با آرایش موافقید یا مخالف؟!

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اولا" از اینکه پسرا دست به ابروشون ببرن و موهای دست و پاشونو بزنن و آرایش کنن
فوق العاده بدم میاد !
درمورد ما هم به نظرم ملایمش خیلی هم خوبه.اصلا" کسی که آرایش نکنه و به خودش
نرسه آدم افسرده ایه.
همه آدما زیباییرو دوست دارن اما به شرطی که هر جا مناسب همون مکان آرایش کنن.
:w27:

:w16:در مورد آرایش کردن بعضی پسرها انگشت شمار که فقط یه تیپ خاصی هستن که جاش اینجا نیست به هش اشاره کنم ؛ در مورد مو اضافه خوب شاید شما از گوریل خوشتون می یاد:w19:
در مورد ابرو برداشتنم نظر شما اصلا مهم نیست چون شما تفاوت تمیزی و بهداشت رو با آرایش نمی دونی.:w19:
البته باید ببخشید که رک گفتم.:redface:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اصلا چرا ما باید در مورد این موضوع مسخره بحث کنیم . هر کسی یه جوری به خودش میرسه دیگه .

همه طالب زیبایی هستیم و دوست داریم دیگران هم به وجود این حس در ما پی ببرن . ما پسرا با اصلاح صرو صورت و موهامون .شما دخترا با آرایش

حالا بعضیا آرایش غلیظ بعضیا ملیح بعضیا کم بعضیا نرم بعضیا متین بعضیا برنزه که عشق منه بعضیا ساده بعضیا بدون آرایش و بعضیام که بلد نیستن آرایش بکنن و همیشه یه لایه ضخیم از اون زهرماریایی که به صورتشون میزنن رو پوستشون هست و آفتاب هم بهش زده و ...
:hate::wallbash:

مهندس جان اگه موضوع مسخره هست شرکت نکن کسی مجبورت که نکرده نظر بدی:thumbsup2: خدا رو شکر از همه بیشترم نظر دادی
موفق باشی این رو برای این گفتم که به دیگران احترام بذاری

1.1.1368

عضو جدید
من از حسن خدادادی که یوسف داشت دانستم که کسی از آرایش ظاهر زیبا نمیگردد نظر من اینه که دخترا پیش از اینکه ازدواج کنن بهتره آرایش چندانی انجام ندن منظورم آرایشاییه که خانومای متاهل انجام میدن راجع به پسرا هم از پسرایی که آرایش های دخترونه انجام میدن به شدت متنفرم مخصوصا گروهی که زیر ابرو بر میدارن به قول یارو بهتره یه سر برن اتاق عمل و قال قضیه رو بکنن

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w16:در مورد آرایش کردن بعضی پسرها انگشت شمار که فقط یه تیپ خاصی هستن که جاش اینجا نیست به هش اشاره کنم ؛ در مورد مو اضافه خوب شاید شما از گوریل خوشتون می یاد:w19:
در مورد ابرو برداشتنم نظر شما اصلا مهم نیست چون شما تفاوت تمیزی و بهداشت رو با آرایش نمی دونی.:w19:
البته باید ببخشید که رک گفتم.:redface:

سلام سجاد جان
اگه فقط تمیز کردن باشه حالا زیاد اشکالی نداره! به شرطی که زیاد معلوم نباشه دست زده.من اون پسرهایی میگم که ابروهاشو نازک مثل نخ کردن !!!!!!!!!!!!!!! وگرنه هیچ کس از تمیزی بدش نمیاد :smile:
ممنونم که نظرتو گفتی;)

• Like
واکنش ها: k2_h

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس جان اگه موضوع مسخره هست شرکت نکن کسی مجبورت که نکرده نظر بدی:thumbsup2: خدا رو شکر از همه بیشترم نظر دادی
موفق باشی این رو برای این گفتم که به دیگران احترام بذاری

خوب شد یادم انداختیا . خوب به من چه ربطی داره شما آرایش میکنی و ابروهاتو بر میداره . من فقط میگم مردی گفتن زنی گفتن

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

من ميگم آدم هميشه بايد مرتب باشه.نه اينجوري باشه كه مثل لوبيازشت يره اينور اونور و نه اينكه آرايشاي زننده داشته باشه.براي بيرون رفتن يه آرايش ملايم خيلي مناسبه.ظاهر هر شخص نشانگر شخصيتشه.آدم بايد هميشه مرتب و آراسته باشه در حالي كه سادگيشم حفظ كرده.ارايش براي چيه؟براي زيبايي.پس بعضي آرايش ها نه تنها آدم رو زيبا نميكنه بلكه خيلي هم زشت ميكنه

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با آرایش کردن از نوع ملایم موافق هستم و هروز آرایش میکنم اما نه جوری که زننده بلکه به صورت گریم و از نظر من هیچ عیبی نداره چون خدا زیباست و دوستدار زیبایی اما بازهم میگم در حد نرمال وملایم

• Like

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميگم آدم هميشه بايد مرتب باشه.نه اينجوري باشه كه مثل لوبيازشت يره اينور اونور و نه اينكه آرايشاي زننده داشته باشه.براي بيرون رفتن يه آرايش ملايم خيلي مناسبه.ظاهر هر شخص نشانگر شخصيتشه.آدم بايد هميشه مرتب و آراسته باشه در حالي كه سادگيشم حفظ كرده.ارايش براي چيه؟براي زيبايي.پس بعضي آرايش ها نه تنها آدم رو زيبا نميكنه بلكه خيلي هم زشت ميكنه

موافقم... آدم همیشه باید آراسته و مرتب باشه... البته آراستگی صرفاً به معنی آرایش نیست. در کل سادگی رو می پسندم و اصلاً از آرایش زننده خوشم نمی یاد.

ولی واقعیت غیر از اینه..من خودم بارها تو خیابون دیدم پسرا چه جوری محو دخترایی میشن که آرایش های خیلی زیاد دارن..
ولی هرکی اینجا میاد ادعا میکنه که از علاقه ای به آرایش زیاد نداره..
این تناقض در رفتار و گفتار آقایون رو چه جوری میشه توجیح کرد؟؟:razz:

جالب اینجاست که این افراد معمولاً خیلی هم مورد تحسین قرار می گیرن و حتی خیلی وقتها وقتی برای کاری مراجعه می کنن کاراشون رو راحت تر از بقیه راه می اندازن!!

• Like

لی لی جون

عضو جدید
آقای فشن دیگه جدیدن ابرو برداشتن واسه پسر جزو تمیزی و بهداشت محسوب میشه ؟
چه جالب !
میتونی خودتو با عطر و ادکلن و حمام و مدل مو و تیغ صورت و .... تمیز بکنی .
اینجوری واسه دوست دخترتم جذاب تری .

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای فشن دیگه جدیدن ابرو برداشتن واسه پسر جزو تمیزی و بهداشت محسوب میشه ؟
چه جالب !
میتونی خودتو با عطر و ادکلن و حمام و مدل مو و تیغ صورت و .... تمیز بکنی .
اینجوری واسه دوست دخترتم جذاب تری .

:gol::gol:

shoooka

عضو جدید
مرتب و تمیز و خوشبو بودن همیشه خوبه من همیشه میکاپ مختصری دارم فقط در این حد که لبام بیرنگ نباشه و پوستم تمیز باشه تو دانشگاهم همینطور و از آرایش غلیظ متنفرم حتی عروسی رفتنی هم خودم آرایش میکنم چون آرایشگرا غلیظ آرایش میکنن و چهره ادم زنونه نشون میده آرایشی که چهرمو عوض کنه گذاشتم واسه عروسیم:redface:

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرتب و تمیز و خوشبو بودن همیشه خوبه من همیشه میکاپ مختصری دارم فقط در این حد که لبام بیرنگ نباشه و پوستم تمیز باشه تو دانشگاهم همینطور و از آرایش غلیظ متنفرم حتی عروسی رفتنی هم خودم آرایش میکنم چون آرایشگرا غلیظ آرایش میکنن و چهره ادم زنونه نشون میده آرایشی که چهرمو عوض کنه گذاشتم واسه عروسیم:redface:

ایشالله

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظره من آرايش كردن يه هنره
بعضي از دخترا تو اين زمينه هنرمند هستن
ولي خيلي از دخترا فقط بلدن روي هم روي هم فقط بمالن....
بعضي از دخترا اينقد ناشي هستن كه با ديدن صورتشون خندتون ميگيره....سايه زدن هم بلد نباشي !
يا يه لب شيشه اي نتوني در بياري ...!...ببخشيد لفظشو بلد نيستم....بين اين دخترا ديديم ديگه :lol:
بعضي دخترا اينقد درب و داغونن كه يه رژ ساده هم نميتونن بزنن....نگاه كني دندوناشون رو هم رنگ كردن !
به نظره من آرايش رو فقط كساني انجام بدن كه اين كاره هستن....يا اگه بلد نيستن برن آرايشگاه تا اونا براشون انجام بدن
بلد نيستن همه چي ميزنن رو يه وجب صورت.....فكر ميكنن هر چي رنگارنگ باشه بهتره....!
ماشالاه تو كيفه هر كدومشون هم كه به اندازه ي وزنشون لوازم آرايشي دارن....
پسرا پولاشون رو ميدن ميرن سيگار و تنباكو و سي.دي بازي ميخرن .... دخترا فقط لوازم آرايشي و لباس....
طولاني نشه حرفام.....به نظره من آرايش صورت مات باشه ....مِهر صورت بيشتر تو دل برو ميشه...
در رابطه با پسرا هم....ابرو تميز كردن كار بدي نيست ولي اينكه قشنگ زيرشو ورداري و نازك كني ديگه خيلي ضايعست.....
اصلا" اين كارا واسه پسرا كسره لاتيه :lol:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسره تو کلاسمون ابروش نخ ایییییییییششششششششششششش
من ارایش نمیکنم اما ملایمش خوبه نه اینکه ناخن مصنوعی بزاری بیفتی تو حیابون

Goli Joon

عضو جدید
ولی واقعیت غیر از اینه..من خودم بارها تو خیابون دیدم پسرا چه جوری محو دخترایی میشن که آرایش های خیلی زیاد دارن..

موافقم;)، همه ی آقایون میگن عزیزم تو بدون آرایش قشنگتری ولی بعد تو خیابون محو اونایی میشن که آرایششون بیشتره.:mad:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظره من آرايش كردن يه هنره
بعضي از دخترا تو اين زمينه هنرمند هستن
ولي خيلي از دخترا فقط بلدن روي هم روي هم فقط بمالن....
بعضي از دخترا اينقد ناشي هستن كه با ديدن صورتشون خندتون ميگيره....سايه زدن هم بلد نباشي !
يا يه لب شيشه اي نتوني در بياري ...!...ببخشيد لفظشو بلد نيستم....بين اين دخترا ديديم ديگه :lol:
بعضي دخترا اينقد درب و داغونن كه يه رژ ساده هم نميتونن بزنن....نگاه كني دندوناشون رو هم رنگ كردن !
به نظره من آرايش رو فقط كساني انجام بدن كه اين كاره هستن....يا اگه بلد نيستن برن آرايشگاه تا اونا براشون انجام بدن
بلد نيستن همه چي ميزنن رو يه وجب صورت.....فكر ميكنن هر چي رنگارنگ باشه بهتره....!
ماشالاه تو كيفه هر كدومشون هم كه به اندازه ي وزنشون لوازم آرايشي دارن....
پسرا پولاشون رو ميدن ميرن سيگار و تنباكو و سي.دي بازي ميخرن .... دخترا فقط لوازم آرايشي و لباس....
طولاني نشه حرفام.....به نظره من آرايش صورت مات باشه ....مِهر صورت بيشتر تو دل برو ميشه...
در رابطه با پسرا هم....ابرو تميز كردن كار بدي نيست ولي اينكه قشنگ زيرشو ورداري و نازك كني ديگه خيلي ضايعست.....
اصلا" اين كارا واسه پسرا كسره لاتيه :lol:

مثل اینکه خیلی اطلاعاتت در این زمینه زیاده.
فکر کنم دخترا اگه سوالی داشته باشن باید بیان پیش تو :surprised: میخوای اصلا" یه دوره آموزش make up بزار !!
ولی به نظر من آدم برا یه آرایش ملایم و ساده لازم نیست راه بیوفته بره آرایشگاه.
باید خودش بلد باشه اینکارو کنه اما به شرطی که هر جا به اقتضای همون مکان آرایش کنه.:victory:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

sepidi جون رفتار مردارو نمیشه هیچ جوری توجیه کرد:razz: خودشونم شاید نتونن اینکارو بکنن ولی به قول تو این تناقض بزرگیه که بین رفتار و گفتارشون وجود داره.
من خودم بارها با این قضیه مواجه شدم...

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درسته آرایش بد نیست اما بعضیها فکر می کنن صورتشون حوض نقاشیه!

ارایش هم خاص خانوم ها نیست. اقایون هم می تونن ارایش خاص خودشونو داشته باشن.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه خیلی اطلاعاتت در این زمینه زیاده.
فکر کنم دخترا اگه سوالی داشته باشن باید بیان پیش تو :surprised: میخوای اصلا" یه دوره آموزش make up بزار !!
ولی به نظر من آدم برا یه آرایش ملایم و ساده لازم نیست راه بیوفته بره آرایشگاه.
باید خودش بلد باشه اینکارو کنه اما به شرطی که هر جا به اقتضای همون مکان آرایش کنه.:victory:

تو اين زمينه يه كم اختلاف سليقه داريم :lol:
آرايش هميشه يه جور باشه بهتره
هر كسي بايد لِمه صورت و رُخش دستش بياد...
چند بار حرفه اي كه رو صورتش كار كنه دستش مياد...
مثلا" من آرايش مات رو بيشتر از براق مي پسندم...
آرايشگاه رفتن هم جرم نيست...
بعضي دخترا از در اين آراشگاه در ميان ميرن تو اون يكي آرايشگاه.......
بعضي آرايشگر هاي زن كارشون خيلي خوبه
بوزينه ميره تو آرايشگاشون داف ميشه برميگرده :D
بعضي ها كه هر 5 دقيقه يه بار خودشونو چك ميكنن....اعتيلد دارن اونا
راستي آدم هر چي يه رنگ تر باشه بهتره....چه خودش چه آرايشش....
زياد از آرايش خوشم نميادا ولي معموليش خوبه
ولي فكر كن يكي سبزه كه كرم پودر ميزنه ميخواد سفيد شه !
خوب معلومه كه اينكاره نيست....
راستي شاگرد خصوصي تضميني در محل :lol::D

behnam-t

عضو جدید
آرایش انواع مختلفی داره ارایش دخترا .ارایش زنا.ارایش پسرا (پسرونه).ارایش پسرا (دخترونه) . و ارایشهای دیگر حالا از اینا بعضی خوبن و بعضی متوسط و بعضی . . .

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
sepidi جون رفتار مردارو نمیشه هیچ جوری توجیه کرد:razz: خودشونم شاید نتونن اینکارو بکنن ولی به قول تو این تناقض بزرگیه که بین رفتار و گفتارشون وجود داره.
من خودم بارها با این قضیه مواجه شدم...
سحر جان يه كم از تجاربت بگو ما هم مَفيوض بشيم :lol:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اين زمينه يه كم اختلاف سليقه داريم :lol:
آرايش هميشه يه جور باشه بهتره
هر كسي بايد لِمه صورت و رُخش دستش بياد...
چند بار حرفه اي كه رو صورتش كار كنه دستش مياد...
مثلا" من آرايش مات رو بيشتر از براق مي پسندم...
آرايشگاه رفتن هم جرم نيست...
بعضي دخترا از در اين آراشگاه در ميان ميرن تو اون يكي آرايشگاه.......
بعضي آرايشگر هاي زن كارشون خيلي خوبه
بوزينه ميره تو آرايشگاشون داف ميشه برميگرده :D
بعضي ها كه هر 5 دقيقه يه بار خودشونو چك ميكنن....اعتيلد دارن اونا
راستي آدم هر چي يه رنگ تر باشه بهتره....چه خودش چه آرايشش....
زياد از آرايش خوشم نميادا ولي معموليش خوبه
ولي فكر كن يكي سبزه كه كرم پودر ميزنه ميخواد سفيد شه !
خوب معلومه كه اينكاره نيست....
راستي شاگرد خصوصي تضميني در محل :lol::D

منم از آرایش مات خوشم میاد.یه چیزی تو مایه های گریم.. خلاصه یه جوری که زیاد تو چشم نیاد. نه اینکه آدم 7 رنگ رنگین کمون سایه بزنه پشت چشمش! آرایشگاهم چیز بدی نیست.البته بعضی از آرایشگر ها که واقعا" انقدر کارشون افتضاست که خودت خودتو تو آیینه ببینی نمیشناسی :surprised: به قول تو آدم با چند بار آرایش کردن میفهمه که چجور آرایشی به صورتش میاد.:lol:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بلد نیستم من یه دونه کرم ضد آفتاب دارم با یه دونه ریمل :surprised:
ضدآفتاب واسه تموم فصول ساله حتی اگه تو خونه باشم اما ریمل معمولا مال تابستونه....با بقیه اش آشنا نیستم .......
اما در کل با سادگی و تمیزی موافقم.....چه تو لباس و چه تو مالیدن.....

Taghdir

عضو جدید
منم موافقم با آرایش کردن
اما به شرطی که بدونی داری چه کار میکنی.
هر محیطی هر مکانی اصول خودشو داره

MATIN61

عضو جدید
ص

ص

البته که موافقم ولی بستگی داره کی باشه و کجا باشهhttp://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif

elham_kocholo

عضو جدید
من آرايش كردن خيلي دوست دارم اصلا وتي اين رنگارو مي بينم انرژي مثبت مي گيرم
اگه استفاده هم نكنم بازم مي خرم
ولي از آرايش تند وزننده كه جلب توجه كنه بدم مياد
ساد و شيك و كملا ملايم و زيبا

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از آرایش مات خوشم میاد.یه چیزی تو مایه های گریم.. خلاصه یه جوری که زیاد تو چشم نیاد. نه اینکه آدم 7 رنگ رنگین کمون سایه بزنه پشت چشمش! آرایشگاهم چیز بدی نیست.البته بعضی از آرایشگر ها که واقعا" انقدر کارشون افتضاست که خودت خودتو تو آیینه ببینی نمیشناسی :surprised: به قول تو آدم با چند بار آرایش کردن میفهمه که چجور آرایشی به صورتش میاد.:lol:

:w01:
بعضي ها برا آرايش كردن كلا" ويار دارن
از اين بحث زنونه هاي تو سايت داره چِندشم ميشه....
چپ ميري راست مياي درباره دختراست....
فكر كنم تعداد دختراي فروم بيشتر از پسرا باشه...برعكس همه سايت ها
همش زير سره آموزش و پرورش و سنجشه
دخترا ميرن دانشگاه دانشجو ميشن ميان اينجا...پسرا هم بايد برن فروم خدمت مقدس سربازي بسازن ....!!!
چه وضعشه....
فكر كنم حرفام بو دار بود ..... مدير باشگاه از فردا يه بخش هم برا سرباز ها بسازه :lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بلد نیستم من یه دونه کرم ضد آفتاب دارم با یه دونه ریمل :surprised:
ضدآفتاب واسه تموم فصول ساله حتی اگه تو خونه باشم اما ریمل معمولا مال تابستونه....با بقیه اش آشنا نیستم .......
اما در کل با سادگی و تمیزی موافقم.....چه تو لباس و چه تو مالیدن.....

آفرين ..... چون مواد آرايش از مواد شيميايي هست در آينده هم در دراز مدت پوست بهتري خواهي داشت
جمله آخرت چي بود ؟
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif