نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

• متوسط

رای: 1 100.0%
  • خوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم چند نمونه از کارهام

nomber_van

عضو جدید
سلام دوستان
من سعی کردم شب این اتاق رو هم نمایش بدم ولی نمیدونم چرا لامپ های سقفی نور طبیعی نمیدن ، یعنی Ray ندارن که به زمین بتابه.... امیدوارم منظورمو بفهمین.

تصاوير كوچک فايل ضمیمه

nomber_van

عضو جدید
درود دوست من
با چه موتور رندری رندر کردید ؟
تنظیمات و نوع نور ها رو بنویسید لطفا.
سلام تشکر !
مدلینگ Rhino
متریال و رندر MAx 2010 Vray 2
زمان رندر واسه هر کدوم 5 دقیقه
ابجکت کم دارم مجبور میشم کلی مدل کنم :( فقط در و پنجره و وسایل برقی ابجکتن !
میشه تو طبیعی شدن کار کمکم کنین ؟

hamidfar

عضو جدید
خیلی خوبه فقط چند تا ایراد کوچیک داره یکی این که اسمونت که از پنجره معلومه تکسچر خوبی بهش ندادی دوم این که نرده ها چرا این طوری اند ؟ سوم هم یک سوال جنس سقفت چیه ؟
ولی در کلی خیلی خوبه موفق باشی نورپردازی کارات هم تقریبا قابل قبوله

achossein

عضو جدید
مرسی که نظر دادی در مورد کار.نرده بیرون مدلش اینجوری طراحی شده.چطوریه مگه؟ در مورد نورپردازی که گفتی تقریبا خوبه میشه ایراداتشو بگی.خوشحال میشم.

nomber_van

عضو جدید
سلام
یه کار تغیر نما واسه بانک ملت میخوام انجام بدم. میخواستم ببینم کسی ایده ای . طرحی . نمونه ای چیزی نداره کمکم کنه ... طرح باید کاملا ساده باشه !
اینم ملک مورد نظر

چیزی که هست

اینم 2 تا طرح که فقط تابلوش فرق داره ، همه شکل ها هم مقیاس واقعی هستن یعنی باید با اندازه تحویل بدم.سختیش اینه که بالکن داره :(
لطفا نظر بدین ، چندتا طرح دیگه هم میزنم
لوگوی بانک ملت رو هنوز نذاشتم !

puma_memar

عضو جدید
سلام
یه کار تغیر نما واسه بانک ملت میخوام انجام بدم. میخواستم ببینم کسی ایده ای . طرحی . نمونه ای چیزی نداره کمکم کنه ... طرح باید کاملا ساده باشه !
اینم ملک مورد نظر

چیزی که هست

اینم 2 تا طرح که فقط تابلوش فرق داره ، همه شکل ها هم مقیاس واقعی هستن یعنی باید با اندازه تحویل بدم.سختیش اینه که بالکن داره :(
لطفا نظر بدین ، چندتا طرح دیگه هم میزنم
لوگوی بانک ملت رو هنوز نذاشتم !
رولبه پایینی هم از خطوط قرمز استفاده کن!!!!!!!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم یکم تخصصی تر پست بزن لطفا . . .
مثلا نرم افزار های مورد استفاده زمان مدلینگ و رندر و . . .
در کل خوبه ولی یکم بلر شده ...چرا ؟

آخرین ویرایش:

ecsir

عضو جدید
هتل طرح 4

هتل طرح 4

اي ديگه وقت نبود جمعش كنم 1روز مونه به تحويل پروژه زدمش:D

پیوست ها

• 05.jpg
    05.jpg
    42.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ali231

عضو جدید
v ray

v ray

salam bacheha,man vrayo taze yad gereftam, kelas naraftam ba chand ta filmo tajrobeye bazi a dostam tonestam y chizaei yad begiram.be komaketon vase herfei shodan niaz dara. inam y nemone karame,nazaretono begid.02.jpg

hamidfar

عضو جدید
salam bacheha,man vrayo taze yad gereftam, kelas naraftam ba chand ta filmo tajrobeye bazi a dostam tonestam y chizaei yad begiram.be komaketon vase herfei shodan niaz dara. inam y nemone karame,nazaretono begid.مشاهده پیوست 60427
فضای داخلی خیلی تاریک هستش مثلا روزه و افتاب افتاده تو اتاق اون وقت فضا این قدر تاریک می شه ؟ ولی کارت خوبه موفق باشی راستی اون قسمت که اجر دادی اصلا جالب نشده .

آخرین ویرایش توسط مدیر: