نظرات بچه های IT در مورد خانم طاهری

aminwxy

عضو جدید
بچه های IT و کامپیوتر از خانم طاهری خیلی ناراضی هستند ، خیلی ها می گن ایشون اصلا سواد راست و درستی نداره و به قول معروف چیزی بارشون نیست،بعضی ها هم به شیوه ی تدریسشون گلایه دارن که ایشون از روی جزوه ای پای تخته می نویسن و می رن
بعضی ها هم به خاطر عملی کار نکردن درسهای مثل برنامه سازی و ... گلایه دارن
نظر شما چیه؟
البته من از روزی می ترسم که خانم طاهری بخوان ساختمان داده رو درس بدن!!!!!!!

nazi_F

عضو جدید
نظر شخصی!

نظر شخصی!

بچه های IT و کامپیوتر از خانم طاهری خیلی ناراضی هستند ، خیلی ها می گن ایشون اصلا سواد راست و درستی نداره و به قول معروف چیزی بارشون نیست،بعضی ها هم به شیوه ی تدریسشون گلایه دارن که ایشون از روی جزوه ای پای تخته می نویسن و می رن
نظر شما چیه؟

سلام
اتفاقا عکس این قضیه هستش.
اون بچه ها کی بودن که اطلاعات غلط بهت دادن!!
البته نظرات مختلف هستش.
برو سر کلاسشون بشین به عنوان مهمان تا متوجه شید.

hunny

عضو جدید
نظر شما چیه؟

سلام این یکیو خوب اومدی البته معلومه وقتی خانم مدیر گروه باشه هرجور دلشون بخواد رفتار میکنن کی میتونه بهش بگه بالا چشت ابرو.

hunny

عضو جدید
سلام
اتفاقا عکس این قضیه هستش.
اون بچه ها کی بودن که اطلاعات غلط بهت دادن!!
البته نظرات مختلف هستش.
برو سر کلاسشون بشین به عنوان مهمان تا متوجه شید.

سلام از عجایبه که یکی پیدا شد با ایشون موافق باشن ما هم خوشحال میشیم طاهری با یکی تو این دانشگاه بسازه اولین نفری هستی که از ایشون راضیه!!!!!!!!

elhamgh6666

عضو جدید
آره چی شده 1 طرفشو گرفته.گمونم از اونایی هستی که طاهری با شیر یا خط پاست کرده:w07:.دوست دارم تو روش بگم برو بمیر طاهری:w00:.والا من موندم چطور دهقان اینو به همسری گرفته:w05:.اینگار داره به یه مشت بچه ابتدایی درس میده.خرفت،کودن:w39: