نرم افزاري قوي براي برنامه ريزي توليد(نرم افزار POM)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
از دوستان ميخوام نظرشون رو راجع به اين نرم افزار بگن و اگر نرم افزار جديد تر و قويتري دارن اونو به اشتراك بزارن:gol::gol::gol::gol::gol:
با تشكر از شما بابت اين نرم افزار. آيا امكان اين وجود دارد اين نرم افزار را به ايميلم بفرستيد
darkaian_m@yahoo.com ممنون ميشم.

miepower2003

عضو جدید
از دوستان ميخوام نظرشون رو راجع به اين نرم افزار بگن و اگر نرم افزار جديد تر و قويتري دارن اونو به اشتراك بزارن:gol::gol::gol::gol::gol:
منم مثل الباقی دوستان نتونستم دانلودش کنم اينم ايميل من ie1384.power@gmail.com
البته فکر کنم اگر دوباره بزاريش شايد درست بشه.:confused:

آخرین ویرایش:

ali_sheykhani

عضو جدید
دوستان عزيز اگر دوباره نتونستيد دانلود كنيد اطلاع بديد به ايميل تون بفرستم:gol::gol::gol::gol::gol:

hparhizi

عضو جدید
توضيح در خصوص نرم افزار

توضيح در خصوص نرم افزار

لطفا اگه امكان داره يكم در مورد نرم افزار و كارايي اون توضيح بديد

mahakmotlagh

عضو جدید
ایمیل POM

ایمیل POM

دوست عزیزم سلام
متاسفانه من هم نتونستم POM را دانلود کنم
لطفا برای بنده هم ایمیل نمایئید
با تشکر از لطف شما
mahakmotlagh@yahoo.com

iman_persianboy

عضو جدید
آقا من هم نتونستم دانلود کنمimanramezani@gmail.com

alirezakiani

عضو جدید

سلام جناب شیخانی
من نرم افزار شما را دانلود و استفاده کردم ولی در کل به خاطر محیط برنامه نویسی شده یه مقدار کاربر پسند نیست .
به هر حال ممنون

ali_sheykhani

عضو جدید
اين نرم افزار قادر به حل مسائل: برنامه ريزي خطي،forecasting ، waiting line models ،plant location ،transportation،operations layout،balancing assembly line ، learning curves ، aggregate planning ،inventory ، mrp ، job shop sequencing ، cpm / pert ، quality control ،reliability و ... مي‌باشد

ali_sheykhani

عضو جدید
فرمايش شما كاملا صحيحه دوست عزيز.
بهتون پيشنهاد ميكنم نرم افزار DS رو دانلود كنيد.اين نرم افزار قادر به حل تمام الگوريتمهاي POM هست. و داراي محيطي بسيار ساده و كاربر پسند هستش.

va_montazery

عضو جدید

سلام
ممنون از سایت بسیار خوبتون
لطفا خود نرم افزار و توضیحات راجع به اون رو به میل va_montazery@yahoo. com بفرستید
با تشکر;)

mojtaba_62

عضو جدید
سلام با تشکر از دوستان اگه اطلاعی از نرم افزاری در مورد برنامه ریزی تولید که سازگار با نرمافزار های صفحه گسترده(,.....,EXCELL,SPSS)دارید ممنون میشم mojtabarie@gmail.com

freethinker

عضو جدید
ارسال نرم افزار برنامه ریزی تولید (نرم افزار POM )

ارسال نرم افزار برنامه ریزی تولید (نرم افزار POM )

دوست عزیزسلام :

ممنون و تشکر از زحمات شما ، منم نمیتونم این نرم افزار رو Donwnload کنم ،لطفا برای منم
ایمیل کنید:
hss_sana@yahoo.co.uk
با تشکر و احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا