فکر میکنید چه کسانی سخاوتمندترن!!!؟؟

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آدمای بی بضاعت از اکثر افرادی که از نظر مالی بی نیازن، دست ودلبازترن؟؟؟

پسر بچه ای وارد بستنی فروشی شد و پشت میزی نشست. پیشخدمت یک لیوان آب برایش آورد. پسر بچه پرسید: یک بستنی میوه ای چند است؟ پیشخدمت پاسخ داد:50 سنت. پسر بچه دستش را در جیبش برد و شروع به شمردن کرد، بعد پرسید: یک بستنی ساده چند است؟ در همین حال تعدادی از مشتریان در انتظار میز خالی بودند و پیشخدمت با عصبانیت پاسخ داد: 35 سنت پسر دوباره سکه هایش را شمرد و گفت: لطفا یک ستنی ساده. پیشخدمت بستنی را آورد و به دنبال کار خود رفت. پسرک نیز پس از خوردن بستنی پول را به صندوق پرداخت و رفت. وقتی پیشخدمت بازگشت از آنچه دید شوکه شد. آنجا درکنار ظرف خالی بستنی، 2سکه 5سنتی و 5 سکه 1سنتی گذاشته شده بود. برای انعام پیشخدمت!!!!!!

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین تشکر نداشتم همینجا ازت تشکر میکنم
واقعا راست میگی
به نظر من دلیلش این هست که فرد خودش بی بضاعتی و چشیده و میدونه .... وقتی یه نفر بدتر از خودش میبینه یا خودش میوفته اما چون بدتر از خودش هست کمک میکنه البته تا اونجایی که بتونه

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین تشکر نداشتم همینجا ازت تشکر میکنم
واقعا راست میگی
به نظر من دلیلش این هست که فرد خودش بی بضاعتی و چشیده و میدونه .... وقتی یه نفر بدتر از خودش میبینه یا خودش میوفته اما چون بدتر از خودش هست کمک میکنه البته تا اونجایی که بتونه
شایدم به این خاطره که آدمای پولدار تو زندگی خودشون غرق میشن و یادشون میره که لذت کمک کردن به دیگران چقدددددددددددر زیاده

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
الهی نازی:gol: چه آدم بزرگی بوده خیلی بزرگ....
خیلی قشنگ بود مرسی....

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه آدم بزرگی بوده خیلی بزرگ...
[/QUOTE]
زدی تو خال
این بخشش و ازخودگدشتگیه که آدمارو بزرگ میکنه

natashkooh

عضو جدید
این یه قانونه که هر چی بیشتر داشته باشی مشتت محکم تره!!!
چون فکر میکنی پولی که داری میدی پول مفته!!!!!!