معرفی بهترین اساتید فناوری اطلاعات دانشگاهتون، با وبلاگ و ایمیلش

aminkhodabandeh

عضو جدید
سلام
اگه لطف کنین بهترین اساتید دانشگاهتون رو با وبلاگ و ایمیلش و اینکه تو کدوم درس بهترین هستن، معرفی کنین ممنون می شم. اگه هر کدوم تو دانشگاهمون 1 استاد خوب بشناسیم، می تونیم حداقل با 20 تا استاد خوب ارتباط داشته باشیم و اگه لازم شد ازش در زمینه درسی که مشکل داریم و خودمون استاد خوبی نداریم سوال بپرسیم.
اگه ایمیل و وبلاگشو هم نداشتین، عیبی نداره، حداقل اسمشو بگین شاید با سرچ تونستیم آدرسی ازش پیدا کنیم
لطفا به شکل زیر بنویسین

دانشگاه-درس-استاد-وبلاگ-ایمیل
برای مثال:
علوم کامپیوتر شهیدبهشتی-ساختمان داده ها-محرم منصوری زاده- وبلاگ: http://mansoorm.blogfa.com- ایمیل:mansoorm@modares.ac.ir

موفق باشین

آخرین ویرایش:

aminkhodabandeh

عضو جدید
فکر کنم خودم شروع کنم بد نباشه:
علوم و فنون مازندران-طراحی الگوریتم- دکتر حسامی فر- r.hesami (at) gmail.com- (دانشجوها بهش می گن ابر کاتالیزور تحقیقاتی)
علوم و فنون مازندران-هوش مصنوعی، پایگاه داده ها، طراحی و پیاده سازی زبان- دکتر محمدی-muhammadi (at) ce.sharif.edu (ایشون یه مدت طراح سوالات پارسه هم بودن)
علوم و فنون مازندران-مبانی الکترونیک دیجیتال- مهندس رنجبر-amir_ranjbar(at) aut.ac.ir
علوم و فنون مازندران-سیستم عامل (به خصوص لینوکس)-مهندس کاظمی تبار- kazemitabar (at) gmail.com
علوم و فنون مازندران-مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی- مهندس هاشمیان-؟ (دانشجوهای ایشون تو ترم اول حداقل 3-4 تا بازی کامپیوتری می نویسن)
علوم و فنون مازندران-شبکه 1-مهندس خسروزاده-؟

آخرین ویرایش:

aminkhodabandeh

عضو جدید
صنعتی شریف

صنعتی شریف

صنعتی شریف- ؟ - دکتر ربیعی- rabiee@sharif.edu- (ایشون تو ایجاد کسب و کارهای جدید مبتنی بر فناوری اطلاعات متخصص هستن)
صنعتی شریف- ؟- دکتر جلیلی- jalili [AT] sharif [DOT] edu- (ایشون ریاست بخش نرم افزار مرکز صنایع نوین رو به عهده دارن و تقریبا با تمامی روسای شرکتهای نرم افزاری در ارتباط هستن)

eL2rado

عضو جدید
تشکر و درخواست

تشکر و درخواست

فکر کنم خودم شروع کنم بد نباشه:
علوم و فنون مازندران-طراحی الگوریتم- دکتر حسامی فر- r.hesami (at) gmail.com- (دانشجوها بهش می گن ابر کاتالیزور تحقیقاتی)
علوم و فنون مازندران-هوش مصنوعی، پایگاه داده ها، طراحی و پیاده سازی زبان- دکتر محمدی-muhammadi (at) ce.sharif.edu (ایشون یه مدت طراح سوالات پارسه هم بودن)
علوم و فنون مازندران-مبانی الکترونیک دیجیتال- مهندس رنجبر-amir_ranjbar(at) aut.ac.ir
علوم و فنون مازندران-سیستم عامل (به خصوص لینوکس)-مهندس کاظمی تبار- kazemitabar (at) gmail.com
علوم و فنون مازندران-مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی- مهندس هاشمیان-؟ (دانشجوهای ایشون تو ترم اول حداقل 3-4 تا بازی کامپیوتری می نویسن)
علوم و فنون مازندران-شبکه 1-مهندس خسروزاده-؟
با سلام، من که برام افتخار بزرگی بود که شاگرد استاد هاشمیان بودم و این ترم هم با استاد حسامی فر....از مدیرگروه عزیز (که میدونم به اینجا سر خواهند زد)هم عاجزانه درخواست میکنم که حداکثر تلاشتونو برای بکارگیری اساتید دروس تخصصی و کنکوری IT بکنید و میدونم که به فکرش هستید...همینجا هم به شما قول میدم که دانشجوهای IT با اینکه این دانشگاه دومین سال رو میگذرونه تو این رشته, خیلی بااستعدادتر از بقیه ظاهر شدن و خواهند شد در کنکور ...

آخرین ویرایش:

aminkhodabandeh

عضو جدید
تربیت مدرس

تربیت مدرس

بحث اصلیو بچسبیم بهتره، استادبازی در نیار شیرسوار!
تربیت مدرس- برنامه ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک- دکتر امیر البدوی- http://www.modares.ac.ir/feng/albadvi/ (میشه گفت اولین کسی که اسم IT رو تو ایران اورد)

aminkhodabandeh

عضو جدید
شهید بهشتی

شهید بهشتی

شهید بهشتی- برنامه ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات، معماری سازمانی -دکتر شمس- f_shams@sbu.ac.ir
شهید بهشتی- طراحی پایگاه داده ها- دکتر روحانی رانکوهی-
rohani@sbu.ac.ir - (ابرمرد پایگاه داده های ایران که بازار رو سه طلاقه کرده)
شهید بهشتی- مدیریت پروژه - دکتر اسلام ناظمی- nazemi@sbu.ac.ir (تا دلت بخواد بیرون پروژه انجام دادن)

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطب IT ایران
امیرکبیر- Distributed Systems - دکتر پدرام - [EMAIL="pedram@ce.aut.ac.ir"]pedram@ce.aut.ac.ir[/EMAIL]
امیرکبیر- Wireless , multimedia networks - دکتر دهقان - aakardon@yahoo.com (دانشمند برگزیده ایران در سال 86)
امیرکبیر - Highspeed networks و شبکه های حسگر ، معماری کامپیوتر - دکتر صبائی - sabaei@ce.aut.ac.ir
امیرکبیر - Advanced comuter network و امنیت کامپیوتر - دکتر خرسندی - khorsandi@aut.ac.ir

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام میشه بپرسم برا امتحان ارشد جزوهی کدوم استادارو خونده بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

اگه امکان داره لطف کنید اسلایدهاشونو قرار بدید....
سوال سخت mahsaii رو هم اگه جواب بدین لطف کردین!;)
اسلایدها رو چشم میزارم
برای سوال سخت هم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=47646&page=2
موفق باشید

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه آزاد و فردوسی مشهد - طراحی الگوریتم - دکتر محمود نقیب زاده( به درجه استادی رسیدند) - http://www.eng.mshdiau.ac.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=21
دانشگاه آزاد و فردوسی مشهد - کامپایلر و سیستمهای موازی - دکتر حسین دلداری - http://www.eng.mshdiau.ac.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=21
تو همین سایت با اساتید گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد مشهد و فروسی مشهد آشنا می شید. سخته یکی یکی کپی paste کنم

avishan

عضو جدید
شنیدم شیراز اساتید خوبی تو IT داره. اگه کسی تونست از اونا ایمیلی، وبلاگی، چیزی برسونه ممنون می شم.

خانم دکتر کشتگری رئیس دانشکده ITدانشگاه صنعتی شیراز keshtgari@sutech.ac.ir
تخصص ایشون شبکه ست،توی پروژه هایی مثل بلیط الکترونیکی،GISو... با شهرداری شیراز همکاری داشتن یا دارن

mamalion

عضو جدید
سلام
ما تو دانشگاهمون یه استاد داشتیم که از هر لحاظ بی نظیر بود.دوست داشتنی و واقعا مهربون با سواد و خوش نمره
خودتون حتما باید ببینینش و با این استاد درس پاس کنین که منظور منو بفهمین
اسم این استاد گرامی دکتر محمد ابراهیم طالبیان که دکترای IT از انگلیس داره
سایت ایشان: http://www.drtalebian.com
خدا رو شکر همچنان با این استاد در ارتباطم و افتخار می کنم که شاگردش بودم
:)

nazi_it

عضو جدید
مهندسی فناوری اطلاعات ازاد بوشهر" استاد ایمانی کیا (ساختمان گسسته .مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی.مبانی فناوری اطلاعات )
ایمیل:hrimanikia@yahoo.com

دراک

عضو جدید
سلام.

من استاد متخصص خیلی داشتم ولی کاش یک کمی هم خدا بهشون ادب هم در کنار علم می داد! اما یه استاد گل داشتم که هم متخصص هست هم به تمام معنا مودب و با شخصیت. تنها استادی بود که من سر کلاسش احساس نمی کردم دخترم! بعضی استاد ها که خدا به داد همسرشون برسه با دختر ها یه جوری برخورد می کردن انگار اومدن دوست دختر پیدا کنن(البته خدا راو شکر تعدادشون خیلی کمه!) اما بعضی هم از ترس تهمت های افراد، اصلا محل دختر ها نمی دادن! اما من سر این کلاس احساس می کردم که همه ی حقوق دانشجوییم فارغ از جنسیت رعایت میشه! اما اسم این استاد از همه نظر بیست : آقای علی برادران هاشمی
یه استاد خوب دیگرم که استاد آزمایشگاهم بود : مهندس مهدی جورابدوزان بود. خیلی استاد متخصص و مهربون ودلسوزیه.

یه استاد دیگه هم داشتم که خیلی وارد و درعین حال افتاده است: مهندس نوراله

mojtaba14405

عضو جدید
دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان

سلام من دانشجوی دانشگاه کردستان هستم (IT).
مهندس احمدی (الان دیگه دکتره) فوق نرم افزار(از صنعتی اصفهان) دکتری در کانادا رشته الگوریتم یا یه همچین چیزی می خوانند.
تخصص=طراحی الگوریتم ، ساختمان داده ، C++ ، جاوا (ما تا حالا هر ترم 3-4 تا بازی یا برنامه سنگین یا به دستور ایشون نوشتیم)

مهندس عبدالله پوری (ایشونم الان دیگه دکتره)دکتری در آلمان رشته شبکه می خوانند.
تخصص=شبکه ، مولف کتاب شبکه های کامپیوتری.

راستی در مورد صنعتی اصفهان
دوستم صنعتی اصفهان مهمان بود میگفت خیلی اساتید بدی داره اکثرا هم دانشجو فوق یا دکترا!! هستند.
اگه کسی میدونه در باره اونجا بگه!

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه پيام نور شاهين شهر - درس مباني فناوري اطلاعات - دكتر مرتضي كشاورز - وبلاگ؟ - ايميل:keshavarz@iaush.ac.ir

اينم عكسش:

xeloda

عضو جدید
دکتر علی اکبر جلالی _دانشگاه علم و صنعت ایران_پدر فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

www.drjalali.ir
از حضور در کلاس دکتر واقعا لذت میبرم

kimiya-saremi

عضو جدید
دانشگاه صنعتی شیراز-برنامه نویسی و ساختمان داده-دکتر مرضیه احمدزاده-ایمیل:ahmadzadeh@ sutech.ac.ir

prisa

عضو جدید
سلام
دانشگاه علمی کاربردی صاین قلعه.استاد اردشیر حاجیخانی.مبانی کامپیوتر.
دانشگاه علمی کاربردی صاین قلعه.استاد علیرضا مرسلی.طراحی وب

msn.7177

عضو جدید
دانشگاه سیستان و بلوچستان-انواع برنامه نویسی و شبکه-استاد بلوچ زهی-http://balouchzahi.blogspot.com/-http://www.balouchzahi.tk/--

scorpions

عضو جدید
دانشگاه آذربایجان
آذربایجان- شبکه های کامپیوتری-مهندس پیراهش- واقعا اطلاعات زیادی در این زمینه دارن.

Y@30N

عضو جدید
هه هه هه

ما یه استاد داریم به نام دکتر یاری

که خیلی فوق العاده است

که روی چند تا پروژه ها و پرتال ها ی کشوری مثل بانک ها و وزارت خانه ها به عنوان طراح و تحلیل گر کار کرده و خیلی مشهوره

استاد دانشگاه تبریز هم است و دکتری رو تو شریف گرفته

کربلایی

مدیر بازنشسته
پست های نامربوط حذف شدند
لطفا دوستانی که تازه وارد دانشگاه شده اند(ارشد و کارشناسی) جهت پربارتر و بروزتر شدن تاپیک اسامی و آدرس تماس استادهاشون رو اینجا بزارند
موفق باشید

mandana_f

عضو جدید
استاد پور امینی مدیر گروه ماست . ( پیام نور قم )

واقعا استاد هست به معنای واقعیه کلمه .

ایمیلش : pouramini@yahoo.com

هر وقت می بینمش تو دلم می گم به این میگن استاد !

ما که فارغ التحصیل شدیم و تقریبا کارمون باهاش تموم شد !! ولی خیلی اذیتمون کرد !!!!!!!!! سخت گیر بود !