تاپیک بی محتوا ممنوع!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر عزیزان
دوستان گرامی در پی اعتراض بعضی از کاربران (من جمله خودم) به بی محتوا شدن تالار گفت گوی آزاد ...........از همه عزیزان خواهشمند است از ایجاد تاپیک بی محتوا که بار آموزشی ندارد خودداری فرمایند............در وهله اول خطاب به خودم بود...................موفق باشید:gol:

mehrshad53

اخراجی موقت
سلام بر عزیزان
دوستان گرامی در پی اعتراض بعضی از کاربران (من جمله خودم) به بی محتوا شدن تالار گفت گوی آزاد ...........از همه عزیزان خواهشمند است از ایجاد تاپیک بی محتوا که بار آموزشی ندارد خودداری فرمایند............در وهله اول خطاب به خودم بود...................موفق باشید:gol:

بابا قشنگ به خودم بگو..... بعدشم کدومش بی محتوا بود غیر از نصفش؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکای تو که همش بی محتواست یعنی چی ؟چیز ترین عضو باشگاه ؟یعنی چی مهرشاد داره کلم خورد میکنه ..........تو از رده خارج شده ای

mehrshad53

اخراجی موقت
تاپیکای تو که همش بی محتواست یعنی چی ؟چیز ترین عضو باشگاه ؟یعنی چی مهرشاد داره کلم خورد میکنه ..........تو از رده خارج شده ای

شیطونه میگه برم که رکود اقتصادی گریبونتون را بگیره ،ای ادم خیلی چیز.....
من رفتم تا یه هفته دیگه ببینم چی میشه.....

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطونه میگه برم که رکود اقتصادی گریبونتون را بگیره ،ای ادم خیلی چیز.....
من رفتم تا یه هفته دیگه ببینم چی میشه.....
شوخی کردم عمو مهرشاد .........نه خداییش کاری کنیم که به دردمون بخوره

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر عزیزان

آهان پس تو باعث شدی مهرشاد قهر کنه حالا برو از دلش در بیار..............

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرجا که مهرشاد قدم مبارکشو میزاره .......خنده گریه میشه ..........زنده مرده میشه و..............خلاصه سوپراستار تاپیک بی محتواست

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوب عزیزم چنتا تاپیک پر محتوا میزدی به جای این تاپیک اونا رو از کارو کاسبی مینداختی :cowboy:

• Like
واکنش ها: yuza

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرجا که مهرشاد قدم مبارکشو میزاره .......خنده گریه میشه ..........زنده مرده میشه و..............خلاصه سوپراستار تاپیک بی محتواست

مثلا این همه تاپیک با محتوا بود کجا رو فتح کردیم یا کی از خواب خرگوشی بیدار شد.....
بابا خودتو بکشی ........خودتو جر بدی همینه .....اینجا ایرانه .........همه ما هم ایرانی فقط اهل شعار های خوب خوب هستیم .........کسی با عمل کاری نداره
نه داداش مهرشاد هیشکی هم تاپیکای تو رونخونه خودم می خونم .......
به حرف این آقای علی تازه سهیل شده گوش نده .....از حسودیشه که اینا رو می گه ....:D

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر عزیزان

دوستان گرامی منم فرمایشاته آق سهیلو دقیقا تصدیق می کنم!!!;);)

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا این همه تاپیک با محتوا بود کجا رو فتح کردیم یا کی از خواب خرگوشی بیدار شد.....
بابا خودتو بکشی ........خودتو جر بدی همینه .....اینجا ایرانه .........همه ما هم ایرانی فقط اهل شعار های خوب خوب هستیم .........کسی با عمل کاری نداره
به حرف این آقای علی تازه سهیل شده گوش نده .....از حسودیشه که اینا رو می گه ....:D
بابا شوخی کردم.......................سارا الان اعصاب ندارم یه چیزی میگما............چیز فکر داره خداحافظی میکنه

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شوخی کردم.......................سارا الان اعصاب ندارم یه چیزی میگما............چیز فکر داره خداحافظی میکنه
داداش سهیل چی شده .............چیز کیه .......... کی داره باز قصه وداع راه میندازه :surprised:

خانومي

عضو فعال
کاربر ممتاز
همین تاپیکی که زدی بی محتواست...

yuza

اخراجی موقت

اوهوم
یعنی آره راست میگی
ولی آبجی مودب باش

منم میخونم:redface:

yuza

اخراجی موقت
سلام بر عزیزان

1-شما چیکاره ای؟
سایت صاحاب داره اگه بخواد خودش میگه
2-بار آموزشی میخوای جاش گفت و گو آزاد نیست
تو تالار رشتت برو بارگیری کن
3-مجبور نیستی همه ی تاپیک ها رو بخونی
من خیلی از تاپیکا که صفحه ی اول هم بودند تاحالا توشوند نرفتم

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی این زباله رو بذاره بیرون .......بو میده.....................یوزا جون شوخی کردم.........منم دیگه دار میرم منو دیگه نمیبینی......

HesamSH

عضو جدید
90% تاپیک های بی محتوا رو Yuza میزنه. امیدوارم خدا به راه راست هدایتش کنه.
آمین

yuza

اخراجی موقت
90% تاپیک های بی محتوا رو Yuza میزنه. امیدوارم خدا به راه راست هدایتش کنه.
آمین

توجه داشته باشید طبق نظر ایشون آیات قرآن الان بی محتوا شد
من 90%تاپیکایی که میزنم توش آیه قرآن هست:twisted:
من راه چپ دوست دارم
دعاتو هم با صلوات بقچه بندی کن زودتر بره بالا
یکی اولش یکی تهش:w15:

yuza

اخراجی موقت
یکی این زباله رو بذاره بیرون .......بو میده.....................یوزا جون شوخی کردم.........منم دیگه دار میرم منو دیگه نمیبینی......

من کسی از اعضای خونه واده شما اینجا نمیبینم:surprised:
کیو میگی؟
شوخی کردم سهیل جون

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
غلط کری بچه برو در خونتو بازی کن اینجا آقا گرگه میاد میخورتت ها.......یوزا جان شوخی کردم.........راستی به خدا اگه یه بار دیگه از این تاپیکهای مسخره رو بذاری که بخوای دینو مسخره کنی چنان نفرینت میکنم پشت کامپیوتر منفجر بشی

yuza

اخراجی موقت
غلط کری بچه برو در خونتو بازی کن اینجا آقا گرگه میاد میخورتت ها.......یوزا جان شوخی کردم.........راستی به خدا اگه یه بار دیگه از این تاپیکهای مسخره رو بذاری که بخوای دینو مسخره کنی چنان نفرینت میکنم پشت کامپیوتر منفجر بشی

یه آمین بگو تا دعای خودت مستجاب شه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر عزیزان
بشدت موافقم
تاپیک های بی محتوا و بی سروته وتاپیکهای کل کل بین دختر پسرا خیلی زیاد شده