خبر 20 و سی چرا دیشب پخش نشد؟

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
************************----*****خب یه سوال بود می تونید پاکش کنید:surprised:

spow

اخراجی موقت
مگه تلویزیونم نگاه میکنید؟
عجب حوصله ای دارید شماها
ای بابا....

amin_amini

عضو جدید
سلام. من تعجب میکنم که شما از قشر تحصیل کرده هستید دیگه با چه رقبتی 20:30 رو نگاه میکنید. البته به این معتقدم که انسان بین حق و باطل - درست و نادرست میتونه تشخیص بده و راهشو انتخاب کنه . ولی من و بیشتری از دوستانم دیگه میلی به دیدن چرندیات تلویزیون ایران نداریم.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکت بیشتر شبیه تاپیک های مهرشاد ....
راستی چرا مهرشاد تاپیک نمی زنه ...
سارایی خیلی سر کاری بود;)

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا" اگه میخواید از خبر های درست روز با خبر بشید بشینید 20:30 ببینید و 180 درجه
بچرخونیدش.
من که همیشه همین کارو میکنم.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا" اگه میخواید از خبر های درست روز با خبر بشید بشینید 20:30 ببینید و 180 درجه
بچرخونیدش.
من که همیشه همین کارو میکنم.
خدا بیامرز عمو مو :)....همیشه جمعه ها سرساعت مینشست و خطبه های نماز جمعه رو نگا می کرد در حالی که آنتن رادیو پیچیش رو موج صدای آمریکا تنظیم شده بود.......:surprised:
.

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حال خودم که خری ندارم
از قیمت جو خبر ندارم

(توخابگاه 3 طبقه تا اتاق تلویزیون راهه. کی حال داره بره تا اونجا!!!)

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بیامرز عمو مو :)....همیشه جمعه ها سرساعت مینشست و خطبه های نماز جمعه رو نگا می کرد در حالی که آنتن رادیو پیچیش رو موج صدای آمریکا تنظیم شده بود.......:surprised:
.

خدا بیامرزه.
احتمالا" ایشون هم کار منو میکردن;)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حال خودم که خری ندارم
از قیمت جو خبر ندارم

(توخابگاه 3 طبقه تا اتاق تلویزیون راهه. کی حال داره بره تا اونجا!!!)
آره نرو هم واسه روحیت خوبه و هم اینکه لاغر نمیشی این همه پله بالا پایین کنی:biggrin:

zahra-d

عضو جدید
سلام. من تعجب میکنم که شما از قشر تحصیل کرده هستید دیگه با چه رقبتی 20:30 رو نگاه میکنید. البته به این معتقدم که انسان بین حق و باطل - درست و نادرست میتونه تشخیص بده و راهشو انتخاب کنه . ولی من و بیشتری از دوستانم دیگه میلی به دیدن چرندیات تلویزیون ایران نداریم.
آفرین خوب گفتی ما هم تحریمش کردیم

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچرخونیدش.

راست میگه ... من هر وقت اخبارو اتفاقی ببینم مثلاً میگه حضور باشکوه مردم می فهمم که باز مملت شلوغ کردن . یا اگه بگه از رئیس جمهور محبوبمون کلی استقبال کردن متوجه میشم که باز رفته یه جا هیچکی بهش توجه نکرده گند زده برگشته . در کل دوستمون راس میگه میشه اینکارو کرد .

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه ... من هر وقت اخبارو اتفاقی ببینم مثلاً میگه حضور باشکوه مردم می فهمم که باز مملت شلوغ کردن . یا اگه بگه از رئیس جمهور محبوبمون کلی استقبال کردن متوجه میشم که باز رفته یه جا هیچکی بهش توجه نکرده گند زده برگشته . در کل دوستمون راس میگه میشه اینکارو کرد .

ایول:gol:

بالا