حکم اعدام برای ستاره سابق فوتبال

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
طبق این گزارش تکان دهنده این فوتبالیست ابتدا متهم به مالخری و خرید و فروش یک موتور مسروقه شد اما وقتی این اتهام را نپذیرفت بازپرس پرونده دستور داد خانه اش مورد بررسی قرار بگیرد و در جریان این تحقیق ، 40 گرم کراک در خانه این فوتبالیست سرشناس کشف شد این شخص هم اعتراف کرد اعتیاد دارد واین 40 گرم کراک را برای مصرف شخصی خود تولید کرده است .

ستاره سرشناس(ع - ا) که احتمالا نمی دانست مجازات قانونی و نگهداری 40 گرم کراک چیست، در اعتراف خود گفت : اواخر دوران فوتبالم به سمت اعیاد گرایش پیدا کردم وبرای مصرف مواد مخدر به پاتوق های خاصی رفتم هر روز در این پاتوق ها ، با دختران متفاوتی آشنا می شدم و مواد مخدر بیشتر مصرف می کردم تا این که دیدم یک معتاد تمام عیار شدم و از دوستانم یاد گرفتم چگونه برای مصرف شخصی خودم کراک بسازم!

در گزارش هفته نامه آینه زندگی آمده است این فوتبالیست سابق استقلال که آخرین بار در تیم شهرستانی پاس بازی می کرد اتهام ساخت کراک را پذیرفت اما نمی دانست چه مجازاتی منتظرش است ! به گفته بازپرس شهریاری از شعبه 7 دادرسی امور جنایی تهران این فوتبالیست قبل از آن که مجازات قانونی نگهداری 40 گرم کراک را بداند جرم خود را پذیرفت و اصرار کرد خودش کراک تولید می کند ، اما وقتی شنید طبق بند 6 ماده 8 قانون مبارزه با مواد محخدر ، مجازات کسی که بیش از 30 گرم ماده از نوع هرویین یا کراک را نگهداری کند اعدام ومصادره اموال است ، دست وپای خود را گم کرد وترسید !

در حال حاضر با توجه به نوع جرم این فوتبالیست ، پرونده او در اختیار دادگاه انقلاب تهران قرار گرفته وبا استناد به قانون که برای نگهداری 40 گرم کراک مجازات اعدام و مصادره اموال در نظر گرفته این ستاره سرشناس فوتبال ایران زیر تیغ است و احتمالا باید منتظر صدور حکم اعدام خود باشد ... مگر آن که حقیقت چیز دیگری غیر از اعترافات اولیه این فوتبالیست باشد و او با گفتن حقیقت جان خود را نجات بدهد .

اصلا دوست نداشتیم این گزارش تکان دهنده را باور کنیم چون ستاره ای که امروز گرفتار شده ، در گذشته یکی از ستاره های با اخلاق فوتبال ایران بود که بارها تا پوشیدن پیراهن تیم ملی پیش رفت و حتی دوره ای برای تیم ملی ب به سرمربیگری ذوالفقارنسب بازی کرد .کاش فوتبالیست ها و ستاره های امروز بدانند هر روز احتمال دارد پیش پای آنهاهم دام اعتیاد پهن شود. کاش این گزارش حقیقت نداشت .کاش این ستاره سرشناس که تا همین چند ماه پیش عکس و اسمش در اکثر نشریات ورزشی بود راه را از چاه تشخیص می داد ... کاش ...
:w19:
http://www.parsfootball.com/index.php?news=33440

Mehdi_Architect

عضو جدید
ایشون کسی نیست بجز یدالله اکبری.
امیدوارم اعدامی در کار نباشه! روی این قانون باید تجدید نظر بشه...

Sarp

مدیر بازنشسته
اینا چرا فکر میکنن مردم جونشونو از سر راه آوردن هر کی دسشون میاد یا اعدام یا سنگسار....
بابا یکم جنبه مقامو قدرتو داشته باشین تورو خدا !!!!!!!!!!
آرزو تو چرا هرچی میشنوی فوری میزنی به خاکی ؟ :surprised:

جون داداش راستشو بگو بینم تا حالا یه حرکت درست ندیدی تو این حکومت ؟ فقط یه حرکت !:huh:

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بايد اعدامش كنند !!!!1
چرا ؟!!
براي هر چيز ديگري من موافقم كه اعدام رو بر دارند ولي مواد مخدر نه
چون واقعا يه خيانت و افراد جامعه ....
خيلي بد تر از اين كه يه نفر رو با تير بكشي ....

terajedi21

عضو جدید
به نظرم اگر واقعیت داشته باشه اعدام گوارای وجودش!:surprised:به نظرم همه معتادها رو باید سوزوند!!!واقعا میگم هم زندگی خودشون رو تباه میکنن هم زندگی خانواده و زن و بچشون رو تیره و تار میکنن حالا این از پول بیت المال خیلی عایدش شده تا حدی!اونایی رو بگو که کار رو به جایی رسوندن که زن و بچه و خواهر و مادر خلاصه شرف و ابروشون رو به حراج میزارن!

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا چرا فکر میکنن مردم جونشونو از سر راه آوردن هر کی دسشون میاد یا اعدام یا سنگسار....
بابا یکم جنبه مقامو قدرتو داشته باشین تورو خدا !!!!!!!!!!

سلام ... باهات موافقم .. اما متاسفانه همینه ..... جونیو که خدا داده اینا خیلی راحت میگیرن ... اما اگه یدالله اکبری به اعدام محکوم شده پس چه جوری مصاحبه کرده؟؟؟ محکوم به اعدام رو مگه میرن دم در خونه دنبالش ؟؟؟ اگه محکوم شده تود که الان حتما تو زندان بود .... اما یدالله بازیکن با اخلاقی بود ... امیدوارم اینا فقط شایعه باشه ...

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخواسنم همینو بگم .... ع-ا .... کجاش به یدالله اکبری میخوره؟؟؟:redface:

هرچی فکر کردم چطور به این نتیجه رسید متوجه نشدم:دی
اومدم پایین تر دیدم واسه شما هم سوال شده:biggrin:
البته اگه تو گوگل بنویسید یدالله اکبری یه چیزایی دستگیرتون میشه

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ادما که از تو لپ لپ در نیومدن که!
زندان براش خوبه ولی اعدام نه............

Sarp

مدیر بازنشسته
یکی خلاصه کنه بی زحمت... :w18:
یه بازیکن فوتبال - ع . الف - که میشه همون یدالله اکبرپور :w15: تولیدی کراک زده و سربازان گمنام (اینا رو تو بچگی از کنار جوب پیدا کردن تو سطل ماست . واسه همین شناسنامه و اسم ندارن م )تولیدیش رو پیدا کردند و میخوان اعدامش کنن

خلاصش این بود (البته اون پرانتزش از خودم (مترجم) بود ) :w12:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا این قضیه کراک مراکو تا جاییکه من شنیدم درست نیست لطفا با زدن چنین تایپیکهایی که امروز چندتاش تو باشگاه زده شده حداقل در سهم خودمون با ابروی افراد بازی نکنید از مدیران محترم خواهش میکنم این تایپیکهارو حذف کنند

Mehdi_Architect

عضو جدید
ای کاش کمی شعور داشتید و کمی فوتبال شناس بودید تا تمسخر رو به این حد نمی رسوندید! ، البته برای منم اُفت داره برای شما کوتَه فکران ِ طرفدار ولایت ، بخوام توضیح بدم از سوابق فوتبالیم...
بگذریم...
اون روزنامه به اشتباه زده ع-ا ! تنها بازیکنی که مشکوک برانگیز به نظر می رسه با این مشخصات ، علی اکبریان هست که 10 ساله با فوتبال خداحافظی کرده! ولی تو متن خبر نوشته تا پارسال این بازیکن تو رسانه ها بود! تو پاس هم بازی کرده! خوب همه اینها ختم میشه به یدالله اکبری ! هم بازیکن سابق استقلال بوده و هم در پاس ، و پارسال هم اسمش تو این فوتبال می چرخید!
در ضمن بحث اعدام این بازیکن برمیگرده به مواد مخدر!! من خودم با قانون اعدام مخالفم شدید!! ولی این قانون تو این کشور اسلامی وضع شده و کاریش هم نمیشه کرد!! همه چیز رو احساسی می بینید...
شعورتونو واسه خودتون نگه دارید! ، جوابتونو بیشتر از این نمیدم...