تا حالا براتون پيش اومده؟كمك ميخوام

F.H

عضو جدید
تا حالا شده وقتي يه آهنگي گوش ميدي ياد يكي بيافتي كه دفعه قبل،كه به اون آهنگ گوش ميدادي در همون حال داشتي به اون فرد فكر ميكردي؟
يا مثلا همزمان كه داري به يكي فكر ميكني يه بوي عطري به مشامت ميخوره و يه زمان ديگه و اصلا يه جاي ديگه كه اون بوي عطر به مشامت ميخوره ناخوداگاه ياد اون فرد ميافتي
اين اتفاق بارها براي من افتاده،مخصوصا از زماني كه براي هميشه از هم خداحافظي كرديم.
حالاآهنگ مورد علاقه ام،بوي عطرم،حتي مكان هايي كه رفتم و در اونجا با اون فقط تلفني حرف زدم و... همه و همه من رو به ياد اون ميندازه.شايد بعضي وقت ها اصلا يادش نباشم ولي ناخوداگاه يادش ميافتم.
نميخوام ديگه بهش فكر كنم،دارم ديوونه ميشم،نميدونم بايد چكار كنم

EAS

عضو جدید
حالا بگو ببینیم چرا بهش فکر نمی کنی ؟ دعواتون شده ؟ اگه بیشتر توضیح بدی شاید من یا دوستان بتونیم کمکت کنیم . ;)

• Like
واکنش ها: F.H

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست داشتن چیزی نیست که یه شبه از بین بره !

حتی گذر زمان میتونه اون رو کمرنگ کنه اما فراموش نمیشه !

چون شده جزئی از زندگیت ...

خاطراتت ...

گذشته ت ...

اینا رو نمی تونی دور بریزی !

• Like

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز:gol:
این حالاتی که اشاره کردی یه چیز کاملا طبیعی و عادیه که از لحاظ روانشناسی اثبات شده است (رفتار یادآور تحت تاثیر محرک) و برای همه اتفاق می افته، ولی بسته به نوع فرد، کم و زیاد داره.
اصلا نگران نباش و فقط سعی کن با قضیه کنار بیایی و فکر کردن به اون موضوع رو به تایم خاصی که خودت از قبل تعیین کردی اختصاص بدی و در اوقات دیگه اگه فکرش سراغت اومد بهش بگو فعلا موقع پرداختن به تو نیست و هر چقدر هم که فشار آورد استقامت کن و در موقعی هم که اختصاص دادی (که نباید بیشتر از 20دقیقه باشه)، به این فکر کن که راه برون رفت چطور میتونه باشه و بهش عمل کن.
در کل خیلی سخت نگیر که زوده زود ازبین میره.
انشاءالله موفق باشی...

• Like

Belle Fille

عضو جدید
دوست عزیز به این پدیده می گن نوستالوژی عشقی. و این یک حس طبیعی بعد از یک رابطه ی نافرجام هست. که تا مدتی طول می کشه اما بعد به مرور برطرف می شه.

اگر واقعا رابطتون تموم شده و این تصمیمی بوده که خودت از روی منطق گرفتی پس به خودت یاد آوری کن که بهر حال این برای هر دومون بهتر بود.
و حتی اگر خودت نقشی در خاتمه ی این رابطه نداشتی باز هم بدون که بهر حال طرف به درد شما نمی خورده و مطمئنا در آینده شانس پیدا کردن فرد مناسب تری رو خواهید داشت.

می دونم که باید سخت باشه اما شما هم باید صبور باشی و ذهن انسان طوری هست که هر چه بیشتر بخوای از چیزی فرار کنی بیشتر به سراغت می آد و اذیتت می کنه. به نظر من سعی کن خیلی منطقی و مثبت به رابطه ی گذشتتون نگاه کنی و تلاش کن واقعیت ها و نقاط ضعف رابطتتون رو خوب درک کنی و به عنوان یک تجربه برای آینده ازش استفاده کنی.:gol:

• Like

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم تا حالا برام پیش نیومده ولی میتونم درک کنم چقد میتونه آزار دهنده باشه:(:(ایشالا خدا اینقد بهت شادی بده این چیزا یادت بره:smile:

سیاوش سیاوش

عضو جدید
تا حالا شده وقتي يه آهنگي گوش ميدي ياد يكي بيافتي كه دفعه قبل،كه به اون آهنگ گوش ميدادي در همون حال داشتي به اون فرد فكر ميكردي؟
يا مثلا همزمان كه داري به يكي فكر ميكني يه بوي عطري به مشامت ميخوره و يه زمان ديگه و اصلا يه جاي ديگه كه اون بوي عطر به مشامت ميخوره ناخوداگاه ياد اون فرد ميافتي
اين اتفاق بارها براي من افتاده،مخصوصا از زماني كه براي هميشه از هم خداحافظي كرديم.
حالاآهنگ مورد علاقه ام،بوي عطرم،حتي مكان هايي كه رفتم و در اونجا با اون فقط تلفني حرف زدم و... همه و همه من رو به ياد اون ميندازه.شايد بعضي وقت ها اصلا يادش نباشم ولي ناخوداگاه يادش ميافتم.
نميخوام ديگه بهش فكر كنم،دارم ديوونه ميشم،نميدونم بايد چكار كنم
من هم این حس رو تجربه کردم. حس خوبی نیست. اما به راحتی می شه ازش فرار کرد.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الهییییییییییییییییییییییییییییییییی ... !!!

بالا