زنی که در دام عشق یک مار قرار گرفت! (باور نکردنی)

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک منبع هندی اعلام کرد :

زنی سی ساله و با عقل و درایت هوش خود ( راست و دروغش گردن خوده منبع ) عاشق و شیفته ی ماری از نوع کبری شد.

قضیه از این قراره که این خانم در مجلسی با حضور ۲۰۰۰ نفر خودشو به عقد دائمی آقا داماد که یک مار کبراست در میاره .این مجلس در دهکده ای در نزدیکی شهری به نام اوریسا انجام شد .

عروس خانم در جواب خبرنگاران متحیر که چگونه توانست عاشق یک مار شود این گونه پاسخ داد:

(( با اینکه مار نه میتونه حرف بزنه و نه چیزی رو بفهمه ولی منو اون در یک چیز با هم تفاهمداریم و اون اینه که وقتی من کاسه ی شیری رو در کناره لونه ای این مار قرار میدم اون با کمال زیبایی میاد و اون کاسه ی شیر رو میخوره)) ( حالا ما که آخرش نفهمیدیم این تفاهم کجاست )

عروس خانم افزود که هیچ گاه این مار آسیبی به من نرساند و نخواهد رساند.

البته نا گفته نماند که ازدواج حیوانات با انسان در هند امریست بسیار طبیعی به طوری که در چندی قبل دختره نوزده ساله ای در حوالی شهر بوبانیشوار با سگ پشمالوی خود ازدواج کرد. و نمونه های دیگری که فکه ادمو میاره پایین.......

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب عشق نمونه های مختلفی داره اینم یه نوعشه:surprised:
آدم که نمی تونه جلوی خودشو بگیره عاشق نشه می تونه:w11:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم با یه هیچین همسایه هایی مثل هند، پاکستان،عراق،افغانستان چرا کشور ما اینقدر عقب افتادس

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
( حالا ما که آخرش نفهمیدیم این تفاهم کجاست )

تفاهمشون اونجاست كه هردو خوب نيش ميزنند.:biggrin:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
خدا به داد اقا ماره برسه :cry: ....خدا میدونه چند تا سکه مهریه زدن تو پاچش :confused:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی فهمم....
با مار ازدواج کرده یعنی می خواد ازش بچه بیاره:eek:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ایشالا به پای هم پیر بشن
مبارک باشه.

mohammad_che_eng

عضو جدید
رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت..(حالا چه ربطی داشت خودمم نمی دونم):)

mohammad_ss

عضو جدید
اتفاقا به خاطر همین همسایه های 2 زاریمونه که 90% بودجهی مملکتمون رو خرج اونا می کنن

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هنوز آقایون همچین حرکتی نزدن!!!!!
ولی با حیوانات دیده شدن!!!!!!:biggrin:

:question::question::question:

ما که چیزی نفهمیدیم

یه وقت تو دعوا ماره گاز نگیره

بیچارگیه ها

راستی کسی ندیده که یه آقاهه عاشق یه حیوون بشه و با اون ...

ازدواج مرد هندی با یک سگ
يك مرد هندي از اهالي جنوب اين کشور ، در مراسم سنتي هندوها، با سگ ماده ازدواج کرد.
«سلواکومار» 33 ساله هدف از ازدواج خود با سگ ماده را پرداخت کفاره مرگ دو سگي عنوان كرد كه وي به طرف آنها سنگي پرتاپ كرده و موجب مرگشان شده بود.

مرد هندي معتقد است با اين عمل، گناه وي بخشوده خواهد شد. سگ ماده را خانواده «سلواکومار» براي وي انتخاب كرده بودند و پس از حمام کردن و پوشاندن ساري نارنجي رنگ زنانه به تنش، فرزندشان را براي مراسم ازدواج روز يکشنبه آماده کردند سپس اين مراسم را جشن گرفته و عروس نيز از کيک مخصوص خورد.

اين داماد در گفت‌وگو با روزنامه‌ها گفت: از 15 سال پيش و زماني که با پرتاب سنگ، دو سگ را کشته و آنها را به درخت آويزان کرده بود، عذاب وجدان داشته است.

وي گفت: از آن زمان به بعد دستها و پاهاي من فلج شده و يکي از گوش‌هايم نيز شنوايي خود را از دست داده است. با اين ازدواج مي‌خواهم خود را شفا دهم.

در بسياري از روستاهاي هند، ازدواج با سگ و ديگر حيوانات با اعتقاد به بخشيده شدن گناه و رهايي از نفرين، رواج دارد.

منبع خبر : جام جم ديلي - http://www.jamejamonline.ir/shownews2.asp?n=222833&t=acc</SPAN>