به نظر شما شیوه مرگ کدام دیکتاتور بهتر بود ؟

arash_441

متخصص انرژی های نو
1. آدولف هیتلر ( خودکشی در آستانه شکست)

2. صدام حسین ( اجرای حکم اعدام پس دادگاهی قانونی )

3. معمر القذافی ( اجرای عدالت به دست انقلابیون )

4. هیچ کدام ( در صورت انتخاب این گزینه نظر شخصی خود را بیان کنید )

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آرش جان
به نظر من گزینه هیچکدام

اجرای حکم بعد از دادگاه

چون در دادگاه است که خیلی از موارد رو میشه و به واقع حامیان اصلی مشخص میشن

دادگاهی که مرود تایید اکثریت افراد انقلاب نو پا باشه

alborz_2000

اخراجی موقت
1. آدولف هیتلر ( خودکشی در آستانه شکست)

2. صدام حسین ( اجرای حکم اعدام پس دادگاهی قانونی )

3. معمر القذافی ( اجرای عدالت به دست انقلابیون )

4. هیچ کدام ( در صورت انتخاب این گزینه نظر شخصی خود را بیان کنید )
هیتلر دیکتاتور نبوده، یک انسان آزاده بوده، که جز آزادی بشر، هدف دیگه ای نداشته.
اما مثل یه سامورایی مرگ با عزت رو انتخاب کرد.

afn741

عضو جدید
دقت کرده باشید اکثر دولت های زورگو در جهان سوم قرار دارند .و این حاکی از ان است که ما مردم ،خودمان زمینه به وجود امدن یک دیکتاتور را فراهم میکنیم . و چند عامل در این دیکتاتور سازی ما مردم نقش دارند . اعتماد بی حد و رها کردن انها به حال خود بدون این که پاسخگو کارهای خود باشند ، عدم اگاهی ما مردم نسبت به حقوق خود ، بر خورد احساسی نسبت به سرنوشت خودمان و اینده گان در هنگام تصمیم گیری ها،
و عوامل دیگر که در اینجا نمیتوان به همه انها پرداخت .

پس نتیجه میگیریم که کسی مادرزاد دیکتاتور به دنیا نمیاد این ما هستیم که زمینه دیکتاتور شدن افراد رو با اعمال خود به وجود میاوریم و این ما هستیم که در خود تغییرات به وجود بیاوریم .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم باشم مرگ هیتلرو ترجیح می دم با غرور مرده
گرچه من هیتلرو اصلا تو این گروه نمی دونم

ارش جان هیتلر یه جورایی از اینا متمایزه

هیتلر مغز متفکر بودی که گرچه شاید خونخوار بوده ولی بهش احترام می ذارم به خاطر تفکراتش

heshmat khan

عضو جدید
به نظر منهم شيوه مرگ هيتلر گرچه خودكشي بود ولي شرافتمندانه و بخاطر جلوگيري از اسارت بدست دشمن انجام شد .

هيتلر با افرادي نظير صدام و قذافي يا محمدرضا پهلوي فرق داشت و نميشه اون رو همرديف اينها دونست .

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترجیح میدم ادولف هیتلر باشم
خودم خودمو بکشم قبل از اینکه به دست کسه دیگه ای کشته شم....

q . asan

عضو جدید
ادولف هیتلر
مرگ رو خواستن مرد میخواد، بهترین پاسخ به مرگ همون مردن قبل اینکه مرگ سراغت بیاد

Schneider

مدیر بازنشسته
گزینه ی 1
پیشوا همه چیش تک بود#
You can only die once, make sure it is worth it

آخرین ویرایش:

negarak

عضو جدید
گزینه1،تا قدرت داشت با اقتدار زندگی کرد و وقتی همه چیز را از کف داد شرافتمندانه از دنیا رفت

alborz_2000

اخراجی موقت
گزینه1،تا قدرت داشت با اقتدار زندگی کرد و وقتی همه چیز را از کف داد شرافتمندانه از دنیا رفت
افرین. سامورایی ها به چگونگی مردن خیلی اهمیت میدادن. اکثرا اگه در جنگ نمیمردن، سپوکو (نوعی خودکشی ایینی، پاره کردن شکم ) میکردن (البته باید شرایطی برای این امر به وجود میومده ها).

negarak

عضو جدید
افرین. سامورایی ها به چگونگی مردن خیلی اهمیت میدادن. اکثرا اگه در جنگ نمیمردن، سپوکو (نوعی خودکشی ایینی، پاره کردن شکم ) میکردن (البته باید شرایطی برای این امر به وجود میومده ها).

عشقه ساموراییا نکشتت:biggrin:

arash_441

متخصص انرژی های نو
ارادت بعضی از دوستان به جناب هیتلر برام جای سواله! اگه کسی از اندیشه ها و افکار این شخصیت بزرگ تاریخ ( منفی مثبت بودنشو کار ندارم ) اطلاع داره در اختیار بزاره ماهم در جریان باشیم

alborz_2000

اخراجی موقت
ارادت بعضی از دوستان به جناب هیتلر برام جای سواله! اگه کسی از اندیشه ها و افکار این شخصیت بزرگ تاریخ ( منفی مثبت بودنشو کار ندارم ) اطلاع داره در اختیار بزاره ماهم در جریان باشیم
من 6-7 سال پیش کتاب "نبرد من" رو خوندمف الان خیلی یادم نیست. اما تئوری های قوی در زمینه پاکسازی نژادی توش ارایه شده. چگونگی شکل گیری یک جامعه همگون (نه به شکل کمونیستی) توش بحث شده. و روش تبدیل شدن به 1 قدرت جهانی رو توضیح داده.
کتاب خیلی متن سلیسی نداشت، ترجمه بدی بود. شاید ترجمه جدید اومده باشه

arash_441

متخصص انرژی های نو
ممنون از راهنمایتون سر یه فرصت خوب مطالعه میکنم:gol:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم متعجب شدم.

البته اگه منظور تاثیر گذاری این شخص و مدیریت اون باشه خب اره فردی قدرتمند در تاریخ بود.
اما نباید فراموش کنیم که عامل بزرگترین جنگهای تاریخ و بزرگتین کشتر های تاریخ همین اقای پیشوا بودا.

alborz_2000

اخراجی موقت

منم متعجب شدم.

البته اگه منظور تاثیر گذاری این شخص و مدیریت اون باشه خب اره فردی قدرتمند در تاریخ بود.
اما نباید فراموش کنیم که عامل بزرگترین جنگهای تاریخ و بزرگتین کشتر های تاریخ همین اقای پیشوا بودا.
برای پیشرفت کردن ، جنگ الزامیه. کشتار هم که تو جنگ اجتناب ناپذیره

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای پیشرفت کردن ، جنگ الزامیه. کشتار هم که تو جنگ اجتناب ناپذیره

با منطق شما بایستی همه در حال جنگ با هم باشن و کشت و کشتار .چون همه پیشرفت رو دوست دارند و شما هم میگی که برای پیشرفت جنگ الزامیه.

من حس میکنم کلا یه جور شما باشگاه رو به شوخی گرفتی و هم همش به مزاح و خنده داری حرف میزنی.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
با اینکه من هیتلر رو اصلا دیکتاتور نمی دونم ولی میگم شیوه ی مرگ اون بهتر بود. مثل صدام و قذافی و موسولینی به خاری و پستی نیوفتاد.
قسمتی از وصیت هیتلر: بنابراین تصمیم گرفته ام در برلین بمانم ، و در لحظه ای که مطمئن شوم که وضعیت پیشوا و حکومت در معرض خطر و سقوط حتمی قرار گرفته است ، مرگ را داوطلبانه پذیرا شوم.
متن کامل وصیت هیتلر: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/319105-وصیت-نامه-هیتلر?highlight=

q . asan

عضو جدید
با منطق شما بایستی همه در حال جنگ با هم باشن و کشت و کشتار .چون همه پیشرفت رو دوست دارند و شما هم میگی که برای پیشرفت جنگ الزامیه.

من حس میکنم کلا یه جور شما باشگاه رو به شوخی گرفتی و هم همش به مزاح و خنده داری حرف میزنی.

خوب دیگه جنگ وقتی پیش بیاد که شوخی نداره، هیتلرم بخاطر آرمان های کشورش جنگیده حالا این وسط یه چند نفرم مردن

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه جنگ وقتی پیش بیاد که شوخی نداره، هیتلرم بخاطر آرمان های کشورش جنگیده حالا این وسط یه چند نفرم مردن

وای خدای من.

قشر تحصیل کرده ی ما چرا اینطورن؟؟؟

یه چند نفر هم مردن؟؟؟

این چند نفر میدونی رقمش چقدره؟؟؟
ارمان کشورش؟؟

ارمانی که توش تجاوز به کشورهای دیگه و ریختن خون میلیونها ادم بی گناه باشه چه ارمان کثیفی میتونه باشه.

من حس میکنم دوستان دارن شوخی میکنن.