/ در راهروهاي دادگاه خانواده/ ازدواج اينترنتي، ماه عسل در كيش و فرار شوهر!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زن جواني با حضور در شعبه‌ي 240 مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه شوهرش پس از عقد، او را رها كرده است، دادخواست طلاق غيابي ارائه كرد.
اين زن به رييس شعبه 240 دادگاه خانواده، گفت: سال 86 با جواني ايراني كه مقيم آلمان بود، از طريق اينترنت آشنا شدم و با هم قرار ازدواج گذاشتيم.

وي ادامه داد: مدتي بعد، او به ايران آمد و پس از خواستگاري با 600 سكه طلا به عنوان مهريه به عقد او درآمدم، به پيشنهاد او براي سفر، به كيش رفتيم و يك ماه در آنجا مانديم.

زن جوان گفت: زماني كه از سفر برگشتيم، همسرم به بهانه آماده كردن مقدمات زندگي در آلمان، از كشور خارج شد و ديگر نه به ايران آمد و نه خبري از من گرفت.

وي افزود: حدود يكسال تلاش كردم تا اثري از او بيابم، ولي هيچ خبري از او نشد و من تصميم گرفتم براي طلاق اقدام كنم. پس از مدتي بورسيه تحصيل در آلمان به من تعلق گرفت و ضمن سفر به آلمان، سعي كردم نشاني از او پيدا كنم، اما باز هم بي‌نتيجه بود.

قاضي دادگاه از زن جوان خواست شاهدان خود را به دادگاه معرفي كند تا اظهارات وي درباره مجهول‌المكان بودن شوهرش را تاييد كنند. شاهدان با حضور در دادگاه و قسم خوردن به قرآن كريم، اظهارات زن جوان را تاييد كردند.

قاضي در اين باره گفت: پس از انجام تحقيقات و طرح اظهارات شاكي در دادگاه، شاهدان وي، مجهول‌المكان بودن شوهر را تاييد كردند و حكم طلاق غيابي وي صادر شد.

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامرد!!!

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي ....
ولي زيادم بد نشده ...خانمه بورس گرفته....رفته آلمان...انگيزه ايجاد كرده...:surprised:

بالا