ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام
من فقط میدونم سیالات یه درسی است که مراجع زیادی داره مثلا 1)فاکس 2) استریتر 3) شیمز 4) مانسون 5 )نادر نبهانی6) محمد صادق معیری از دانشگاه شیراز 7) وایت8 )سنجل و........
به نظرم درسی هم هست که تنوع مساله و تست هم زیاد داره......

سیالات راهیان خیلی خوبه ولی به نظر من باید از مسائل کتاب در کنارش زیاد استفاده کرد. تست تا بینهایت باید زد تو سیالاتی ها و کلا همش. برد با کسیه که حسابی تست بزنه. زماندار هم بزنه. تا تشریحی هم حل نکنی مفهومی نمی فهمی و سرعت تستت بالا نمیره.

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها واسه خوندن من برنامه ماهان رو دیدم و امتحان کردم. بد نبود ولی از سرفصل ها راضی نبودم. الان برنامه پوران پژوهش رو دارم اجرا می کنم خیلی منطقی تره. هر 3 هفته 25% و هر دو آزمون رو که دادی، 2 هفته بعدش مرور 50% خونده شده. سرفصلاش ای بدک نیست. زمان بندیش هرچند طولانی تره ولی منطقش بیشتره به نظر من.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان الان یه خبرای خوبی به دستم رسید که گفتم بد نیست اینجا هم بنویسم؛
یکی از دوستام با رتبه 500 شبانه امیرکبیر قبول شده و یکی دیگه با رتبه 850 شبانه خواجه نصیر...دومی خیلی خوب قبول شده،نه؟ خیلی براشون خوشحال شدم;)

خوش بحال همتون.ارشدم داره کم کم مثل لیسانس میشه و همه میتونند قبول بشند.اینکه کسی با 500 شبانه امیر کبیر و با 850 شبانه خواجه نصیر قبول بشه واقعا شگفت آوره!!!:eek:

sanila

عضو جدید
خوش بحال همتون.ارشدم داره کم کم مثل لیسانس میشه و همه میتونند قبول بشند.اینکه کسی با 500 شبانه امیر کبیر و با 850 شبانه خواجه نصیر قبول بشه واقعا شگفت آوره!!!:eek:
اما با اين حال كه احتمال قبولي زياده اما من خسته شدم.اصلا نميتونم بخونم:cry::cry:

مکاترونیک8282

عضو جدید
اما با اين حال كه احتمال قبولي زياده اما من خسته شدم.اصلا نميتونم بخونم:cry::cry:

هنوز خییییییلی زوده واسه خسته شدن! 2 روز برو سفر دوباره شروع کن.
دوست خودم با 2000 شبانه فیزیک یزد رو اورده!!! پارسال با 2000 چمران رو اوردن!
ظرفیت ها خیلی زیاد شده. هرچند بنظر من روزانه مکانیک امسال کمتر بود!!! فکر کنم البته.

farzadyar

عضو جدید
لطفا هر کسی اطلاع داره نظر بده

لطفا هر کسی اطلاع داره نظر بده

با این که چند نفر تو صفحه های قبلی این سوال رو پرسیده بودن اما من نتونستم به یه نتیجه کلی برسم.
کدوم یک از آزمون های آزمایشی رو شرکت کنیم؟
سنجش: زمان برگزاری آزمون های جامع اون دی ماهه. و این به نظر من خیلی خوبه اما به سطح سوالاش شک دارم.
اگه خبری از سطح سوالاش دارید نظر بدید.
موسسه نصیر : میگن سطح سوالاش خوبه اما آزمون های جامع اون خیلی نزدیک کنکوره فرصت برطرف کردن نواقص برای کنکور اصلی خیلی کمه.
پارسه : تقریبا شرایط نصیرو داره.
از بقیه موسسات خبری ندارم.
من و چند تا از دوستام توی دوراهی گیر کردیم اگه بتونید کمکمون کنید ممنون میشیم.
پیروز و سرافراز باشیم، همگی.
منتظرما

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها جزوه استاتیک نایی رو کسی داره بتونه برای من بفرسته؟ ممنون میشم. هزینه اش هم مهم نیست برام.
بعد هم کتابش چی؟ واقعا اومده بازار؟

neyo

عضو جدید
با این که چند نفر تو صفحه های قبلی این سوال رو پرسیده بودن اما من نتونستم به یه نتیجه کلی برسم.
سنجش: زمان برگزاری آزمون های جامع اون دی ماهه. و این به نظر من خیلی خوبه اما به سطح سوالاش شک دارم.
موسسه نصیر : میگن سطح سوالاش خوبه اما آزمون های جامع اون خیلی نزدیک کنکوره فرصت برطرف کردن نواقص برای کنکور اصلی خیلی کمه.
منتظرما
اگه سطح سوالات و تشابه با سوالای کنکور برات مهمه :اکسین.
اگه جامعه آماری برات مهمه:پارسه.
این حرف کسیه که آزمونهای هر دو رو شرکت کرده و در ضمن رتبه تک رقمی آورده.

nicenet1369

عضو جدید
اگه سطح سوالات و تشابه با سوالای کنکور برات مهمه :اکسین.
اگه جامعه آماری برات مهمه:پارسه.
این حرف کسیه که آزمونهای هر دو رو شرکت کرده و در ضمن رتبه تک رقمی آورده.

درمورد آزمونهای مدرسان و سنجش ودانش نظری ندارید؟

godman2010

عضو جدید
منتظرما

سنجش آزموناش استاندارده ... فقط جامعه اماریش کمه...

solarisal

عضو جدید
منتظرما
خود من شخصا به این نتیجه رسیدم که ماهان بهتره و احتمالا تو این یکی دو روزه که از طرح تخفیفش مونده برم ثبت نام کنم. از بچه ها کی و کجا ثبت نام کرده؟؟؟

اگر بچه ها اطلاعاتی دارن که تو تصمیم گیری کمکم می کنه ممنون میشم راهنمایی کنن. هزینه آزمونش 320 تومنه که با تخفیف 250 و پارسه آزموناش بدون جزوه 440
اینم جدول زمان بندی ازموناش

تعیین سطح
تعیین سطح اول90/4/31
تعیین سطح دوم90/7/15
آزمون های اینترنتی
مرحله اول 90/8/18​
مرحله دوم 90/10/16​
مرحله سوم90/10/30​
مرحله چهارم 90/11/14​
آزمون های حضوری
90/8/625%اول مطالب​
90/8/2725%دوم مطالب​
90/9/1150%مطالب​
90/9/2525%سوم مطالب​
90/10/9 25%چهارم مطالب​
100%جامع90/10/23​
90/11/7 100%جامع​
90/11/21شبیه سازی کنکور​

مکاترونیک8282

عضو جدید
خود من شخصا به این نتیجه رسیدم که ماهان بهتره و احتمالا تو این یکی دو روزه که از طرح تخفیفش مونده برم ثبت نام کنم. از بچه ها کی و کجا ثبت نام کرده؟؟؟

اگر بچه ها اطلاعاتی دارن که تو تصمیم گیری کمکم می کنه ممنون میشم راهنمایی کنن. هزینه آزمونش 320 تومنه که با تخفیف 250 و پارسه آزموناش بدون جزوه 440
اینم جدول زمان بندی ازموناش

تعیین سطح

تعیین سطح اول90/4/31

تعیین سطح دوم90/7/15

آزمون های اینترنتی

مرحله اول 90/8/18​

مرحله دوم 90/10/16​

مرحله سوم90/10/30​

مرحله چهارم 90/11/14​

آزمون های حضوری

90/8/625%اول مطالب​

90/8/2725%دوم مطالب​

90/9/1150%مطالب​

90/9/2525%سوم مطالب​

90/10/9 25%چهارم مطالب​

100%جامع90/10/23​

90/11/7 100%جامع​

90/11/21شبیه سازی کنکور​

من ماهان سال آخرم ثبت نام کردم خوب بود ولی نه بیشتر از خوب! حرف اولو الان پارسه داره میزنه. پارسه یه خوبی هم که داره جز جامعه آماری بالا، مشاوره هم داره. اون آخرا مشاوره واقعا به داد می رسه.
من که خودم میخوام قلمچی اسم بنویسم چون واسه پشتیبان ها 50% تخفیف داره!!!! خیلی هم بده آزموناش!:biggrin:

pooooooya

کاربر فعال
من ماهان سال آخرم ثبت نام کردم خوب بود ولی نه بیشتر از خوب! حرف اولو الان پارسه داره میزنه. پارسه یه خوبی هم که داره جز جامعه آماری بالا، مشاوره هم داره. اون آخرا مشاوره واقعا به داد می رسه.
من که خودم میخوام قلمچی اسم بنویسم چون واسه پشتیبان ها 50% تخفیف داره!!!! خیلی هم بده آزموناش!:biggrin:

هیچ وقت ازمونای عصر دانش رو ثبت نام نکن چون افتضاحه تازه من 70 درصد تخفیف داشتم ولی بعدش پشیمون شدم چون هیچ کمکی نکرد

daneshju.m

عضو جدید
خسته نباشید بچه ها :)
می خواستم بدونم ، کسانی که کتاب استاتیک نایی رو از سایت پوران پژوهش به صورت اینترنتی خریدن ، کتاب به دستشون رسید ؟ حدودا چند روز طول کشید ؟

neyo

عضو جدید
خسته نباشید بچه ها :)
می خواستم بدونم ، کسانی که کتاب استاتیک نایی رو از سایت پوران پژوهش به صورت اینترنتی خریدن ، کتاب به دستشون رسید ؟ حدودا چند روز طول کشید ؟
سه نوع سفارش داره:
1-پیک:همون روز به دستت میرسه.(فقط شهر تهران)
2-پست پیشتاز:ظرف سه روز کاری به دستت میرسه.
3-پست معمولی:ظرف یک هفته به دستت میرسه.
من خودم پست پیشتازو انتخاب کردم سه روز بعد اومد در ضمن هزینش هم 2500 تومن شد.

مکاترونیک8282

عضو جدید
هیچ وقت ازمونای عصر دانش رو ثبت نام نکن چون افتضاحه تازه من 70 درصد تخفیف داشتم ولی بعدش پشیمون شدم چون هیچ کمکی نکرد

عصر دانش همون قلمچیه دیگه؟ پس ثبتنام نمیکنم آخه یکی دیگه هم بهم گفت ولی باور نکردم اونموقع! مرسی که گفتین. فکر کنم پوران پژوهش هم بد نباشه. 200 تومنه!برنامه آزمون و سر فصل هاشم خوبه.

farzadyar

عضو جدید
بچه ها دمتون گرم.
من خودم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که همون سنجشو ثبت نام کنم.
چون همون طور که گفتم بقیه موسسات ، آزمون های جامع را بهمن برگزار می کنن.

البته اگه نظر جدیدی هم باشه تا قبل ثبت نام ازش استقبال می کنم.
بازم می گم دمتون گرم.
پیروز و سرآفراز باشیم ، همگی

godman2010

عضو جدید
بچه ها دمتون گرم.
من خودم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که همون سنجشو ثبت نام کنم.
چون همون طور که گفتم بقیه موسسات ، آزمون های جامع را بهمن برگزار می کنن.

البته اگه نظر جدیدی هم باشه تا قبل ثبت نام ازش استقبال می کنم.
بازم می گم دمتون گرم.
پیروز و سرآفراز باشیم ، همگی

فقط جامع هاشو یا همشو ثبتنام میکنی؟؟
من همشو ثبتنام کردم..
شنیدم که خوبه..

AM_mech

عضو جدید
سلام
میشه من رو راهنمایی کنید؟
من تا امروز هیچ برای ارشد نخوندم ار الان شروع کنم و بخام جدی بخونم فایده داره؟لطفا رک بهم بگید چون واسم مهمه که اگر قبول میشوم ار مرخصی تحصیلیم استفاده کنم اگر نه بذلرم سال اینده؟
کسی با وضعیت من بوده که الان دانشگاه دولتی خوب قبول شده باشه؟ممنک راهنمایی کنید چطور بخونم؟

dma

عضو جدید
سلام
میشه من رو راهنمایی کنید؟
من تا امروز هیچ برای ارشد نخوندم ار الان شروع کنم و بخام جدی بخونم فایده داره؟لطفا رک بهم بگید چون واسم مهمه که اگر قبول میشوم ار مرخصی تحصیلیم استفاده کنم اگر نه بذلرم سال اینده؟
کسی با وضعیت من بوده که الان دانشگاه دولتی خوب قبول شده باشه؟ممنک راهنمایی کنید چطور بخونم؟
منم مثل خودتم!!!البته میخوام ساخت بدم. به نظر من اگه پایه ریاضیت خوبه و میتونی تا 1 ماه و نیم دیگه ریاضی رو در حد 50 درصد تست زدن تو کنکور بخونی بنظرم میشه بقیه درسا رو تو فرصت باقیمانده جمع کرد.

• Like
واکنش ها: neyo
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا