كداميك از بازيگران سريال LOST را دوست داريد

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از کلیر و جک و کک مگی(کیت)-ساویر_هرلی_

وایییییییییییییییییی عزیز دلم جان لاک

اصلا از همشووووووووووووووووووووووون

من واقعا از فیلم لاست خوشم اومد اصلا آخرایی فیلم چند تا بخشش مونده بود دلم نمیومد نگاه کنم و تموم شه

atiii-68

عضو جدید
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق ساویر:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بعدم جک و کیت.:heart::heart::heart:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا..کدوم ظاهر؟
ریچارد هم خیلی خوب بود..دوستش داشتم
ریچاردم خوشگل بود...بوگو جان لاک یا دود سیاه خدت راحت کن...:w25::w25::w25:
نوچ یه جور شخصیت خاص سر در گم داشت جالب بید من از اونم خوشم میومد:w12::w12::w12:
واقعا شخصیت خاصی داشت......مهارت بازیگر بالا بود...:gol::gol::gol::gol:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا به نظر من جک تننها کسی بود که نمیتونست هدف خودش به بازیگر القا کنه.....یعنی بدترین بازیگر تو کل جک بود....نمیتونست نقش مکمل لاک رو مثال اون بازی کنه....................
راستی دقیقا آخرش چی شد......

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریچاردم خوشگل بود...بوگو جان لاک یا دود سیاه خدت راحت کن...:w25::w25::w25:

واقعا شخصیت خاصی داشت......مهارت بازیگر بالا بود...:gol::gol::gol::gol:

انصافا آدم تو هر لحظه یه چیزی در موردش به نتیجه میرسید:w16:

آدم منگش بود

انصافا بازیگراش حرف نداشت:w12:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که اینجوری شد منم از کلیر خوشم میاد ... خیلی باحال! بود:)

من خیلی از قیافه کلیر خوشم میاد خیلی نازه چه تو قسمتی که موهاش مشکیه چه قسمتی که موهاش بلونده:w12:

آدم موخاد قورتش بده:w12:

mehrzadmo

عضو جدید
من از بن لاينس خوشم مي اومد . البته تا اپيزود سوم - و اويل چهار . بعد هم از هوگو (هي دوود )
راستی دقیقا آخرش چی شد......
اگه نديدي نگاه نكن . گند مي زنه به تمام فيلم . البته من جلو رفيقام مجبور شدم ازش كلي تعريف كنم . به نظرم آخر شده بود مصداق شعر "چو قافيه به تنگ آيد شاعر به جفنگ آيد " خودشون هم خسته شده بودند از دست لاست يه جوري سر و تهشو به هم آوردند .
فقط واسه اين كه كنجكاوي ات ارضا بشه مي گم : هوگو در نهايت جانشين ريچارد ميشه ...

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بن لاينس خوشم مي اومد . البته تا اپيزود سوم - و اويل چهار . بعد هم از هوگو (هي دوود )

اگه نديدي نگاه نكن . گند مي زنه به تمام فيلم . البته من جلو رفيقام مجبور شدم ازش كلي تعريف كنم . به نظرم آخر شده بود مصداق شعر "چو قافيه به تنگ آيد شاعر به جفنگ آيد " خودشون هم خسته شده بودند از دست لاست يه جوري سر و تهشو به هم آوردند .
فقط واسه اين كه كنجكاوي ات ارضا بشه مي گم : هوگو در نهايت جانشين ريچارد ميشه ...

من دیدمش.....اتفاقا لاست مفهوم جالبی داشت اما نتیجه گیری کاملی نتونستم ازش بکنم.................
مثلا اینکه زندگی تمام افراد داخل هواپیما تو 3 قسمت قبل و بعد و خود سقوط تغییری نکرد جز کاندیدا ها.........................جیمز پلیس شد کلاهبردار بود......هوگو دیوانه بود .....دکی خونه زندگی نداشت.......و اونایی که اسمشون خط خورده بود یا مرده بودن زندگی قبلی

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دمتون گرم

ولي

.

.

.

اومدين نظر بدين يا نقد كنين !!؟؟

ttakpar

عضو جدید
.............