فوق العاده+++مکر زنان +++(قابل توجه پسرا)

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قابل توجه مردایی که به خانوما ضعیفه میگن

آورده اند مردی بود که
پیوسته تحقیق ِ مکرهای زنان می کرد و از غایت غیرت ،هیچ زنی رامحل اعتماد خود نساخت وکتاب" حیل النساء " (مکرهای زنان) را پیوسته مطالعه می کرد. روزی در هنگام سفربه قبیله ای رسید وبه خانه ای مهمان شد.

مرد ِخانه حضور نداشت ولکن زنی داشت در غایت ظرافت ونهایت لطافت . زن چون مهمان را پذیرا شد با او ملاطفت آغاز نمود. مرد مهمان چون پاپوش خود بگشود وعصا بنهاد،به مطالعه کتاب مشغول شد. زن میزبان گفت: خواجه ! این چه کتاب است که مطالعه میکنی؟ گفت:حکایات مکرهای زنان است. زن بخندید وگفت : آب دریا به غربیل نتوان پیمود وحساب ریگ بیابان به تخته خاک ، برون نتوان آورد و مکرهای زنان در حد حصر نیاید . پس تیر ِغمزه در کمان ِابرو نهاد و بر هدف ِ دل او راست کرد واز درمغازلت و معاشقت در آمد چنان که دلبسته ی ِ او شد. در اثنای آن حال، شوهر او در رسید..
زن گفت : شویم آمد وهمین آن که هر دو کشته خواهیم شد . مهمان گفت:تدبیر چیست؟ گفت :برخیز ودر آن صندوق رو . مرد در صندوق رفت. زن سرِ صندوق قفل کرد . چون شوهر در آمد پیش دوید و ملاطفت ومجاملت آغاز نهاد و به سخنان دلفریب شوهر را ساکن کرد. چون زمانی گذشت گفت: تو را از واقعه امروز ِ خود خبر هست؟ گفت نه بگوی. گفت: مرا امروز مهمانی آمد جوانمردی لطیف ظرایف و خوش سخن و کتابی داشت در مکر زنان و آن را مطالعه میکردمن چون آن را بدیدم خواستم که او را بازی دهم به غمزه بدو اشارت کردم ، مرد غافل بود که چینه دید و دام ندید. به حسن واشارت من مغرور شد و در دام افتاد .و بساط عشقبازی بسط کرد وکار معاشقت به معانقه (دست در گردن هم)رسید. ساعتی در هم آمیختیم! هنوز به مقام آن حکایت نرسیده بودیم که تو برسیدی وعیش ما منغض کردی! زن این میگفت و شوهر او می جوشید ومی خروشید وآن بیچاره در صندوق از خوف می گداخت و روح را وداع می کرد. پس شوهر از غایت غضب گفت: اکنون آن مرد کجاست؟ گفت:اینک او را در صندوق کردم و در قفل کردم.. کلید بستان و قفل بگشای تا ببینی. مرد کلید را بستاند و همانا مردبا زن گرو بسته بودند(جناق شکسته بودند) و مدت مدیدی بود هیچ یک نمی باخت. مرد چون درخشم بود بیاد نیاورد که بگوید *یادم * و زن در دم فریاد کشید *یادم تو را فراموش . * مرد چون این سخن بشنید کلید بینداخت وگفت :
" لعنت بر تو باد که این ساعت مرا به آتش نشانده بودی و قوی طلسمی ساخته بودی تا جناق ببردی."

پس با شوهر به بازی در آمد و اورا خوش دل کرد .چندان که شوهرش برون رفت ، درِ صندوق بگشاد و گفت: ای خواجه چون دیدی،هرگز تحقیق احوال زنان نکنی؟
گفت:توبه کردم و این کتاب را بشویم که مکر و حیلت ِ شمازیادت از آن باشد که در حد تحریر در آید.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد خودتان هم به حیله گری خودتان واقفین قابل توجه ترانه و سارا و.........:biggrin::surprised:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
مکر زنان تو یه تاپیک خلاصه نمیشه ........نمیدونید چه موجودین .......

mak10000

عضو جدید
درسته که زنا حیله گرن اما به پای سیاست مردا نمی رسن
همه می دونن زنا تو دست مردا مثل موم نرمن

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دمتون گرم بسی حال بردیم و بسی کیفور شدیم
عجب شیرزنی بود
درسی باشد برای بانوان امروز ;)
بسی دست راستشان در زیر سر ما :)
مکر زنان هر چه باشد از دورویی و بی جنبگی مردان بیشتر نمی باشد

خوب آمدی خواهر چشم برادران به کف پایتان باد :w11::w17:

سهیل جان قانون دوم رو شما متذکر شو......

ضرب زبان و عقل و عدد ثابت....یادته که؟؟؟؟

حاجی حالا خودتن اقرار می کنید که این ها را باید در هم ضرب کرد
ولی دورنگی آقایون خودش به تنهایی به سمت بی نهایت میل می کنه وای به این که به خواد در سایر محاسنشون هم ضرب بشه :confused: :w10::w01::whistle: