فقط متولدین تیرماه بیاین....!!!!!!!!!

log.sanam

عضو جدید
سلام به همه ی متولدین ماهِ تیر :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

دوستای خوبم هر کدوم یه ویژگیِ بارز از خودتونو بگین تا ما تیر ماهی ها خودمون و متولدین این ماه رو بیشتر بشناسیم!!!!!!

اول خودم بگم :

من میگم :

حساس و مهربون در حدِ المپیک!!!!!!!!! :biggrin: یه وقتایی هم مهربونیه بی جا !!!!!!!

تو میگی.....؟؟؟؟

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
سلام به همه ی متولدین ماهِ تیر :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

دوستای خوبم هر کدوم یه ویژگیِ بارز از خودتونو بگین تا ما تیر ماهی ها خودمون و متولدین این ماه رو بیشتر بشناسیم!!!!!!

اول خودم بگم :

من میگم :

حساس و مهربون در حدِ المپیک!!!!!!!!! :biggrin: یه وقتایی هم مهربونیه بی جا !!!!!!!

تو میگی.....؟؟؟؟

اول تبریک می گم به دلیل اینکه تیرماهی هستید:gol::gol::gol:
به نظرم تمام تیرماهی ها آدم های خاصی هستند

غرور که منم مغرورم البته بقیه می گند خودم اینطور فکر نمی کنم!
فکر کنم تمام تیرماهی ها اینطوری باشند.

البته من جزئی نگر م و زیاد فکر می کنم و آرام ام. :gol:

alismartset

کاربر بیش فعال
اگر این جماعت و آنی کمتر از آنی به خودش واگذار کنی متحول میشه ... کلا آدمای حالی به حالیی هستن...سانتال مانتالن و ... برگزیده ای از سخنان پسرخاله ی گرام
اما کلا آدمای نایسی هستند...
حالا از همه ی این شوخی ها گذشته مگه میشه تمام آدم ها رو به 12 گروه تقسیم کرد!!!
یکی از مذخرفترین کارها(به نظر من،به کسی بر نخوره)طالع بینی اونم از نوع ماه تولده...
:gol:

log.sanam

عضو جدید
اگر این جماعت و آنی کمتر از آنی به خودش واگذار کنی متحول میشه ... کلا آدمای حالی به حالیی هستن...سانتال مانتالن و ... برگزیده ای از سخنان پسرخاله ی گرام
اما کلا آدمای نایسی هستند...
حالا از همه ی این شوخی ها گذشته مگه میشه تمام آدم ها رو به 12 گروه تقسیم کرد!!!
یکی از مذخرفترین کارها(به نظر من،به کسی بر نخوره)طالع بینی اونم از نوع ماه تولده...
:gol:

البته میخونیم : mozakhraf .، مینویسیمممممم : مزخرف ;) جسارت نشه هاااا یه موقع :D

alismartset

کاربر بیش فعال
ممنون از اصلاحت;):gol:
کم کم داره به یه عادت کهن تبدیل میشه!!!(جا به جا نوشتن "ذ" و "ز"):D

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من الان شهریورم اومدم تو ... حالا باید چی کار کنم؟:surprised:

Schneider

مدیر بازنشسته
22 تیرم
بسی حساسه روحیم رو مسائل عاطفی
درصدد انتقام بر بیام آسمون رو بزمین میرسونم
عاشق هم بشم مجنون باید بیاد جلوم لنگ بندازه !!!
اینا مهماش بود

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس من کجا برممممممممممممممممممم

شهریورممممممم

farnazg

عضو جدید
وااااای چه جالب همه مثله همیم . من خیلید خیلی حساسم . خیلی زود دلم میشکنه و زیاد هم گریه میکنم .
ولی آدم کینه ای نیستم و بدی ها رو زود فراموش میکنم .
مهم ترین ویژگی هم اینه که خیلی وفادارم و کلا اگه یه دوست مثله خودم داشتم (تعریف از خود نباشه.. :D ) میزاشتمش رو سرم ...

akhoondzadeh

اخراجی موقت
اولا مغرورترین ادما اردیبهشتین دوما حسود هم واسه اردیبهشته

log.sanam

عضو جدید
وااااای چه جالب همه مثله همیم . من خیلید خیلی حساسم . خیلی زود دلم میشکنه و زیاد هم گریه میکنم .
مهم ترین ویژگی هم اینه که خیلی وفادارم و کلا اگه یه دوست مثله خودم داشتم (تعریف از خود نباشه.. :D ) میزاشتمش رو سرم ...

آره منم دقیقا مثل خودت زود دلم میشکنه ولی زودم فراموش میکنم :smile:

منم متاسفانه خیلی وفادارم :cry: به دنبال دوست وفادار هم گشتم ، نگرد ، نبود ، نیست :biggrin: نمیتونم خودمو این اخلاقمو هم تغییر بدم!!! :(
ولی چه جالبه هااااااااااا :surprised: خوشم اومد:gol::gol::gol:

mina.a.s

عضو جدید
29 تیر
مغرور مغرور مغرور بیشتر درباره ی بروز احساساتم
اما خیلی اروم وتو دار البته بقیه میگن

Belle Fille

عضو جدید
آهان خصوصیات بارزم؟!!!! صبر کن......!
من خیلی مودی هستم. یعنی یه وقتایی خیلی شاد و شنگولم. همه جا رو می ذارم رو سرم. یه وقتایی هم غمگین ام دوست دارم تنهای تنها باشم.
اما همه می گن که مهربون و با نمک و کمی حساس ام. خونوادم می گن یک مقدار خسیسی....!!! :cry::surprised::eek:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی حساسم و زود دلم میشکنه و زدی میفراموشم
و خیلیم خودخواهم و یجورایی مغرورم چون نمیتونم احساساتمو بگم
و خیلی مهربونم
و اگه بتونم انتقام بگیرم میگیرم
اصن ما تیرماهیا هممون گلیم و ماهیم و جیگریم و عسلیم و........هرچی بگم کم گفتم :دی

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
باور نمیشد متولدین یک ماه اینقدر شبیه باشند:eek:
کلا همگی غرور رو دارید دیگه؟
جالبه
زنده باد تیرماهی ها:gol:;)

مروارید شب

عضو جدید

اول خودم بگم :

من میگم :

حساس و مهربون در حدِ المپیک!!!!!!!!! یه وقتایی هم مهربونیه بی جا !!!!!!!

تو میگی.....؟؟؟؟
:biggrin:

به نظرم تمام تیرماهی ها آدم های خاصی هستند

غرور که منم مغرورم البته بقیه می گند خودم اینطور فکر نمی کنم!
فکر کنم تمام تیرماهی ها اینطوری باشند.

البته من جزئی نگر م و زیاد فکر می کنم و آرام ام. :gol:

شدیدا احساساتی
و مغرور ، البته منظورم از مغرور اینه که بی هیچ کسی برای انجام کارهام رو نمیندازم
خانواده دوست

22 تیرم
بسی حساسه روحیم رو مسائل عاطفی
درصدد انتقام بر بیام آسمون رو بزمین میرسونم
عاشق هم بشم مجنون باید بیاد جلوم لنگ بندازه !!!
اینا مهماش بود

مهم ترین ویژگی هم اینه که خیلی وفادارم و کلا اگه یه دوست مثله خودم داشتم (تعریف از خود نباشه.. ) میزاشتمش رو سرم ...

آره منم دقیقا مثل خودت زود دلم میشکنه ولی زودم فراموش میکنم

منم متاسفانه خیلی وفادارم به دنبال دوست وفادار هم گشتم ، نگرد ، نبود ، نیست نمیتونم خودمو این اخلاقمو هم تغییر بدم!!!
ولی چه جالبه هااااااااااا خوشم اومد

آهان خصوصیات بارزم؟!!!! صبر کن......!
من خیلی مودی هستم. یعنی یه وقتایی خیلی شاد و شنگولم. همه جا رو می ذارم رو سرم. یه وقتایی هم غمگین ام دوست دارم تنهای تنها باشم.
اما همه می گن کهمهربون و با نمک و کمی حساس ام. خونوادم می گن یک مقدار خسیسی....!!!
جالبه ها همم.ن مثل همیم:biggrin:منم تمام این خصوصیت هارو دارم.البته دست ودلبازم در حدد لالیگا:biggrin:
کاشکی مهربون نبودم.کاشکی همه چیز و زود فراموش نمی کردم .کاشکی وفادار نبودم.
کاشکی....................:cry:
وقتی تو این جوری باشی و بقیه نباشن ،این خصوصیاتت میشه بد ترین خصوصیاتی که بهت ضربه میزنه،میریزتت بهم ،می خوای آسمون و به زمین بزنی و از همه دل بکنی:cry:

Belle Fille

عضو جدید
باور نمیشد متولدین یک ماه اینقدر شبیه باشند:eek:
کلا همگی غرور رو دارید دیگه؟
جالبه
زنده باد تیرماهی ها:gol:;)

آره راست می گی. یادم رفت بگم منم خیلی مغرورم.:redface:

البته نه اون طوری که خودم رو برای کسی بگیرما . زیاد از این صفت خودم خوشم نمی آد. بعضی وقت ها باعث می شه نتونی اون طوری که باید احساساتت رو بروز بدی. و خیلی وقتها به خاطر غرورم از نیازها و حق ام صرفه نظر کردم که این اصلا خوب نیست:(

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز

جالبه ها همم.ن مثل همیم:biggrin:منم تمام این خصوصیت هارو دارم.البته دست ودلبازم در حدد لالیگا:biggrin:
کاشکی مهربون نبودم.کاشکی همه چیز و زود فراموش نمی کردم .کاشکی وفادار نبودم.
کاشکی....................:cry:
وقتی تو این جوری باشی و بقیه نباشن ،این خصوصیاتت میشه بد ترین خصوصیاتی که بهت ضربه میزنه،میریزتت بهم ،می خوای آسمون و به زمین بزنی و از همه دل بکنی:cry:
با قسمت اخر جملت کاملا موافقم
احساساتی بودن و زود وابسته شدنمون یه خصوصیت کاملا بده:(

بالا