دقت کردید؟...

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا دقت کردید تو ایران بر عکس بقیه جاها وقتی پلیس میبینیم به جای اینکه احساس امنیت کنیم احساس نا امنی بهمون دست میده؟؟؟
شایدم فقط منم که تو خیابون حس مجرم بودن بهم دست میده
لطفا شما هم نظرتون رو بگید

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چرا؟
به هر حال پلیس راهنمایی هم در خیلی اوقات=ترافیک میشه. یا غیر از اینه؟

yahell

عضو جدید
تا حالا دقت کردید تو ایران بر عکس بقیه جاها وقتی پلیس میبینیم به جای اینکه احساس امنیت کنیم احساس نا امنی بهمون دست میده؟؟؟
راستش خارج نرفتم بدونم که ببینم از پلیسای خارجی میترسم یا نه......یه همون احساس امنیت میکنم یا نه...........

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چرا؟
به هر حال پلیس راهنمایی هم در خیلی اوقات=ترافیک میشه. یا غیر از اینه؟

از گشتا هم میترسم
ناخوداگاه ماشین پلیس که میبینم پشت دوستم قایم میشم!!!!!خیلی مسخرست نه؟؟!!!:biggrin:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اتفاقاً منم همچین حسی دارم :(

khatriya

عضو جدید
دقیقا!
من فک کردم فقط خودم اینجوریم ....میبینم که بقیه هم ...

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش خارج نرفتم بدونم که ببینم از پلیسای خارجی میترسم یا نه......یه همون احساس امنیت میکنم یا نه...........

منم نرفتم ولی تو فیلما که میبینم مردم با دیدن پلیس احساس امنیت میکنن درستشم همونه اصلا وظیفه پلیس همینه دیگه;)
شایدم ایجا وظیفشونو درست انجام نمیدن:w20:

yahell

عضو جدید
منم نرفتم ولی تو فیلما که میبینم مردم با دیدن پلیس احساس امنیت میکنن درستشم همونه اصلا وظیفه پلیس همینه دیگه;)
شایدم ایجا وظیفشونو درست انجام نمیدن:w20:
فقط اینو میدونم اگه ما هم پلیس دختر داشته باشیم خیلی خوب میشه.......... بازده خوبی داره:whistle:

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط اینو میدونم اگه ما هم پلیس دختر داشته باشیم خیلی خوب میشه.......... بازده خوبی داره:whistle:

خب این فاطی کماندوها هستن دیگه!
تازه از این یکیا وحشی ترن!
آدمو از تو ماشین زنده زنده میخورن!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر خیابون ما تازگیا کیوسک پلیس زدن..من که احساس تهوع بهم دست میده هروقت از جلوش رد میشم
این ماشینای گنده پلیس هم که میبینم میترسم

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر خیابون ما تازگیا کیوسک پلیس زدن..من که احساس تهوع بهم دست میده هروقت از جلوش رد میشم
این ماشینای گنده پلیس هم که میبینم میترسم
ولی خوب خیلی هم تلاش کردن که رابطشون با مردم بهتر بشه. تو این فیلم و سریالارو میگم

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
امکان نداره اینا آدمای سالمی باشن
چند روز پیش با دوستم رفته بودیم بیرون،از مشکلات شهر عکس بگیریم،20 تا پسر اومدن جلو پامون کبریتی انداختن.در همون حین یه گشت رد شد من فکر کردم که الان به اینا یه چیزی میگن ولی در کمال تعجب دیدم که دارن از تو ماشین به من میگن موهاتو بذار تو!!!!!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا منم همین احساسو دارم حتی وقتی تو ماشینم یه گشت میبینم ضربان قلبم تند تر میشه چون تا حالال چندین بار با گیر دادنهای الکی ماشینمو خابوندن

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خوب خیلی هم تلاش کردن که رابطشون با مردم بهتر بشه. تو این فیلم و سریالارو میگم

اره فقط تو فیلما اینطوریه
کنار یه کلانتری یه بنر زدن پلیسه داره به بچه گل میده!!!!!!!
من تو خوابم همش درگیری و کشت و کشتار میبینم همش پلیسا دارن منو خانوادمو میکشن!!!!

mamadj

عضو جدید
امکان نداره اینا آدمای سالمی باشن
چند روز پیش با دوستم رفته بودیم بیرون،از مشکلات شهر عکس بگیریم،20 تا پسر اومدن جلو پامون کبریتی انداختن.در همون حین یه گشت رد شد من فکر کردم که الان به اینا یه چیزی میگن ولی در کمال تعجب دیدم که دارن از تو ماشین به من میگن موهاتو بذار تو!!!!!
منو بگو که 3 روز بازداشتگاه بودم سر همین جریان سبزا...خوبه که شماره نگرفتن...

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد کشورهای دیگه:
والا تو یکی از کشورای همسایه چند تا جوون درگیر شده بودن(توی پارک)3 تا پلیس خیلی تر تمیز وشیک(لباس فرم+کروات) اومدن و فقط اینا رو از هم جدا کردن و به دو سمت مخالف هدایت کردن
نه باتوم دستشون بود نه دستبند نه هیچ سلاح دیگه ای ونه کسی رو با خودشون بردن فقط همین
حالا با ایران مقایسه کنید
با حظور پلیس تو یک دعوای 2 نفره 30 نفرو دستگیر میکنن و اگه جرم سیاسی بهشون نزنن تازه چند روزی بازداشتن:surprised::surprised::surprised:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو بگو که 3 روز بازداشتگاه بودم سر همین جریان سبزا...خوبه که شماره نگرفتن...

آخه سر این جریان سبزا من که رفتم بیرون دیدم مردم جمعه کردن بستنی و پشمک میخورن،خرید میکنن،والیبال بازی میکنن تو پارکا!
نا امید شدم اومدم خونه
نه که اینجا خیلی شهر اکتیویه!!!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بعد از جنایتهایی که انجام شده من یکی نمیدونم آدمی که مورد ظلم و تهدید قرار گرفته به کی و کجا باید پناه ببره
مردم هیچ پناهی ندارن

yahell

عضو جدید
واقعا بعد از جنایتهایی که انجام شده من یکی نمیدونم آدمی که مورد ظلم و تهدید قرار گرفته به کی و کجا باید پناه ببره
مردم هیچ پناهی ندارن
کاشکی فقط جنایات بود....................:cry:...من یه صحنه هایی به چشمم دیدم......ولش بابا بریم بخوابیم بهتره ...

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد کشورهای دیگه:
والا تو یکی از کشورای همسایه چند تا جوون درگیر شده بودن(توی پارک)3 تا پلیس خیلی تر تمیز وشیک(لباس فرم+کروات) اومدن و فقط اینا رو از هم جدا کردن و به دو سمت مخالف هدایت کردن
نه باتوم دستشون بود نه دستبند نه هیچ سلاح دیگه ای ونه کسی رو با خودشون بردن فقط همین
حالا با ایران مقایسه کنید
با حظور پلیس تو یک دعوای 2 نفره 30 نفرو دستگیر میکنن و اگه جرم سیاسی بهشون نزنن تازه چند روزی بازداشتن:surprised::surprised::surprised:
خوب برای اینکه لازمه! برای اینکه ما دو نفر دعوا نمیکنن. همون 30 نفر دعوا میکنن و آشوب میشه! ماشینا هم می ایستن نگا کنن!

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقاً منم همچین حسی دارم :(

وحید راست میگه تو که عذرت موجهه . بگو برای پیدا کردنت چقدر جایزه گذاشتن اگه می ارزه خودم برم لوت بدم :biggrin:.
.
.
.
.

نه بابا نترس شوخی کردم . وصله ی آدم فروشی به من یکی نمیچسبه .

mamadj

عضو جدید
آخه سر این جریان سبزا من که رفتم بیرون دیدم مردم جمعه کردن بستنی و پشمک میخورن،خرید میکنن،والیبال بازی میکنن تو پارکا!
نا امید شدم اومدم خونه
نه که اینجا خیلی شهر اکتیویه!!!
نه من از کاری که کردم هیچ موقع پشیمون نیستم.....تا آخرشم هستم........

آیاتای

عضو جدید
من هم همین حس رو دارم با دیدن پلیس جماعت احساس ناامنی میکنم. مخصوصا این فاطی کماندوها که خیلی زشت و دریده هستن... همیشه سعی میکنم چشم به قیافه نحس اینا نیافته. :mad: