avr

shima

عضو جدید
سلام بچه ها
می خواستم ببینم کسی هست که دوست داشته باشه avr یا دبگیره؟
من خودم در این رابطه اطلاعاتی ندارم و تازه می خوام شروع کنم به خاطر همین از اونها یی که مثل من هستند و علاقه مند به یادگیری این مبحث هستند دعوت می کنم که با هم دیگه شروع کنیم البته اگر دوست داشته باشن!!!
فکر کنم اگه همگی یک مرجع برای مطالعه داشته باشیم بتونیم با هم پیش بریم .من از یکی از دوستان پرسیدم کتاب avr انتشارات مثلث نارنجی رو بهم معرفی کرد شما هم اگه کتاب دیگه ای رو در نظر دارید عنوان کنید لطفا.....(نرم افزار codevisionو programmer و board هم لازمه )
بچه از شنبه رسما مطالعه رو شروع کنیم چطوره؟؟؟(یعنی من شروع میکنم دیگه !!!شما هم بیاید لطفا )
.......................................................our present is our future.......................................

shima

عضو جدید
شما از روی چه مرجعی مطالعه می کنی؟
من 5شنبه می رم کتاب بگیرم اگر نظر تو بگی ممنون می شم(برای یک مرجع مناسب)

Mehrdad-Naji

عضو جدید
سلام بچه ها
من خودم در این رابطه اطلاعاتی ندارم و تازه می خوام شروع کنم به خاطر همین از اونها یی که مثل من هستند و علاقه مند به یادگیری این مبحث هستند دعوت می کنم که با هم دیگه شروع کنیم البته اگر دوست داشته باشن!!!
فکر کنم اگه همگی یک مرجع برای مطالعه داشته باشیم بتونیم با هم پیش بریم .من از یکی از دوستان پرسیدم کتاب avr انتشارات مثلث نارنجی رو بهم معرفی کرد شما هم اگه کتاب دیگه ای رو در نظر دارید عنوان کنید لطفا.....(نرم افزار codevisionو programmer و board هم لازمه )
بچه از شنبه رسما مطالعه رو شروع کنیم چطوره؟؟؟(یعنی من شروع میکنم دیگه !!!شما هم بیاید لطفا )
.......................................................our present is our future.......................................
salam man mehrdad hastam daneshjooye electeronic az esfahan vali hich etelaati dar bareye AVR nadaram vali vaghean doost daram ke bahatoon hamkari konam age doost dashtin ke ba yek mobtadi kar konid man dar khetmat hastam

shima

عضو جدید
start everybody

start everybody

bacheha man az rue avr entesharat nas daram mikhunam
plz start konid ta betunim eshkalamuno raf konim baham

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
لطفا فقط فارسي بنويسيد.

shima

عضو جدید
سلام بچه ها فکر کنم یک مدت طولانی این طرفا پیدام نشده بود!!
از بابت این بدقولی متاسفم.
خوب حاضرید شروع کنیم؟
let's get start
بچه ها کتاب برنامه نویسی c جعفر نژاد قومی و کتاب میکرو کنترلر های avr وکاربردهای آنها مهندس امیر ره افروز انتشارات نص کتابهایی هستند که من می خوام مطالعه کنم
در حال حاضر فصل 3 کتاب c هستم یه چیزایی هم از اوایل کتاب میکرو خوندم خوب حالا چه طوری می تونیم با هم بخونیم ؟؟:que: حتما میشه یه کاریش کرد منتظر راه حل باشید :)

hamid-jafari

عضو جدید
salam shima jan man hamid hastam man shmaramo mizaram ba man tamas begir ta ba ham dar in mored sohbat koniim 9121117358

sheytoon

عضو جدید
سلام بچه ها فکر کنم یک مدت طولانی این طرفا پیدام نشده بود!!
از بابت این بدقولی متاسفم.
خوب حاضرید شروع کنیم؟
let's get start
بچه ها کتاب برنامه نویسی c جعفر نژاد قومی و کتاب میکرو کنترلر های avr وکاربردهای آنها مهندس امیر ره افروز انتشارات نص کتابهایی هستند که من می خوام مطالعه کنم
در حال حاضر فصل 3 کتاب c هستم یه چیزایی هم از اوایل کتاب میکرو خوندم خوب حالا چه طوری می تونیم با هم بخونیم ؟؟:que: حتما میشه یه کاریش کرد منتظر راه حل باشید :)
شیما اگه می خوای از کتاب ره افروز AVR رو یاد بگیری بهتره یه سری به لینک زیر بزنی تا اشکالات کتاب رو اصلاح کنی:
http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,9213.0.html

m-zibandeh

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
آقا ما يك ماهي ميشه كه سايتمون رو راه انداختيم و داريم با يه سري از بچه ها كه اين ترم ريز و آز ريز دارن ميكرو آي وي آر رو شروع ميكنيم
به نظر من براي شروع به كار كتاب آقاي علي كاهه خيلي خوب و ساده و روانه
براي برنامه نويسي هم بسكام عاليه
در هر صورت يه سري به سايتمون بزنين ببينين چطوره .

;)http://heerad.com/forum/showthread.php?t=160

omid_kzm

عضو جدید
سلام
خواندن کتاب و جزوه در مورد میکرو یا PLC نمی تونه آدمو راه بندازه حتما باید به صورت عملی هم کار کنیم

Amir Imani

عضو جدید
salam shima jan
man ba bascom avr kar kardam va chizike tajrobe kardam ineke barname nevisi bahash kheili rahate va simulator oon ham khub javab mide,chizayiham ke doros kardam rahat kar mikonan,
ketabe Ali Kahe ham ketabe okeyihas vase kasayike mikhan shooroo konan .amma help khode bascom ham kamele,man khodam az rooye helpesh khundam.:smile:
tahe ketabe Ali Kahe chandta proje amali ham hast
just let me know if you have any question.
سلام بچه ها

garibe ashena

عضو جدید
salam khobin ? man ham gasde khondane mikro ro daram khoshhal misham ba ham bekhonim addresse emailam arashlest@yahoo.com hast

salam khobin ? man ham gasde khondane mikro ro daram khoshhal misham ba ham bekhonim addresse emailam arashlest@yahoo.com hast

:gol:
سلام بچه ها

141985

عضو جدید
سلام -شما در کدام شهر زندگی می کنید ؟ این هم ایمیل من rezioleri@gmail.com اگه دوست داشتین من هستم

سلام -شما در کدام شهر زندگی می کنید ؟ این هم ایمیل من rezioleri@gmail.com اگه دوست داشتین من هستم

mr513

عضو جدید
سلام بچه ها

من پایه ام
ولی تو این پیامو 5 سال پیش نوشتی ینی العان دیگه خودت استادی ماشالاه

بالا