دفتر مدیریت تالار مهندسی مواد و متالوژی(قوانین، اطلاعیه ها، پیشنهادات ، انتقادات ، سوالات و ...)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
فرهنگ خانم و قا رضا خسته نباشين.
به نظر من درصد زيادي از فعاليتهاي اعضا داره در ايجاد تايپيك تو گپ و گفتگوي خودموني و جشن تولد و آنچه گذشتو چيزاي شبيه به اونا صرف مي شه. البته من با ايجاد اين تايپيك ها موافقم اما فكر مي كنم اين تايپيك ها دارن بچه ها رو از هدف اصلي يعني ارتقاي علمي همه فاصله ميدن. به خاطر همين هم مي خواستم يه تذكر كوچك به خودم و بچه ها بدم (البته همه كارشون درسته) كه بيشتر به مطالب علمي توجه كنن و درصد كمتري رو به اين تايپيك ها اختصاص بدن.
يا علي

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام.
به نظر من درصد زيادي از فعاليتهاي اعضا داره در ايجاد تايپيك تو گپ و گفتگوي خودموني و جشن تولد و آنچه گذشتو چيزاي شبيه به اونا صرف مي شه. البته من با ايجاد اين تايپيك ها موافقم اما فكر مي كنم اين تايپيك ها دارن بچه ها رو از هدف اصلي يعني ارتقاي علمي همه فاصله ميدن. به خاطر همين هم مي خواستم يه تذكر كوچك به خودم و بچه ها بدم (البته همه كارشون درسته) كه بيشتر به مطالب علمي توجه كنن و درصد كمتري رو به اين تايپيك ها اختصاص بدن.
يا علي

حرف شما درسته...
ولی یه چیزی رو باید در نظر گرفت:
هر کسی اینجا ازاده که به کدوم تایپیک سر بزنه و البته اینکه این مساله باید خود جوش از طرف همه صورت بگیره. اگه رییس عکسا رو بذاره تایپیک انچه گذشت قفل میشه. یه مساله ای هم هست .ارتقای بار علمی اینجا وقتی صورت میگیره که بچه ها وقت بذارن .این تایپیکایی که شما نام بردی وقت گیر نیستن. اما مقالات هستن
در ضمن ممنون از یاداوریتون

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما درسته...
ولی یه چیزی رو باید در نظر گرفت:
هر کسی اینجا ازاده که به کدوم تایپیک سر بزنه و البته اینکه این مساله باید خود جوش از طرف همه صورت بگیره. اگه رییس عکسا رو بذاره تایپیک انچه گذشت قفل میشه. یه مساله ای هم هست .ارتقای بار علمی اینجا وقتی صورت میگیره که بچه ها وقت بذارن .این تایپیکایی که شما نام بردی وقت گیر نیستن. اما مقالات هستن
در ضمن ممنون از یاداوریتون

چرا تاپیک قفل میشه؟؟!!:eek:

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام.
يا علي
انشاءالله که بچه ها یکم به تالار بالایی ها هم سر بزنن.هر چند که نمیشه کسی را مجبور کرد.

بازم ممنون ازت

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام.
يا علي
سلام آقا mehtat! ممنون از یادآوریتون! دوتا مشکل اینجا هست! 1-بیشتر دوستان که اینجا میان برای رفع مسایل و مشکلات خودشونه، نمونه واضحش میتونید به تاپیک دانلود جزوات مراجعه کنید، اونوقت میبینید که بیشتر دوستانی که اونجا پست گذاشته اند، اولین و آخرین پستشون بوده! یه سری از دوستان هم که آتیش پاره ها رو تشکیل میدن;) به دو صورتند!
1-الف) یا کنکور دارند که عذرشون موجهه یا 2-ب) اطلاعاتشون رو برای پست علمی گذاشتن زیاد نمی دونند، مثلا در ترمهای اولیه هستند یا هنوز واحدهای تخصصی رو پاس نکرده اند، که میتونم به nimitzo، nano.geminiو غیره اشاره کنم( البته آقا nimitzo جای خود دارنداا)پس تا اینجای موضوع فقط تعداد محدودی از دوستان باقی میمونند که خودتون در یه پست به این عزیزان اشاه کرده بودید که خیلی هم زیاد نیستند! البته حالا که موضوعش پیش اومد بذارید من هم یه چیزی بگم! یه سری از دوستان هم کم لطفی میکنند، برای مثال دوستانی که سرامیست هستند و یه دونه مقاله هم تو قسمت سرامیک ندارند! یا حتی در مورد نانو، که یه سری از دوستان فقط خواننده هستند !
اقا mehtat من هم خیلی موافقم که دوستان فعالیتشون رو تو قسمت علمی زیاد کنند ولی خوب باید حق بدی که تو دوران تحصیلی زیاد وقت اینکارها نمیشه، حالا تو تابستون وقتش هست که دوستان کم نذاشتند!
امیدوارم هر روز به اطلاعاتمون اضافه بشه و زکات این اطلاعات رو ردازیم!
در ضمن من یه گلایه هایی هم دارم که ان شاءالله پنجشنبه یا جمعه میذارم!
یا حق

nano.gemini

عضو جدید
واااااااااااااااااای!!!
من به عنوان یک تازه وارد سرگیجه گرفتم تو این تاپیک های مختلف!!!!
من چندتا از تاپیک ها رو دیدم،خیلی شلوغه!منظورم اینه که یه سری پست ها اضافه ست
فکر می کنم یک تاپیک تحت عنوان گپ و گفتگو وجود داره،بهتر نیست هر صحبتی خارج از مسائل علمی داریم اونجا مطرح بشه؟
تعداد پست های یک تاپیک اینقدر زیاد شده که برای پیدا کردن جواب مورد نظر باید کلی وقت صرف کنی
اگر دوستان همکاری کنن استفاده مفیدتر در زمان کمتر ممکن میشه
این یک پیشنهاد دوستانه بود از طرف یک تازه وارد،خوشحال می شم نظر بقیه رو هم بدونم
آخه اون موقع همون مشکل پیدا کردن دنباله ی بحث ها پیش می یاد. ولی خب اگه یه چند بار وقت بذارید خیلی زود می تونید با روال کاره بچه ها و جایی که مسائل رو مطرح می کنن آشنا شید. چون اکثر پیش کسوت ها مطالب رو تو تایپیک درست می ذارن ولی ما تازه واردا بعضاً هر جا دستمون می رسه حرفمونو می زنیم (که البته غلطه و 100% باید اصلاح بشه) اون طوری دیگه این مشکلات هم پیش نمی یاد. در ضمن فکر کنم اگه خیلی در مورد یه سؤالتون گیج شدید بتونید تو تایپیک درخواست راهنمایی از پیش کسوتان عزیز کمک بخواید.
درسته دوستان؟

nano.gemini

عضو جدید
حق با شماست
تا اونجا که تونستم انتقال دادم
ولی مساله اینجاست که این کار خیلی وقت گیره.باور کنید.
امیدوارم تازه واردا با چشم بازتری مطالبشون رو بذارن
فکر کنم اولین تایپیکی که هر تازه واردی می بینه یا *گپ و گفتگوی خودمانی...* یا *درخواست راهنمایی و ....* یام *چگونه در تالار مهندسی مواد فعالیت کنیم* باشه که در همه ی این موارد به احتمال زیاد پست دوستانی مثل فرهنگ خانم یا material یا nimitzo و یا آقا رضا صدر نشینه. پس به نظره من خوب می شه اگه این دوستان اطلاعیه ها رو به عنوان امضاشون بذارن تا همه و به خصوص تازه واردا خیلی راحت تر در جریان قرار بگیرن. حتی مسائل مهم تالار رو هم که لازمه خیلی سریع اطلاع رسانی بشه می شه از همین طریق اطلاع رسانی کرد و لینک تایپیک مرتبط رو هم گذاشت. اینطوری خیلی هم وقت گیر نمی شه.
البته این نظره منه، باید دید عزیزان مدیر و فعال چه نظری دارن.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
فکر کنم اولین تایپیکی که هر تازه واردی می بینه یا *گپ و گفتگوی خودمانی...* یا *درخواست راهنمایی و ....* یام *چگونه در تالار مهندسی مواد فعالیت کنیم* باشه که در همه ی این موارد به احتمال زیاد پست دوستانی مثل فرهنگ خانم یا material یا nimitzo و یا آقا رضا صدر نشینه. پس به نظره من خوب می شه اگه این دوستان اطلاعیه ها رو به عنوان امضاشون بذارن تا همه و به خصوص تازه واردا خیلی راحت تر در جریان قرار بگیرن. حتی مسائل مهم تالار رو هم که لازمه خیلی سریع اطلاع رسانی بشه می شه از همین طریق اطلاع رسانی کرد و لینک تایپیک مرتبط رو هم گذاشت. اینطوری خیلی هم وقت گیر نمی شه.
البته این نظره منه، باید دید عزیزان مدیر و فعال چه نظری دارن.

ممنونم ازت!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/announcement_old.gif اطلاعيه: قوانین تالار

این چیه؟؟؟؟

خب یه تازه وارد بهتره اول اونجا روبینه. بعدم تا یه مدت اینجا نیای و نبینی اوضاع رو نمیفهمی من و MATERIAL وNIMITZO شلوغ بازیای تالار رو انجام میدیم:D

بعد در مورد خودم بگم. زیر نام کاربریم خورده همکار مدیر تالار ولی یه مدتیه احساس میکنم فعالیت علمیم زیر زمینی طی میکنه چون تمام وقتی که میام اینجا رو دارم میذارم واسه پاسخگویی پیغام های خصوصی و عمومی و شلوغ کردن.:D ( به یه مساله ای واقعا ایمان اوردم اونم اینه که تا تایپیک گپ و گفت بازارش داغ نمونه تالار هم نمیمونه .یه مدت هم که اینجا سر نزنی کلا نابود میشه .)
بازم اگز کاستی تو کار من هست باید ببخشید فعلا همین در حد توانمه.
من شخصا دوست ندارم امضام مربوط به تالار باشه امضا یه چیز شخصیه من ترجیح میدم مال خودم باشه. البته اگه تالاری بشه خیلی موثره مثل خیلی از روسا و همکارای تالارای دیگه ولی یه کم خلاف جهت اب شنا کردنو زیادی دوست دارم.
بازم ممنون از یاد اوریت. موفق باشی

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...
خسته نباشید.
میخواستم بدونم اگه بخوام مقاله ای رو آپ کنم چطوری باید از وجودش تو سایت مطلع بشم؟!
منظورم اینه نمیتونیم جایی عنوانش رو سرچ کنیم که اگه بود تکراری نشه؟!

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام ...
خسته نباشید.
میخواستم بدونم اگه بخوام مقاله ای رو آپ کنم چطوری باید از وجودش تو سایت مطلع بشم؟!
منظورم اینه نمیتونیم جایی عنوانش رو سرچ کنیم که اگه بود تکراری نشه؟!
سلام

برای این منظور می تونید از دکمه جستجو استفاده کنید

برای اپلود کردن مقاله دو راه است:

1:آپلود در سایتهایی که این امکان را به کاربران می دهند نظیر:rapidshare-mediafire-filefactory-....
2:کپی و پست کردن

برای راه اول که یک لینک به شما میدهد که اون لینک را قرار بدین

راه دوم هم که گویاست

موفق باشید

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه نکرده بودم به نوار بالای صفحه...
گمون نکنم تو ـپ کردن مشکلی داشته باشم !
از راهنماییتون ممنون...

سـعید

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز تالار مهندسی مواد و متالوژی
لطفا برای استفاده بهینه از تالار در این تاپیک مشکلات , انتقادات و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید تا مدیران تالار بتونن سریعا رسیدگی کنن...
موفق باشید

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز تالار مهندسی مواد و متالوژی
لطفا برای استفاده بهینه از تالار در این تاپیک مشکلات , انتقادات و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید تا مدیران تالار بتونن سریعا رسیدگی کنن...
موفق باشید

حتما .

البته آقا رضا مثل شير هميشه اينجا حضور دارن و حواسشون به همه چيز هست :w30:

ما هم چيزي نگيم ايشون خودشون به موقع اقدامات لازم رو انجام ميدن :w16::w16:

يه خسته نباشيد گرم به آقا رضا :w27::w27:

reza_1364

مدیر بازنشسته
دوستان توجه داشته باشین

اگه قرار باشه تالار مهندسی مواد تبدیل به تالار زنگ تفریح بشه تمام تایپیک هایی که ربطی به مواد نداره قفل می شوند

هدف از ایجاد تایپیک هایی نظیر گپ و گفتگو- جشن تولد و ....برای این است که مباحث علمی و برای اینکه همه تالار درس نباشه به تفریح هم بپردازید

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان توجه داشته باشین

اگه قرار باشه تالار مهندسی مواد تبدیل به تالار زنگ تفریح بشه تمام تایپیک هایی که ربطی به مواد نداره قفل می شوند

هدف از ایجاد تایپیک هایی نظیر گپ و گفتگو- جشن تولد و ....برای این است که مباحث علمی و برای اینکه همه تالار درس نباشه به تفریح هم بپردازید

پيشنهاد من اينه كه يه تاپيك كافيه براي بحث غير علمي و تفريح .

از نظر من تاپيك هاي غير علمي صفحه اول تالار خيلي زياد شدن . بهتره كه يا قفل بشن يا ادغام . آخه روز به روز هم در حال زياد شدن هستن . همين يه دونه تاپيك گپ و گفتگو ميتونه كار همه اين تاپيك ها رو انجام بده .....
:w05::w05:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به تمام مواديها و بالاخص آقا رضا، مدير گرامي!
سلامتيد ان شاءا...؟!!
راستشو بخواهيد من هم زياد دل خوشي از اين تاپيكها ندارم ولي آقا رضا يه چيزي رو بذاريد يادآوري كنم!
خودنون ميدونيد كه تعداد كاربران اين تالار چقدر هستند و ميدوندي كه چه تعدادي هم در هر روز باضافه ميشن! ولي آيا به راستي همه اين دوستان به ميمونند؟ بذاريد به نظر خودم يه دسته بندي كنم، يه تعدادي كه ميان و ميمونند( مثل شما ، آقا مهدي ، فرهنگ خانم ، حميده خانم و ....)، يه تعدادي كه فقط براي جمع آوري اطلاعات به اين تالار ميان، تعدادي كه براي تفريح ميان !!!!
آقا رضا فراموش كرديد تا چند ماه پيش اينجا پرنده پر نميزد، ولي حالا شكر خدا تعداد داره همينطور زياد ميشه! ولي بهتر نيست ببينيم كه همين دوستان وقتشونو كجاها دارن ميگذرونند؟ درسته كه تفريحات اين دوستان زياد شده ولي اگه همين تاپيكها هم نباشه كه اينجا دوباره ميشه همون ماجراهاي قبلي!
شكر خدا تعداد مقالات كه بالا رفته( هر چند كه اصلا راضي كننده نيست) ، من خودم به شخصه توي اين گير و ويري اگه بيام بيشتر هدفم سر زدن و پاسخ دادن به سوالات احتمالي است اگه بتونم جواب بدم، توي اين مقطع سالي كه نميشه زياد توقع داشت! بذار دم عيد شه و نزديك تابستان، اگه دوستان دوباره كاري انجام ندادند شما همه رو ببند!
آقا رضا بهتر نيست به جاي تهديد كردن يه برنامه ريزي كنيم يا حداقل تاپيكهاي تشويقي بذاريم! مثلا همون تاپيك مسابقه عكس كه تلفيق كار علمي و تفريح بوده!!!
آقاي مدير، كاينجا براي من يا براي شما نيست كه، همه يه جورايي توش شريكيم، بذار دوستان همونطور كه مي پسندد ادامه بدن!
آقا مهدي، به نظرتون ادغام يا حذف اين تاپيكها كار رو بدتر نميكنه؟ مثلا جشن تولد رو با گپ و گفتگو ادغام كنيم! تصور كنيد براي پيدا كردم يه تاريخ تولد كلي بايد جستجو كنيم!
در ضمن من به شخصه زياد تاپيك منحرف از هدف تالار نميبينم! اگه منظورتون به تاپيكهاي« مهندسين مواد در گذر تاريخه» كه خودتون از حاميهاشون بوديد( يادتون رفته، تو پارك گفتيد،‌هنوزم كه هنوزه عكس نذاشتيدا) يا پاتوق سراميسستها كه هدف اصلي اين تاپيك جمع كردن بچه هاي سراميسته، فكر كنم سراميستها به اندازه يه تاپيك ديگه سهم دارن ديگه ،‌نه؟ يا شايد اون تاپيك هم بايد حذف شه؟:mad: يا شايد منظورتون جشن تولده كه اونم فقط مربوط به روزهايي است كه جشن تولد دوستانه وبقيه اوقات خالي از پسته( البته به جز اين چند روز اخير ،‌كه اون هم به نظر من گذراست) يا شايد منظورتون متالورژي يا سراميكه؟ كه اتفاقا كاملا علميه ، هدف اصليشم آشناييه بيشتر دوستان با گرايشات مواده! يا شايد منظورتون به «آيا دختران در مهندسي مواد جايي ندارند » كه بايد بگم بهترين مكان براي آشنايي دخترها و پسرها از محيط كار همديگه است!
آقا رضا به نظر من اگه شما خيلي خيلي مخالف اين تاپيكها هستيد پس چرا خودتون يه تاپيك با عنوان تبريك روز دانشجو ايجاد كرديد،‌ميتونستيد تو همون گپ و گفتگو تبريك بگيد،‌غير از اينه؟ منم به نشان اعتراض هيچ پستي نذاشتم،‌ولي دم نزدم!!! يا مثلا تاپيكي كه مدير شدنتون تبريك گفتن! اگه شما مخالف اين تاپيكها هستيد چرا همين تاپيك رو قفل نكرديد و از دوستان نخواستيد كه بيان و تو همين تاپيك مديريت تبريك بگن! ميبينيد، اول يه سوزن به خودتون بزنيد!
در كل من مخالف اين لحنم،‌به همون اندازه كه مشا اينجا سهم داريد ، بقيه دوستا هم سهم دارن!
ممنون كه به فكر تالار هستيد!
موفق و پايدار باشيد!
يا حق

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام به تمام مواديها و بالاخص آقا رضا، مدير گرامي!
سلامتيد ان شاءا...؟!!
راستشو بخواهيد من هم زياد دل خوشي از اين تاپيكها ندارم ولي آقا رضا يه چيزي رو بذاريد يادآوري كنم!
خودنون ميدونيد كه تعداد كاربران اين تالار چقدر هستند و ميدوندي كه چه تعدادي هم در هر روز باضافه ميشن! ولي آيا به راستي همه اين دوستان به ميمونند؟ بذاريد به نظر خودم يه دسته بندي كنم، يه تعدادي كه ميان و ميمونند( مثل شما ، آقا مهدي ، فرهنگ خانم ، حميده خانم و ....)، يه تعدادي كه فقط براي جمع آوري اطلاعات به اين تالار ميان، تعدادي كه براي تفريح ميان !!!!
آقا رضا فراموش كرديد تا چند ماه پيش اينجا پرنده پر نميزد، ولي حالا شكر خدا تعداد داره همينطور زياد ميشه! ولي بهتر نيست ببينيم كه همين دوستان وقتشونو كجاها دارن ميگذرونند؟ درسته كه تفريحات اين دوستان زياد شده ولي اگه همين تاپيكها هم نباشه كه اينجا دوباره ميشه همون ماجراهاي قبلي!
شكر خدا تعداد مقالات كه بالا رفته( هر چند كه اصلا راضي كننده نيست) ، من خودم به شخصه توي اين گير و ويري اگه بيام بيشتر هدفم سر زدن و پاسخ دادن به سوالات احتمالي است اگه بتونم جواب بدم، توي اين مقطع سالي كه نميشه زياد توقع داشت! بذار دم عيد شه و نزديك تابستان، اگه دوستان دوباره كاري انجام ندادند شما همه رو ببند!
آقا رضا بهتر نيست به جاي تهديد كردن يه برنامه ريزي كنيم يا حداقل تاپيكهاي تشويقي بذاريم! مثلا همون تاپيك مسابقه عكس كه تلفيق كار علمي و تفريح بوده!!!
آقاي مدير، كاينجا براي من يا براي شما نيست كه، همه يه جورايي توش شريكيم، بذار دوستان همونطور كه مي پسندد ادامه بدن!
آقا مهدي، به نظرتون ادغام يا حذف اين تاپيكها كار رو بدتر نميكنه؟ مثلا جشن تولد رو با گپ و گفتگو ادغام كنيم! تصور كنيد براي پيدا كردم يه تاريخ تولد كلي بايد جستجو كنيم!
در ضمن من به شخصه زياد تاپيك منحرف از هدف تالار نميبينم! اگه منظورتون به تاپيكهاي« مهندسين مواد در گذر تاريخه» كه خودتون از حاميهاشون بوديد( يادتون رفته، تو پارك گفتيد،‌هنوزم كه هنوزه عكس نذاشتيدا) يا پاتوق سراميسستها كه هدف اصلي اين تاپيك جمع كردن بچه هاي سراميسته، فكر كنم سراميستها به اندازه يه تاپيك ديگه سهم دارن ديگه ،‌نه؟ يا شايد اون تاپيك هم بايد حذف شه؟:mad: يا شايد منظورتون جشن تولده كه اونم فقط مربوط به روزهايي است كه جشن تولد دوستانه وبقيه اوقات خالي از پسته( البته به جز اين چند روز اخير ،‌كه اون هم به نظر من گذراست) يا شايد منظورتون متالورژي يا سراميكه؟ كه اتفاقا كاملا علميه ، هدف اصليشم آشناييه بيشتر دوستان با گرايشات مواده! يا شايد منظورتون به «آيا دختران در مهندسي مواد جايي ندارند » كه بايد بگم بهترين مكان براي آشنايي دخترها و پسرها از محيط كار همديگه است!
آقا رضا به نظر من اگه شما خيلي خيلي مخالف اين تاپيكها هستيد پس چرا خودتون يه تاپيك با عنوان تبريك روز دانشجو ايجاد كرديد،‌ميتونستيد تو همون گپ و گفتگو تبريك بگيد،‌غير از اينه؟ منم به نشان اعتراض هيچ پستي نذاشتم،‌ولي دم نزدم!!! يا مثلا تاپيكي كه مدير شدنتون تبريك گفتن! اگه شما مخالف اين تاپيكها هستيد چرا همين تاپيك رو قفل نكرديد و از دوستان نخواستيد كه بيان و تو همين تاپيك مديريت تبريك بگن! ميبينيد، اول يه سوزن به خودتون بزنيد!
در كل من مخالف اين لحنم،‌به همون اندازه كه مشا اينجا سهم داريد ، بقيه دوستا هم سهم دارن!
ممنون كه به فكر تالار هستيد!
موفق و پايدار باشيد!
يا حق
در جوابتون باید عرض کنم که:

هدف از به وجود اومدن تالارهای مهندسی بحث های علمی بین اعضا و کمک به هم رشته ای ها و معرفی و شناساندن رشته ها به دیگران بوده اگه قرار باشه هرطور که پیش میره پیش بره و کسی تصحیحش نکنه یا خودمون رعایت نکنیم یواش یواش اسم سایت را باید عوض کنیم

من تهدیدی نمی بینم در پستم.

من نوشتم تایپیک هایی که به مواد ربطی نداره اما انگاری شما انتظار داری من همه را پاک یا قفل کنم که اصلا درست نیست

برای بحث تبریک به من : من از کسی نخواستم بهم تبریک بگه اما ندا خانم لطف کردن و با زدن همچین تایپیکی من رو شرمنده کردن و بعد از یه مدتی هم قفل میشه همونطوری که قبلا از این تایپیکها داشتیم و قفل شدن مثل تایپیک (( مدیران جدید تالار مهندسی مواد و متالورژی )) که حتی پاک هم شد

در مورد تالار پاتوق سرامیست ها:توی این تالار قرار نیست که جدایی بین بچه های سرامیک و مواد بیفته و اینکه شما فرمودین ما دیگه حق یه تایپیک اختصاصی را داریم اشتباهه

اینجا چیزی به عنوان اختصاصی بودن و سهم داشتن نداریم

به هر حال امید است که بقیه دوستان نیز نظر خودشون را برای بهتر شدن تالار بفرمایند

موفق و پیروز باشید

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
يك سوال آقا رضا .

اين مواردي كه گفتيد ( قفل شدن يا پاك شدن تاپيك هايي كه ربطي به مواد ندارن ) اجرا ميشه يا فعلا در حال تصميم گيري هستيد ؟؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
يك سوال آقا رضا .

اين مواردي كه گفتيد ( قفل شدن يا پاك شدن تاپيك هايي كه ربطي به مواد ندارن ) اجرا ميشه يا فعلا در حال تصميم گيري هستيد ؟؟
انشاء الله که با همکاری بچه ها این اتفاق صورت نمی گیره

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

با اجازه آقا رضا مدیر تالار مهندسی مواد و بقیه دوستان :)

من در پست های قبلی خوندم که بعضی از دوستان با ایجاد تاپیک های متفرقه مخالفت و بعضی دوستان هم موافق بودند که هر کسی هم دلیله خودش را داشت ;)به نظر من تنها راه حل برای اینکه انجمن به سمت اسپم دادن و گپ زدن و سلام و احوال پرسی نره اینکه این سایت گروه های اجتماعی داشته باشه تا بچه ها تو اون گروه ها که خودشون درست میکنن صحبت و بحث کنند و از بی نظمی در انجمن جلوگیری بشه .. من خودم 2 ساله که در سایت *****عضوم همون سایت ی که بیشترین کاربر و بازدید کننده را داره و به نظر میاد ترکیب و شکل و شمایل باشگاه مهندسان هم یه جورایی شبیه به اونه :whistle: زمانی که عضو باشگاه شدم اولین موردی که به نظرم جالب نبود همین پستهای بی ارتباط با اصل باشگاه بود در اون سایت گروهای زیادی هست که هرکسی تو اون گروه ها صحبت و گفتگو می کنه بدونه اینکه به پستش اضافه و یا امتباز بگیره و یه جورایی از سایت بیرونه

این عکس منوی گروه هاست .. به نظر من اگه باشگاه هم گروه های اجتماعی داشت دیگه این مشکل ها پیش نمی اومد و امکان استقاده بهتر از سایت بیشتر میشد ... شاید این موضوع به ذهن مدیران سایت هم رسیده باشه ... اینجا این سوال پیش میاد که چرا باشگاه گروه های اجتماعی نداره؟؟؟؟؟

نمی دونم شایدم سایت گروه اجتماعی داره ولی من که پیداش نکردم :(
این ها که گفتم فقط یه پیشنهاد بود ... ببخشید از زیاده گویی و ممنون :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

قاسم معتمدی

عضو جدید
3پیشنهاد برای ارتقا نظم

3پیشنهاد برای ارتقا نظم

باسلام،قبل از هر چیزی از زحمات آقا رضا و فرهنگ خانم وکلیه کاربران فعال در این باشگاه تشکر می کنم.

سه تا پیشنهاد برای روند بهتر این باشگاه داشتم :

1-حدود 4 ماهی است که عضو این سایت شده ام وشاهد ایجاد تاپیک های زیادی بصورت تشکر جداگانه بوده ام بااین امر میخواستم بصورتی جدی برخورد کنید تا کاربران فقط زیر همان عنوان تشکر خود را بگذارند .(نظم حرف اول را در مهندسی می زند.)

2-در مورد سوالات و درخواست کمک دیده شده است در هر تاپیکی بخصوص تازه واردها ایجاد
سوال می کنند این امر را می توان با ایجاد تاپیکی تحت عنوان بخش سولات مهندسی مواد
زیر 5 عنوان اصلی حل کنید و همه این عناوین را به آنجا منتقل کنید.کاری که می خواستم
در تاپیک بحث آزاد ایجاد کنم همه به این بخش منتقل می شوند.

3-دانود ها و موارد دیگر را در قسمت مشخصات کاربر قرار دهید زیرا بعضی کاربران تاپیکهای زیادی دارند و نمی توانند به همه آنها مراجعه کنند.
هدف اصلی این سایت افزایش علم وتخصص است در تاپیک بعدی بیشتر روی این جنبه کار می شود.

در ضمن کاربران برای ارتقا کار خود از تنوع رنگ مانند بالا استفاده کنند زیرا کاربران امکان دارد تمام تاپیک آنان را نخوانند وبا تنوع رنگ شوق بیشتری برای خواندن تمام تاپیک پیدا کنند.
البته همه اینها را از روی لطف و بزرگی خود بخوانید وسریعا به این فکر نروید( فکر کرده ما حالی مان نیست )
ما درطول زندگیمان به کوچکترین موارد مشورت جهت ارتقا سطح نیازمندیم حتی از یک نفر بی سواد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
پس شما ای کاربر عزیز تجربه علمی و غیر علمی خود را در این سایت و مکان های دیگر با
کاربران در میان بگذارید .

چقدر همه نوشتم ببخشید این اولین تاپیکی بود که اینقدر زیاد شد.

reza_1364

مدیر بازنشسته
برای دوستانی که تازه عضو شدن و زیاد در مورد قوانین اطلاعاتی ندارند

گفتم که دوباره یک سری از قوانین را دوباره یاد آوری کنم

1-زدن پست سیاسی به هر نحو که باشه (انتقاد-توهین-پیشنهادو.....) به کل ممنوعه

جای پست های سیاسی در تالار اخباره و این مسئله ربطی به تالار مواد نداره

2-قبل از زدن پست حتما یه نگاه کلی بندازین ببینین کسی قبلا در مورد پست شما مطلبی گذاشته یا نه

(می تونین از سرچ باشگاه کمک بگیرین)

3-پست ها را در قسمت های مربوط به خودش قرار بدین.هم خودتون زودتر به جواب می رسین و هم بقیه به اشتباه نمی افتن

موفق و پیروز باشد

ayhann

اخراجی موقت
آیا می توان از دیگر سایت ها مقاله کش رفت و در تالار مواد قرار داد؟

بالا