاهش یافته و سطح کیفی تحصیل در مدارس بالا می رود.
- پس توقع داشتی به پیرزن ها توصیه ی ازدواج کنه؟!
- احتمالا ایشان تحت تاثیر سریال "دلنوازان" بوده اند!

در همین راستا پیشنهاد می شود درس مربوط به "تصمیم کبری" در کتاب های درسی بازنویسی شود، بدین ترتیب که کبری بعد از اینکه در حیاط کتابش را جا می گذارد و می بیند کتابش خراب شده است تصمیم بگیرد با "چوپان دروغگو" ازدواج کند!
مطمئنا این داستان تاثیر بزرگی بر بالا رفتن انگیزه ی ازدواج در دختران دانش آموز خواهد داشت.

البته ازدواج دختران دانش آموز یک فایده ی بزرگ دیگر هم دارد، با ازدواج دختران دانش آموز شاهد کاهش واردات خواهیم بود، بدین ترتیب که با بالا رفتن آمار تولدها در کشور، دختران دانش آموز به جای عروسک بازی از کودکانشان مراقبت می کنند و بدین ترتیب آمار عروسک بازی پایین می آید و ما دیگر مجبور نیستیم از چین و یا کشورهای مشابه عروسک وارد کنیم!

:w02: :w17: