اتصال به اینترنت با استفاده از GPRS Irancell

moein-mohammadi

عضو جدید
با سلام
میخواستم بدونم آیا اساسا امکان اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق GPRS Irancell وجود دارد یا خیر؟و اگر چنین امکانی هست چگونه میتوان وصل شد؟ اگر اطلاعی در این زمینه دارید ممنون میشم کمکم کنید.:)

:heart:پرواز را به خاطر بسپار , پرنده مردنی ست.:heart:

hosseinassar

مدیر ارشد
اول باید گوشی تون به کامپیوتر وصل کنید(با برنامه مخصوص گوشی)
بعد از طریق سیم کارت می تونید به اینترنت وصل بشید

hosseinassar

مدیر ارشد
کار سختی نیست
چون نمی دونم گوشی شما چیه اسم برنامه نمی تونم بگم
با برنامه مخصوص گوشی باید به کامپیوتر وصل بشید(اگه متصل شدید کنار ساعت کامپیوتر یه آیکن نشون میده)
روی آیکن کلیک کنید
یه گزینه connect to internet یا شبیه به این داره
روی گزینه کلیک کنید

GNMS

عضو جدید
moein-mohammadi عزیز با سلام،

مارک گوشیت چیه؟ اگه نوکیا باشه، من میتونم کامل کمکت کنم. چون این کارو انجام دادم و لپ تاپم همیشه با GPRS ایرانسل به اینترنت وصله!

GNMS

با سلام
میخواستم بدونم آیا اساسا امکان اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق GPRS Irancell وجود دارد یا خیر؟و اگر چنین امکانی هست چگونه میتوان وصل شد؟ اگر اطلاعی در این زمینه دارید ممنون میشم کمکم کنید.:)

:heart:پرواز را به خاطر بسپار , پرنده مردنی ست.:heart:

avayestan

کاربر بیش فعال
اول باید گوشی تون به کامپیوتر وصل کنید(با برنامه مخصوص گوشی)
بعد از طریق سیم کارت می تونید به اینترنت وصل بشید

سلام . میشه بپرسم آیا راجع به گوشی های سامسونگ مدل E250 هم کاربرد داره ؟ و چطور میتونم نرم افزارشو . برنامشو نصب کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنی.

setareharchitect

عضو جدید
moein-mohammadi عزیز با سلام،

مارک گوشیت چیه؟ اگه نوکیا باشه، من میتونم کامل کمکت کنم. چون این کارو انجام دادم و لپ تاپم همیشه با GPRS ایرانسل به اینترنت وصله!

GNMS
اگه ممکنه دقیق توضیح بدهید گوشی من نوکیا5220

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوشی رو که وصل کنی برنامه Nokia PC suite رو باز کن نوشته Connect to internet کلیک کن و تمام.

البته باید قبلا تنضیمات GPRS ایرانسل رو رو گوشی نصب کنید.

setareharchitect

عضو جدید
گوشی رو که وصل کنی برنامه Nokia PC suite رو باز کن نوشته Connect to internet کلیک کن و تمام.

البته باید قبلا تنضیمات GPRS ایرانصل رو رو گوشی نصب کنید.
همین
ممنون
بله تنظیمات رو دارم
با گوشیمم نت زیاد می روم سرعتش خیلی خوبه
اما یک مشکل دارم دوستان گفتن گوشیم سیستم عامل نداره آخه یک مشکلی دارم که ظاهرن داشتن سیستم عامل منجر به حلش می شه
مشکلم:
سایتهایی مثل باشگاه که نیاز به یوزر و پسورد داره رو نمی تونم باز کنم ؟آتخه این قسمتشون فعال نیست
شما راهی می شناسید؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای نصب تنضیمات GPRS هم اینگونه عمل کن.

تماس بگیر با 700 بعد عدد 3 و بعدشم عدد 6 و تمام.

موفق باشی.

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین
ممنون
بله تنظیمات رو دارم
با گوشیمم نت زیاد می روم سرعتش خیلی خوبه
اما یک مشکل دارم دوستان گفتن گوشیم سیستم عامل نداره آخه یک مشکلی دارم که ظاهرن داشتن سیستم عامل منجر به حلش می شه
مشکلم:
سایتهایی مثل باشگاه که نیاز به یوزر و پسورد داره رو نمی تونم باز کنم ؟آتخه این قسمتشون فعال نیست
شما راهی می شناسید؟

معمولا سایت های بزرگ مثل گوگل نسخه مخصوص موبایل دارند. اما فکر نکنم باشگاه داشته باشه. برای اون که گفتید راهی نیست

abcd123

عضو جدید
اگه ممکنه دقیق توضیح بدهید گوشی من نوکیا5220

سلام
البته بلوتوث داشته باشید خیلی بهتر است چون نیازی به نصب برنامه نیست
فقط برای کانکت شدن جای یوزر و پسورد چیزی ننویسید و شماره تلفن هم #99* قرار بدهید
بعد بروید قسمت properties بعد در پنجره General در قسمت connect using مودم گوشی را انتخاب کنید همین!
اگر هم می خواهید با کابل وصل بشوید اول سی دی را نصب کنید بعد مراحل بالا
موفق باشید;)

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فقط برای کانکت شدن جای یوزر و پسورد چیزی ننویسید و شماره تلفن هم #99* قرار بدهید
بعد بروید قسمت properties بعد در پنجره General در قسمت connect using مودم گوشی را انتخاب کنید همین!
موفق باشید;)

بلوتوث سرعت دریافت و ارسال اطلاعات رو کم نمیکنه.

sina_oonline

عضو جدید
من گوشیم نوکیا 5200 هستش اول نرمافزار پی سی سیوت گوشیتو نصب کن بعد با کابل به رایانه وصل شو بعدش نرمافزار رو اجرا کن و روی منو connect to internet کلیک کن به همین سادگی
الانم همین جوری این پست رو دادم

setareharchitect

عضو جدید
سلام
موفق باشید;)
گوشیمون بولوتوث داشته باشه؟

abcd123

عضو جدید
بلوتوث سرعت دریافت و ارسال اطلاعات رو کم نمیکنه.

فکر کنم بیشتر هم می کنه چون من یک بار تست کردم سرعت دو برابر شد!!

گوشیمون بولوتوث داشته باشه؟

اره دیگه پس می خواهی با چی وصل بشی؟؟؟!!!!:biggrin:

مشکلم:
شما راهی می شناسید؟

منظورتون این هست که وقتی گوشی را به کامپیوتر وصل کردید سایت باز نمیشه؟؟؟
نه من الان خودم با گوشی وصل هستم نیازی به سیستم عامل نیست همه سایت ها را یاز می کنه
;)

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
NOKIA 6220 classic

NOKIA 6220 classic

شاید بشه اما مطمئنا نمیشه از همه امکاناتش استفاده کرد

من با گوشيم متصل ميشم و از تمام امكانات استفاده مي كنم ، در كل هيچ فرقي با اتصال هاي ديگه نداره !!

گوشي من NOKIA 6220 classic هس

پهناي باند Kbps 921.6

سرعت دريافت (دانلود) : چرخش بين 15 تا 28

NOKIA 6220 classic

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول:
مشکلم:
شما راهی می شناسید؟
نه من الان خودم با گوشی وصل هستم نیازی به سیستم عامل نیست همه سایت ها را یاز می کنه

نه احتمالا منظورش با موبایل بوده

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش اول

اتصال به اینترنت بخش اول

setareharchitect عزیز با سلام

من مرحله به مرحله اونجوری که خودم وصل میشم رو بهت میگم. خودم هم وقتی که وصل میشم راحت میتونم ایمیلهام رو چک کنم. امیدوارم تو هم بتونی راحت به اینترنت کانکت بشی.
اول باید نرم افزار Nokia PC Suit رو نصب کنی. بعد با بلوتوث یا کابل به کامپیوتر وصل میشی و نرم افزار PC Suit رو باز میکنی. اونجا یه آیکن به شکل زیر هست که روش کلیک میکنی

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    70.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش دوم

اتصال به اینترنت بخش دوم

وقتی که روی اون آیکن کلیک کردی یه پنجره مثل شکل زیر باز میشه و پایین روی گزینه Configure کلیک میکنی:

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    50.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش سوم

اتصال به اینترنت بخش سوم

بعد از کلیک کردن یه پنجره دیگه باز میشه که یه منو انتخاب داره. از اون منو اسم اتصال به گوشیت رو انتخاب میکنی. اگه مودم دیگه ای نداشته باشی اونجا فقط یه گزینه وجود داره که مال گوشیت هست، بعد از انتخابش گزینه Next رو انتخاب میکنی.

پیوست ها

• 3.jpg
    3.jpg
    79.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

setareharchitect

عضو جدید
setareharchitect عزیز با سلام

من مرحله به مرحله اونجوری که خودم وصل میشم رو بهت میگم. خودم هم وقتی که وصل میشم راحت میتونم ایمیلهام رو چک کنم. امیدوارم تو هم بتونی راحت به اینترنت کانکت بشی.
اول باید نرم افزار Nokia PC Suit رو نصب کنی. بعد با بلوتوث یا کابل به کامپیوتر وصل میشی و نرم افزار PC Suit رو باز میکنی. اونجا یه آیکن به شکل زیر هست که روش کلیک میکنی
سلام
دوستم ممنون:gol:
مشکلی که دارم در رابطه با اینه که گوشیم سایت هایی که نیاز به یوزر و پسورد دارند رو باز نمی کنه در واقع باز می شن اما قسمتی که مربوط به وارد کردن یوزر و پسورد غیر فعاله
گوشیم 522 نوکیا منو و تمام امکاناتش مشابه 6600 نوکیا

GNMS

عضو جدید
اتصال به اینترنت بخش چهارم

اتصال به اینترنت بخش چهارم

بعد از اینکه Next رو زدی پنجره زیر باز میشه که تو این پنجره هم گزینه Configure the Connection Manually رو انتخاب میکنی و روی Next کلیک میکنی.

پیوست ها

• 4.jpg
    4.jpg
    28.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

setareharchitect

عضو جدید
;)
بدون اینکه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم مقصود بود
با استفاده از خود گوشی باشگاه اومدن رو عرض کردم

بالا