آدم زرنگه ............................

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما شما هم آدمایی رو تو زندگی تون دیدید که خودشون رو خیلی زرنگ می دونن و بقیه رو خیلی پپه ........ فکر می کنن همیشه تو موضع برتر قرار دارن همیشه می تونن برا دیگرون مسیر تعیین کنن
به نظر شما در مقابل این جور آدما چیکار باید کرد ؟
باید اجازه دادکه اونا تو خیال خودشون بمونن یا اینکه فوری تو ذوقشون می زنید
اصلا چقدر اهل نقش بازی کردن هستید

mehrshad53

اخراجی موقت
یکی دو تا هم نیستند.........
اگه بخوان هارت و پورت کنن ،میدونم چیکار کنم باشون ولی اگه کاری بام نداشته باشن،کاریشون ندارم.....

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا نقش بازی نمیکنم.من همینم..حالا هرکی میخواد خوشش بیاد،هرکیم نمیخواد،نخواد!
دوست ندارم وانمود کنم یه چیز دیگم.
تا جایی که بتونم سعی میکنم تو ذوقشون نزنم،اما اگه زیاده روی کنن،حالشونو میگیرم!:w07:

ahmadlinux

عضو جدید
با هاشون کاری ندارم تا در اون لحظهای که دارن فکر میکنند ازهمه زرنگترند اونوقت یه دفعه با خاک یکسانشون میکنم :D:D

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی دو تا هم نیستند.........
اگه بخوان هارت و پورت کنن ،میدونم چیکار کنم باشون ولی اگه کاری بام نداشته باشن،کاریشون ندارم.....

من که اصلا نقش بازی نمیکنم.من همینم..حالا هرکی میخواد خوشش بیاد،هرکیم نمیخواد،نخواد!
دوست ندارم وانمود کنم یه چیز دیگم.
تا جایی که بتونم سعی میکنم تو ذوقشون نزنم،اما اگه زیاده روی کنن،حالشونو میگیرم!:w07:

خب فرض کنید خودشون مستقیما وارد نمی شن بلکه خودشون کنارا وایسادن دیگرون رو انداختن وسط و البته این طوری هم فرض کنید هیچ مدرکی هم از خودشون به جا نمیزارن
شما می دونید که دارن برعلیه شما کار می کنن اما نمی تونید ثابتش کنید اون موقع چی

mehrshad53

اخراجی موقت
خب فرض کنید خودشون مستقیما وارد نمی شن بلکه خودشون کنارا وایسادن دیگرون رو انداختن وسط و البته این طوری هم فرض کنید هیچ مدرکی هم از خودشون به جا نمیزارن
شما می دونید که دارن برعلیه شما کار می کنن اما نمی تونید ثابتش کنید اون موقع چی

خب قضیه پیچیده شد:surprised: یه طرفه نمیشه رفت پیش قاضی:smile:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب قضیه پیچیده شد:surprised: یه طرفه نمیشه رفت پیش قاضی:smile:

خب برادر ( همنشینی با حاج مرتضی کار دستت داد) شما که بچه تیزهوش باشگاه هستی بگو
با این جور آدما چیکار می کنی ؟
میزاری کل زندگیتو نابود کنه و تو هم فقط تماشا می کنی

mehrshad53

اخراجی موقت
نه ولی تو چند کلمه از یک داستان را گفتی،چیکار کنیم خو :surprised:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب برادر ( همنشینی با حاج مرتضی کار دستت داد) شما که بچه تیزهوش باشگاه هستی بگو
با این جور آدما چیکار می کنی ؟
میزاری کل زندگیتو نابود کنه و تو هم فقط تماشا می کنی
سارا سارا سارا....با حاجی شوخی نکن...:w08:

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره بزاريم تو توهم فانتزي خودشون بمونند . به ما چه بزار فكر كنند خيلي زرنگند .

mehrshad53

اخراجی موقت
بابا دمتون گرم ...خب اینجوریاست...پس واقعا مبارکه سارا گله:gol:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثابت کن....
نمونه دی ان ا لطفا:razz:
بعد تازه رشت چیکار داره به نمیدونم رودسر،کجا...هان؟
رشت و رودسر توي يه استانن!;)
به هم استانيه من گير نده:w02:
در جواب تاپيك: خب سعي مي كنيم جوابشو بديم يا به عبارتي بزنيم تو ذوقش:smoke:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشت و رودسر توي يه استانن!;)
به هم استانيه من گير نده:w02:
در جواب تاپيك: خب سعي مي كنيم جوابشو بديم يا به عبارتي بزنيم تو ذوقش:smoke:

چجوری ......... مثلا می ری میگی خانوم یا آقای زرنگ لطفا ما رو قاقول فرض نکن می دم دهنت رو سرویس می کنن یا نه ...............:razz:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
چجوری ......... مثلا می ری میگی خانوم یا آقای زرنگ لطفا ما رو قاقول فرض نکن می دم دهنت رو سرویس می کنن یا نه ...............:razz:
خب نميشه كه كوتاه اومد!!!!:razz:
يه جوري بايد حاليش كرد كه هر كسي مستقله!:w00:
اگه ديديم كه ديگه داره ميره رو اعصاب بي اعتنايي بهترين كاره!:w11:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سارا جون اینجوری که تو میگی خیلی سخته که یکی دیگه رو انداخته وسط...
میخوای حالشو بگیری حالا؟

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا سوال خیلی به جایی هستش. میدونی من چی میکنم. من فکر میکنم وقتی یه بچه میاد و بهم میگه که میزنمت و زورم زیاده و من قوی هستم و از این حرفا من فقط گوش میدم و میخندم. تو برخورد با اینا هم همینطوری فکر میکنم و سعی میکنم از کنار ادعا هاشون که واقعا عذاب اوره بگذرم.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سارا جون اینجوری که تو میگی خیلی سخته که یکی دیگه رو انداخته وسط...
میخوای حالشو بگیری حالا؟

سارا فکر نکنم این یه مسئله شخصی باشه بالاخره هر کسی تو زندگیش با این جور آدما برخورد می کنه
می خوام بدونم عاقلانه ترین کار چیه ؟
فرض کنید طرف خیلی قلدر و موذیه و پشتش هم خیلی قوی هستش تو همه جا آشنا داره و با یه رشوه می تونه کارشو راه بندازه می تونه خیلی راحت آدم بخره و برا آزار تو اجیرش کنه
اما تو هم هیچ مدرکی نداری ثابت کنی
خب چیکار می کنی ؟

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا فکر نکنم این یه مسئله شخصی باشه بالاخره هر کسی تو زندگیش با این جور آدما برخورد می کنه
می خوام بدونم عاقلانه ترین کار چیه ؟
فرض کنید طرف خیلی قلدر و موذیه و پشتش هم خیلی قوی هستش تو همه جا آشنا داره و با یه رشوه می تونه کارشو راه بندازه می تونه خیلی راحت آدم بخره و برا آزار تو اجیرش کنه
اما تو هم هیچ مدرکی نداری ثابت کنی
خب چیکار می کنی ؟
وای خیلی سخت شد...فکر نکنم کاری از دستمون بربیاد..مگر اینکه بشینیم دعا کنیم که دستش رو شه

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خیلی سخت شد...فکر نکنم کاری از دستمون بربیاد..مگر اینکه بشینیم دعا کنیم که دستش رو شه
چن وقت پیش یه فیلمی دیدم که درست موضوعش همین بود ( البته فیلم خارجی بود)
داستان در مورد مردی بود که تو دادگستری کار می کرد و می خواست در مورد یه گروه مافیایی تو کشور ایتالیا مدرک جمع کنه اما افرادی بودند که زندگی رو براش جهنم کردند زنش تو انفجار ماشین مرد بچه اش ربوده شد و.............
هر لحظه که می خواست کاری از پیش ببره فوری جاسوس های توی دادگستری به اون گروه مافیایی خبر می دادند حتی تموم رفت آمدهاشو تموم تماسهای تلفنی شو تحت نظر داشتن
اما خب اون فرد مثل ما ایرانی ها شعیه نبود که بره سراغ دعا کلا همه چی رو بیخیال شد و رفت به جنگشون البته تو فیلم
در حالی که تو دنیای واقعی می دونید خیلی سخته با این جور آدما در افتاد
بخصوص اگه یه دستگاه فاسد هم پشتش باشن

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چن وقت پیش یه فیلمی دیدم که درست موضوعش همین بود ( البته فیلم خارجی بود)
داستان در مورد مردی بود که تو دادگستری کار می کرد و می خواست در مورد یه گروه مافیایی تو کشور ایتالیا مدرک جمع کنه اما افرادی بودند که زندگی رو براش جهنم کردند زنش تو انفجار ماشین مرد بچه اش ربوده شد و.............
هر لحظه که می خواست کاری از پیش ببره فوری جاسوس های توی دادگستری به اون گروه مافیایی خبر می دادند حتی تموم رفت آمدهاشو تموم تماسهای تلفنی شو تحت نظر داشتن
اما خب اون فرد مثل ما ایرانی ها شعیه نبود که بره سراغ دعا کلا همه چی رو بیخیال شد و رفت به جنگشون البته تو فیلم
در حالی که تو دنیای واقعی می دونید خیلی سخته با این جور آدما در افتاد
بخصوص اگه یه دستگاه فاسد هم پشتش باشن
تنا راهیی که اون بیچاره داشت،تسلیم شدن بود:cry:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنا راهیی که اون بیچاره داشت،تسلیم شدن بود:cry:

باز که تو نشستی کل فیلمو دیدی ...........بابا اینو برا نمونه آوردم :biggrin:
اما خب تو زندگی واقعی چیکار می کنی با کسی که می خواد زندگی تو رو به نابودی بکشه چیکار می کنی /
خب اون می خواد تو تسلیم بشی دیگه .........یارو عرصه رو برات تنگ می کنه که تو جلو پاش به زانو در بیای ....
تو به زانودر میای یا نه ؟
اینجا دیگه بحث قدرت روحی فرد مطرحه ...........

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز که تو نشستی کل فیلمو دیدی ...........بابا اینو برا نمونه آوردم :biggrin:
اما خب تو زندگی واقعی چیکار می کنی با کسی که می خواد زندگی تو رو به نابودی بکشه چیکار می کنی /
خب اون می خواد تو تسلیم بشی دیگه .........یارو عرصه رو برات تنگ می کنه که تو جلو پاش به زانو در بیای ....
تو به زانودر میای یا نه ؟
اینجا دیگه بحث قدرت روحی فرد مطرحه ...........
خب من کلا از نظر روحی زود تسلیم می شم.ولی منم یه گردن کلفت پیدا میکنم،میندازمش به جون اون!
داداشمم هست تازه !:w16:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من کلا از نظر روحی زود تسلیم می شم.ولی منم یه گردن کلفت پیدا میکنم،میندازمش به جون اون!
داداشمم هست تازه !:w16:

چجوری ..........اون که مدرکی ردی بجا نمیزاره ........ اگه مستقیما بری به جنگش ......این تو هستی که مجرمی نه اون .........
تازه قانون و دادگاه و کلا همه چی طرف اونه و تو هیچ کاره ای ....... اونوقت چی .؟:surprised:

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
برام پیش اومده
اصلا به روش نیاوردم گفتم بزار فکر کنه خیلی زرنگه
ولی به موقش جوری حالیش کردم چه خبره که دیگه نه راه پس داشت نه راه پیش
بعد با همه غروری که داشت خودش ابراز پشیمونی کرد هر چند دیگه فایده ای به حالش نداشت
به این جور آدمها باید گفت:
آنچه تو بدان می اندیشی من نیز از آن غافل نیستم

بالا