درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

takpaf

عضو جدید
کمک از دوستان مهندسی شیمی

کمک از دوستان مهندسی شیمی

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم اطلاعاتی درباره ی چگونگی استخراج سالیسین از درخت بید و تبدیل آن به سالیسیلیک اسید بهم بدید.
(فوق الاده حیاتی 2روز فرصت دارم)
با تشکر:gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خیلی وارد مسئله نشده ... اگر باز هم مقاله دارید لطف کنید واسم بفرستین .

سپاس :gol:

سنتز و بهینه سازی رفتار تورمی فوق جاذب های اکریلیک SAPs با هدف کاربری در پزشکی، دارو سازی وآرایشی - بهداشتی

پیوست ها

• هيدروژل.pdf
    411.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم اطلاعاتی درباره ی چگونگی استخراج سالیسین از درخت بید و تبدیل آن به سالیسیلیک اسید بهم بدید.
(فوق الاده حیاتی 2روز فرصت دارم)
با تشکر:gol:

ﺍﻧﺪﺍﺯﻩﮔﻴﺮﻱ ﺳﺎﻟﻴﺴﻴﻦ ﭘﻮﺳﺖ ﻭﺑﺮﮒ ﺩﺭﺧﺘﺎﻥ ﺑﻴﺪ

پیوست ها

• salsen.pdf
    537 کیلوبایت · بازدیدها: 0

maryam_k

عضو جدید
Halolmasaele teribal

Halolmasaele teribal

salam. doostan kasi halolmasaele fasle 11 ketabe jerme TERIBAL (jazbe sathi) dare? lotfan komak konid

ehsan1436

عضو جدید
تعین مقدار گوگرد در نفت خام

با عرض سلام و خسته نباشید

مقاله ای با موضوع:تعین مقدار گوگرد در نفت خام
می خاستم

madrid

عضو جدید
سلام

من یه مقاله درمورد فرایند ferrox می خواستم

پیشاپیش ممنون

javidjooon

عضو جدید
لطفا راهنمایی کنید

لطفا راهنمایی کنید

لطفا در صورتی که با صنعت چسب سر و کار دارید و یا داشته اید بفرمائید با چه مواد ویا
حلالی میتوان سرعت خشک شدن چسبی که پایه آب و محلول در آب هست را تسریع بخشید .؟
شایان ذکر است حلال مورد نظر نباید پس از تسریع فرایند خشک شدن فیلمی از خود بر روی
چسب تشکیل دهد . ویا از خاصیت چسبندگی کاهش دهد .
متشکرم

negin1313

عضو جدید
سلام
واسه طراحی کوره ها یه کتاب معرفی کنید میخوام مثال زیاد داشته باشه
چندتا مسئله دارم که تو حلشون مشکل دارم

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
واسه طراحی کوره ها یه کتاب معرفی کنید میخوام مثال زیاد داشته باشه
چندتا مسئله دارم که تو حلشون مشکل دارم
سلام
کتاب انتقال حرارت نوشته کرن . تو تاپیک کتاب های انتقال حرارت هم موجوده.

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوبين؟ ميدونم كه نيست توي نت گفتم كه بهم معرفي كنين برم بخرم:cry: البته شايد من بايد بهتر منظورمو ميگفتم:surprised:
سلام
خب شما نوشتین کتاب ترمودینامیک 2 ( ون نس) . خودتون اسم کتاب و نویسندش رو هم گفتین . این کتاب هم ترجمش و هم حل المسایلش در بازار موجود هست . حل انگلیسیش هم در تالار هست .

farzadnic

عضو جدید
سلام
من یه مقاله در مورد هیدروژن می‌خوام که توش همه چیز رو درباره هیدروژن نوشته باشه از قبیل :
تاریخچه ، خواص فیزیکی‌ و شیمیائی ، قیمت ، فرایند‌های تولید ، مزایا و معایب فرایند‌های مختلف ، فناوری نانو در تولید این محصول ، کاربرد‌ها به عنوانه خوراک و به عنوانه محصول نهایی ، میزان تولید و مصرف در ایران و جهان و ...
پیشاپیش بسیار متشکرم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
من یه مقاله در مورد هیدروژن می‌خوام که توش همه چیز رو درباره هیدروژن نوشته باشه از قبیل :
تاریخچه ، خواص فیزیکی‌ و شیمیائی ، قیمت ، فرایند‌های تولید ، مزایا و معایب فرایند‌های مختلف ، فناوری نانو در تولید این محصول ، کاربرد‌ها به عنوانه خوراک و به عنوانه محصول نهایی ، میزان تولید و مصرف در ایران و جهان و ...
پیشاپیش بسیار متشکرم

همچین مقاله ای وجود نداره، فکر کنم شما باید درخواست کتاب کنید.

farzadnic

عضو جدید
سلام
من یه کتاب یا جزوه در مورد هیدروژن می‌خوام که توش همه چیز رو درباره هیدروژن نوشته باشه از قبیل :
پیشاپیش بسیار متشکرم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
من یه کتاب یا جزوه در مورد هیدروژن می‌خوام که توش همه چیز رو درباره هیدروژن نوشته باشه از قبیل :
پیشاپیش بسیار متشکرم

Advances in Hydrogen Energy
http://uploading.com/files/FDTJYFQ5/Advances_in_Hydrogen_Energy.pdf.html

saghi1

عضو جدید
سلام مهندسين گرامي هر مقاله اي در مورد الكتروشيمي يا پيلهاي الكتروشيميايي يا سينتيك يا به عبارتي هر مقاله اي مربوط به شيمي فيزيك داريد لطف كنيد برام بفرستيد. اجرتون با خدا ان شاالله جبران ميكنمid:str_999@yahoo.com

ehsan1436

عضو جدید

کسی نیست جواب منو بده
یعنی مقاله با این موضوع نیست؟
:redface:

petroshimiuut

عضو جدید
کمک درسی

کمک درسی

سلام دوستان
من یه پروژه ی کوچولو برای درس شیمی تجزیم دارم که ممنون میشم کمکم کنید .
باید نمودار آلفارو بر حسب ph یا حجم oh منفی وارده رو برای h2a به عنوان یه اسید ضعیف رسم کنیم که k یک ' ده به توان منفیه چهاره k دومم پنج ضرب در ده به توان منفیه هشت . و فرمول آلفا صفر مساویه این مقداره( غلظت h مثبت به توان دو )تقسیم بر (غلظت h مثبت به توان دو + k یک ضرب در غلظت h مثبت + kیک ضرب در k دو ) . مقدار آلفا یک هم مساویه این مقداره (k یک ضرب در غلظت h مثبت ) تقسیم بر (غلظت h مثبت به توان دو + k یک ضرب در غلظت h مثبت + kیک ضرب در k دو ). که ph بین صفرو چهارده .
نمودارشم به صورت یه هفت و یه هشته که همدیگرو قطع کردن و وسطش شبیه لوزیه که یکیشون برای آلفا صفره و یکیشون آلفا یک.
فقط اگه لطف کنین بتونین برام تا شنبه بکشین لطف بزرگی میکنین . چون باید شنبه تحویل بدم . منتظر جوابتونم;)

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندسين گرامي هر مقاله اي در مورد الكتروشيمي يا پيلهاي الكتروشيميايي يا سينتيك يا به عبارتي هر مقاله اي مربوط به شيمي فيزيك داريد لطف كنيد برام بفرستيد. اجرتون با خدا ان شاالله جبران ميكنمid:str_999@yahoo.com

الکتروشیمی و پیلهای الکتروشیمیایی:
لینک 1
لینک 2
لینک 3

User Name

عضو جدید
شیمی تجزیه

شیمی تجزیه

من یک طیف آی آر دارم که بایستی تفسیرش کنم و گروههای عاملی رو درونش مشخص کنم و همچنین در آخر بگم که این طیف متعلق به چه ماده ای بوده . سایتی یا نرم افزاری می شناسین که روی نت بتونه کمک کنه !؟

User Name

عضو جدید
نیاز به کمک در تهیه یه تحقیق راجع به پیگمنت ها

نیاز به کمک در تهیه یه تحقیق راجع به پیگمنت ها

نیاز به کمک در تهیه یه تحقیق راجع به پیگمنت های مصرفی در صنایع رنگ سازی ساختمان میگردم ممکنه راهنمایی کنید که از کجا مطلب تهیه کنم؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
جناب پیرجو ممنون
اما اگه امکانش هست مقاله فارسی میخواستم
:redface:

گوگرد زدايي گازوييل توسط باکتري Rhodococcus P٣٢C١ تثبيت شده روي پايه پليمري

پیوست ها

• گوگرد.pdf
    275.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mohammad2482