عدالت در دانشگاه

joliet_arch

عضو جدید
ما یه استاد خانم داشتیم خیلی باابهت بود!!!! .. همچین حال پسرا رو میگرفت.. استادای مرد هم نمیتونستن !!!!

بگذریم ...به بحث بی عدالتی برگردیم.. چیزی که اولش با بی عدالتی بوده ( منظورم خود دانشگاه قبول شدنه ) قطعا در ادامش هم این جریان به کرات تکرار میشه ... مسئله این جاست که ما همیشه وقتی وازه ی بی عدالتی رو میشنویم سریع یاد یاد دولت مسئول یا یه آدم کله گنده می افتیم... غغافل از اینکه بی عدالتی وجوهی داره که کمتر پیداست همین پرسنل دانشگاه خیلیاشون آدمای عادی هستن اما..
یا حتی خود ما تو خیلی موارد ما هم عدالت رو رعایت نمیکنم ... فکر میکنم این یه جور بیماری اجتماعیه که اکثر افراد جامعه ( گفتم اکثر نه همه ) کم و بیش بهش مبتلا هستن
perfect......
خیلی نامردیه منی که کلی زحمت کشیدم 1سال تمام ،عمرمو صرف درس خوندن کردم
با رتبه 239(البته حمل بر خود ستایی نباشه) قبول شدم بدون سهمیه.
اما پسرعموم با سهمیه همون سال اولی قبول شد روزانه.آخه برم به کی بگم دردمو.....:cry:

MAHSA3+*

عضو جدید
اصلا فکر کنم آوردن کلمه عدالت کنار دانشگاه ( البته تو ایران .. بقیه جاها رو نمیونم) خودش یه جور بی عدالتیه!!!تازه ما یه همکلاسی داشتیم خنگ ترین آدم کلاس بود با سهمیه اومده بود .. من فکر میکردم تو ارشد از این خبرا نیست... ولی تصورشو کنین که با درصدای منفی تبریز شبانه قبول شد!!! تازه به اونم بسنده نکرد یه ترم مرخصی گرفت میگه که انتقالش میدن دانشگاه تهران!!!!

joliet_arch

عضو جدید
آره بابا.......
دختر عموی منم همین طوری شد دیگه.راحت از شهر خودمون به مشهد بهش انتقالی دادن .
چون مزدوج شده بود.

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه هم اين طوري نيست برادر
بايد بياي بين استاداي معماري كه تو يه كلاس 30 نفره به زور دو سه تا پسر پيدا ميكنن ( كه قربون خدا برم خدارو شكر هميشه هم يكي دو تاشون غايبنو نيستن كه لااقل دل استاده خوش شه)
همچين قربون صدقه اون يه پسر ميرنو نمره هم كه الا ماشا الله كيلويي ميدن

اینطوری اشکال نداره:D

اونطوری بده:mad:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجای مملکت عدالت هست که تو دانشگاه باشه؟ ..............این حرفا جز ناراحت کردن خودمون هیچ تاثیر دیگه ای نداره

joliet_arch

عضو جدید
کجای مملکت عدالت هست که تو دانشگاه باشه؟ ..............این حرفا جز ناراحت کردن خودمون هیچ تاثیر دیگه ای نداره

خدا کنه یکی پیدا شه این مسائلو ببینه و بتونه درک کنه و حلشون کنه.
آم__________________ین.

saeid_sr11

عضو جدید
چرا راه دور؟ تو همین باشگاه توجه کنی از هر دختر. صد نفر تشکر کرده و امتیاز داده حالا تاپیک اش خوب یا بد بوده اصلا مهم نیست! چون دختره
ولی طرف پسر باشه تاپیکشم عالی .حداکثر 7نفر ازش تشکر می کنن.:mad:

دروغ می گم دوستان؟

mehrshad53

اخراجی موقت
چرا راه دور؟ تو همین باشگاه توجه کنی از هر دختر. صد نفر تشکر کرده و امتیاز داده حالا تاپیک اش خوب یا بد بوده اصلا مهم نیست! چون دختره
ولی طرف پسر باشه تاپیکشم عالی .حداکثر 7نفر ازش تشکر می کنن.:mad:

دروغ می گم دوستان؟

میخوای بگی من دخترم؟ کلی قانعشون کردم که مهرشاد اسم پسره،حالا همه رشته هامو پنبه کردی......

hosein2005ir

عضو جدید
عدالت در دانشگاه اصلاً وجود ندارد و اگر هم وجود دارد ما آن را نمی بینیم چون این عدالت به صورت غیبی خود را نشان میدهد و یک نمونه آن را در نوک قلم اساتید گرانمایه می توان پیدا کرد چرا می گویم در نوک قلم اساتید ؟ چون بارزترین بی عدالتی که هر دانشجویی ممکن است

با آن مواجه شود همین نمره دادن کذایی اساتید است.
همه ما دانشجو ها میدانیم در دانشگاه در حق ما بی عدالتی های زیادی میشود و دیگر دانشجو ارزش سابق خود را از دست داده است و مسئولان با ما برخورد سلیقه ای میکنند. از استاد گرفته تا حراست ، ریاست و...
و بدتر از این برخورد سلیقه ، برخورد سلیقه همراه با بی عدالتی است.اگر در همین برخورد هر کس به حق خودش میرسید خدا را شکر میکردیم.
نمونه برخورد سلیقه ای اساتید با خودمان را ببینیم تا بعد......

عدالت اساتید نیز به این شرح است که به عرض می رسانم:
اگه یه کم دور و بر استاد باشی یا به قولی پاچه خوار باشی یا به نقلی دیگر از علمای اهل فن اکتیو باشی اونوقته که استاد علاوه بر اینکه نظر عدالت گونه بر شما خواهد کرد مزد اکتیو بودن را نیز به نمره شما اضافه خواهد کرد .
البته اکتیو بودن را با فعال بودن یکی ندانید که لا مساوی بین الاکتیو و الفعال.
توضیح اینکه اکتیو بودن یعنی با استاد گپ زدن در همه موارد از جن و انس گرفته تا مسائل خاور میانه به جز درس در حالی که فعال کسی است که اندک مقداری درس را به عنوان دسر به گپ خود اضافه می کند و به جای اینکه بگوید آمریکا بد است می گوید آمریکا هزاران هزار بمب اتم دارد. در نتیجه چون اعداد و ارقام در این مباحثه به کار گرفته شده پس بحث درسی نیز رخ داده است!!!!!!! که طبق گزارشات رسیده از سازمان ملل دانشجویی این مباحث هر هزار سال یک بار این اتفاق می افتد که آن هم در کشور دانشدوست ایران نیست.
اگه شماره تلفن یا ایمیل استاد رو داشته باشین جزء داشجویان خاص خواهید شد و به منزله نور چشم استاد خواهید بود که اگه سر جلسه امتحان غیبت کنید یا هیچکدوم از کلاسهای ترم رو نیاین یا وسط کلاس استاد از کلاس بری بیرون و بر نگردی و استاد بگه که فلانی رو میندازم در بدترین حالت نمره 13-14 میگیرین ولی اگه هیچکدوم از این کارا رو نکنین میشین ماکس کلاس.
تازه اگه استاد نمرات اولیه رو که هنوز به آموزش نداده اعلام کنه و ببینین که نمرتون زیر ده قرار داره اونوقت میتونید بدون هیچ گونه زحمت یه زنگ به استاد بزنین و یادآوری کنین که استاد من شماره شما رو دارم و نباید بیفتم.
اگه شماره رو نداشته باشی باید کلی دربه در دنبال استاد بگردی به امید اینکه استاد رو ببینی و بعد از کلی زور زدن و فایند کردن استاد ، استاد اخرش بگه می خواستی درس بخونی به من چه. ترم بعد هم با من برندار.
اگر کسی باشید که سرتون تو لاک خودتون باشه و فقط فامیل استاد رو بدونید همه چیز به خودتون بستگی داره تازه اگه شانس بیارید و استاد واقعاً نمره برگه رو بده و بخاطر اینکه اولین باریه که اسمتون رو میبینه احتمال تقلب رو نده. در این مورد اعتراض بعد از اعلام نمره هیچ تاثیری نداره
نتیجه: دانشجوهای عزیز و دوست داشتنی که همیشه به دنبال اختراع و اکتشاف هستین باید درس خوندن رو ول کنید و به فنون پاچه خواری خود را مجهز کنید ، دوره آموزشی اکتیو بودن را طی کنید ، از دانشجویان اهل فن که در این زمینه دارای مقام و منزلت والایی بوده و زبانزد عام و خاص می باشند راهنمایی بگیرید چرا که گفته اند من لا یرشد له لا شک فیها بانه لا can پاس درسه .
تو دانشگاه درسو نبايد خوند و نمره گرفت بلكه بايد ياد گرفت !

joliet_arch

عضو جدید
مسئله یاد گیری یه جوری حل میشه.
اما بی عدالتی ها قراره چه جوری حل بشه؟

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دانشگاه درسو نبايد خوند و نمره گرفت بلكه بايد ياد گرفت !

خیلی بچه مثبتی بود!!

اما داداش بعضی استادها هستن وقتی بچه ها درسشون رو می افتن افتخار میکنن!!

اما بعضیا سواد ندارن،درس دادنم بلد نیستن....امتحانم سخت میگیرن،دخترا رو قبول..پسرا می اندازن!!:mad:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه اه اه....پسره مغرور از خود راضی....فکر کرده آسمون سوراخ شده،خودش افتاده وسط زمین..:mad:
یه استاد داریم این ترم..خدا نسیب نکنه!! پررو هم هست تازه...:mad:
امروز باهاش کلاس داشتم...دلم میخواست....:w08:

با ما لجم کرده،ایشاالله هممون میفتیم !! :surprised:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه اه اه....پسره مغرور از خود راضی....فکر کرده آسمون سوراخ شده،خودش افتاده وسط زمین..:mad:

خب از ترم بالاییا میپرسیدی

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز

هم در دیم..
تازه.. ما یه استاد داریم کلا" معتقده نباید به دخترا نمره زیاد داد..:razz:
:mad:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره سارا جان همه درسارو 20 پاس میکنه .....
آی کیو بالاس دیگه....

شوخیای بی ربط میکنه،بچه ها جوابشو دادن،رفته همه جا پر کرده اینا بی جنبن!!!

فکر میکنه همه بهش چشم دارن :surprised:
(آخه به میزان وحشتناکی خوشتیپ و خوش قیافس!!!)واسه همین انقدر خودشو میگیره پسره....استغفرالله!:mad:

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی کیو بالاس دیگه....

شوخیای بی ربط میکنه،بچه ها جوابشو دادن،رفته همه جا پر کرده اینا بی جنبن!!!

فکر میکنه همه بهش چشم دارن :surprised:
(آخه به میزان وحشتناکی خوشتیپ و خوش قیافس!!!)واسه همین انقدر خودشو میگیره پسره....استغفرالله!:mad:

:eek::eek:

بزنم بیریختش کنم برات آبجی؟؟
روش کم میشه ها..
:mad:
چندتا خط تیزی که انداختم رو صورتش میفهمه:mad::mad: