حقوق ماهیانه ت چقدر باشه راضی هستی؟

mohammad m

عضو جدید
رقمش مهم نیست فقط مقداری باشه که نیازهامو برطرف کنه

خوب همه همينو ميخوان كه نيازاشون برطرف بشه ولي مشكل اينجاست كه نياز شما رو ماهيانه يكي و دو ميليونم برطرف نمي كنه:gol:

من خودم در شرایط کنونی اگه شخصا حقوقم 400 تومن بود راضی می بودم ولی به شرطی که یه کاری باشه آدم انجام بده. پوسیدیم تو خونه!!!
550 600 کافیه..
مگه میخوام چی کار کنم؟ سفرهای برون مرزیم و می زارم وقتی وضع مالیم بهتر شد..:gol:

هي ميگم اين خانوما پر توقعند اينم تو اين تاپيك خودتون ببينيد مقايسه كنيد نظر آقايون با خانوما رو و بعد قضاوت كنيد:gol:

tirmah

عضو جدید
من تابستان ها کار میکنم چون دانشجوام الان 170 تومان است ماهانه اگر 250 بود خوب بود ولی نیازی ندرم فقط چون بیکار نباشم و سابقه اش میرم ولی خدایش همین کافیه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب همه همينو ميخوان كه نيازاشون برطرف بشه ولي مشكل اينجاست كه نياز شما رو ماهيانه يكي و دو ميليونم برطرف نمي كنه:gol:

هي ميگم اين خانوما پر توقعند اينم تو اين تاپيك خودتون ببينيد مقايسه كنيد نظر آقايون با خانوما رو و بعد قضاوت كنيد:gol:
اتفاقا من ادم قانعی هستم و اگرمجبورباشم با کمترین درامد زندگی می کنم تا کم کم شرایط بهتری پیداکنم

**mobarak**

عضو جدید
اگه حقوق من 1 ميليون تومن بود خيلي عالي ميشد عقده اي شدم
الان دو سه ساليه كه شاغلم حقوقم بين 600 تا 800 هزار تومن در نوسانه مردم و به 1 ميليون نرسيد البته انقد قسط دارم كه از مقدار هم چيزي برام نمي مونه

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
عزیزم من الان همین حقوق رو میگیرم .بعد از دو سال کار به اندازه چند ماه پس انداز دارم :D
تازه به قول بعضی از همکارهام من هنوز خرجی ندارم.

باز تا در خرج باز نشده یه دو سه میلیون به ما بده تا دم عید .... :w01:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه بین 1.5 تا 2 میلیون در امد داشته باشم قانعم اگه بیشتر هم با که بهتر

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمتون گرم رفقا
بابا خوش به حالتون :eek:
همه حرف از میلیون میزنند
من تو این موقعیت اگر یه کار پیدا کنم 500 دربیارم
27 تا ملغ میزنم 38 تا وارو میرم 41 هم پشتک
هرکی هم تو خیابون ببینم می بوسم :biggrin:

hamid_gofteman

عضو جدید
دمتون گرم رفقا
بابا خوش به حالتون :eek:
همه حرف از میلیون میزنند
من تو این موقعیت اگر یه کار پیدا کنم 500 دربیارم
27 تا ملغ میزنم 38 تا وارو میرم 41 هم پشتک
هرکی هم تو خیابون ببینم می بوسم :biggrin:

اینایی که از یه میلیون بیشتر می خوان خیلی باحالن!!!!:biggrin:

zahra aram

عضو جدید
الان دیگه واحد هزار جواب نمیده..... باید بری تو شغلایی که درامدشون میلیونیه....من اگه حقوقم 1میلیون به بالا باشه عالی میشه.....

Uchiha Itachi

عضو جدید
برای ی خانواده 4 نفره شهرستانی به نظرم 1.5 خوبه (البته به شرطی که خونه داشته باشن.)
برای یک فرد مجرد حدود 900 تومن به نظرم خوبه.

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
برا من که خونه و ماشینم میخوام:Dپایه حقوقیم 5 تمن باشه خوبه ولی خوب به 3 تمنم راضییم:redface:
بدون شوخی دوس دارم اولین حقوقم بالای 1 تمن باشه:(

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ای تاپیک مال دورانیه که سکه 100 تمن بوده :|
الان حقوق پایه طبق قانون کار 800 تمنه..حالا با 20 سال درس خوندن....2-3 تمن حقوق زیادی به نظر میرسه؟؟ ( البته به 1 تمنشم راضی هستیم ..خخخ والا)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقوق ماهیانه هر چقدر باشه ........آدم فکر میکنه بازم کم داره!
خداوند به همه ما صبر و قناعت عطا کند ........ان شاالله

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگه 5شنبه ها ساعت کاری کوتاه باشه و جمعه ها تعطیل، حداقل 1 میلیون.
با توجه به رشتم که کارها و مطالعات صحرایی هستش و نیاز داره چندین روز تو صحرا باشیم، حداقل 2 میلیون.

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به كمترين قانع ام
با شرايط كنوني ميشه ماهي 400
البته اگه پوله اجاره ندم
یه لحظه قیمت و خوندم جا خوردم.گفتم مگه داریم؟ مگه میشه؟:D
بعد دیدم مال پست مال 7 سل پیش.:biggrin:
خیلی دوست دارم بدونم الان به چه مبلغی قانع هستید؟

همه چیز بستگی به شرایط فعلی زندگی ما در حال حاضر و میزان توقع ما از سطح توانمون هست.
من به مبلغ حداقل 3 میلیون تومان فعلا قانع ام.
اما یه چیز بهم ثابت شده،آدم هر چقدر بیشتر چیزی و بدست بیاره به بیشتر از اون هم تمایل پیدا میکنه!:smile:

bookname98

عضو جدید
ﺳﻼﻡ. ﻣﻦ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻛﺎﺭﻱ ﻛﻪ ﺩاﺭﻡ ﺑﻪ ﺣﻘﻮﻗﻢ ﺭاﺯﻳﻢ. ﻭﻟﻲ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﭘﺎﻳﻪ ﺣﻘﻮﻗﻮ ﻣﻴﺪﻥ ﺑﻘﻴﺸﻪ ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺟﻤﻊ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﺑﺮاﻱ ﺭﻭﺯ ﻣﺒﺎﺩا ﺑﻬﻤﻮﻥ ﺑﺪﻩ.:biggrin:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
ﺳﻼﻡ. ﻣﻦ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻛﺎﺭﻱ ﻛﻪ ﺩاﺭﻡ ﺑﻪ ﺣﻘﻮﻗﻢ ﺭاﺯﻳﻢ. ﻭﻟﻲ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﭘﺎﻳﻪ ﺣﻘﻮﻗﻮ ﻣﻴﺪﻥ ﺑﻘﻴﺸﻪ ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ ﺟﻤﻊ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﺑﺮاﻱ ﺭﻭﺯ ﻣﺒﺎﺩا ﺑﻬﻤﻮﻥ ﺑﺪﻩ.:biggrin:

مثل بچه گیامون که پدر مادرا پولامونو جمع می کردن واسمون.......، مدیر شما هم.....

mohammadsunlight

عضو جدید
خب هر چی بیشتر بهتر

ولی اگه خییییییلییییی بخواد کم باشه، حقوق پایه ۴ تومن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی کشور ما زیاد به صداقت بها داده نمیشه توصیه می کنم وقتی این روش رو امتحان کنی که فرصت استخدام برای رشته ات زیاد باشه.
من موقعی این کار رو کردم هز جا که میرفتم مکانیک می خواستن. هنوز پروژ ام رو نداده بودم که توی یه شرکت دولتی استخدام شدم.
جالبه بودنین برای مصاحبه همین کاری که الان دارم. یکی از من اسم وزیر نیرو رو پرسید. ما توی دانشگاهمون وزیرها رو با اسم کوچیک می خوندیم. اون موقع اسم کوچیک وزیر نیرو که پرویز بود یادم میومد اما اسم فامیلشو نه. منم خیلی راحت به مصاحبه گرها گفتم پرویز
تا حدودی موافقم،مگه اینکه مصاحبه کننده خودش فردی ساده بوده باشه و باصداقت بجایی رسیده باشه.
یه لحظه قیمت و خوندم جا خوردم.گفتم مگه داریم؟ مگه میشه؟:d
بعد دیدم مال پست مال 7 سل پیش.:biggrin:
خیلی دوست دارم بدونم الان به چه مبلغی قانع هستید؟

همه چیز بستگی به شرایط فعلی زندگی ما در حال حاضر و میزان توقع ما از سطح توانمون هست.
من به مبلغ حداقل 3 میلیون تومان فعلا قانع ام.
اما یه چیز بهم ثابت شده،آدم هر چقدر بیشتر چیزی و بدست بیاره به بیشتر از اون هم تمایل پیدا میکنه!:smile:

انسان به طور فطری که به کم قانع نیست.
هر قدر باشه بیشترش را می خواد...
بهتر بگی آدمیزاد تا انسان.
حقوق ماهیانه هر چقدر باشه ........آدم فکر میکنه بازم کم داره!
خداوند به همه ما صبر و قناعت عطا کند ........ان شاالله
;)
بنظرم کسی که یادنگیره قناعت پیشه کنه همواره درعذابه.