راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar88

عضو جدید
سلااااااااااام من اگه الان انتخاب رشته نکنم بذارم برای تکمیل ظرفیت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا انتخاب کنم قبول نشم می تونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم اگه میدونین جوااب بدین ممنون میشم
کسی میدونه تکمیل ظرفیت کی میاد:D؟؟؟؟؟؟؟؟حدودا
شما اگه میخواید برید تو تکمیل ظرفیت الان انتخاب رشته بکنبد ولی جایی رو بزنید که قبول نشید مثلا روزانه تهران
تکمیل ظرفیت هم پارسال تو دی ماه اومد

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 4235.:cry:
اولین باره کنکور میدین؟راستی دیلمان پیوسته کرده لیسانس معماریشو؟
پارسال هم ازمایشی کنکور دادم ..بهمن تموم کردم این 2ماه هم خوندم..نه متاسفانه امتیازش انگار یه جورایی لغو شده چون ساختمون نداره دیگه بهش دانشجو نمیدن..شاید واسه تکمیل ظرفیت بگیره شاید...شما کجایی هستین؟؟حتما قبول میشید اگه اول نشد توو تکمیل که 100٪قبولید;)

آبی آسمان

عضو جدید
پارسال هم ازمایشی کنکور دادم ..بهمن تموم کردم این 2ماه هم خوندم..نه متاسفانه امتیازش انگار یه جورایی لغو شده چون ساختمون نداره دیگه بهش دانشجو نمیدن..شاید واسه تکمیل ظرفیت بگیره شاید...شما کجایی هستین؟؟حتما قبول میشید اگه اول نشد توو تکمیل که 100٪قبولید;)

من رشتم.ولی لاهیجانی هستم همشهری:gol:.خدا کنه کمال الملکو برا اول قبول شم.
شما هم ایشالا هر جا دوست داری قبول شی و موفق باشی.

memar88

عضو جدید
ای بابا عجب گرفتاری شدیم با این انتخاب شهرهااااااااااااااااااااااااااااااااا

-NEDA-

کاربر بیش فعال
شما قرار بود یه لطفی در خق ما بکنی؟!!!:crying:

دوست عزیز مطمئن باش فراموش نکردم من دیروز رفتم جهاد ولی به حدی شلوغ بود که خودمم نتونستم انتخاب کنم و دوباره برای فردا صبح وقت گرفتم..فردا بعداز ظهر حتما بهت خبر میدم;)

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام داش سجاد /خودم برات پرسیدم/بعضیا خیلی قول میدن

واااااییییی نگو :biggrin: بخدا الکی قول ندادم...مگه نگفتی میخوای غیر انتفاعی اصفهان قبول بشی رتبتم که 1990 این حدودا بود به خدا هنوز با مهندس سعیدی پور صحبت نکردم :(

فقط واسه انتخاب شهر عجله نکن فردا خبر میدم ;)

قول مردونه;)

FCH

عضو جدید
سلام
دوستان شبانه چمران تا چه رتبه ای رو میگیره فکر می کنید؟
یا شریعتی؟

ایمان م

عضو جدید
آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

کسی اطلاع داره که دفترچه کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سال 88 کی میاد ؟

imankhan

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوب به نظره خودت من ارم بزنم بهتره یا آپادانا
اصلا هنر نمی خوام بزنم
از جاش معلومه که چه جوریه!
ممنون میشم راهنماییم کنی

نظرت در مورد تبریز و یا همدان چیه

کاردانیمو ارومیه خوندم، از نظر راه اصلا برام مهم نیست

با سلام!

من امروز راجب هنر تحقیق کردم 15 سال سابقه کار داره ! همه هم تعریفش میکنن ! رفتم هم دیدم از بقیه غیر انتفاییهای دیگه بهتر و بزرگتر بود ولی سال اولشه معماری میگیره !
ولی اپادانا جاش بهتره! منم شک دارام بین اپادانا یا هنر اول بزنم

dfdf

عضو جدید
واااااییییی نگو :biggrin: بخدا الکی قول ندادم...مگه نگفتی میخوای غیر انتفاعی اصفهان قبول بشی رتبتم که 1990 این حدودا بود به خدا هنوز با مهندس سعیدی پور صحبت نکردم :(

فقط واسه انتخاب شهر عجله نکن فردا خبر میدم ;)

قول مردونه;)

سلام/اگه سرش شلوغ نمی خواد تو زحمت بیفتین من 4 شنبه رفتم اما زیاد به درد خودم نخورد فقط 2 ساعت در و دیوار نگاه کردیم/موفق باشی/

sinasignal

عضو جدید
شما اگه میخواید برید تو تکمیل ظرفیت الان انتخاب رشته بکنبد ولی جایی رو بزنید که قبول نشید مثلا روزانه تهران
تکمیل ظرفیت هم پارسال تو دی ماه اومد

دی ماه!!!! :eek:
چرا اینقدر دیر؟

حالا اگه تکمیل ظرفیت بیاد چطور اعلام میکنن که ما بفهمیم ؟ تلویزیون اعلام میکنه؟:razz:

memar88

عضو جدید
دی ماه!!!! :eek:
چرا اینقدر دیر؟

حالا اگه تکمیل ظرفیت بیاد چطور اعلام میکنن که ما بفهمیم ؟ تلویزیون اعلام میکنه؟:razz:
آخه تکمیل ظرفیت واسه نیمسال دومه واسه این نیمسال نیستش
تلویزیون میگه ، سایت سنجش ، تلتکست هم مینویسه
ولی زیاد به تلویزیون اعتماد نکن شاید نگفت

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اطلاع داره که دفترچه کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سال 88 کی میاد ؟

سلام
توي مهر مياد.آزمونشم 29 آذر ماهه. من پارسال كنكور آزاد دادم و الان رودهن ميخونم.
اگه سوال ديگه اي داشتي در خدمتم.;)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام دوستان عزیز...میشه اگه اطلاعاتی راجع به غیرانتفاعی جابربن حیان رشت دارین رو بگین؟معماریش خوبه یا.............؟
ممنون میشم زود بگین واسه یکی از دوستام میخوام....

persianmemar

عضو جدید
سلام
بچه ها به نظرتون من با رتبه 5100:redface::cry: با توجه به اينكه تهران هستم و ميخوام نزدكي تهران قبول بشم چون كار ميكنم و مشكلاتي دارم تا چه حد جاهايي رو بزنم كه نزديك باشه و يا نه جوري بزنم كه اسمم در نياد و بذارم براي تكميل ظرفيت يا جاهاي ديگه ؟!
ممنون

آبی آسمان

عضو جدید
منم لاهیجانی هستم!!!!رتبتون چند شد>>؟؟؟من 800 شدم!!!کجا میتونم قبول شم؟؟؟شما ها کجا میرین!!

من 4235.خوش به حالت.راستش من جابر رو خوشم نمی یاد.دوست دارم کمال الملک نوشهر قبول شم.شما که با 800 هر جا دلت بخواد قبولی.دوست داری جابر بری؟نمی دونم...
ولی من از دانشگاهش خوشم نمی یاد.

memarekochak

عضو جدید
من 4235.خوش به حالت.راستش من جابر رو خوشم نمی یاد.دوست دارم کمال الملک نوشهر قبول شم.شما که با 800 هر جا دلت بخواد قبولی.دوست داری جابر بری؟نمی دونم...
ولی من از دانشگاهش خوشم نمی یاد.

اصلا خبر ندارم دانشگاش چه طوریه!!!آخه من کاردانیو روزانه سراسری گرفتم!! اصلا از دانشگاهایی که مثله مدرسه میمونن بدم میاد!!

mordab_0002003

عضو جدید
کسی در مورد رتبه ایوانکی و گرمسار اطلاعی داره
یا اینکه با رتبه 2850 نزدیکترین جا به تهران کجا می تونم قبول شم
خواهشآ راهنمایی کنید بد جور گیر کردم :cry:

goleyakh_ok

عضو جدید
یکی جواب منو بده!:(
من با رتبه 3500 آپادانا شیراز قبول میشم یا نه؟!!
کسی از دانشگاه ارم و هنر شیراز چیزی میدونه؟؟
در ضمن من کاردانیمو کامپیوتر خوندم ولی به خاطر علاقم به معماری تصمیم گرفتم معماری بخونم!! میشه بهم بگید چه درساییو پیش می خورم؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا