دانلود نرم افزار ارزشمند ایرانی نسخه دانشجوییAtlas of Phase Diagram

rahatarin

عضو جدید
این نرم افزار کاری ارزشمند از دانشجویان گروه مواد و متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.این نسخه از نرم افزار دانشجویی بوده و به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده است. هنگام نصب در قسمت سریال و کمپانی هر کد دلخواهی رو می تونید وارد کنید. تشکر فراموش نشه. باز هم منتظر باشید تا نرم افزار های ارزشمند متالورژی ررو برای دانلود بذارم. :D
این نرم افزار شامل تعداد بسیار زیادی از دیاگرام های فاز دو تایی و سه تایی هستش و محاسبات قانون اهرم و... رو هم انجام میده.:surprised:

Enjoy...!!!

دانلود

:cool::)
آدرس سایت اصلی:www.metsofts.com

pishih

عضو جدید
salam ba tashakkor az narm afzarhaye zibatun...man narm afzare kelide fulado niaz daram che juri mitunam download konam..mamnun misham age rahnamayi konin

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam ba tashakkor az narm afzarhaye zibatun...man narm afzare kelide fulado niaz daram che juri mitunam download konam..mamnun misham age rahnamayi konin
دوست عزیز سلام.....
سعی می کنم براتون پیدا کنم..
در ضمن علاوه بر مطالعه ی قوانین تالار به نظم بخشیدن بیشتر فعالیتها کمک کنید..
همچنین در سایت با نوشتار فارسی تایپ نمایید!

nimayadollahi

عضو جدید
كمك

كمك

اين نرم افزار نياز به رجيستر شدن دارد!لطفا"كدرجيستر شدنش را بديد ممنون ميشم:gol:;)

Memol67

عضو جدید
ممنون، راستي فرق نسخه‌ي دانشجويي با نسخه‌ي كاملش چيه؟

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام! خيلي ممنون!ولي نميشه دانلود كرد! اگه خودتون يا كسي از بچه ها داره ميشه آپ كنه!

hirani

عضو جدید
خراب بودن لینک دانلود برنامه

خراب بودن لینک دانلود برنامه

باسلام
لینک دانلود برنامه خراب می باشد .

با تشکر
hashemzanganeh@gmail.com
...

hirani

عضو جدید

امير مافي

عضو جدید
کار نکردن

کار نکردن

این نرم افزار بعد از چند بار استفاده ( حدود چهل بار) خراب میشود.و بعد از آن باید ویندوز عوض شود

rahatarin

عضو جدید

nimkate_tanha

عضو جدید
سلام
اکه میشه ورژن جدید این نرم افزار رو بزارید
من یه جایی ورژن 2007 رو دیدم
کسی می تونه لینکشو اینجا بزاره
ممنون می شم

saba_t

عضو جدید
!!

!!

مال من error میده.میشه کمکم کنین؟

این نرم افزار کاری ارزشمند از دانشجویان گروه مواد و متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.این نسخه از نرم افزار دانشجویی بوده و به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده است. هنگام نصب در قسمت سریال و کمپانی هر کد دلخواهی رو می تونید وارد کنید. تشکر فراموش نشه. باز هم منتظر باشید تا نرم افزار های ارزشمند متالورژی ررو برای دانلود بذارم. :D
این نرم افزار شامل تعداد بسیار زیادی از دیاگرام های فاز دو تایی و سه تایی هستش و محاسبات قانون اهرم و... رو هم انجام میده.:surprised:

Enjoy...!!!

دانلود

mehran@

عضو جدید
باسلام

باسلام

از اینجا دانلود نشد ولی اونایی که لازم دارن میتونن از سایت متالوژِی نیشابور دانلود کنن:cool:

nina_majidi

عضو جدید

Enjoy...!!!

دانلود

سلام و خسته نباشيد. من نتونستم دانلود كنم. تمام لينك هايي هم كه سايت هاي ديگه گذاشتن ماله 4share.com هستش كه نتونستم بگيرم. بازم مرسي

بالا