راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من تازعضو شدم دانشجو رشته معماری ام دنبال مطلب در رابطه با پله رمپ می گردم می تونید کمکم کنید

سلام خوش اومدی:w30:
من در این مورد مطلبی ندارم اما میتونی درخواستتو تو قسمت درخواست پروژه درسی
مطرح کنی.اونجا تعداد کسانی که درخواستتو میبینن بیشتره.
آدرسشم اینه : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=22411
موفق باشی

adamnama

عضو جدید
من ادبيات،تربيت بدني،ايستايي 2 رو هر كدومش رو مجبورم كردن 2 بار پاس كنم....
نيمامحمودآباد هم بودم....
کاش می افتادم... آخه قضیه جالبه... نمره ریاضی حذف شده از روی سایت، فقط هم برای من!!!!!!!:eek:
همه دوستام شهادت دادن، پول ریخته شده به حساب دانشگاه هم وجود داشت، همه چیز بود!!! فقط نمره ام حذف شده!!!:cry:

adamnama

عضو جدید
اگه ورامین 200 بره رو ترازش که خوبه !
من میرم مدرسان؟؟؟ من ترم پیش میرفتم اونم چند جلسه نرفتم.
قزوین عالیه اگه از خودت مطمئنی بزن
200تا بره بالا از قزوین بالاتر می ره!
6100می شه 6300، که با 6300قزوین برابر می شه و اختلاف خیلی کمی با روهن پیدا می کنه.
برای مدرسان هم چون قبلا دیدم با سینا بحث می کردی در این مورد و استادا فکر کردم هنوزم داری می ری به هر حال امیدوارم همه چیز ختم بخیر بشه...
همه دوستان قبول بشن من قول می دم شیرینی خوبی بدم

adamnama

عضو جدید
بابا آخه میگن اولین سالشه ! زیاد میگیره که :cry: یعنی ترازش از تهران جنوب و قزوین 1ذره پایین تره ؟ :cry::cry:
یک امیدواری بدم بهت...
تا امروز از پارسه خبر رسیده که هیچ کس "تهران شرق" نزده!!!
ولی تا دلت بخواد رودهن و ورامین و قزوین زدن!!!(به ترتیب نفرات گفتم)
تهران جنوب هم فقط 4نفر زدن اگه درست گفته باشم یک عده هم نور و تفرش و چالوس و... زدن

-NEDA-

کاربر بیش فعال
یک امیدواری بدم بهت...
تهران جنوب هم فقط 4نفر زدن اگه درست گفته باشم یک عده هم نور و تفرش و چالوس و... زدن

پس سینا با توجه به آماری کهadamnama داده تو تهران شرق یا دماوند رو بزنی بهتره..فکر میکنم شانس قبولیت این 2جا بالاتره..:w16:
تا جایی که میدونم همه ی بچه هایی که کاردانی رودهن خوندن همونجا رو میزنن..پارسال که واسه آزاد همه ی بچه های ما رودهن زده بودن امسالم شنیدم اکثرا" بازم رودهن زدن..دیگه خود دانی این یه پیشنهاد دوستانه بود!!:whistle: بعدا" نگی ندا تو میدونستی منو آگاه نکردی!! :lol:

FCH

عضو جدید
دفترچه ي پارسال ذو از دوستم كه شركت كرده بود گرفتم ديدم تهران 50 نفر آزاد ميگرفته !!! :surprised:
فقط 50 تا :weirdsmiley:

ما اون سالی که قبول شدیم 3تا تهرانی اینجا قبول شده بودند.یکیشون انتقالی گرفت عباس آباد.2تاشونم کرج.غیر تهرانم قبول بشی میشه انتقالی گرفت!;)

FCH

عضو جدید
اگه 4 تا درسو 50 بزني رياضي رو 80.... قبول ميشيم ؟ :lol:
معارف رو هم سفيد :(:confused:
سحر جان همه رو با خودت مقايسه نكن :D
منم اگه 1 ماه ميخوندم...7605 ميشدم ميگفتم معارف رو صفر نزن :D
ولي وقتي نميفهمي چي كار كني.....از بغلدستي بزنيم ؟ :lol:
من سره جلسه ي كنكور سراسري به پشتيم گفتم .... زبان بلدي......يارو يه حالت بدي بهش دست داد سرشو انداخت پايين.....
به بغلدستيم گفتم زبان رو من از روت بزنم تو هم ادبيات رو از رو من ؟
يارو يه نگاهي به من كرد...گفت 2 سال پيش كه رفتم سربازي ديگه درس نخوندم :D
سرباز بود طفلي...:lol:
به جلوييم گفتم زبانو برسون....اونم يه نگاهي بهم كرد و از رو دلسوزي بهم گفت .... تو حيفي....گناهداري :biggrin:
آخر جلسه به مراقب جلسه هم گفتم.....جونه مادرت برو برگه ها رو ببين كي زبان زده.....يه حالي بده بيار ما هم از روش بزنيم....!!!
يارو ازم پرسيد چرا اين كارو بايد بكنم...گفتم بدبخت ميشم...بايد برم سربازي....دهنم سرويسه...كچلم ميكنن...
اونم دلش سوخت رفت يه برگه كه تحويل داده بودن رو آورد و گفت فقط زبان بزنيا....گفتم باشه....گفت مردونه.....گفتم مردونه
برگه رو گرفتم....اومدم زبان زدم....ببين همه ي درست ها با همه ي غلط هام همشون يِر به يِر با هم رفته بودن ....زبانم شد صفر درصد :D
فكس شده بود 0.00 درصد !
شانس هم نداريم تو اين مسائل....:D
راستي اون قضيه رو خودت حل كردي ديگه ؟ :lol:

از من می شنوی از روش همون بغل دستی استفاده کن.واسه من که تا حالا جواب داده!یعنی هم واسه فراگیر پیام نور(مهندسی مدیریت پروژه)هم واسه کاردانی معماری علمی کاربردی.از همه مهم تر واسه کاردانی به کارشناسی معماری!!!:cool:

FCH

عضو جدید
بابا علمی کاربردی مدرکش به درد نمیخوره. چرا بیخیال بشی ؟؟؟ خوب یه جاییو که مناسب حال خودته انتخاب کن.یه جا که احتمال قبولیت بره بالا.برای من جالبه که تو از یه طرف آه و ناله میکنی که قبول نمیشم از یه طرفم میخوای بزنی تهران جنوب!
امسال خیلی قبول شدن تو آزاد راحت تر از پارساله.چون دماوند و تهران شرق هم اضافه شدن. انقدر نا امید نباش.به جای اینکه بشینی آیه یاس بخونی بشین درس بخون.2 ماه دیگه
بیشتر نمونده ها :smile:

میبینم که من نبودم پشت سر دانشگاهم هرچی خواستید گفتید!:D
نه خدایی بچه ها!اینقدرا هم داغون نیست.شاید فضای دانشگاه آزاد بزرگتر باشه که هست!اما ما الان بهترین مهندسای شهر استادامونن.تازه 2 ترمه استادای دانشگاه شریعتی تهران میان برامون.همه استادا فارق التحصیل دانشگاه شهید بهشتی و تهران و شریف.خدایی خیلی با سوادن.بعدم خیلی هم کار می کشن.حاضرم پروژه های همه بچه هارو براتون بذارم تا با آزاد مقایسه کنید.تازه با همه اینا که اینقدر کار براشون می کنیم،بالاترین معدل های دانشگاه ما 16است.بیشتر نمیشه.منظور اینکه به کار زیاد هم نمره نمیدن.شاهکار می خوان.بعدم با دانشگاه آزاد خودمون که جزو 10 دانشگاه برتر آزاد انتخاب شد نمایشگاه گذاشتیم نتیجش به نفع ما بود;).سطحمون ازشون بالاتر بود

FCH

عضو جدید
سلام به کل دوستای باشگاه
امید وارم حالتون خوب باشه.
اول از همه تیمو واگذار میکنم به meg
دوم از همه اگه از دست من دلخورین یا ناراحتین به منچه(شوخی)حلال کنین
سوم از همه امدم این پستو دادم که یه وقت نگین بی معرفت بدون خداحافظی رفت.
چهارم از همه این چند وقت به من که خیلی خوش گذشت
پنجم از همه ایشالا همتون کنکور کارشناسی نا پیوسته قبول شین هر جا که صلاحتونه
ششم از همه من شرایطم طوری شده که میتونم ایوانکی انتقالی بگیرم شاید ایشالا گرفتم شایدم نگرفتم تا ببینیم قسمتمون چیه.
هفتم از همه من دیگه نمیتونم بیام ایجا همتونو به خدای بزرگ میسپارم خدانگهداره همتون
یا علی

ای خدا!توام رفتی؟!!!:mad:
چی بگم دیگه...:cry:
خوش باشی:gol::redface:

FCH

عضو جدید
جدي خوبه علمي كاربردي....
از دانشگاه آزاد كه بهتره :lol:
اون دوستات هم كه رفتن احتمالا" كارداني پودماني بودن....
درسته ؟
من چند تا از دوستام گرافيك ميخونن...هر جا كه ميرن با حقوق خوب رو هوا ميگيرنشون....
همين علمي كاربردي تهران هم بودن....سمته پل كالج

آره.پودمانیش افتضاحه محضه.یعنی خوبه.اما واسه شاغل هایی که وقت سر کلاس نرفتن!اصلا پودمان نرید.

simin gholmoghan

عضو جدید
یک امیدواری بدم بهت...

سلام من تازه عضو شدم دوستان عزیزم بهت خبر دارم من تهران شرق زدم.:smile:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
نه خدایی بچه ها!اینقدرا هم داغون نیست.شاید فضای دانشگاه آزاد بزرگتر باشه که هست!اما ما الان بهترین مهندسای شهر استادامونن.تازه 2 ترمه استادای دانشگاه شریعتی تهران میان برامون.همه استادا فارق التحصیل دانشگاه شهید بهشتی و تهران و شریف.خدایی خیلی با سوادن.بعدم خیلی هم کار می کشن.حاضرم پروژه های همه بچه هارو براتون بذارم تا با آزاد مقایسه کنید.تازه با همه اینا که اینقدر کار براشون می کنیم،بالاترین معدل های دانشگاه ما 16است.بیشتر نمیشه.منظور اینکه به کار زیاد هم نمره نمیدن.شاهکار می خوان.بعدم با دانشگاه آزاد خودمون که جزو 10 دانشگاه برتر آزاد انتخاب شد نمایشگاه گذاشتیم نتیجش به نفع ما بود;).سطحمون ازشون بالاتر بود

آره منم باهات موافقم..علمی کاربردیا خدایی خیلی کار میکنن..حتی پودمانیا..یکی از دوستای منم معماری بود کاردانی پودمانی..هر دومون ترم 1 بودیم کارای اونا با ما که آزاد بودیم قابل مقایسه نبود..
من خودم 1 ترم پودمانی گرافیک خوندم ولی بخاطر اینکه معماری قبول شدم انصراف دادم چون معماریو خیلی دوست داشتم.. واقعا" کار میکردن با بچه ها..استادای خیلی خوبی داشتیم..
اینکه میگید پودمانی افتضاحه اصلا اینطوری نیست..من 3نفر رو میشناسم که پودمانی خوندن بجز خودمو این معماریه که گفتم.. :lol: یکیشون حقوق قضایی یکی نقاشی( تابلوهاشو باید ببینید) یکیشونم حسابداری هر 3تاشون خیلی راضی بودن..مخصوصا اونی که حقوقه..میگفت بهترین اساتید حقوق رو دارن..حسام نواب صفوی ام تو دانشگاشونه..:lol:فکر میکنم اون کارشناسی باشه!!
ولی من کاردانیو میدونم که خوبه مدرکشم که مهر وزارت علوم داره مشکلی نداره ..کارشناسی علمی کاربردیو خبر ندارم :w19:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما قبول بشو ،همون علمی کاربردی قبول شو.;)

عالی بود :w17:
مختصر و مفید. سینا تو قبول شو.علمی کاربردیم باشه ما قبولت داریم:biggrin:

دوستان كه اينو ميگن ميخان يه رقيب جدي رو كنار بذارن :lol:
سحر جان از اينكه مشاوره هاي رايگانتون رو در اختيار اين حقير قرار ميدهيد بازم تشكر ميكنم :D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره جالبه:surprised: من نمیدونم تهران جنوب چه خبره ؟:surprised: ولی اونجوری که من احساس میکنم
یه خبرایی هست که انقدر سنگشو به سینه میزنی.:whistle:
بچه ها ابنجور که معلومه سینا هم میخواد مزدوج شه :lol:اصلا" من نمیدونم چرا بچه های
اینجا به جایی که به فکر درس و کنکور باشن دارن ازدواج میکنن! بهتره اسم تاپیکم
عوض کنیم کم کم از موضوع اصلی منحرف شده.:lol:
ولی سینا جون یه نصیحت. بزار غم دوریتو بچشه تا با تو بودن براش لذت بیشتری
داشته باشه:thumbsup2::w11:

نه اين چيزا كه مهم نيست.....:D
يه كم متال فكر كن ......
مثلا" اگه خبري هم باشه مجبورم برم تهران جنوب كه دست و پاي خودم رو ببندم ؟ :lol:
من اگه ميگم تهران جنوب چون ميگم آزاد ارزش شهرستان رفتن رو نداره...
من كاردانيمو شمال بودم
پيشه خودم گفتم يا كارشناسي نميخونم يا اينكه يه دانشگاه خوب و يه شهر بزرگ ادامه تحصيل ميدم....
به خاطره همين نميخوام خودمو سبك كرده باشم.....يا تهران يا تهران....
اگه قبول شدم كه خوش به حالم...اگه هم نشدم كه خيالي نيست مثله يه مرد ميرم خدمت :D
خدمت هر چي باشه از آزاد شهرستان بهتره....من شمال بودم ديگه...خودم ديدم و كشيدم....
يه مثال ساده ميزنم كه نگي اينا همش حرفه
ببين شمال كه بودم .... من حواسم هميشه بود....قبلا" تجربه داشتم
تو تاكسي مي شستي تا يه مسيري ميرفتي بايد حواست رو جمع ميكردي كه بقيه كه بومي هستن چند تومني ميدن و چقدر پس ميگيرن .....اگه اين كاره نباشي ازت دوبل هم ميگيرن !
ترم 1 ميخواستم خونه بگيرم ... هر جا ميرفتم ميگفتم ترمه سومم...پارسال خونم فلان جا بوده...!
اينا يه چيزاي سادست...اينجوري نبودي قيمت دوبل ميدادن به بقيه...

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی از الناز خبر نداره؟؟ خیلی وقته نیست..:w20:
دقت کردین که همه رفتن فقط من و سحر و سینا و MEGو adamnama موندیم :cry: بقیه هم جدیدن :cry:
فکر می کنید سجاد الان در چه حالیه؟؟ خدا کنه موادی که بهش میدن اصل باشه..بهش بسازه!!! :whistle:
سلااااااام به همه مخصوصا ندا و سحر و سینا:w27:
ببخشید اکانتم شبانه بود نمیشد بیام نت.
شهیدم نشدم تو بمب گذاری:w47:
دلمم برای همتون تنگ شده بووود:w36:
درسامم یه کم زیادی چرتن وقت نمیذارن برام:whistle:
راستی میرم دانشگاه سجاد پیش دوستام
ببینم این بچه کجاست؟
آره ندا جون فقط ما موندیم.همه رفتن:crying2:
نه عزیزم من هستم
میام بیشتر

shabnam_gh

عضو جدید
take it easy

take it easy

سلام بچه ها.خوبید انشاالله؟منم مثل شماها یه روزی پشت کنکور کاردانی به کارشناسی بودم.به قدری استرس داشتم که همه ی اطرافیانم فقط واسه قبولیم دعا می کردن.حتی بعد کنکور که اومدم خونه کلی گریه کردم.روزی که خبر قبولیمو مامانم بهم داد از خوشحالی نمی دونستم چی کار کنم.انگاری شاخ فیلو شکستم.
حالا چرا اینا رو میگم؟می خوام بگم اصلا خودتونو ناراحت نکنید.درستونو بخونیدو فکر اینم نکنید که اگه نشه چی...بعدش توکل کنید به خودش.انقدر گله که...
موفق باشید;)

shabnam-gh

عضو جدید
سلام بچه ها.خوبید انشاالله؟منم مثل شماها یه روزی پشت کنکور کاردانی به کارشناسی بودم.به قدری استرس داشتم که همه ی اطرافیانم فقط واسه قبولیم دعا می کردن.حتی بعد کنکور که اومدم خونه کلی گریه کردم.روزی که خبر قبولیمو مامانم بهم داد از خوشحالی نمی دونستم چی کار کنم.انگاری شاخ فیلو شکستم.
حالا چرا اینا رو میگم؟می خوام بگم اصلا خودتونو ناراحت نکنید.درستونو بخونیدو فکر اینم نکنید که اگه نشه چی...بعدش توکل کنید به خودش.انقدر گله که...
موفق باشید;)
تو منی یا من تو ام.
امروز چندمه؟ ............ اینجا همه قبول شدن بابا

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين اسمش عماده....
بچه ها ديدين الناز راست ميگفت....
عماد قبول شده حافظ شيراز ....اينجا نگفت....
مچش رو گرفتيم :lol:
اااااااااااا
دستم درد نکنه
تا حالا فکر میکردین دروغ میگگممممممممممممم

shabnam-gh

عضو جدید
من با این پسره 3سال میشه که هم کلاسی هستم.خودمم به سینا گفتم اینجا درس می خوونه.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:
خدایا این سینارو به راه راست هدایت کن. آمین.
بچه های بیاید همگی براش دست به دعا بلند کنیم
این سرش به یه جایی خورده :w24:
اين دو تا پست رو بخون هم باشگاهي :lol:
:cool:

ممنون فرزانه جان....فقط استادهاي رياضي از شريف ميرفتن اونجا احتمالا"...چون شريف كه ميدونيد معماري نداره:victory:

آره منم باهات موافقم..علمی کاربردیا خدایی خیلی کار میکنن..حتی پودمانیا..یکی از دوستای منم معماری بود کاردانی پودمانی..هر دومون ترم 1 بودیم کارای اونا با ما که آزاد بودیم قابل مقایسه نبود..
من خودم 1 ترم پودمانی گرافیک خوندم ولی بخاطر اینکه معماری قبول شدم انصراف دادم چون معماریو خیلی دوست داشتم.. واقعا" کار میکردن با بچه ها..استادای خیلی خوبی داشتیم..
اینکه میگید پودمانی افتضاحه اصلا اینطوری نیست..من 3نفر رو میشناسم که پودمانی خوندن بجز خودمو این معماریه که گفتم.. :lol: یکیشون حقوق قضایی یکی نقاشی( تابلوهاشو باید ببینید) یکیشونم حسابداری هر 3تاشون خیلی راضی بودن..مخصوصا اونی که حقوقه..میگفت بهترین اساتید حقوق رو دارن..حسام نواب صفوی ام تو دانشگاشونه..:lol:فکر میکنم اون کارشناسی باشه!!
ولی من کاردانیو میدونم که خوبه مدرکشم که مهر وزارت علوم داره مشکلی نداره ..کارشناسی علمی کاربردیو خبر ندارم :w19:
مرسي ندا جان....
آدم قحطي بود اونو مثال زدي ؟ :D
علمي كاربردي كارشناسيشم خوبه :victory:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی از الناز خبر نداره؟؟ خیلی وقته نیست..:w20:
دقت کردین که همه رفتن فقط من و سحر و سینا و MEGو adamnama موندیم :cry: بقیه هم جدیدن :cry:
فکر می کنید سجاد الان در چه حالیه؟؟ خدا کنه موادی که بهش میدن اصل باشه..بهش بسازه!!! :whistle:

من الناز رو ديدم....:D
زيرآبي داشت ميرفت مُچشو گرفتم :lol:
ندا جون ما همه رفتنيم...يكي ديروز ....يكي امروز.....
فردا يا پس فردا هم نوبت خودمونه :D
ولي يه حركتي ميتونيم بزنيم....
مثلا" اگه خودمون هم رفتني شيم...قرار بذاريم اول هر ماه يه سر بيايم اينجا يه سري بزنيم....
يه بار تو ماه ميشه اومد ديگه....
سجاد هم الان فكر كنم داره زغال باد ميزنه برا....:lol:
يا ايد هم داره رو پيك نيك سيخ داغ ميكنه :lol:
تو زاهدان باشي و به كسي نسازه؟....مگه ميشه ....:lol:
تو اونجا نسازه ...تو كجا بسازه :D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ندا جون فقط ما موندیم.همه رفتن:crying2:

جونه سحر چه نقشه اي داري ؟ :lol:
منو هم داري يه جوري دَك ميكني :lol:
روزي 10 بار داري بهم ميگي برو بشين سره درست اينجا نيا :lol:
قضيه نخود سياهه ديگه ؟ :lol:
خيلي دوست دارم بدونم چه حركتي ميخاي بزني اينجا :D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش می افتادم... آخه قضیه جالبه... نمره ریاضی حذف شده از روی سایت، فقط هم برای من!!!!!!!:eek:
همه دوستام شهادت دادن، پول ریخته شده به حساب دانشگاه هم وجود داشت، همه چیز بود!!! فقط نمره ام حذف شده!!!:cry:
خوش به حالتون...سايت هم داشتين....
ما كه برا هر نمره اي بايد يكيمون پا ميشد ميرفت شمال نمرمون رو به زور از آموزش ميگرفت!
بعضي درسا كپي ليست رو هم بهمون نميدادن !
دقيقا" همين مشكلي كه برا تو وجود داشت برا من هم پيش اومد...اونم 3 بار
دانشگاهمون مخصوصا" با ورودي ما خيلي لج بودن !!!
با ما ها خيلي بد كردن....چون اولين باري بود كه 60 نفر رو گرفته بودن....
ولي با ترم بالايي هامون بهتر بودن....اونا درسشون رو تو انتخاب واحد هم ورنداشته بودن...نمرشون رو براشون ثبت ميكردن
دوسته خودم روز آخري كه امتحانات ترمشو داد بهم گفت يه سر بريم آموزش من انتخاب واحدمو بكنم !
من گفتم كو تا انتخاب واحد.....گفت ماله ترمه پيشو....
رفتيم همه كاراشو اونا خودشون كردن براش....فقط اين امضا كرد !
صحنه رو كه ديدم دونه دونه ي دندونام ريخت !:wallbash:
ببخشيد اگه يه كم طولاني شد :lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا