دانشگاه صنعتی ارومیه

Berang-e-Darya

عضو جدید
اولا یک مهندس اونقدر که از یک زبان برنامه نوسی نیاز داره یاد می گیره که در واقع کل استفاده واقعیشم همینه بقیش به مهندسا ربط نداره ماله برنامه نویساس
ولی خوب اینم باید گفت که برای تسلط پیدا کردن باید زیاد تمرین کرد که اینم زمان می بره ولی این رو مطمئن باشین که می تونین و این مدت بهترین فرصته

سی پلاس پلاس- برای شروع سخته
به نظر من هرکس میخواد برنامه نویسی یاد بگیره با ویژوال بیسیک شروع کنه...هم خیلی ساده هست...هم شی گراست و در عین سادگی بسیار انعطاف پذیره و هر برنامه ای بخواهید میشه باهاش نوشت
به هر حال یه پیشنهاد بود:razz:

پ.ن: راستی دادا شما دانشجوهای نرم افزار رو جزو مهندسی ها حساب نکردی? ;) دم شما گرم
درثانی اگر بخواهی برای یک فیلد خاص برنامه نویسی کنی مطمینا کار سختی خواهد بود...مگه اینکه چه بدونم مثلا بخواهی برای انجام محاسباتت یک ماشین حساب بنویسی! که اگه ازون لحاظ بخواهیم حساب کنیم ...بله حق با شماست ... نیازی به دانش زیادی نداره!

آخرین ویرایش:

Berang-e-Darya

عضو جدید
بازم کلی ممنون :smile:
من چارتو که نگاه می کردم زبان تخصصی نداشتیم
فقط دو واحد زبان بود که ترم یک دادن بهمون
؟؟؟

مطمئنی می شه تو شهر خودمون برداریم؟
سطح دانشگاه شهری که من توشم خیلی خیلی بالاتر از ارومیه س. مشکلی پیش نمیاد؟
باید هماهنگم باشن دیگه
منظورم اینه که باید دانشگاه شهر منم تو تابستون اون واحدا رو ارائه بده

;)

سلام
اگه اشتباه نکنم چون آذری هم هستی با توجه به اطلاعاتی که دادی باید تبریزی باشی نه؟:warn:

سلام
بله به عنوان دانشجوی مهمان محسوب می شی و اگر روزانه باشی هم باید به اندازه شبانه ها شهریه بدی البته این ربطی به مهمان بودنت نداره قانونا ترم تابستان جزء سنوات تحصیلی محسوب نمی شه یعنی قوانین حاکم بر بقیه ترم ها اینجا اعمال نمی شه به عبارت ساده تر یعنی اگر شما یه ترم تابستانی برداشتی هر جا و الف شدی نمی تونی ترم پاییزه بعد 24 واحد برداری چون این ترم محسوب نمی شه فقط نمرات درس های گذرونده شده تو کارنامه کلت ثبت میشه
اگر هم به فکر انتقالی هستی که هر چه سریعتر اقدام کنی بهتره امکانشم وجود داره فقط باید وضعیت تحصیلیت خیلی خوب باشه چون برا دانشگاه مقصد خیلی مهمه زمان بررسی درخواست ها هم اول هر سال تحصیلی یعنی حداقل 1 ترم اینجایی واگر می خوای انتقالی بگیری باید معدل خوبی مثلا بالای 18 یا19 داشته باشی خیلی از بچه ها انتقالی گرفتن همون تهرانشم علم و صنعت و خواجه نصیر من خودم می شناسم کسایی رو که رفتن پس ممکن ولی سخته

سلام
جدا به تهران هم میشه انتقالی گرفت؟
یعنی فقط کافیه معدل ترم اولت 18 - 19 شه؟؟
ترم اول که همه اش عمومیه!
مطمینی؟؟ بعد اگر فرضا به خواجه نصیر انتقالی گرفتی مدرکت که صادر میشه نوشته فارغ التحصیل از دانشگاه خواجه نصیر یا همون صنعتی ارومیه هست؟
اگه میشه بیشتر توضیح بده

NEO-8

عضو جدید
سی پلاس پلاس- برای شروع سخته
به نظر من هرکس میخواد برنامه نویسی یاد بگیره با ویژوال بیسیک شروع کنه...هم خیلی ساده هست...هم شی گراست و در عین سادگی بسیار انعطاف پذیره و هر برنامه ای بخواهید میشه باهاش نوشت
به هر حال یه پیشنهاد بود:razz:

پ.ن: راستی دادا شما دانشجوهای نرم افزار رو جزو مهندسی ها حساب نکردی? ;) دم شما گرم
درثانی اگر بخواهی برای یک فیلد خاص برنامه نویسی کنی مطمینا کار سختی خواهد بود...مگه اینکه چه بدونم مثلا بخواهی برای انجام محاسباتت یک ماشین حساب بنویسی! که اگه ازون لحاظ بخواهیم حساب کنیم ...بله حق با شماست ... نیازی به دانش زیادی نداره!

سلام
اولا لازم نیست خودتون رو تا سطح ویژوال بیسیک بیراین پایین با همون ++C میشه شروع کرد و نتیجه گرفت
درثانی من تفاوت بین مهندس و یک برنامه نویس رو ذکر کردم حالا شما می خوای این رو به کامپیوتر نرم افزار تعبییر کنی دیدگاه خودته ولی برنامه نویسی هم مثل یاد گرفتن یک زبان خارجی و یک مهارت محسوب می شه که اگر داشته باشی بهتره و کارتو آسون می کنه و فکر نمی کنم تو هیچ کجای دنیا هم برنامه نوسی صرف رو جزء مهندسی ها قرار بدن مهندسی تعریف مشخصی داره هر چند تو ایران رعایت نمی شه دیگه به فارغ التحصیل الهیاتشم کم مونده بگن مهندس :surprised:
درضمن محدوده کاربرد زبان های برنامه نویسی در رشته های مهندسی هم مختلف مثلا برای حل معادلاتی که حل دستی شون مشکل یا زمان بره یا انجام دستوراتی که باید به دفعات متوالی تکرار بشن یا کار روی حجم بالای داده یا تقریب ها و ...

NEO-8

عضو جدید
سلام
اگه اشتباه نکنم چون آذری هم هستی با توجه به اطلاعاتی که دادی باید تبریزی باشی نه؟:warn:

سلام
جدا به تهران هم میشه انتقالی گرفت؟
یعنی فقط کافیه معدل ترم اولت 18 - 19 شه؟؟
ترم اول که همه اش عمومیه!
مطمینی؟؟ بعد اگر فرضا به خواجه نصیر انتقالی گرفتی مدرکت که صادر میشه نوشته فارغ التحصیل از دانشگاه خواجه نصیر یا همون صنعتی ارومیه هست؟
اگه میشه بیشتر توضیح بده

آره می شه و مهم ترین شرط هم سابقه تحصیلی خوبه ترم اولم خیلی راحته البته اگر حواستون رو جمع کنین چون ترم بهاره می یایین و ترم بهاره خیلی کوتاهه تا چشم به هم بزنی امتحانا رسیده
اگر انتقالی بگیری مدرکت از دانشگاه مقصد صادر می شه
ولی راجع به شرایط انتقالی معمولا دانشگاه های بزرگ شرایط سختی برای پذیرش دارن
شرایط کلی این هستش :
2 ترم اول موقت محسوب می شی یا درواقع همون مهمان و شهریه دانشجوی مهمان هم بستگی به نظر خود دانشگاه داره و هر دلش بخواد همون ( یعنی شهریه مقطوع و مشخصی از طرف وزارت علوم تعیین نشده )
اگر بخوایین به دانشگاه شهر یا استان خودتون انتقالی بگیرید حتی تهران در اولویت هستین
اگر رزانه باشین مشکل کار معمولا دانشگاه مقصد ولی اگر شبانه هستین دانشگاه مبدا معمولا مانع انتقال میشه به هر حال شبانه ها به دلیل شهریه منفعت بیشتری برای دانشگاه دارن
انتقالی از شبانه به روزانه ممنوع ولی بر عکسش ممکن و خیلی هم راحت یعنی اگر شما روزانه هستین برید به یه داشگاهی بگید من بیام اینجا ولی شبانه حسابم کنید خیلی راحت قعبول می کنه
در مورد دانشگاه های تهران شرایط سخت تره مثلا من شرایط پلی تکنیک رو می دونم که اینه :
2 ترم اول ترمی 2 میلیون می گیره و در اون 2 ترم باید بیشتر از 16 واحد برداری و الف بشی در اون صورت انتقالت رو دائم می کنه که اصلا راحت نیست
ولی تمام این حرف ها در شرایط عادی یعنی وقتی که پارتی نداشته باشین در صورت وجود پارتی همه چی خلاصه می شه در قدرت پارتی شما:smoke:;):)
:surprised::confused::cry::exclaim:

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام
اولا لازم نیست خودتون رو تا سطح ویژوال بیسیک بیراین پایین با همون ++C میشه شروع کرد و نتیجه گرفت
درثانی من تفاوت بین مهندس و یک برنامه نویس رو ذکر کردم حالا شما می خوای این رو به کامپیوتر نرم افزار تعبییر کنی دیدگاه خودته ولی برنامه نویسی هم مثل یاد گرفتن یک زبان خارجی و یک مهارت محسوب می شه که اگر داشته باشی بهتره و کارتو آسون می کنه و فکر نمی کنم تو هیچ کجای دنیا هم برنامه نوسی صرف رو جزء مهندسی ها قرار بدن مهندسی تعریف مشخصی داره هر چند تو ایران رعایت نمی شه دیگه به فارغ التحصیل الهیاتشم کم مونده بگن مهندس :surprised:
درضمن محدوده کاربرد زبان های برنامه نویسی در رشته های مهندسی هم مختلف مثلا برای حل معادلاتی که حل دستی شون مشکل یا زمان بره یا انجام دستوراتی که باید به دفعات متوالی تکرار بشن یا کار روی حجم بالای داده یا تقریب ها و ...

ممنون

به نظرم در مورد ویژوال بیسیک زود قضاوت کردی
شاید هم اون رو با کیو بیسیک (Q BASIC)اشتباه گرفتی...
چون وی بی خیلی زبان قوی هستش و هربرنامه ای که تو محیط سی پلاس پلاس یا حتی دلفی و سی شارپ هم نوشته بشه میشه تو ویژوال بیسیک نوشت.
به خاطر این ویژوال بیسیک رو پیشنهاد دادم که اولا کار باهاش راحته یا همون یوزر فرندلیه...در ثانی کامپایلر جدا نمیخواد و ثالثا مقالاتش فراوون تو اینترنت پیدا میشه.
در مورد قدرت این زبان هم همین رو بگم که خیلی از برنامه های ویندوز مثل همین ورد Word رو با ویژوال بیسیک نوشتن;)

mostafa_beh

عضو جدید
اگه منظور از ويژوال بيسيك همونيه كه تو كتاب كامپيوتر سوم به ما درس دادن اينو بگم كه من خيلي از اين برنامه بدم مياد شايد علتش بد درس دادن معلم ما بوده شايد هم اينكه من از اين برنامه هيچي سر در نياوردم.......... حالا شما مطمئنين كه بايد يه زبان برنامه نويسي رو ياد بگيريم يا اين كه زياد نياز نيست؟؟؟؟؟؟:wallbash:

Berang-e-Darya

عضو جدید
اگه منظور از ويژوال بيسيك همونيه كه تو كتاب كامپيوتر سوم به ما درس دادن اينو بگم كه من خيلي از اين برنامه بدم مياد شايد علتش بد درس دادن معلم ما بوده شايد هم اينكه من از اين برنامه هيچي سر در نياوردم.......... حالا شما مطمئنين كه بايد يه زبان برنامه نويسي رو ياد بگيريم يا اين كه زياد نياز نيست؟؟؟؟؟؟:wallbash:

همينه ديگه عزيز!
ميگم شما ويژوال بيسيك رو با كيو بيسيك اشتباه گرفتيد:warn:
اوني كه سال سوم به شما (وما!) ياد دادن كيو بيسيك هست و الان ديگه تقريبا منقرض شده تو عالم كامپيوتر:confused: انگار ويندوز ويستا رو با ويندوز 98 مقايسه كني:biggrin:
اصلا كيو بيسيك تحت داس هستش ولي ويژوال بيسيك محيط گرافيكي داره و خيلي نسبت به اون سرتره و من كه عاشقشم
حالا شما كه از كيو بيسيك انقدر بدت مياد , بري از "سي پلاس پلاس" شروع كني 1 هفته اي ازش زده ميشي و ولش ميكني.
البته سال سوم انقدر فشرده و سريع و ناقص برداشتن هم الگوريتم و هم برنامه نويسي رو تدريس كردن كه همه ازش متنفر شدن ... ولي الان كه سرت خلوته و چون به صورت داوطلبانه ميخواي ياد گرفتنش رو شروع كني حتما خيلي بيشتر نتيجه ميگيري.

mostafa_beh

عضو جدید
همينه ديگه عزيز!
ميگم شما ويژوال بيسيك رو با كيو بيسيك اشتباه گرفتيد:warn:
اوني كه سال سوم به شما (وما!) ياد دادن كيو بيسيك هست و الان ديگه تقريبا منقرض شده تو عالم كامپيوتر:confused: انگار ويندوز ويستا رو با ويندوز 98 مقايسه كني:biggrin:
اصلا كيو بيسيك تحت داس هستش ولي ويژوال بيسيك محيط گرافيكي داره و خيلي نسبت به اون سرتره و من كه عاشقشم
حالا شما كه از كيو بيسيك انقدر بدت مياد , بري از "سي پلاس پلاس" شروع كني 1 هفته اي ازش زده ميشي و ولش ميكني.
البته سال سوم انقدر فشرده و سريع و ناقص برداشتن هم الگوريتم و هم برنامه نويسي رو تدريس كردن كه همه ازش متنفر شدن ... ولي الان كه سرت خلوته و چون به صورت داوطلبانه ميخواي ياد گرفتنش رو شروع كني حتما خيلي بيشتر نتيجه ميگيري.

راستش فعلا نميخوام برنامه نويسي كار كنم. چون كه تو واحداي رشته مكانيك برنامه نويسي داره و اون موقع ميرم دنبالش و در حد خودم ياد ميگيرم و از دوستايي مثل شما كه در اين زمينه مهارت دارين كمك ميگيرم. البته اگه اشكالي نداره.

Berang-e-Darya

عضو جدید
راستش فعلا نميخوام برنامه نويسي كار كنم. چون كه تو واحداي رشته مكانيك برنامه نويسي داره و اون موقع ميرم دنبالش و در حد خودم ياد ميگيرم و از دوستايي مثل شما كه در اين زمينه مهارت دارين كمك ميگيرم. البته اگه اشكالي نداره.

البته برنامه نويسي واسه خودش دنيايه و من فكر نكنم هنوز اولشم باشم!:biggrin:
ولي اگه كاري از دستم بر بياد دريغ نميكنم:gol:;)

kartopu

عضو جدید
اين هم دومين اتفاق بد امروز من بود!
اوليشم اين بود كه عقب ماشين بابامو كوبيدم تو ديوار :biggrin::D
البته الان نگاه نكنين ميخندم ها! بابايي از من دراورد اين بابا جانم :surprised:
:D فدای سرت
عقب ماشین که طوری نیس

من از این کارا نکردم تا حالا
اما یه بار کلی راه و با ترمز دستی ِ بالا رفتم و لنتا رو سوزوندم کلا :D
این به نظر من ضایع تر از کار تو ا
خلاصه کلی آبروم رفت
شما نگاه بکنین من دارم می خندم
به سوتی هات بخند تا دیگه روشون نشه تکرار شن :D
;)

kartopu

عضو جدید
ای ی ی ی ی ی ی ی ی خداااااااااااااا :w00:
آخه این چه وضشه...این منچستر هر وقت ببازه من تا 3.5 روز نمی تونم هیچ کاری بکنم...:cry:
ولی هنوزم :heart:منچستر:heart: تنها عشقه من تو زندگیه :gol:
:biggrin:
دقیقا 3.5 روز؟

الهــــــــــی :D
عب نداره
ما همیشه برنده ایم
حتی اگه ببازیم

مگه نه؟
:smile:;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
:D فدای سرت
عقب ماشین که طوری نیس

من از این کارا نکردم تا حالا
اما یه بار کلی راه و با ترمز دستی ِ بالا رفتم و لنتا رو سوزوندم کلا :D
این به نظر من ضایع تر از کار تو ا
خلاصه کلی آبروم رفت
شما نگاه بکنین من دارم می خندم
به سوتی هات بخند تا دیگه روشون نشه تکرار شن :D
;)

عجب...!

ترمز دستي بالا بوده؟! متوجه نشدي ماشين داره منفجر ميشه تا راه بره؟!

sirsband

عضو جدید
دقیقا 3.5 روز؟

الهــــــــــی :D
عب نداره
ما همیشه برنده ایم
حتی اگه ببازیم

مگه نه؟

آره دیگه...0.5 روز همون روز باخت و سه روز بعدش....
بابا ایول ترمز دستی ;) بیا اینجا یه کورسی بزاریم ببینیم...:biggrin:
مزاح وکردیم...از درس و زندگی چه خبر؟ 2 ماه مونده ها...من که اصلا وضعیتم خوب نیس...20 واحد اختصاصی برداشتیم دیروز تقویم بهم گفت نصف ترم فرت!!و سه میان ترم در پیش و .... :cry:
اما خیالی نیس...سال های سال این جوری می گذره می ره...این نیز بگذرد. واسه تموم کردن همه چی 2-3 سال بیشتر نمونده...راستی واصتون یه آهنگ می ذارم(همین جوری:razz:). بگوشید. امیدوارم خوشتون بیاد!!شرمنده سلیقه خودمه:
https://www.opendrive.com/files/5740033_LJIfz/Kathleen_Battle_-_Lovers.ogg
واسه اینکه حجمش کم بشه و راحت دانلود کنید،کیفیتشم افت نکنه OGG کردمش،با Jetaudio یا KMPlayer یا Gom Player یا BS Player و .... پلیش کنید...فعلا :gol:

آخرین ویرایش:

mostafa_beh

عضو جدید
مزاح وکردیم...از درس و زندگی چه خبر؟ 2 ماه مونده ها...من که اصلا وضعیتم خوب نیس...20 واحد اختصاصی برداشتیم دیروز تقویم بهم گفت نصف ترم فرت!!و سه میان ترم در پیش و .... :cry:
اما خیالی نیس...سال های سال این جوری می گذره می ره...این نیز بگذرد. واسه تموم کردن همه چی 2-3 سال بیشتر نمونده...راستی واصتون یه آهنگ می ذارم(همین جوری:razz:). بگوشید. امیدوارم خوشتون بیاد!!شرمنده سلیقه خودمه:
واسه اینکه حجمش کم بشه و راحت دانلود کنید،کیفیتشم افت نکنه OGG کردمش،با Jetaudio یا KMPlayer یا Gom Player یا BS Player و .... پلیش کنید...فعلا :gol:

داداشي آهنگتو دانلود كردم . بد نبود. ما خودمون كم غم و غصه داريم بعد اين رو هم بيايم گوش بديم كه وا مصيبتا.....راستش من زياد از اين طور آهنگا يا opera خوشم نمياد. ولي داداشم از اين آهنگا گوش ميده....در كل ممنون

Berang-e-Darya

عضو جدید
معرفي اوبونتو!

معرفي اوبونتو!

داداش berang-e-daryaاين ubuntu دقيقا چي هستش؟؟؟ميخواستم دانلود كنم گفتم اول ازت بپرسم بعد بدانلودم.

سلام

اوبونتو يك يك سيستم عامل كد باز يا همون اوپن سورس بر پايه لينوكس هست كه طرفداران بسياري در سراسر دنيا داره و اتفاقا ورژن جديدش iهم چند روز گذشته منتشر شد.

به زبون ساده اوبونتو همون كاري رو كه ويندوز انجام ميدهد, ميكند ! ولي با تفاوت هاي بسيار!

فقط در مورد بزرگترين تفاوتش اين رو بگم كه خيلي از كارشناسان كامپيوتر معتقدند ماكروسافت با سازمانهاي جاسوسي امريكا همكاري دارد و از طريق ويندوز هايي كه عرضه ميكند اطلاعات كاربران را جاسوسي ميكند...ولي اوبونتو و كلا لينوكس و سيستم ها كدباز همه چيزشون براي كاربر قابل مشاهده و تغيير است و اصلا هيج چيز براي مخفي سازي ندارند و امكان جاسوسي از كاربر را به صفر ميرسانند!

اگر قصد داري دانلود كني بايد سرعتت بالا باشه چون به هر حال سيستم عامله! فكر كنم حجمش تو مايه هاي 600-700 مگابايت باشه...اگر سرعتت زير 128 kbps يا حتي همون 128 هست كلا بيخيال شو...!

البته 1 راه حل ديگه هم داره كه خيلي خيلي ويژه هست و به طور اساسي به طرفداران اوبونتو حال داده! واون چيه؟!

ميتونين از سايت خود اوبونتو به طور رايگان 1 سي دي اوبونتو سفارش بديد و آدرس دقيق منزل تون و شهر و كشور رو وارد كنين و طي نهايت 3 - 4 هفته سي دي رو براتون با پست سفارشي و صدالبته رايگان! ارسال ميكنن.

من خودم پارسال سفارش دادم و اصلا فكر نميكردم بياد ولي اومد.

شما هم اگر خواستيد براي يكبار هم كه شده محيط لينوكس رو تجربه كنين ميتونين به طور رايگان از آدرس زير درخواست بديد:
فقط يادتون باشه حتما فرم آدرس محل زندگي تون و همچنين آدرس ايميل تون رو دقيق و معتبر وارد كنين كه تنها راه ارتباطي شما با سايت اوبونتو هست.

در ضمن سايت پشتيبان فارسي هم داره كه براي اطلاع بيشتر ميتونين به اون مراجعه كنين:

http://www.ubuntu.ir

اوووووف! چقدر طولاني شد كف كردم!:surprised: :D

kartopu

عضو جدید
:D
کورسم می ذاریم
بذار اول خوب تمرین کنم یادم بمونه ترمز دستی رو بخوابونم
اما خدایی دیگه فک نمی کنم هیچ وقت این اشتباهو بکنم :D

امیدوارم تو درسات موفق باشی
20 واحد اختصاصی حتما مشکله
اما انسان مشکل تره!
کار نشد نداره

ممنون که لینک آهنگو گذاشتی
حتما دانلود می کنم
مرسی :smile:;)

kartopu

عضو جدید
There was a field in my old town
Where we always played hand in hand
The wind was gently touching the grass
We were so young so fearless

Then I dreamt over and over of
you holding me tight under the stars
I made a promise to my dear Lord
I will love you forever

Time has passed
So much has changed
But the field remains in my heart
Oh where are you?
Ineed to tell you I still love you
So I reach out for you
You fly around me like a butterfly
Your voice still echoes in my heart
You are my true love

There was a field in my old town
Where in Spring all flowers blossomed wide
We were chasing butterflies
Hand in hand 'till close of day
Your voice still echoes in my heart

دانلودش کردم.
ممنون از پیشنهادت جناب sirsband
خیلی خوشم اومد
متن فوق العاده زیبایی هم داره

بازم ممنون :gol:

sirsband

عضو جدید
کجایین شما؟!

کجایین شما؟!

درووووووووووووووووووووووود...
بابا کجایین شما؟!!.............:warn:
اینجام مثل وبلاگ گروه داره می خوابه ها...:confused:
من هفته دیگه 3 تا مید ترم دارم هیچی نخوندم...:cry: و ....
شما که بیکارین تو خونه...
;):gol:

kartopu

عضو جدید
درووووووووووووووووووووووود...
بابا کجایین شما؟!!.............:warn:
اینجام مثل وبلاگ گروه داره می خوابه ها...:confused:
من هفته دیگه 3 تا مید ترم دارم هیچی نخوندم...:cry: و ....
شما که بیکارین تو خونه...
;):gol:
وبلاگ گروه م.شیمی؟

می خوام آدرسشو :D

من که بیکار نیستم کلی درس دارم :D

شمام به درسات برس :D
;)

kartopu

عضو جدید
نیازمند یاری سبزتان :)

نیازمند یاری سبزتان :)

از تجربه داران گرامی:

کتابای ترم یکو بخرم؟
منظورم هالیدی و مورتیمر و توماسه

اولا مطمئنید تمام استادای اونجا حتما اینا رو معرفی می کنن؟

ثانیا به دردم می خوره واسه بعد ها؟

بخرمشون یا می شه از دوستام بگیرم؟

منظورم اینه که عب نداره کتاب چاپ یکی دو سال پیش باشه؟

لازم به ذکره که من شدیدا علاقه مندم کتاب مال خودم باشه

با تشکر :D;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
بابا بي خيال! از الان ميخواين كتابهاي ترم يك رو بخونين كه چي آخه؟! به موقعش ميخونيم ديگه! :biggrin: به پيشواز رفتن نداره كه...
الان كارهاي عمومي مثل مطالعه آزاد و گردش و ورزش و كلاس زبان و اينجور چيزها برين به نظر من خيلي مفيد فايده تره تا اين كارها....بالاخره مطالب مربوط به ترم يك رو تو زمان خودش خواهيم خوند... ;)
مثل اينكه خرخوني كنكور رو كنار نذاشتين هنوز :) :biggrin:

mostafa_beh

عضو جدید
سلام همگي :gol:خوب هستين ديگه.....
هاليدي و مورتيمر كه همون چيزايي هستش كه قبلا خونديم. چيزاي جديدش رو هم به موقش ميخونيم.......
اين روزا هم ميگذره.مثل اينكه تا حالا اينقدر تو زندگيتون بيكار نشده بودين،نه؟؟؟؟؟؟؟ :victory:
اين روزا كافيه درساي اختصاصي رو بخونين تا مطالب براتون مرور شه بخصوص فيزيك و ديف.. من رفتم شيمي بخونم ، چند صفحه كه خوندم حالم ديگه داشت بهم ميخورد از اين مطالب تكراري....الان تصميم دارم برم فيزيك رو يه نگاهي بكنم ، بعدش برم كلاس آشپزي........:w15::w15::w15::w15:

kartopu

عضو جدید
آره خب می دونم تکرارین
مخصوصا اختصاصی ها باید خونده بشن
چون فراموش شدن حتما
5 ماهه که درس نخوندیم!
بحث این نیست که به موقع می خونیم. اونموقع که حتما می خونیم.
بحث اینه که چه فشاری رو باید تحمل کنیم تا 8 ماه دور بودن از درس رو جبران کنیم و بیفتیم رو غلطک

من که هر کاری فکرشو بکنید کردم
همه ی کلاسایی رو که علاقه دارم رفتم
تموم شد خب :D

کلاس آشپزی نرفتم البته هنوز
مث اینکه آقایون باید برن کلاس آشپزی
آره؟
:D

دیگه چون کاری ندارم کتاب می خونم و کتاب می خونم و کتاب می خونم
شمام اگه وقت دارین کتابای مصطفی مستور رو بخونین
قشنگن
استخوان خوک و دست های جذامی - روی ماه خداوند را ببوس
این آخری رو واقعا دوست داشتم :smile: