بروبچه های تهران مرکز

yuza

اخراجی موقت
بروبچه های تهران مرکز بیاین اینجا بصحبتیم

yuza

اخراجی موقت
یه چیز بگین دیگه
20 نفر فقط اومدن دیدن رفتن
:biggrin:

مثلا سلام.......

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااام

چه خبر؟:w05:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه نبودم.
من ترم 4 معمارییم ولی فقط به اندازه یه ترم پاس کردم.:w25:
تو چیکار کردی؟

• Like
واکنش ها: yuza

yuza

اخراجی موقت
همین که میگی ترم 4 ری ولی اندازه یه ترم پاس کردی و میگم
چرا؟

پیغام بده اینجا ننویس

metamoeen

عضو جدید
سلام من دانشجوی مکانیکم ترم 3 هستم.اقا ما اعصابمون خرد شد اینهمه درس خوندیم از دبیرستان خلاص شیم میز بغلمون 2تادختر بشینه رشته ای رو انتخاب کردیم که همه پسرن بقیه گرها رو میبینم دلم میری نخ سوزن معماری کاش معماری میزدم:cry:

Setareh 729

عضو جدید
سلام من دانشجوی مکانیکم ترم 3 هستم.اقا ما اعصابمون خرد شد اینهمه درس خوندیم از دبیرستان خلاص شیم میز بغلمون 2تادختر بشینه رشته ای رو انتخاب کردیم که همه پسرن بقیه گرها رو میبینم دلم میری نخ سوزن معماری کاش معماری میزدم:cry:

:w05::w04::w06::w47:

یوزا

عضو جدید

اوهوووووووممممممممم:(

metamoeen

عضو جدید

نمیدونم تهران مرکز هستی یا نه؟چه رشته ای هستی؟فرض کن همه درسات سنگین،همه استادات بی شعور،گروه مکانیک و مدیر گروه جواب1نفر هم به زور میدن،دلیل همه این بدبختی ها نبودن دختر2رشته ماست برای اثبات میتونی به بقیه گروها مراجعه کنی بخصوص معماری وکامپیتر. نگی چقدر حیض هستما اصلا!یاد ضرب المثلی می افتم:نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم.""بی ربط بود نه!""

یوزا

عضو جدید
من سه شنبه ها کلاس ندارم ولی وقتی فهمیدم یه خبرهایی هست سعی کردم برم ولی نتونستم یعنی نمیتونستم چون بردنم بیمارستان. تو بودی؟

آره بودم
خیلی با حال بود

درگیری شد
بی بی سی و ووا نشون دادند
یوتیوب هم هست فیلماش

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های تهران مرکز
امروز هم دانشگاه شلوغ شد ولی تعطیل نشد.

Feratak

عضو جدید
سلام من هم تهران مرکزی ام کامپیوتر افتضاح ترین گروه دنیا رو داره اما داره خوب میشه

Feratak

عضو جدید
معرفی کتاب برای طراحی سایت

معرفی کتاب برای طراحی سایت

یک خواهش دارم به طور کاملا ناگهانی و غیر منتظره مدیریت یک سایت رو دادن به من من هم هیچی بلد نیستم سریعا کتاب منبع هر چی میتوانید به من معرفی کنید خواهشا زودتر

جستجو هم کردم اما مطمئن نیستم چه کتابی خوبه چی نه :confused:

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین طوری تاپیک میزنیم
دلمون خوشه

بر عکس دانشکده اینجا خیلی بی سر صدا اداره میشه
!!!!!