زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام پژمان
تازه از کرج اومدم
بالاخره مش قربونو دیدم:smile:

سلامممممم به به به ..... رسیدن بخیر....... دیدیش چه شکلی بودددددد :surprised: منم دیدمش !!! تازه با هاش دست هم دادم .... 1 جوری هست... نمیشه گفت اینجا... جریانش مفصلهههه .... ظاهرشو حال کردی چه جیگری بود ؟ :biggrin: اصلا بهش نمیاد کتاب نوشته باشه !

مرسییییییییییییییی :heart:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام

خوبید؟ شبتون بخیر

من در گیر جدول توزیع 2 جمله ای و جدول توزیع نرمالم اصلا ً متوجه نیم شم اون موقع که استاد درس می داد کتابمو یادم رفته بود ببرم کتاب نداشتم همه ی حواسم هم به امتحان ساعت بعد بود. البته صدای استادو ضبط کردم باید گوش کنم شاید یه چیزایی متوجه شدم. آخه یه ذره خوب درس نمی ده.

"Pejman"

سلام

خوبید؟ شبتون بخیر

من در گیر جدول توزیع 2 جمله ای و جدول توزیع نرمالم اصلا ً متوجه نیم شم اون موقع که استاد درس می داد کتابمو یادم رفته بود ببرم کتاب نداشتم همه ی حواسم هم به امتحان ساعت بعد بود. البته صدای استادو ضبط کردم باید گوش کنم شاید یه چیزایی متوجه شدم. آخه یه ذره خوب درس نمی ده.

سلام قربون شما .... به سلیقت آفرین میگم کاکتوس دوست ..... میدونم چی میگی یک کم مشکله اما اگه متوجه بشی تا آخرش برات آسون میشه

علوم دام شماچي؟

گیاهان دارویی :)

مهندسی کشاورزی- زراعت ;)

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
سلامممممم به به به ..... رسیدن بخیر....... دیدیش چه شکلی بودددددد :surprised: منم دیدمش !!! تازه با هاش دست هم دادم .... 1 جوری هست... نمیشه گفت اینجا... جریانش مفصلهههه .... ظاهرشو حال کردی چه جیگری بود ؟ :biggrin: اصلا بهش نمیاد کتاب نوشته باشه !

مرسییییییییییییییی :heart:

قربانت پژمان
آره منو دوستم همون که دیدیش داشتیم تو جلسه از خنده منفجر میشدیم نزدیک بود ایست قلبی کنم!!!!!!!
همون مش قربون بهش بیشتر میاد وای خدا جون:biggrin:

"Pejman"

قربانت پژمان
آره منو دوستم همون که دیدیش داشتیم تو جلسه از خنده منفجر میشدیم نزدیک بود ایست قلبی کنم!!!!!!!
همون مش قربون بهش بیشتر میاد وای خدا جون:biggrin:

آرهههههههههههه ؟؟ واقعا :biggrin: :biggrin::biggrin: منممممممم همینطوررررر خیلی باحال بوووود :biggrin: کلا اصلا بهش نمیومد... واقعا که مش قربونه.... عجب اسمی براش انتخاب کردی... بجون خودم فردا بابش میکنم ! :biggrin: دمت گرم عزیزم :gol: کارت درسته... الان در پوست خودم نمیگنجم .... :biggrin:

سلااااااام
موضوع چیه؟؟؟؟؟؟
:redface:منم بازی؟؟؟

سلام عزیزم.... حال شما خوبه ؟ بله بفرمایید ... خاله بازی میکنیم :surprised: :D

:heart:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسین بیشترازآب تشنه لبیک بود، افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش رانشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند.

دکترعلی شریعتی

MehD1979

کاربر ممتاز
هیچی
امشب مثه اینکه کبک همه اینجا مخصوصا من قوقولی قوقو میخونه:gol:

MehD1979

کاربر ممتاز
آرهههههههههههه ؟؟ واقعا :biggrin: :biggrin::biggrin: منممممممم همینطوررررر خیلی باحال بوووود :biggrin: کلا اصلا بهش نمیومد... واقعا که مش قربونه.... عجب اسمی براش انتخاب کردی... بجون خودم فردا بابش میکنم ! :biggrin: دمت گرم عزیزم :gol: کارت درسته... الان در پوست خودم نمیگنجم .... :biggrin:

:heart:

من الان دوساله گذاشتم همه میدونن
وای اگه استادم شه یه بلایی به روزگارش بیارم... چون حریفم نمیشه مجبوره دوستم شه ههههههههههههههههههه

باشه اعلام کن مش قربونو

MehD1979

کاربر ممتاز

MehD1979

کاربر ممتاز

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام قربون شما .... به سلیقت آفرین میگم کاکتوس دوست ..... میدونم چی میگی یک کم مشکله اما اگه متوجه بشی تا آخرش برات آسون میشه

ممنون

یه چیزایی خودم نگاه کردم با جواب تمرین ها یه چیزایی متوجه شدم الان توضیح استاد رو هم گوش کردم فکر کنم کامل متوجه شدم حالا 15 تا تمرین داده از یه فصل از کتاب باید حل کنم واسه یک شنبه ببرم. بچه کلاس اولی باید تمرینامونو نشونش بدیم نمره کم نکنه :)

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
امروز شنیدم هرکی ارشد آزاد بخونه واسه دکتری اگه بره سراسری شرکت کنه مرحله ی دوم مصاحبه قبولش نمی کنن. درسته؟ یه کم نگران شدم (البته من هنوز ترم 3 کارشناسیم تا اون موقع خیلی وقت هست)

MehD1979

کاربر ممتاز
امروز شنیدم هرکی ارشد آزاد بخونه واسه دکتری اگه بره سراسری شرکت کنه مرحله ی دوم مصاحبه قبولش نمی کنن. درسته؟ یه کم نگران شدم (البته من هنوز ترم 3 کارشناسیم تا اون موقع خیلی وقت هست)

تقریبا آره
خودم چوبشو خوردم 4 جا مصاحبه رفتمو...

ولی میشه شاخ شونو شکوند کار نشد نداریم:smile:

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
نمیدونم رندوم شده حتما

نه ما صحبت از یه فسیل میکنیم
شما بزرگوارید
بیاید بازی دیگه مگه نمی خواستی بیای؟

فسیل؟والا من ازفسیل چیزی نمیدونم تو بازی هم نمیشه که باشم مگه اینگه خودم نقش فسیل و ایفا کنم تاموردبحث باشه

بالا