برنامه Dialux به همراه آموزش

naser0172

عضو جدید
اینم فایل آموزش برا شما
امیدوارم به دردت بخوره

پیوست ها

• AmuZesh by Naser yazdi1.pdf
    88.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mehdi_m_kh

عضو جدید
سلام بابا دلم گرفت یکی پیدا نمی شه یک پی ام خوالی بده
انگیزه بدید این طوری انگیزه رو هم از آدم میگیریدکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_m_kh

عضو جدید
سلام بابا مثلا یکی بگه اینو می خوام یا یکی یک سالی مطرح کنه آدم به فکر بره
هیچی انگار همه خوابن.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی سوال داشته باشه مطرح می کنه دیگه. زوریه؟:smile: شما خودت دیالوکس کار میکنی؟ چه کارهایی؟

mehdi_m_kh

عضو جدید
کسی سوال داشته باشه مطرح می کنه دیگه. زوریه؟:smile: شما خودت دیالوکس کار میکنی؟ چه کارهایی؟

سلام من با دیالوکس کار کردم و اطلاعاتم مربوط به دوره کاردانی هست هنوز هم باش کار می کنم ولی نه بصورت اینکه پروژه ای رو برای شرکتی یا جایی انجام داده باشم.
من می خواستم بنحوی یک استارتی باشم برای دوستایی که بدنبال یادگیری این نرم افزار هستن ولی به بخاطر بعضی از مسایل بی خیالش می شن و نمی خواستم به دوستان مهندس که نسبت به من درجه استادی دارن بی احترامی کنم.

شهریارا

عضو جدید
سلام بچه ها من يه مشكل دارم برا نصب اين ديالوكس چند بار دانلودش كردم از جاهاي مختلف ولي هربار كه ميخواد نصب بشه اون تيكه كه به سرورش ميخواد وصل بشه ارور ميگيره ازم نميدونم مشكلش چيه

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من يه مشكل دارم برا نصب اين ديالوكس چند بار دانلودش كردم از جاهاي مختلف ولي هربار كه ميخواد نصب بشه اون تيكه كه به سرورش ميخواد وصل بشه ارور ميگيره ازم نميدونم مشكلش چيه
سلام حجم فایل setup که داری چقدره؟ چند مگ؟

شهریارا

عضو جدید
تو قسمتdownloading featuresگير ميكنه ارور ميده
يه بار ميگه كانكشن مورد داره يه بار ميگه سرورش مشكل داره والا من اخر نفهميدم چي مشكل داره

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجمش 1.1mbاز چنتا سايت مختلفم گرفتم همون بود
فایل اصلی setup دیالوکس با توجه به ورژن های مختلف بین 180 تا 270 مگ هست. فایل setup شما از نوعی هست که باید آنلاین نصب بشه و فایلها رو بصورت آنلاین کپی و نصب کنه اگر ADSL داشته باشید به این آدرس برید و دیالوکس رو دانلود کنید. وگرنه با دیال آپ نمیشه. بهتره CD نرم افزار رو تهیه کنید.
http://www.dial.de/CMS/English/Articles/DIAL/DIAL.html?ID=1#
ستون چپ روی دیالوکس و سپس رو دانلود کلیک کنید و در صفحه باز شده اولین لینک رو دانلود کنید.

شهریارا

عضو جدید
فایل اصلی setup دیالوکس با توجه به ورژن های مختلف بین 180 تا 270 مگ هست. فایل setup شما از نوعی هست که باید آنلاین نصب بشه و فایلها رو بصورت آنلاین کپی و نصب کنه اگر ADSL داشته باشید به این آدرس برید و دیالوکس رو دانلود کنید. وگرنه با دیال آپ نمیشه. بهتره CD نرم افزار رو تهیه کنید.
http://www.dial.de/CMS/English/Articles/DIAL/DIAL.html?ID=1#
ستون چپ روی دیالوکس و سپس رو دانلود کلیک کنید و در صفحه باز شده اولین لینک رو دانلود کنید.
خدا خيرت بده امشب ميزارم رو دانلود دمت گرم

b_keyvani

عضو جدید
درخواست پلاگین شرکتهای ایرانی

درخواست پلاگین شرکتهای ایرانی

با سلام و تشکر
در صورت امکان پلاگینهای مربوط به سایر تولید کنندگان ایرانی مانند جهان نور و فجر را هم برای دانلود قرار دهید

apn1388

کاربر بیش فعال
با عرض سلام و کسب اجازه از اساتید

بنده هم یه مدتی با این نرم افزار کارکردم و چند تا پروژه نسبتا بزرگ را هم با این نرم افزار کار کرده ام. اگه دوستان سوالی داشته باشند درخدمتیم.

venus4164

عضو جدید
سلام به همه دوستان گلم این سایتی رو که قرار دارم مربوط به پلاگین شرکت مازی نور می باشد که چند تا از پروژه های این شرکت عبارتند از :
فرودگاه عسلویه و شیراز و پتروشیمی بندر امام
http://www.mazinoor.ir/downloads/software/dialux/mazinoor.exe
چند تا از پلاگین های شرکت های ایرانی رو نیز در پست های بعدی قرار می دم.یا علی

دستتون طلا

mehdi_m_kh

عضو جدید
با سلام و تشکر
در صورت امکان پلاگینهای مربوط به سایر تولید کنندگان ایرانی مانند جهان نور و فجر را هم برای دانلود قرار دهید

با سلام به همه دوستان عزیزم سال نو رو به همتون تبریک می گم و امیدوارم امسال به همه آرزوهاتون برسید.
من در مورد شرکت فجر و یا شرکت گلنور که یکی دیگه از دوستان گفته بود چیزی نشنیدم دنبالش می گردم ولی برای شرکت جهان نور خود من ندارم قرار شد یکی از ئویتان من برایم بیاره به محض اینکه به دستم برسه upload می کنم تا دوستان دیگه هم استفاده کنن

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه کار دیالوکس:
1- اتاق اداری
تصویر فضا

دانلود فایل dlx فضا
مشاهده پیوست office room2.zip

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
در ورژن جدید چه چیزهایی اضافه شده یا تغییر کرده چون من هنوز4.8 رادارم؟

با عرض پوزش نگارش نرم افزار 4.8 صحیح است که در سایت مازینور به اشتباه 4.9 ذکر شده !
فعلا تنها راه برای داشتن 4.9 دانلود از سایت مرجع بصورت آنلاین میباشد.

بالا