دفتر مدیریت تالار ادبیات

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محسن جان منم بهت تبریک می‌گم
موفق باشی

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دعوت خواهر گلم

من كه آقا محسن رو از نزديك ملاقات كردم بس بزرگوار هستن ايشون

تبريك ميگم بهشون اين سمت رو

آقا محسن قدر آبجي مارو هم بدون همكار بودن با چنين گلي خيلي افتخاره:gol::gol::gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا شرمنده تک تک دوستان شدم از همه شما ممنونم
امیدوارم بتونم لایق این عنوان جدید باشم وبیشتر در خدمت دوستان عزیزم باشم
البته در کنار مدیر لایقی مثل گلابتون عزیز که لطفش همیشه شا مل حال من و دوستان بوده و هست
ازهمه تشکر میکنم وبرام عزیز هستید

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان همگي بيايد اينجا
يه دوست عزيز كه همه مدتهاست كه ميشناسنش و تقريبا باباي بچه هاي خوب باشگاه هست ......بللللللله همون محسن عزيز...به سمت همكار مدير تالار منصوب شدند...همه از شايستگي ها و درايت و بزرگواري ايشون مطلع هستيد...و ميدونم كه يكي از بهترين و شايسته ترين انتخابات ادمين عزيز در بخش مديران بوده...ضمن تشكر ويژه از ايشون به خاطر اين انتخاب عالي و هوشمندانه اشون به محسن عزيز تبريك ميگم و براشون بهترينها رو آرزومندم......اميدوارم كه همگي در كنار هم بهترين و شادترين ساعات رو بگذرونيم و در جهت اهداف والاي باشگاه كوشا باشيم.

محسن جان حضور مجدد و ديگرگونه و گرمتر شما رو در جمع صميمانه بچه هاي تالار ادبيات تبريك ميگم عزيز.

/quote]
:gol:در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم:gol:
:gol:لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
دوستان با عرض شرمندگي مدتي در خدمت نيستم خيلي خيلي مراقب خودتون باشيد..
مواظب همديگه هم باشيد...شيطوني هم نكنيد...حرف محسن رو هم گوش كنيد...نبينم در رو غريبه باز كنيد ها...ديگه سفارش نميكنم...مواظب باشيد يه وقت شيطون گولتون نزنه ...بريد اينور و اونور از تالار غافل بشيد هااااااا...

اگه كاري داشتيد به محسن بگيد...اگر هم نبود آرامش جان هست...به ايشون هم ميتونيد زحمت بديد.

ديگه ...ديگه...ديگه...ديگه هيچي

همتون رو به خدا ميسپرم.دوستتون دارم

شاد باشيد و سربلند.

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.يه سوال.براي ايجادهر تاپيك جديد موضوع مورده نظر رو در اين بخش حتما بايد اطلاع بديم؟:w30:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام.يه سوال.براي ايجادهر تاپيك جديد موضوع مورده نظر رو در اين بخش حتما بايد اطلاع بديم؟:w30:

سلام به روي ماهت مادر...

بله عزيزم بايد اطلاع بديد البته ميتونيد موضوع رو به طور خصوصي هم اعلام كنيد...علت اينكار هم جلوگيري از ايجاد تاپيكهاي موازي و ناهمگون و يا احيانا تكراري هست
براي اينكار هم ميتونيد هم با بنده در ميون بگذاريد و هم با همكار عزيزم محسن جان تا در اسرع وقت به موضوع رسيدگي بشه گلم.:redface::gol:

tools

عضو جدید
کاربر ممتاز
آماده هر نوع تنبيه هستم.

آماده هر نوع تنبيه هستم.

با سلام خدمت دوستان

با عرض معذرت
من يك تاپيك جديد نوشتم بنام"دستت را به من بده" بعد اطلاعيه شما را ديدم.
واقعا معدرت ميخوام

آماده هر نوع تنبيه هستم.

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من فقط میخوام یه خسته نباشید به همه کاربرای ادبیات و مخصوصا دوتا مدیرش بگم.
خسته نباشید جمیعا.
ممنون سرمد جان
شما همیشه به این تالار لطف دارید شما هم خسته نباشید نوشته های شما همیشه از پر بار ترین نوشته های تالار بوده و هست

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به روي ماهت مادر...

بله عزيزم بايد اطلاع بديد البته ميتونيد موضوع رو به طور خصوصي هم اعلام كنيد...علت اينكار هم جلوگيري از ايجاد تاپيكهاي موازي و ناهمگون و يا احيانا تكراري هست
براي اينكار هم ميتونيد هم با بنده در ميون بگذاريد و هم با همكار عزيزم محسن جان تا در اسرع وقت به موضوع رسيدگي بشه گلم.:redface::gol:

چشم ابجي جون:w27:
.راستي داداش محسن تبريك ميگم:w30:

گلابتون

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت دوستان

با عرض معذرت
من يك تاپيك جديد نوشتم بنام"دستت را به من بده" بعد اطلاعيه شما را ديدم.
واقعا معدرت ميخوام

آماده هر نوع تنبيه هستم.

سلام دوست خوبم
اشكال نداره عزيز تنبيه چيه گلم...من از شما ممنونم كه به قوانين احترام ميگذاريد.:gol:
فقط با عرض شرمندگي بايد بگم كه اين جستار طبق قوانين قفل ميشه تا بررسي بشه بعد نتيجه رو همينجا براتون اعلام ميكنيم عزيزجان...زنده باشي و سربلند.
:w27:

گلابتون

مدیر بازنشسته
من فقط میخوام یه خسته نباشید به همه کاربرای ادبیات و مخصوصا دوتا مدیرش بگم.
خسته نباشید جمیعا.
قربانت سرمدجان.
شما كه به همراه خواهر گراميتون و حضور سبز و اديبانه تون ما رو شرمسار خودتون كرديد...شاد باشي عزيز و تندرست...برات آرزوي سلامتي و موفقيت ميكنم.

tools

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهامت پذيرفتن اشتباه مهم ست

شهامت پذيرفتن اشتباه مهم ست

سلام دوست خوبم
اشكال نداره عزيز تنبيه چيه گلم...من از شما ممنونم كه به قوانين احترام ميگذاريد.:gol:
فقط با عرض شرمندگي بايد بگم كه اين جستار طبق قوانين قفل ميشه تا بررسي بشه بعد نتيجه رو همينجا براتون اعلام ميكنيم عزيزجان...زنده باشي و سربلند.:w27:

سلام دوست خوب و عزيز
انسانها اشتباه ميكنن. شهامت پذيرفتن اشتباه مهم ست
خوشحالم از اين برخورد شما
پر انرژي باشيد
با احترام
tools:smile:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام سايه جان
خوبي ؟
چه خبرا خانوم مدير؟
بابا دلمون تنگيد .... كم سعادتيه ديگه
منم ميگم خسته نباشيد
برنامه جديدي ، خبري نيست تو تالار ؟
سلام مرجاني جان
كم سعادتي از منه عزيز
راستش اين مدت كه خيلي گرفتار خانه و خانواده بودم...ايشالا در ادامه با كمك محسن جان برنامه هايي در پيش داريم...اما هميشه منتظر ايده هاي قشنگ و جالبتون هستيم...
:w27:
اين تالار در مشت خاكي شما بذر عشق ميپرورد.:w40:
شما چطوري عزيز
برنامه خاصي نداري...راستي ادامه جستار داستان دسته جمعي چي شد.؟؟ مايل به ادامه نيستيد...منتظر استارتت هستم عزيز.
:redface::gol:
سلام دوست خوب و عزيز
انسانها اشتباه ميكنن. شهامت پذيرفتن اشتباه مهم ست
خوشحالم از اين برخورد شما
پر انرژي باشيد
با احترام
tools:smile:
از اين پس شما را به تولز شير دل ملقب ميگردانيم.
[
شوخي بود]

واقعا راست ميگي عزيز پذيرفتن اشتباه از انجام اشتباه مهمتره...گرچه اين رو نميشه جزو اشتباه قلمداد كرد...ممنونم عزيزجان

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و عرض ادب خدمت مديره محترم و همكار ايشان

من غريبم از بيابان امدم
بر اميد لطف سلطان امدم
بوي لطف او بيابانها گرفت
ذره هاي ريگ هم جانها گرفت

جا دارد عذر بنده را بخاطر رعايت نكردن قوانين اين تالار كه قطعا از روي سهو بوده نه روي عمد

كه امروز متوجه قضايا شدم پذيرا باشيد. حال اين مبتدي از شما تقاضا دارد تايپيك مادر را كه

نه به عنوان شاهكار ادبيات بلكه شاهكار خلقت (مادر ) در اين بخش گنجانده ( اگر تكراري

نمي باشد) باري راي و نظر اساتيد محترم مد نظر ميباشد

با سپاس . ارادتمند......سياوش بهار

گلابتون

مدیر بازنشسته
با سلام و عرض ادب خدمت مديره محترم و همكار ايشان

من غريبم از بيابان امدم
بر اميد لطف سلطان امدم
بوي لطف او بيابانها گرفت
ذره هاي ريگ هم جانها گرفت

جا دارد عذر بنده را بخاطر رعايت نكردن قوانين اين تالار كه قطعا از روي سهو بوده نه روي عمد

كه امروز متوجه قضايا شدم پذيرا باشيد. حال اين مبتدي از شما تقاضا دارد تايپيك مادر را كه

نه به عنوان شاهكار ادبيات بلكه شاهكار خلقت (مادر ) در اين بخش گنجانده ( اگر تكراري

نمي باشد) باري راي و نظر اساتيد محترم مد نظر ميباشد

با سپاس . ارادتمند......سياوش بهار

سلام دوست عزيز
خيلي خيلي مشرف فرموديد...قدم سر چشم ما...
سياوش جان ورودت رو به عرصه ادب و هنر خوش آمد عرض ميكنم عزيز اميداورم كه در كنار شما ما هم از فضايل و طراوت اديبانه تون شكوفا بشيم.
سياوش جان ايرادي نداره عزيز...طبق قوانين جستار شما مورد بررسي قرار خواهد گرفت و نتيجه خدمت شما در همين مكان اعلام خواهد شد.
شادباشيد و سرفراز و سربلند:redface::gol: