تا حالا کسی عاشقت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا شده کسی عاشقت بشه؟ولی تو عاشقش نباشی یا حتی اونو نخوای ولی اون به شدت و از صمیم قلب تو رو دوست داشته باشه؟اگه اینجوری بشه چیکار می کنین چطوری به طرف می گین نمی خواینش و به درد هم نمی خورین؟جوری که نه اون ناراحت شه و نه خودتون مجبور باشین این عشق یه طرفه رو بپذیرین

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
به نظر من کار سختیه ....
چون عشق و منطق .....دو نقطه مقابل همدیگرند....:cry:
ولی باز بستگی داره به طرف مقابل ....
به فرهنگش ....طرز فکرش ....خصوصیاتش ....تحصیلاتش ....
عاطفی بودنش ....سن و سالش ....شرایط روحیش .... و خیلی چیزای دیگه ....
.....
و به شمای نوعی هم بستگی داره ....
اینکه با چه دلایلی می خواید طرف رو متقاعد کنید ....
....
اگه طرف یه کم منطقی باشه ....با یه گفتمان و ارائه دلایل منطقی میشه نتیجه مثبت گرفت ....

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه خود من همچین چیزی رخ نداده...و امیدوارم واسه هیشکی پیش نیاد
همونطوری که بد بوی گفت خیلی خیلی کار سختیه....چون تو باید جوری برخورد بکنی که دل طرف مقابلتو نشکنی چون کسی که از ته دل عاشق باشه وقتی دلش بشکنه معلوم نیست دست به چه اقداماتی بزنه .....شاید بهترین راه همون گفتگو باشه ....یا رفتن پیش مشاور.....
راه دیگه ای که به نظرم میاد اینه که سعی کنی رفتاری رو از خودت نشون بدی که طرف مقابلت از اون رفتار بدش میاد....اینطوری بعد یه مدت شاید فکر بکنه که اشتباه میکرده و اون شخصو خوب نشناخته....
البته به نظر خودم اصلا کار درستی نیست....و بهترینش همون صحبت کردن و پیش مشاور رفتنه...
موفق باشید

cyrus

عضو جدید
عاشق که نه ولی چند بار تا حالا شده به این مرحله نزدیک بشیم اما رابطه رو در نطفه خفه کردم :D:D:D

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نه ولی خدا کنه که هیچ وقت هم برام پیش نیاد.
چون فکر می کنم اول از همه خودم ضربشو می بینم.:cry:
خودمو که میزارم جای اون میبینم چه حسه وحشتناکی:(

solar flare

مدیر بازنشسته
از بچه هاي باشگاه ممنونم
من الان در همچين شرايطي هستم
اون زود رنجه من جرات گفتن هيچ حرفي رو ندارم
اون قدرا هم منطقي نيست كه متقاعدش كنم
پس من چي كار كنم؟
بايد بسوزم وبسازم؟
اهل سوختن وساختن هم نيستم
:cry:

ramin_mo66

عضو جدید
منم از همه ممنونم
منم الان تو اینجور شرایطی هستم
اما خودمم بدم نمیاد یعنی خودمم عاشقم
اما همیشه حرف اونه :cry:

پرندیس

کاربر بیش فعال
بدبختانه بله.....منم نمی دونم چه جوری مجابش کنم به درد هم نمی خوریم.....عشق که زورکی نیست ......اگه منطقی بود خیلی خوب می شد.....خیلی......عشق باید دوطرفه باشه.....مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟موفق باشید

solar flare

مدیر بازنشسته
بعضی وقتا لازمه آدم از داروهای ضد کنه استفاده کنه
آقا آي گفتي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قربون آدم چيز فهم
اما ميگن وقتي آدم عاشق بشه چيزي حاليش نيست كه منم گير يكي از اون به ظاهر عاشقا افتادمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon8.gif

مهدي از تهران

عضو جدید
الا يا ايها الساقی ادر کاسا و ناولها

الا يا ايها الساقی ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید ز تاب جعد مشکينش چه خون افتاد در دل‌ها مرا در منزل جانان چه امن عیش چون هر دم جرس فریاد می‌دارد که بربنديد محمل‌ها به می سجاده رنگين کن گرت پیر مغان گوید که سالک بی‌خبر نبود ز راه و رسم منزل‌ها شب تاريک و بيم موج و گردابی چنين هايل کجا دانند حال ما سبکباران ساحل‌ها همه کارم ز خود کامی به بدنامی کشيد آخر نهان کی ماند آن رازی کز او سازند محفل‌ها حضوری گر همی‌خواهی از او غایب مشو حافظ متی ما تلق من تهوی دع الدنيا و اهملها

خيلي وقتا اينطوريه
عاشق كسي هستي كه اون عاشق كس ديگه‌ايه
همونطور كه كس ديگه‌اي عاشق تو هست و تو عاشق كس ديگه

MOHAMAD SAMA

عضو جدید
به چشمانت بياموز هر كسي ارزش ديدن ندارد:

MAN DASHTAVALI M TAJROBE TALKHI VALI HAMARO BE CHESHM KHANAT KAR NEGAH NEMIKONAM

bahareh85

عضو جدید
براي من اتفاق افتاد و بخاطراينكه علت جواب منفي مو بهش نمي خواستم بدونه كاري كردم كه ازم بدش بياد البته خيلي موفق نبودم ولي مسأله رو راحتر قبول كرد
دوست ندارم دل كسي رو بشكنم، خدا دل كسي رو كه دل يكي رو بشكونه ميشكونه
تمام تلاشم واسه اين بود كه دلش نشكنه

:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سخت نیست
وحشتناکه،غیر قابل توصیف

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کاری کن که ازت متنفر بشه به شرطی که بعدش تو عاشق اون نشی:biggrin:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
فکر نکنم هیچ ابلهی عاشق من بشه ولی اگه همچین حالتی پیش بیاد یا کاری می کنم که خودش بزاره بره یا اینکه سعی می کنم منم عاشقش بشم!!!!!!

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موارد زیاد پیش اومده ولی خب بمرور زمان طرف سردی و بی تفاوتی رو حس میکنه و خسته میشه ..... میشه بعد از یه مدت محبت بوجود بیاد اما عشق .......:gol:

Meisam007

عضو جدید
یکی بیاد عاشق من شه : دی :biggrin::biggrin:

در کل عشق رو در زمان ایجاد باید کرد خیلی زیباتر و شیرینتر خواهد بودو شاید هم دو طرفه بشه و دیگه نیاز به دل شکستن نبید ;)

بالا