>>>محفلی برای بحث و گفتگو پیرامون "یک راز (قانون جاذبه)"

sadafff

عضو جدید
سلام دوستان
من چند وقته که برام یک سوالی پیش اومده که یه کم به این قانون شک کردم
من تا حالا عاشق نشده بودم اما یه مدتی است که عاشق یکی شدم که هر روز تو راهم میبینمش
تا الان سعی نکردم با قانون راز جذبش کنم اما تازه فهمیدم که اون زن داره
حالا سوال من اینه که اگه من اینو که واقعا می خواستم با این قانون جذب می کردم اون به سمت من میومد?با این که زن داره?

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تا حالا عاشق نشده بودم اما یه مدتی است که عاشق یکی شدم که هر روز تو راهم میبینمش
حالا سوال من اینه که اگه من اینو که واقعا می خواستم با این قانون جذب می کردم اون به سمت من میومد?با این که زن داره?

سلام دوست گرامی خیلی از داشته های ما طبق خواسته هامون شکل گرفته . یه سوال هم من دارم: تو دنیا یه مگان فاکس هست بیشتر نیست من با دیدن ایشون اگه جذب بخوام استفاده کنم نتیجه اش چی میشه!!! اما یه موضوع جالب بگم که خواسته های ما زمانی توسط یه صافی بررسی میشه اما اون زمان میتونه قبل از رسیدن باشه یا بعدش.

sadafff

عضو جدید
سلام دوست گرامی خیلی از داشته های ما طبق خواسته هامون شکل گرفته . یه سوال هم من دارم: تو دنیا یه مگان فاکس هست بیشتر نیست من با دیدن ایشون اگه جذب بخوام استفاده کنم نتیجه اش چی میشه!!! اما یه موضوع جالب بگم که خواسته های ما زمانی توسط یه صافی بررسی میشه اما اون زمان میتونه قبل از رسیدن باشه یا بعدش.

رسول جون اگه میشه واضح تر بگو

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مگه قراره از هرچی چند تا هست ما بهش برسیم؟ اگه حقت باشه و خواسته درستی باشه بهش میرسی دیگه. البته حرکت در مسیر الهی فراموش نشه.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خوب یک مطلبی هست که به زور اگه میخواستی و خیلی اصرار می کردی ممکن بود اونا طلاق بگیرن بیاد پیش تو! واویلا!!!!!!!!!!!!!!
یعنی تو با به هم زدن یک زندگی دیگه به خواستت میرسی.
واقعا ممکنه. یعنی میخواستی به هر قیمتی به خواستت برسی.
ولی اگر دنبال حق خودت باشی. اونوقت باید دید از اون ور قضیه چجوریه.

*afsane*

عضو جدید
سلام دوستان عزيزم اميدوارم حالتون خوب باشه و هميشه موفق و پيروز و ثروتمند باشيد.
دوستان من به راهنمايي شما شديدا نياز دارم يه مشكل روحي خيلي بزرگي برام بوجود امده چيزي كه بوسيله قانون جذب بدستش اوردن و دوباره از دستش دادم.
داستان رو بطور كامل تعريف ميكنم تا بهتر بتونيد راهنماييم كنيد.
من تابستون با قانون جذب اشنا شدم كتاب و فيلم هاي زيادي در مورد راز ديدم از تجربه هاي شما دوستان عزيز استفاده كردم و شروع كردم به تصور كردن دوستي با دختري كه مشخصات مورد نظر من رو داشته باشه كه مهمترين اين مشخصات اينها بودند:
1-خود دختره بياد بهم پيشنهاد دوستي بده
2-از نظر خشگلي و اندام و... چيزي رو كه دوست داشتم تصور كردم
3-مثلا تصور كردم كه سگ داشته باشه دوستان شايد باورتون نشه سگم داشت
دوستان لطفا همه نظرتون رو بگيد خواهشا راهنمايي كنيد چي كار كنم بهتره شديدا به تجربيات شما دوستان نياز دارم.
با تشكرررر
سلام دوست من.اول اینکه اشکال کار شما این بود هدفت رو با جزئیات مشخص نکردی.شما فقط ظاهر و نحوه آشناییتون رو مد نظر داشتی که دقیقا همون شد.باطن ، اخلاقیات ، نتیجه این آشنایی و.... در نظر نگرفتین یا دست کم روشون تمرکز کافی نداشتین.و اما اینکه الان چی کار باید کرد.اگه قصد جذب دوباره ایشون دارین باید بدونین جذب شما بستگی به جذب اون طرف داره.شما نمی تونین تو سرنوشت کسی دخیل باشین مگر اینکه راه شما با راه ایشون یکی باشه.در جایی که طرف شما راه دیگه ای رو در نظر داره راه شما از راه اون جدا میشه.به عبارتی قدرت دفع اون به قدرت جذب شما غلبه میکنه. اما اگه تمایلی توی ایشون باشه جذب شما جواب میده.;)

*afsane*

عضو جدید
سلام دوستان
سلام دوست عزیز
دوست من انسان کاملا مختاره توی سرنوشتش و هیچکس جز خودش نمی تونه توی سرنوشتش دخیل باشه.من فکر میکنم اگه اون شخص زندگیشو دوست داشته باشه و بخواد توی همین مسیر زندگیش بمونه هیچکس نمی تونه اونو منحرف کنه و به عبارتی جذب شما جواب نمیده یا نمی داد.دوست من هر چیزی توی این دنیا نظم خودشو داره.نظم این قانون هم اینه که جذب تا زمانی جواب میده که توی سرنوشت کسی دخیل نشه و از کسی صلب اختیار نکنه.;)موفق باشین:smile:

seeemesooo

عضو جدید
سلام دوستان
همون فرد خاص رو بدست نمیاری
اما مشابه اون را مسلما" بدست میارید
شما طالب یک احساس خوب با فردی مناسب هستید خوب بدست میاریدش
اما واقعا" چیزی که خواستید یک خواسته دست نیافتنی پر از تضاد نیست یعنی مرغ همسایه که تصور همه اینه که غازه یعنی علاوه بربدست آوردن یک مورد خاص خواسته دیگری نیز دارید و آن ربودن چیزی با ارزش است از کس دیگری
قبلا هم گفتم اول ببینید خواسته باطنی شما جیست
خواسته های منفی آخر به خودتان برمیگردد

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسول جون اگه میشه واضح تر بگو

سلام دیشب متوجه نشدم! خب خیلی طبیعی ما بعضی از این دست خواسته هامون رو بدون اینکه از ***** اخلاقی بگذرونیم مطرح میکنیم بازتابش رو میشه به راحتی حس کرد. اما این خواسته عواقبی دربر داره. خواسته ی ما روی کجیها بنا میشه و به قول آقای حلت ما همیشه گله های گوسفند می بینیم نه گله های سگ البته این یه مثال بود. خواسته شما امکان پذیر نیست چون حکمتهای رو که حضرت دوست در برنامه ریزی های خود در نظر گرفته باعث نه شدن میشه. امیدوارم که جواب گرفته باشی.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال جدید از افسانه جون:
میدونید که تنها نوشتن تمام جزئیات هدف به تنهایی کافی نیس و واسه جذب کامل باید روی تمام جزئیات تمرکز شه.ولی بعضی وقتا هدف جزئیات زیادی داره و تمرکز کامل یه کم سخت میشه یا اینکه بعضی قسمتای هدف توی ذهن کم رنگ ترمیشه و باعث میشه جذب ناقص اتفاق بیافته؟شما چه راهکار یا پیشنهادی دارید؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال جدید از افسانه جون:
میدونید که تنها نوشتن تمام جزئیات هدف به تنهایی کافی نیس و واسه جذب کامل باید روی تمام جزئیات تمرکز شه.ولی بعضی وقتا هدف جزئیات زیادی داره و تمرکز کامل یه کم سخت میشه یا اینکه بعضی قسمتای هدف توی ذهن کم رنگ ترمیشه و باعث میشه جذب ناقص اتفاق بیافته؟شما چه راهکار یا پیشنهادی دارید؟

سلام، سیما خانم مرسی اما معمولا شنیدیم که اهداف ما با جزییات SMART باشند. اما این جزییات تمرکز نمیخواد چون ما در اصل روی نتیجه کار تمرکز باید بگذاریم و تصویر سازی و بقیه ماجرا. جزییات رو معمولا تو پایه و اساس اهدافمون در نظر میگیریم تا به عینیت بخشیدنش رو باور کنیم تو تصویر سازی. اگه حرفم ایرادی داره بقیه نظرشون رو بگن. و اما میشه لطف کنید با یک مثال سوال رو کامل تر کنید.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، سیما خانم مرسی اما معمولا شنیدیم که اهداف ما با جزییات SMART باشند. اما این جزییات تمرکز نمیخواد چون ما در اصل روی نتیجه کار تمرکز باید بگذاریم و تصویر سازی و بقیه ماجرا. جزییات رو معمولا تو پایه و اساس اهدافمون در نظر میگیریم تا به عینیت بخشیدنش رو باور کنیم تو تصویر سازی. اگه حرفم ایرادی داره بقیه نظرشون رو بگن. و اما میشه لطف کنید با یک مثال سوال رو کامل تر کنید.
به نظرم افسانه باید تجربه ای داشته باشه که این سوال رو پرسیده.
باید خودش بیاد توضیح بده.
اما به نظرم روی برخی موارد میشه با جزئیات تمرکز کرد. ولی جزئیات بعضی چیزا رو که نمی دونیم. مثلا من تا حالا با ماشین دنده اتومات رانندگی نکردم چجوری اونو تصور کنم؟ یا بعضی چیزا رو نمی تونیم واسش تصور بسازیم اساسا که البته موضوع بحث این نیست.
در هر حال این سوال پیش میاد که آیا تصور جزئیات تاثیر زیادی داره یا نه؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما به نظرم روی برخی موارد میشه با جزئیات تمرکز کرد. ولی جزئیات بعضی چیزا رو که نمی دونیم. مثلا من تا حالا با ماشین دنده اتومات رانندگی نکردم چجوری اونو تصور کنم؟ یا بعضی چیزا رو نمی تونیم واسش تصور بسازیم اساسا که البته موضوع بحث این نیست.

سلام، سیما خانم بیشتر وقتا این ما هستیم که بدنبال قانومند کردن قوانین قبلی هستیم خیلی ها بواسطه انجام دادن، رسیدن به اهدافشون و ماها اگه تو همون موقعیت قرار بگیریم بدنبال سخت تر کردن هستیم مهم اینکه ما میدونیم که چی میخواییم و راه بدست آوردنش رو باید با تلاش و کوشش بعضی وقتا هموار کنیم. اما بابت تصور جزییات یعنی چی من وقتی بی ام دبلیو میخوام مدل ایکس 6 برام مهمم که رنگش سورمه ایی باشه نه اینکه فقط یه بی ام بخوام جزییات از نظر من این میشه. حالا من بیام رو رنگ سورمه ای تمرکز کنم؟ امیدوارم که افسانه خانم بیان و توضیح بدن. از شما هم ممنونیم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، سیما خانم بیشتر وقتا این ما هستیم که بدنبال قانومند کردن قوانین قبلی هستیم خیلی ها بواسطه انجام دادن، رسیدن به اهدافشون و ماها اگه تو همون موقعیت قرار بگیریم بدنبال سخت تر کردن هستیم مهم اینکه ما میدونیم که چی میخواییم و راه بدست آوردنش رو باید با تلاش و کوشش بعضی وقتا هموار کنیم. اما بابت تصور جزییات یعنی چی من وقتی بی ام دبلیو میخوام مدل ایکس 6 برام مهمم که رنگش سورمه ایی باشه نه اینکه فقط یه بی ام بخوام جزییات از نظر من این میشه. حالا من بیام رو رنگ سورمه ای تمرکز کنم؟ امیدوارم که افسانه خانم بیان و توضیح بدن. از شما هم ممنونیم.
خوب آره وقتی تو ذهنت میاریش سورمه ای بیاد دیگه. میخوای قرمز تصور کنی ولی سورمه ایش رو بدست بیاری؟

*afsane*

عضو جدید

سلام به دوستای خوبم.مرسی از وقتی که گذاشتین.بله سیما خانم گاهی میشه تمام جزئیات رو تصویرسازی کرد به شرط اینکه جزئیات به چند مورد محدود بشن مثل مثالی که آقای فشفشه زدن.من موقع تصویرسازی یه ماشین فلان مدل فلان رنگ رو تصور میکنم.بسیار عالی.حالا فرض کنید جزیات زیاد بشن.مثلا فرض کنید خصوصیات اخلاقی یه آدم رو بخوام تصویرسازی کنم.اونو دیگه نمیشه مثل اون ماشین در آن واحد توی ذهن مجسم کرد.یه کم سخت میشه نه؟من فکر میکنم باید پایان کار رو تصور کرد. اینکه من به هدفم با تمام جزئیات رسیدم.شاید اینجوری نیازی نباشه همه جزئیات رو تجسم کرد.نظر شما چیه؟:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای خوبم.مرسی از وقتی که گذاشتین.بله سیما خانم گاهی میشه تمام جزئیات رو تصویرسازی کرد به شرط اینکه جزئیات به چند مورد محدود بشن مثل مثالی که آقای فشفشه زدن.من موقع تصویرسازی یه ماشین فلان مدل فلان رنگ رو تصور میکنم.بسیار عالی.حالا فرض کنید جزیات زیاد بشن.مثلا فرض کنید خصوصیات اخلاقی یه آدم رو بخوام تصویرسازی کنم.اونو دیگه نمیشه مثل اون ماشین در آن واحد توی ذهن مجسم کرد.یه کم سخت میشه نه؟من فکر میکنم باید پایان کار رو تصور کرد. اینکه من به هدفم با تمام جزئیات رسیدم.شاید اینجوری نیازی نباشه همه جزئیات رو تجسم کرد.نظر شما چیه؟:smile:

سلام! افسانه خانم به نظر اگه تمام تمرکز ما روی نتیجه باشه قابل قبول تره! تا اینکه بخوایم انرژی رو نصف کنیم و به جزییات بپردازیم ما نتیجه واحد رو انتخاب میکنیم. موفق باشید.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینجا نیومده بودم به خاطر همین یه پست توی اون تاپیک اولی گذاشتم ولی فکر کنم اینجا باید میذاشتم که ایناهاش
دوستای گلم کمک
یه چیزی میخواستم بگم

مدتیه میخوام یه تغییر دکوراسیون حسابی تو افکارم بدم ولی نمیدونم چرا نمیشه
هر بار که اراده میکردم میشداhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/a030.gif ولی این دفعه....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif
استارتم فکر کنم مشکل پیدا کرده http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/huh.gif
چیکار کنم؟
حالم خوبه ها ولی احساس رکود میکنم
دوس دارم مثل گذشته فووول بشم از انرژی از حیات از احساسhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w40.gif
فکر میکنم الان چشمه احساسم یه چیزیش شدهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w24.gif
کمکم میکنید؟http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gif

seeemesooo

عضو جدید
سوال جدید از افسانه جون:
نوشتن خوبه
از اون بهتر
پاور پوینت و اکسل با اینسرت عکسهای استعاره ای
علت موفقیت انفجاری ویندوز هم همین استعاره آیکونها وکلیک رو آنها بوده
سرخپوستان قدیم رسمی داشتند به نام استخوان ریزی
تکه استخوانهای کوچک وغیر هم شکل را مثل تاس می ریختند و هر کدوم رو نماد یک عامل فرض وجابجا میکردند و به بهترین گزینه میرسیدند
قبل از کامپیوتر من از قطعات کاغذ که نام هر مشکل رو روش نوشته بودم استفاده میکردم
اما حالا از اکسل وinsert picture و هایپرلینک به عکسهای دیگه استفاده میکنم و در آخر یک عکس درست میشه که دیسکتاپم هست و هر وقت چیزی به خاطرم رسید در اون درج میکنم
کلام و نوشتار سرعت رو کم میکنه اما عکس استعاره ای بهتره

seeemesooo

عضو جدید
من اینجا نیومده بودم به خاطر همین یه پست توی اون تاپیک اولی گذاشتم ولی فکر کنم اینجا باید میذاشتم که ایناهاش
دوستای گلم کمک
یه چیزی میخواستم بگم

مدتیه میخوام یه تغییر دکوراسیون حسابی تو افکارم بدم ولی نمیدونم چرا نمیشه
هر بار که اراده میکردم میشدا:victory: ولی این دفعه....:(
استارتم فکر کنم مشکل پیدا کرده :huh:
چیکار کنم؟
حالم خوبه ها ولی احساس رکود میکنم
دوس دارم مثل گذشته فووول بشم از انرژی از حیات از احساس:w40:
فکر میکنم الان چشمه احساسم یه چیزیش شده:w24:
کمکم میکنید؟:redface:
قانون جذب نباید بهصورت روزمره دربیاد وگرنه کار نمی کنه

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون جذب نباید بهصورت روزمره دربیاد وگرنه کار نمی کنه

سلام به شما دوست گرامی و محترم کاملا موافقم شما به ساده ترین بیان بهترین هارو نشونه میرید بله روزه مرگی مخالف جذبه و حتما باید از جذب برای از بین بردن روزه مرگی استفاده بشه!
امیدواریم که همیشه ایام به کام باشه;):gol::gol:;)

seeemesooo

عضو جدید

سلام به شما دوست گرامی و محترم کاملا موافقم شما به ساده ترین بیان بهترین هارو نشونه میرید بله روزه مرگی مخالف جذبه و حتما باید از جذب برای از بین بردن روزه مرگی استفاده بشه!
امیدواریم که همیشه ایام به کام باشه;):gol::gol:;)
یک مثال میزنم تا روزمرگی مفهوم بشه
هر روز صبح میرم در نانوایی پول میدم و نانوا یک نان به من میدهد
خوب پس نانوا باید هر روز به من نان بدهد
یک روز میرم بی پول میگم یک نان بده مسلم چیزی حاصلم نمیشود
در جاذبه پول رایج خرید و فروش خواستن شماست
هرچه خواست پر احساس تر باشه انگار با پول بیشتری به مغازه رفتید
وهرچه جزئیات خرید را بیشتر تصور کنید کالای بهتری بدست میآورید

negar.sh

عضو جدید
سوال

سوال

سلام به همه دوستای گل
یه سوال دارم اگه راهنمایی کنین واقعا ازتون یه دنیا ممنون میشم :smile:

تا دوماه دیگه قرار برای من اتفاقی پیش بیاد که من خوشم نمیاد :D
خلاصه گاهو بیگاه فکرش تو ذهنم میاد منم بیشتر ذهنمو میبرم جاهای خوب
اما به نظرم اگه بتونم به جای منحرف کردن ذهنم اتفاق نیفتادنش رو تو ذهنم به یه شکل خوشایند تجسم کنم خیلی خوب میشه :w40:
اما هنوز راه حلی براش پیدا نکردم، مثلا وقتی بخوام عکس اون حالت فکر کنم نتیجه چیزی شبیه اینه «اتفاق بد رخ نمیدهد» که خودش بازم بار منفی داره، امیدوارم با نظرات و راهنمایی هاتون هی منو خوشحال کنید و اون اتفاق رو ناراحت :D

اگه براتون امکان داره تو یاهو برام پی ام بذارید
شاد باشید

seeemesooo

عضو جدید
یک مثال میزنم تا روزمرگی مفهوم بشه
هر روز صبح میرم در نانوایی پول میدم و نانوا یک نان به من میدهد
خوب پس نانوا باید هر روز به من نان بدهد
یک روز میرم بی پول میگم یک نان بده مسلم چیزی حاصلم نمیشود
در جاذبه پول رایج خرید و فروش خواستن شماست
هرچه خواست پر احساس تر باشه انگار با پول بیشتری به مغازه رفتید
وهرچه جزئیات خرید را بیشتر تصور کنید کالای بهتری بدست میآورید
مرحله آخر رو فراموش کردم بگم و اون
اصل شکرگذاری است
اگه به نانوا پول هم بدهم و بگم وظیفت بودبه من نون بدی
یا مگه کار دیگه ای هم جز نون بختن از دستت برمیاد
یا چه نون سوخته بدی
دفعه بعد نون به آدم نمیفروشد
با تشکر گذاری از ته قلب به بهترینها دست می یابید

seeemesooo

عضو جدید
سلام به همگی
به نظرتون افت انرژی چرا اتفاق میوفته و چطور میتونیم ازش خارج بشیم!:smile::gol::gol::smile:
حد اقناع
یعنی چیزی برای خواستن نباشه
یک مثال میزنم
حتما" بازی کامپیوتری کردین به یک اتاق میرسین یک سری جایزه هست وچندتا دشمن که با زدن اونها به اون جایزه ها که مهمات جدید است دست پیدا میکنید
اون وقتی که یک مرحله را پشت سر گذاشتید هدف های جدید با مهمات کافی و ذوق بردن بازی
سعی خودتون را میکنید
خوب گاهی تو یک مرحله از بازی تیرهاتون تموم میشه
راهش عقب نشینی قبول واقعیت وشروع مجدد بازی از مرحله قبل هست

seeemesooo

عضو جدید
سلام به همه دوستای گل
یه سوال دارم اگه راهنمایی کنین واقعا ازتون یه دنیا ممنون میشم :smile:

تا دوماه دیگه قرار برای من اتفاقی پیش بیاد که من خوشم نمیاد :D
خلاصه گاهو بیگاه فکرش تو ذهنم میاد منم بیشتر ذهنمو میبرم جاهای خوب
اما به نظرم اگه بتونم به جای منحرف کردن ذهنم اتفاق نیفتادنش رو تو ذهنم به یه شکل خوشایند تجسم کنم خیلی خوب میشه :w40:
اما هنوز راه حلی براش پیدا نکردم، مثلا وقتی بخوام عکس اون حالت فکر کنم نتیجه چیزی شبیه اینه «اتفاق بد رخ نمیدهد» که خودش بازم بار منفی داره، امیدوارم با نظرات و راهنمایی هاتون هی منو خوشحال کنید و اون اتفاق رو ناراحت :D

اگه براتون امکان داره تو یاهو برام پی ام بذارید
شاد باشید
اگه از مجسم کردن حالت دلخواهتون انرژی منفی بدست میآورید
پس خواست باطنی شما براتون هنوز مشخص نیست
جزئیات مسئله را با موشکافی کنید بدون احساس انگار مشکل کس دیگریست

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
به نظرتون افت انرژی چرا اتفاق میوفته و چطور میتونیم ازش خارج بشیم!:smile::gol::gol::smile:

سلام:gol:
يكي از دلايلش ميتونه زماني باشه كه با تمام تلاش و تمركزي كه رو يك هدف داشتيم در زمان مورد نظرمون بش نرسيم
راه حلشم اينه كه قبل از شروع هر كاري و هر تصميمي به خدا توكل كنيم و همه چيو به خودش بسپاريم و با تمام وجود بش اعتماد داشته باشيم تا مطمئن باشيم اگه يه چيزيو بمون نميده يا دير ميده حتما صلاحمون در اين امره.. چون اون چيزايي ميدونه كه ما عمرا ازش خبردار باشيم:D

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حد اقناع
یعنی چیزی برای خواستن نباشه
یک مثال میزنم
حتما" بازی کامپیوتری کردین به یک اتاق میرسین یک سری جایزه هست وچندتا دشمن که با زدن اونها به اون جایزه ها که مهمات جدید است دست پیدا میکنید
اون وقتی که یک مرحله را پشت سر گذاشتید هدف های جدید با مهمات کافی و ذوق بردن بازی
سعی خودتون را میکنید
خوب گاهی تو یک مرحله از بازی تیرهاتون تموم میشه
راهش عقب نشینی قبول واقعیت وشروع مجدد بازی از مرحله قبل هست

سلام خیلی ازتون ممنونم:gol:
خب تو حالت خنثی یعنی ما فاقد انرژی هستیم:que:
من میخوام بدون اینکه هدفی رو در نظر بگیرم انرژی داشته باشم!
بحث تاثیر گذاری رو همه شنیدم دوست دارم با تمام قدرت زندگی کنم یا به قولی همیشه از انرژی فول باشم!

معمولا پاداش ما نتیجه مونه و برای رسیدن باید از مرحله بگذریم اما من ناخواسته میخوام انرژی داشته باشم:smile: