گفتگوی آزاد با محور کاریکاتور

mahsa1369

عضو جدید
اینجاکترکسی رومیبینم ک شخص خوبی باشه.................معدودند ومن فقط ب ان معدود افراداحترام میگذارم8نمره ای هستش ک انتخا میکنم از20

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله ظاهرا بنده دیر رسیدم و دوستان به نکات کاربردی و تاثیرگذار اشاره فرمودند. توجه دوستان را به توصیه هایی در مورد کافی شاپ رفتن بعضی ها جلب مینمایم.امیدوارم که شما جزء اینگونه افراد نباشید و احیانا در نگاه دوستان به منزله بی ادبی تلقی نشود. ;)
هروقت وارد كافی شاپ می شوید مثل این ندید بدید ها زود نروید سفارش دهید معمولا بعد از ۴۵ دقیقه خودشان با یك منو به سراغتان می آیندوقتی سفارش را آوردند به آن حمله نبرید ! معمولا باید یك ربع دست هایتان را دور لیوان مورد نظر حلقه كنید و به طرف مقابلتان نگاه كرده و از اسرارآفرینش هستی حرف بزنید .
توی كافی شاپ اصلا تو نخ میزهای كناری نباشید حتی اگر آنها یك گروه دختر و پسر پر سر و صدا و شر بودند وبا متلك هایشان شمارا آنتریك می كنند .
سعی كنید تا می شود در سفارشتان از كلمات خارجی بیشتری استفاده كنید .
اگر جی اف شما یعنی گرند فادر یا همان پدر بزرگ گرامی
را به كافی شاپ بردید برای او از تفاوت كافی شاپ و قهوه خانه صحبت كنید .
اگر توی كافی شاپ خانم های كاملا بی حجاب دیدید بنا را به این بگذارید كه آنها توریست هستند و از خارج آمده اند .
توجه داشته باشید اینجا ایران است توی كافی شاپ تقاضای هر چیزی نكنید .
رسم است توی كافی شاپ انعامم میدهند اگرشما انعام نمی دهید حد اقل با صدای بلند تقاضای تخفیف نكنید ...:D
اگه همه چیز روی صداقت باشه دیگه هیچ کس سعی نمیکنه تظاهر کنه به چیزی که نیست ...درسته؟
حتی اگه از اول تربیت مناسب و شرایط خانوادگی مناسبی داشته باشه شخص
هرگز سعی نمیکنه رفتاری از خودش نشون بده که خود واقعیشو به نمایش نمیذارن
این توصیه های شما هم خوبن:Dاما اگه سعی کنیم حتی اگه دیگران بهمون خندیدن خودمون باشیم همه بیشتر از سادگی و بی ریایی خوششون میاد

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
داشته باشه میتونن مطرح کنن
:d
پ ن:

چیزی که من از بعضی بچه های این زمونه می بینم ، از پدر و مادر حساب نمی برن

و شاید کمی تقصیر پدر و مادر و کمی هم تقصیر جامعه باشه ولی من خیلی از اشخاص

رو می شناسم که پدرشون معتاد بوده ولی منحرف نشدن و به مدارج بالا در علم و زندگی

رسیدن.

ممنون پار مهر عزیز.

طنز ولی تلخ ...

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
گرفتن مچ پسر توسط پدر بزرگوار!!!
وای چقدر بده!!!!

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی از بچگی تنبیه میشده برای خطاعاش الان دروغ نمیگفته؟

نه...منظورم از تنبیه در حاله حاضر بودش....بدترین بلایی که میتونه سرش بیاره اینکه که بره و دختر عموشو براش بگیره....خخخخخخ:D

نه،از بچگی باید خونواده اش باهاش روراست بودن،جوون باید تو خونه راحت حرفشو بزنه.....

بیاد خونه بگه من دزدی کردم،بهتر تا اینکه از کلانتری زنگ بزنن و بگن سند بیارید....عجب مقایسه ای کردم:biggrin:

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
پ ن:
وقتی دوستی و صمیمیت بین بچه ها و والدین وجود نداشته باشه باعث دروغ ومخفی کاری میشه که آخرش هم نتیجش همونی میشه که این عکس میگه...

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی نیست به باباهه بگه خودت خیلی کارت درست بوده جونیاتو کردی حالا جلوی این طفلک تریپ می یایی.
ولی جدا بد نیست گاهی پدر و مادرا بعضی چیزا رو به روی بچه ها نیارند و غیر مستقیم و با رفاقت با فرزند مسئله را حل کنند.

Риал Краесис

عضو جدید

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
پ ن:

سلام پار مهر جان خوبی خوشی؟
از قدیم ندیم گفتن که کار گروهی بهتر جواب میده ایشون هم خواستن انگلیسی رو با کمک اوشون یاد بگیرن و چه جایی بهتر از کافی شاپ برای یاد گیری زبان.:D
یه بار امتحان نمایید ببینید چه زیبا انگلیسی یاد میگیرید.(اینجا جهنم ندای شیطان):D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خود پدره اونجا چیکا میکرده؟:cool: آی حال میداد پسره مچ پدره رو بگیره :biggrin:
راستش یاد ی ماجرا جالب افتادم ...یکی از فامیلامون برام تعریف میکرد ک زنگ زده پسرش گفته کجایی؟ پسره ی چیزی الکی دروغ گفته بعد یهویی صدای زنگ یا زنگوله فهمیده پدره از پشت تلفن....خلاصه شناخته صدا رو و فهمیده ک این اقا پسر تو فلان قهوه خونست و جلدی اماده شده و رفته مچشو با دختره گرفته...خعلی شیک و مجلسی :D

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام پار مهر جان خوبی خوشی؟
از قدیم ندیم گفتن که کار گروهی بهتر جواب میده ایشون هم خواستن انگلیسی رو با کمک اوشون یاد بگیرن و چه جایی بهتر از کافی شاپ برای یاد گیری زبان.:D
یه بار امتحان نمایید ببینید چه زیبا انگلیسی یاد میگیرید.(اینجا جهنم ندای شیطان):D
این جوابو پسرت به شما بده شما میپذیری؟:d

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه همه چیز روی صداقت باشه دیگه هیچ کس سعی نمیکنه تظاهر کنه به چیزی که نیست ...درسته؟
حتی اگه از اول تربیت مناسب و شرایط خانوادگی مناسبی داشته باشه شخص
هرگز سعی نمیکنه رفتاری از خودش نشون بده که خود واقعیشو به نمایش نمیذارن
این توصیه های شما هم خوبن:Dاما اگه سعی کنیم حتی اگه دیگران بهمون خندیدن خودمون باشیم همه بیشتر از سادگی و بی ریایی خوششون میاد

بله حرفهای شما کاملا متین است و بنده به صداقت سخنان گوهر بار شما ایمان راسخ دارم و سادگی و بی آلایشی را شر ط مهم زیستن میدانم... البته نظر شخصی خودم را بیان کردم.احیانا به دوستان برنخورد...;)

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله حرفهای شما کاملا متین است و بنده به صداقت سخنان گوهر بار شما ایمان راسخ دارم و سادگی و بی آلایشی را شر ط مهم زیستن میدانم... البته نظر شخصی خودم را بیان کردم.احیانا به دوستان برنخورد...;)
نه اینجا همه آزادن نظرو دیدگاهشونو بیان کنن
ممنونم از نظر شماهم

Риал Краесис

عضو جدید
این جوابو پسرت به شما بده شما میپذیری؟:d

اول اینکه بنده پسر ندارم :D فخط گفتم یکم بخندیم.:biggrin:
در کل اگه بچه رو خوب تربیت کنی هیچ وقت دنبال اینجور کارا نمیره واگر هم بخواد با کسی قرار بزاره حتما با اطلاع پدر و مادرش انجام میده.:cool:

آخرین ویرایش:

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
پ ن:

یاد بگیریم به جای ناظم و شاگرد شدن با بچه هایمان مثل دوست باشیم مثل دوست نه در حرف در عمل

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نظر مهندسي اين بدين معناست كه ايشون براي رسيدن به هدف والاي خود دچار اشتباهات زير شده

1- انتخاب جاي نامناسب
2- استفاده از دروغ براي رسيدن به هدف
3- دقت ناكافي در انجام امور
4- اتنخاب كيس نامناسب (كسي كه بدشانسي مياره):biggrin:

آخرین ویرایش:

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا پیش میاد دیگه کلاس کنسل میشه یا کنسل میکنن و کافی شاپ و .............................
پدر باید روشن فکر باشه .........مگه ی کافی با ی جنس مخالف همیشه معنیش بده !!!!!! نه .............................. چرا ما عادت کردیم فکر میکنیم اون چیزی که ب چشم میبینیم درسته همیشه اینجور نیست . همیشه چیزایی که میبینیم واقعیت حتمی نیست
بعدم شاید از محدودیت زیاد ب این بکشه که ب جای کلاس زبان کافی شاپ و ........
کلا تربیت خانوادگی خیلی مهمه

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از نظر مهندسي اين بدين معناست كه ايشون براي رسيدن به هدف والاي خود دچار اشتباهات زير شده

1- انتخاب جاي نامناسب
2- استفاده از دروغ براي رسيدن به هدف
3- دقت ناكافي در انجام امور
3- اتنخاب كيس نامناسب (كسي كه بدشانسي مياره):biggrin:

شما با اون چیزی که دیدی قضاوت کردی که اصلا صحیح نیست شاید واقعا کلاس کنسل شده و ی گپ دوستانه ی ساده باشه .................................. چه اشکالی داره

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
پ ن:

دقت کردی پارمـهـر از وقتـی ک.ف شدی خیلی تاپیکـات بی مزه شـدن ؟ !!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما با اون چیزی که دیدی قضاوت کردی که اصلا صحیح نیست شاید واقعا کلاس کنسل شده و ی گپ دوستانه ی ساده باشه .................................. چه اشکالی داره

من كه ديد بدي نداشم عزيزم
به هر حال به هر نيتي بوده اين اشتباهات توش بوده؟

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا حقشه!
اصن پسری که تو این سن و سال هنوز پیش خونوادش هست، هر بلایی سرش بیاد حقشه! :w07:
ولی به نظر من، پدر هم نباید زیاد خته به مشماش ( همون مته به خشخاش :D ) بذاره!
دیگه ماشالا پسره سن تفنگ برنارد رو داره!
تو این سن و سال صحبت ها به صورت پیشنهاد باشه ( صحبت دوستانه ) بهتر جواب میده تا اینکه حالت دستوری داشته باشه

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم اشتباه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از دید شما چیش اشتباهه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كشتي منو دختر(دوست قديمي)

همون 4 تا اشتباهو ديگه
بايد دقتشو بيشتر ميكرد ، جاي بهتري انتخاب ميكرد ، دروغ نميگفت و راحت ميگفت ميخوام برم كافي نت