ارزشمندترین دارایی !!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر بالای تپه ای در شهر وینسبرگ آلمان، قلعه ای قدیمی و بلند وجود دارد که مشرف بر شهر است. اهالی وینسبرگ افسانه ای جالب در مورد این قلعه دارند که بازگویی آن مایه مباهات و افتخارشان است
افسانه حاکی از آن است که در قرن 15، لشکر دشمن این شهر را تصرف و قلعه را محاصره می کند.اهالی شهر از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان، برای رهایی از چنگال مرگ به داخل قلعه پناه می برند.
فرمانده دشمن به قلعه پیام می فرستد که قبل از حمله ویران کننده خود حاضر است به زنان و کودکان اجازه دهد تا صحیح و سالم از قلعه خارج شده و پی کار خود روند.
پس از کمی مذاکره، فرمانده دشمن به خاطر رعایت آیین جوانمردی و بر اساس قول شرف، موافقت می کند که هر یک از زنان در بند، گرانبها ترین دارایی خود را نیز از قلعه خارج کند به شرطی که به تنهایی قادر به حمل آن باشد.
نا گفته پیداست که قیافه حیرت زده و سرشار از شگفتی فرمانده دشمن به هنگامی که ؛ هر یک از زنان ، شوهر خود را کول گرفته و از قلعه خارج می شدند بسیار تماشایی بود.
به نظرشما اگه این قضیه در ایران اتفاق افتاده بود خانم ها چکار میکردند ؟

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
;)
شرمنده ام حضور مبارکتون عرض کنم تچرای بود :surprised:

hugh jackman2

عضو جدید
بر بالای تپه ای در شهر وینسبرگ آلمان، قلعه ای قدیمی و بلند وجود دارد که مشرف بر شهر است. اهالی وینسبرگ افسانه ای جالب در مورد این قلعه دارند که بازگویی آن مایه مباهات و افتخارشان است

افسانه حاکی از آن است که در قرن 15، لشکر دشمن این شهر را تصرف و قلعه را محاصره می کند.اهالی شهر از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان، برای رهایی از چنگال مرگ به داخل قلعه پناه می برند.

فرمانده دشمن به قلعه پیام می فرستد که قبل از حمله ویران کننده خود حاضر است به زنان و کودکان اجازه دهد تا صحیح و سالم از قلعه خارج شده و پی کار خود روند.

پس از کمی مذاکره، فرمانده دشمن به خاطر رعایت آیین جوانمردی و بر اساس قول شرف، موافقت می کند که هر یک از زنان در بند، گرانبها ترین دارایی خود را نیز از قلعه خارج کند به شرطی که به تنهایی قادر به حمل آن باشد.

نا گفته پیداست که قیافه حیرت زده و سرشار از شگفتی فرمانده دشمن به هنگامی که ؛ هر یک از زنان ، شوهر خود را کول گرفته و از قلعه خارج می شدند بسیار تماشایی بود.

به نظرشما اگه این قضیه در ایران اتفاق افتاده بود خانم ها چکار میکردند ؟
خب بستگی به وزن همسرشون داره :redface:!!!!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه اواتارم چشه؟!
میخواین اصلا اواتار نزارم هم خودم راحت شم هم شما

فاطمه محبی

عضو جدید
من بابامو حمل میکنم چون مامنم خودش زنه میتونه بیاد بیرون مامانم هم حتما داداشمو رو دوشش حمل میکنه.:victory: چه کنیم عشق خانواده است دیگه:w15: ولی خداییش با ارزشترین نعمت خانواده است:w14:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم مجردی این جور مواقع معلوم میشه چه درد بدیه!!

• Like
واکنش ها: A&S

known

عضو جدید
درستش این بود که همه مردا خودشون و شبیه زنا می کردن و در می رفتن:biggrin: