اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آيت‌الله مكارم شيرازي:
هتك حرمت امام اهانت به ارزش‌هاست

جام جم آنلاين: يكي از مراجع تقليد با تاكيد بر اينكه همه‌ي وفاداران به انقلاب بايد هتك حرمت به ساحت مقدس امام خميني (ره) را محكوم كنند، گفت: هتك حرمت نسبت به ساحت مقدس امام‌ (ره)، اهانت به همه‌ي ارزش‌هاي انقلاب و اهانت به تمام ملت ايران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، آيت‌الله‌العظمي ناصر مكارم شيرازي صبح امروز شنبه در آغاز درس خارج خود در مسجد اعظم قم ضمن محكوم كردن هتك حرمت به ساحت مقدس بنيانگذار انقلاب اسلامي(ره) گفت: سرچشمه اهانت به ساحت مقدس امام راحل ممكن است سه عامل باشد، عامل نخست اينكه فرد ناداني از روي جهل و ناداني اقدام به اين كاركرده باشد.

وي افزود: عامل دوم اينكه ممكن است از اين فراتر باشد و شخصي مغرض و ضد انقلاب اقدام به اين كاركرده باشد و احتمال سوم اينكه احتمال دارد يك عامل نفوذي و مامور بيگانه براي ايجاد اختلاف در ميان صفوف مردم دست به چنين كاري زده باشد.

اين مرجع تقليد در ادامه تصريح كرد: به هر حال هتك حرمت نسبت به ساحت مقدمس امام راحل (قدس)، هتك و اهانت به تمام ارزش‌هاي انقلاب، اهانت به خون شهداي انقلاب و شهداي جنگ تحميلي و اهانت به تمام ملت ايران است.
وي با تاكيد بر اينكه تمام وفاداران به انقلاب بايد اين جريان را محكوم كنند، خاطرنشان كرد: اجازه ندهيم سدها يكي پس از ديگري شكسته شود و قداست‌ها از بين برود و نسبت به انقلاب و نظام سستي و وهني حاصل شود.

آيت‌الله مكارم شيرازي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه امروز برابر با دو مناسبت از ايام ولايت است، اظهار داشت: امروز روز مباهله و همچنين روز بخشيدن انگشتر توسط اميرالمومنين به سائل در هنگام نماز و فردا نيز مصادف با نزول آيه «هل اعطا» است.

وي با اشاره به قرار گرفتن اين سه مناسبت پس از واقعه غدير گفت: گويا خداوند مي‌خواهد آن واقعه غدير را با اين سه واقعه براي همه روشن‌تر سازد.

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا از شخصیت بزرگ امام خمینی

اینا خیلی وقته که همه چی رو باهم قاطی میکنن و کنار هم میذارن.

همینجور که الان رهبر و رئیس جمهورشون براشون حکم خدا رو داره.

چرا باید اینجور باشه

خدایا شرمنده!
خمینی یا خامنه ای که خدا نیستن!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
برادر من کی گفته توهین به امام خمینی توهین به امام زمان (عج) محسوب میشه؟؟؟ :mad:
با چه استدلالی به این نتیجه رسیدی؟؟؟
به هیچ وجه ولایت امام زمان (عج) با این مسائل قاطی نکن
چون که هیچ گونه ارتباطی به هم ندارن!!!!
...

حمایت از ولایت فقیه حمایت از امام زمان (عج) است. پس توهین به رهبر کبیر انقلاب یعنی توهین به آرمان ها توهین به ولایت فقیه و هدف قرار دادن آن و توهین به امام زمان محسوب می شود.

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من از همینجا این حرکت تروریستی را محکوم میکنم!!!!!!!
و 3 روز اعضای عمومی اعلام میکنم!!!!
پس کنید تو را خدا...خسته نشدین اینهمه از کاه کوه ساختین؟؟

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جامعه مدرسين حوزه علميه قم خواستار شد
برخورد قاطع با عاملان هتک حرمت به ساحت امام خميني(ره)

جام جم آنلاين: جامعه مدرسين حوزه علميه قم با صدور اطلاعيه اي هتك حرمت ساحت امام خميني‌(ره) را محكوم كرده و خواستار برخورد قاطع با عاملان و مسببان اين جرم عظيم شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني جامعه مدرسين حوزه علميه قم ،متن اين اطلاعيه كه با امضاي آيت الله شيخ محمد يزدي رييس شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم منتشر شده به شرح ذيل است:
مردم غيور ايران اسلامي
حضور پرشکوه شما امت آزاده در انتخابات رياست جمهوري اسلامي برگ زرّيني بود در تاريخ انقلاب اسلامي، امّا بدخواهان ودشمنان اسلام و انقلاب اين عزت و شکوه را بر نتافته با توطئه‌هاي مختلف تلاش نمودند که کام شما مردم عزيز را تلخ نمايند تدابير و هدايت‌هاي مستمر و هوشمندانة مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه‌اي «مدظله العالي» پرده از اين فتنة دشمنان برداشته و مکرشان را خنثي نموده است.

آنچه در اين ايّام جاي تامل دارد اين است که علي رغم تذاکرات خير خواهانه و رهنمود‌هاي معظم له عده‌اي اصرار بر تکرار اشتباهات و خطاهاي خود دارند و اين لجاجت‌ها موجب سوء استفاده بيشتر و قرار گرفتن آنها در دايره طراحي‌هاي جديد دشمنان اسلام و انقلاب گرديده است.

لطماتي که اين افراد نادان يا مغرض جاهلانه و عامدانه به اسلام و انقلاب وارد نمود‌ه‌اند هزينه‌هاي سنگيني را متوجه نظام اسلامي و مردم عزيز ما نموده است در آخرين اين توطئه‌ها در روز 16 آذر يعني روزي که نماد استکبار ستيزي دانشجويان و دانشگاهيان است عده‌اي بسيار اندک در لباس به ظاهر دانشجو با هتک حرمت بزرگ پرچمدار مبارزه با استکبار جهاني يعني مرجع و رهبر عاليقدر جهان تشيع حضرت آيت الله العظمي امام خميني‌(قدس سره) دل مردم عزيز ايران و علاقه‌مندان به امام خميني‌(ره) را در سراسر جهان به درد آوردند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم با محکوم کردن اين اقدام ننگين موکداً از مسئولين ذي ربط درخواست مي‌نمايد با عاملان و مسببان اين جرم عظيم قاطعانه برخود نمايند و به کساني که غافلانه در دام فتنة‌ دشمنان و اين جنگ نرم اسير گرديده‌اند توصيه مي‌نمايد که تا دير نشده مسير خود را از مسير دشمنان اسلام و انقلاب جدا نموده و به دامان مردم و رهبري نظام برگردند که اصرار بر تکرار اشتباهات گناهي نابخشودني در پيشگاه الهي است.

در پايان يادآور مي‌شود کساني با داشتن عناوين و جايگاه‌هاي حقيقي و حقوقي از اين گونه‌ اقدامات حمايت ‌مي‌کنند دانسته‌ و يا ندانسته‌ با دشمن اسلام و انقلاب همکاري دارند در صورت ادامه بطور رسمي به مردم معرفي‌ خواهيم نمود.

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته شماها مهندس ساخت کوه از کاه هستین!
یادمون باشه منبعد از شما به عنوان مهندس ناظر استفاده کنیم!!!!
هنوز جریان سوار شدن رهبر انقلاب بر خودروی ب ام و رو یادمون نرفته که چه کوه عظیمی ساختین!!!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
همه بايد به خدا پناه بريم ؛ و در مواقع عصبانيت دست به كارهايي نزنيم كه دشمنان اسلام از آن سوءاستفاده كنند.
مردم ما ازاينگونه مسائل در طول انقلاب زياد ديده اند، اين حركات هيچ تاثيري درخطوط اصيل و اساسي انقلاب اسلامي ايران نخواهد داشت .

15/6/67
روح الله الموسوي الخميني​

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمایت از ولایت فقیه حمایت از امام زمان (عج) است. پس توهین به رهبر کبیر انقلاب یعنی توهین به آرمان ها توهین به ولایت فقیه و هدف قرار دادن آن و توهین به امام زمان محسوب می شود.

ببخشید کدوم ولایت فقیه رو میگید؟؟؟

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز

جدا از امام زمان این کار خودش یه کار بسیار زشت و بی شرمانس.

عوض اینمه بوق و کرنا کردن اگه راست میگن بگو با این دستگاه امنیتی و اطلاعاتی قویشون برن عامل این کار رو بگیرن و پدرشو در بیارن.

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نیز از طرف پرسپولیسی های باشگاه این اقدام رو محکوم میکنیم:rambo:

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی داغ کردین بابا! با هر دو طرف هستم
اولا خمینی و خامنه ای معصوم نیستن که مقدس باشن! پس نگین وااسلاما یکی به آقا گفت بالا چشمات ابرویه
دوما ندیدم بچه ها از پاره کردن عکس طرفداری کنن. باید به شخصیت برجسته روح ا... خمینی به عنوان یک مبارز، به عنوان یک انسان والا و آزاده احترام گزارده بشه. مثل این که یادمون رفته خمینی واقعا نیتش خیر بود. اگه الان بعضیها به نام خمینی با بد نام کردن بسیج شکمگنده میکنن و جایی که روی برادر و خواهر هم میهنشون گاز اسپری میکنن، نباید با دوستداران انقلاب اشتباه گرفته بشن.
باور کنین خیلی دارین گنده اش میکنین. این قدر دو طرف به هم تهمت نزنین!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم محکوم میکنم!!!!
ملت تا هر وقت دوس دارن بزنن تو سرشون کلا عزای عمومیه!!!!

وای وای

چقد جالب مصادف شده با نزدیکای محرم!

ملت از همین الان عزاداریشونو شروع کنن! :(:(:(:(:(:(:(:(

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا خمینی و خامنه ای معصوم نیستن که مقدس باشن! پس نگین وااسلاما یکی به آقا گفت بالا چشمات ابرویه
دوما ندیدم بچه ها از پاره کردن عکس طرفداری کنن. باید به شخصیت برجسته روح ا... خمینی به عنوان یک مبارز، به عنوان یک انسان والا و آزاده احترام گزارده بشه. مثل این که یادمون رفته خمینی واقعا نیتش خیر بود. اگه الان بعضیها به نام خمینی با بد نام کردن بسیج شکمگنده میکنن و جایی که روی برادر و خواهر هم میهنشون گاز اسپری میکنن، نباید با دوستداران انقلاب اشتباه گرفته بشن.

قربون آدم چیز فهم!
من خودم شخصا به خمینی احترام میزارم!
ولی یه عده دارن این حرکتو که معلوم نیست مسببش کیه گنده میکنن و عزا میگیرن!
......

maverick

عضو جدید
با سلام

یه یارویی رو آورده بودن تو شبکه خبر می گفت ما هرچه داریم از امام داریم !!!!!!!!!! بی خیال، من هرچی دارم از خدا دارم ! نه از یه بشر معمولی ! از نظر من خامنه ای نه حضرت علی (ع) هست و نه خمینی همکار امام زمان ! این ها دوتا آدم معمولین والسلام ! چرا اینقدر ازشون بت می سازید ؟ ؟؟ یه عکس پاره شده ، شده باشه ، اگه اون آدمی که میگید نزد امام زمان ارج و قربت داشته باشه پاره شدن یک عکس چیزی از این مرتبه کم نمیکنه و اگر هم نداشته باشه این سیاه بازیهایی که در میارن هم هیچ ارزشی به شان طرف اضافه نمی کنه ....

پ.ن: اولین پایه دین ما عقله ، بهتره سعی کنیم هر چیزی رو بی دلیل قبول نکنیم .

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قربون آدم چیز فهم!
من خودم شخصا به خمینی احترام میزارم!
ولی یه عده دارن این حرکتو که معلوم نیست مسببش کیه گنده میکنن و عزا میگیرن!
......
آره به قول حمید شروع کنین به زدن تو کله هاتون!!
وااسلاما

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

یه یارویی رو آورده بودن تو شبکه خبر می گفت ما هرچه داریم از امام داریم !!!!!!!!!! بی خیال، من هرچی دارم از خدا دارم ! نه از یه بشر معمولی ! از نظر من خامنه ای نه حضرت علی (ع) هست و نه خمینی همکار امام زمان ! این ها دوتا آدم معمولین والسلام ! چرا اینقدر ازشون بت می سازید ؟ ؟؟ یه عکس پاره شده ، شده باشه ، اگه اون آدمی که میگید نزد امام زمان ارج و قربت داشته باشه پاره شدن یک عکس چیزی از این مرتبه کم نمیکنه و اگر هم نداشته باشه این سیاه بازیهایی که در میارن هم هیچ ارزشی به شان طرف اضافه نمی کنه ....

احسنت! ;)

به حضرت محمد(ص) توی کوچه ها سنگ می انداختن بی حرمتی میکردن و به تمام اهل بیت (ع) کسی اعتراضی نکرد! آیا مقام ایشان با این برخوردها تغییر کرد؟؟؟؟
پس چرا یه پاره کردن عکسو بزرگ میکنید؟؟؟؟؟؟؟

چه چیزی رو باور کردید؟؟؟؟

دنبال چی هستید؟؟؟؟

متالورژ85

عضو جدید
سه تا سوال برام پیش اومده:

1_ چرا وقتی بی بی سی چیزی راجب این خبر نگفته بود تلویزیون ایران اومد روی این خبر مانور داد که اعتبار امام رو بیاره پایین؟

2_ چرا اینهمه عکس خامنه ایی رو تا به امروز به اتش کشیدن و بهش فحش دادن و شعار علیه او دادن رو به تصویر نکشیده؟

3_ از کجا معلوم کار خودشون نباشه که هم امام رو از اعتبار بندازن و هم به سبزها تهمت بزنن؟!

با سلام
پاسخ چرای اول از نظر من:هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه!

پاسخ چرای دوم از نظر من:اونایی که عکس آقا رو پاره میکنن ادعای ولایی بودن ندارند اما کسانی که به امام عزیز اهانت میکنند در جریان امام امام کردنشون قبل و بعد از انتخابات بودیم حالا دارند پایبندی به حرفاشون رو میبینیم

نظر من در مورد سوال آخر:از اعتبار انداختن امام در اصل از اعتبار انداختن این دولت پس این کار نمیتونه راه خوبی باشه واسه بقا و اینکه بخوان به سبزا تهمت بزنند رو نمیدونم ...

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

پاسخ چرای دوم از نظر من:اونایی که عکس آقا رو پاره میکنن ادعای ولایی بودن ندارند اما کسانی که به امام عزیز اهانت میکنند در جریان امام امام کردنشون قبل و بعد از انتخابات بودیم حالا دارند پایبندی به حرفاشون رو میبینیم

...
نشد دیگه!
باز تهمت به 13 یا 14 میلیون سبز میزنی؟

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت! ;)

به حضرت محمد(ص) توی کوچه ها سنگ می انداختن بی حرمتی میکردن و به تمام اهل بیت (ع) کسی اعتراضی نکرد! آیا مقام ایشان با این برخوردها تغییر کرد؟؟؟؟
پس چرا یه پاره کردن عکسو بزرگ میکنید؟؟؟؟؟؟؟

چه چیزی رو باور کردید؟؟؟؟

دنبال چی هستید؟؟؟؟
شمایی که کوچکترین موضوع از جناح راست رو بزرگ میکنید دنبال چه هستید؟!
ما هم دنبال اون هستیم خوبه؟!

SilliCONIC

عضو جدید
@Haj Morteza
خیلی مخلصیم
با اینکه از نظر عقاید یه 180 درجه با هم فرق داریم ولی از معدود کسانی هستی تو این بحث که غیر منطقی و کورکورانه حرف نمی زنه و به افکار بقیه یه احترامی قائل هست! ;) :gol:

قربون آدم چیز فهم!

متالورژ85

عضو جدید
با سلام

سلام
موضوع پاره شدن یه عکس نیست موضوع ساختن بت نیست موضوع توهین به یه شخص نیست موضوع

زیر پا گذاشتن ارزش هاست دوست من اینها شعار نیست هر مقوله ای نمادی داره
یه تمثیل:
اگه گل رز نماد عشقه اگه این گل به کسی تقدیم بشه و گیرنده زیر پا لهش کنه این تنها له شدن یک گل نیست این حاکی از نابودی یه حقیقت (عشق)

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمایی که کوچکترین موضوع از جناح راست رو بزرگ میکنید دنبال چه هستید؟!
ما هم دنبال اون هستیم خوبه؟!

کله پدر هرچی جناحه!!!!:mad::mad:

کی گفته من چیزی رو بزرگ میکنم!؟؟؟؟

من ایرانیم من ایرانیم من ایرانیم!!!!

به نظر من هر 2 جناح در اشتباهن!!!!

فقط کشورم! همین!....... ;)

spow

اخراجی موقت

پَن زاری

دیوارای قلعه رُ که بَرداشتن
صد هزار تا مثِ من آواره ی این شهر ِ مهمونْ کـُش شدن!
نه سرپناهی
نه کـَسُ کاری،
نه رختُ لباسی،
نه تختی...
چشما موند به ترمزِ ماشینای مُدلْ بالا و ُ
هِزاریای مُچاله یی که خیس ِ عَرَقْ
کنجِ دستامون جا می گرفت!

تواَم اگه این کاره نیستی،
یه هزاری ِ سبز خرجم کـُن تا بازم حرف بزنم!
می تونَم تا سَرِ صُب برات بگم از نکبَتْ
از گـُشنگی،
از کتک خوردن،
از لگدمال شدن،
از سُرنگ، از سفلیس، از کثافت...

دیوارای قلعه رُ که برداشتن
یه دیوار ِ نامریی
دور تا دور ِ این شهر ِ بی شرف قَد کشید!●

• Like
واکنش ها: sh85

spow

اخراجی موقت

بِبُرُ بِبَر!

شیرِ مرغ نه،
اما جونو ِ آدمیزادُ
می شه تو حراجای صَد تا یه تومن ِ میدون ِ گـُمرُک پیدا کرد!
پسر بچه های یه روزِ،
یه ماهه،
یه ساله!
دختر بچّه های هَف ساله،
دَه ساله،
سیزده ساله!

کلیه های ک ک
تُخم ِ چِشایی که به لُطفِ گریه های همیشه گی ،
بَرّاق ِ بَرّاقَن!

جون ِ‌ آدمیزاد نه،
امّا خون ِ آدمیزادُ
می شه تو حراجای صَد تا یه تومن ِ میدون ِ گـُمرک پیدا کرد!●

• Like
واکنش ها: sh85

متالورژ85

عضو جدید
نشد دیگه!
باز تهمت به 13 یا 14 میلیون سبز میزنی؟

اگه دقت کرده باشید گفتم اونایی که به امام توهین میکنند اگه به این معتقید که سبزی ها نه ببخشید جنبندگان سبز نه منظورم همون هواداران جنبش سبز این کار رو کردن که نقض حرف اولتون اگه هم خودتون رو از اونا جدا میدونید که تهمتی نیست .درست شد؟

;)

spow

اخراجی موقت

سفسطه

صَد دَفه هـَم که لای انگشت ِ شَست ُ اِشاره م ُ گاز بگیرم
بازم این سوال ِ سِمِج میاد سُراغم که:
وقتی می شه وجود ِ هوا رُ
با فُرمولای فیزیک ُ شیمی ثابت کرد،
چرا یه فرمول ِ بی کـَلَک
واسه اثبات ِ خیلی چیزای دیگه نیست؟●

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
جدا از امام زمان این کار خودش یه کار بسیار زشت و بی شرمانس.

عوض اینمه بوق و کرنا کردن اگه راست میگن بگو با این دستگاه امنیتی و اطلاعاتی قویشون برن عامل این کار رو بگیرن و پدرشو در بیارن.

بحث فقط پاره کردن عکس نیست، بحث توهینی هست که در این عمل بیان شده، توهین به آرمان ها توهین به ولایت فقیه، باید علاوه بر مجازات این افراد، عاملین پشت پرده رو هم به سزای عملشون بر سانند.
حضرت امام خميني (ره) معمار کبير انقلاب اسلامي و روح خدا در کالبد جهان اسلام بود و شخصيت تاريخ‌ساز و بي‌نظير آن رهبر جاودانه براي هميشه چراغ هدايت ملت‌ها و جوامع آزاده در عرصه‌هاي استکبارستيزي، عدالت‌خواهي و حق‌طلبي به شمار خواهد رفت.
حضرت امام(ره) با انقلاب ناب و اسلامي خود و استقرار نظام جمهوري اسلامي با ارائه الگويي نوين و جامع در اداره جامعه بشري، سير بشريت به ويژه جهان اسلام را در آستانه تحولي عظيم و شگرف قرار داد، به گونه‌اي که استکبار جهاني و قدرت‌هاي سلطه‌گر و زورگو با درک آينده اين تحول و ابعاد خيره کننده آن در اقصي نقاط عالم، تفکر و انديشه آن امام عزيز و عظيم‌الشان را در طول سه دهه گذشته با بهره‌گيري از شيوه‌هاي مختلف و بسيج تمامي امکانات و ظرفيت‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري آماج حملات ناجوانمردانه قرار دادند تا به خيال خام و شوم خود نام خميني را از صحنه روزگار محو سازند.

forough gh

عضو جدید
سه تا سوال برام پیش اومده:

1_ چرا وقتی بی بی سی چیزی راجب این خبر نگفته بود تلویزیون ایران اومد روی این خبر مانور داد که اعتبار امام رو بیاره پایین؟

2_ چرا اینهمه عکس خامنه ایی رو تا به امروز به اتش کشیدن و بهش فحش دادن و شعار علیه او دادن رو به تصویر نکشیده؟

3_ از کجا معلوم کار خودشون نباشه که هم امام رو از اعتبار بندازن و هم به سبزها تهمت بزنن؟!

برو بابا

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
کله پدر هرچی جناحه!!!!:mad::mad:

کی گفته من چیزی رو بزرگ میکنم!؟؟؟؟

من ایرانیم من ایرانیم من ایرانیم!!!!

به نظر من هر 2 جناح در اشتباهن!!!!

فقط کشورم! همین!....... ;)

آفرين حميد جان ...
آره فقط كشورت ... ولي ميشه بگي اين فقط بدون كسي كه بهش توهين شده ... چي ميشه ... يكم به اين فك كن كه بعد از اون كي مياد بالا ... فك كردي ...؟
بعد مي بيني بايد هم از اينكه بهش توهين بشه و زير سوال برده بشه كسي كه الان به خاطرش هستي بايد هم بهت بر بخوره ... بايد هم ازش دفاع كني .. چون وقتي يك شبكه مثل bbc ببينه در برابر اين اتفاق هيچ واكنشي نيست ... شاد ميشه و ما نمي ذاريم شاد بشه چون اين عمل رو نمي پذيرم و براش توضيح مي خواهيم ..
شما توضيح قابل قبول داري كه چرا نبايد ... فك كنم براي بايدش توضيحم كامل بود ....

بالا