ورودیهای جدید هر سوالی دارین بپرسین! یکی پیدا میشه جواب بده

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای واریز شهریه، بانک ملت داخل دانشگاه بدون مشکل این کار رو انجام میده، ولی جاهای دیگه بخش نامه اومده که اجازه ندهند.

تازه وارد

عضو جدید
در مورد دانشگاه

در مورد دانشگاه

دیدم بحث دانشگاه و خوب و بد بودنهاش داغ بوده گفتم تا از حرارتش کم نشده به کسانی که قراره دانشگاه علوم تحقیقات رو انتخاب کنن بگم هر انتظاری نسبت به دانشگاه دارید رو از ذهنتون پاک کنید و بذارید اون مکانی رو که قبول شدید حالا این دانشگاه یا هر جای دیگه خودش تعریف بشه هر کسی یه جوری می بینه اینجا با وجود محیط زیبایی که داره ولی با فکری که نسبت بهش دارید زمین تا آسمون متفاوته پس خودتون بگردید دنبال خواسته هاتون تا زشتیهاش ناامیدتون نکنه ...
پس خواسته هاتون رو بشناسید و خودتون برید دنبالش و به انتظار دانشگاه نشینید چون اون موقع است که دیگه همه چیز سخت و دانشگاه آزار دهنده میشه .... :cry:

copperfield

عضو جدید
سلام...من امروز رفتم پول پرداخت کردم...مثل اینکه واسه علوم تحقیقات استثنا قایل شدند...جون من که تو بانک بودم زنگ زدن بهشون گفتن شهریه علوم تحقیقاتو بگیرید...پس توشهر هم میشه پرداخت کرد...نیازی به رفتن دانشگاه نیست

hunny

عضو جدید
ممنون. ولی اونجا خونه گرونه
جاهای نزدیک به تاچارا که ترافیک نباشه کجاست دیگه؟
یه سوال ولی منظوری ندارم:
میخواستم ببینم کلاسا در اونجا مختلطه یا دختر و پسر جداست؟
این که میگم منظوری ندارم واسه اینه که خودم با دومی موافقم

سلام کلاس ها مختلط هستن به جز چندتا از عمومی ها:)

irainian

عضو جدید
سلام من می خوام این ترم مخازن بخونم ایا در این دانشگاه به درد می خوره استاداش کار به بزرگیش ندارم

F87

عضو جدید
انجا اغلب برق ، IT وکامپیوتر هستند شما باید از بچه های نفت و مواد توی وبلاگ های خودشون کمک بگیرید.موفق باشید...

M☼HAMMAD

عضو جدید
تا زه اومدم در ضمن ریاضی کاربردی سراسری شیراز نیز قبول شدم
آهان
اشتباه شد
فکر کردم میخوای درس مخازن بخونی، نگو که رشتت مخازن هست
ریاضی کاربردی عملا به درد نمیخوره، پس بیا همینجا
من حفاری استخراج میخونم، با توجه به اینکه درس های تخصصی زیادی نگذروندم، نمیتونم نظری بدم در مورد اساتید دروس تخصصی رشته نفت
اما از اونجایی که دانشگاه پشتوانه مالیش خوبه و باید آزمایشگاه های جدید و ... بزنن، به نظرم رشته خوبی باشه در علوم تحقیقات

trail

عضو جدید
کمک

کمک

1-سلام دوستان من امسال مهندسی عمران خاک علوم تحقیقات قبول شدم.میخواستم دوستان منو راهنمایی کنن که این رشته توی این دانشگاه چطوره؟منظورم اینه که این رشته توی این دانشگاه مالی هست یا نه؟و اینکه توی عمران خاک کدوم کلاسا مختلط و کدوم کلاسا جدا هست؟ممنون میشم اگر کسی یه توضیحی بده آخه من اطلاعات درستی ندارم.
2-راستی یه سوال دیگه دارم اونم اینه که به نظر شما این دانشگاه از لحاظ علمی و سطح بهتره یا دانشگاه آزاد بوشهر واحد عالی شهر اگر کسی میدونه بگه.مرسی

آخرین ویرایش:

تازه وارد

عضو جدید
1-سلام دوستان من امسال مهندسی عمران خاک علوم تحقیقات قبول شدم.میخواستم دوستان منو راهنمایی کنن که این رشته توی این دانشگاه چطوره؟منظورم اینه که این رشته توی این دانشگاه مالی هست یا نه؟و اینکه توی عمران خاک کدوم کلاسا مختلط و کدوم کلاسا جدا هست؟ممنون میشم اگر کسی یه توضیحی بده آخه من اطلاعات درستی ندارم.
2-راستی یه سوال دیگه دارم اونم اینه که به نظر شما این دانشگاه از لحاظ علمی و سطح بهتره یا دانشگاه آزاد بوشهر واحد عالی شهر اگر کسی میدونه بگه.مرسی

در مورد سوالاتون فقط در مورده یک قسمتش می تونم نظر بدم مابقی به عهده ی دوستان عمرانی است ...
در مورد مختط بودن کلاسها این جوری بگم دروسی که با رشته های دیگه از جمله برق و فناوری اطلاعات مشترک است مختلطه البته به استثنای یه سری از درسای عمومی اسلامی اما دروس تخصصیتون چون تا به حال رشته ی عمران فقط برای آقایون بوده قاعدتا جداست ....

M☼HAMMAD

عضو جدید
درود
دوستان 1 سوال ...
از کی بریم دانشگاه ؟
1 مهر که 4 شنبه هست، احتمالا شروع کلاس ها رو دانشگااه از 4 مهر میزنه
ههف اول هم که معمولا کسی نمیره
یعنی از 11 مهر میریم دانشگاه ؟ :دی

IranianWay

عضو جدید
درود
دوستان 1 سوال ...
از کی بریم دانشگاه ؟
1 مهر که 4 شنبه هست، احتمالا شروع کلاس ها رو دانشگااه از 4 مهر میزنه
ههف اول هم که معمولا کسی نمیره
یعنی از 11 مهر میریم دانشگاه ؟ :دی
درود
میگفتند 4 مهر ماه آغاز می شود.:w24:

hunny

عضو جدید
همه کلاس ها که اینجوری نیست من یادمه ترم اول از روز دوم کلاسامون تشکیل شد و اکثر بچه ها غیبت خوردن بستگی به استادتون داره.

M☼HAMMAD

عضو جدید
همه کلاس ها که اینجوری نیست من یادمه ترم اول از روز دوم کلاسامون تشکیل شد و اکثر بچه ها غیبت خوردن بستگی به استادتون داره.
مرسی
کدوم استاد این کار رو کرده که مثل بچه آدم بریم سر کلاسش ؟ :دی

behrouz13533

عضو جدید
سلام بچه ها كي ميدونه چندتا گرايش شيمي امسال به اين دانشگاه اومده ؟
ايا كلاس هاس بچه هاي نفت با شيمي تو بعضي درس ها مثل شيمي عمومي يكي هست ؟

M☼HAMMAD

عضو جدید
سلام بچه ها كي ميدونه چندتا گرايش شيمي امسال به اين دانشگاه اومده ؟
ايا كلاس هاس بچه هاي نفت با شيمي تو بعضي درس ها مثل شيمي عمومي يكي هست ؟
درود
جواب سوال اول رو نمیدونم
اما در مورد سوال دوم، بله، درس های مشترک داریم ما نفتی ها با شیمی ها

behrouz13533

عضو جدید
من خودم نفت قبول شدم ولي از مسؤل ثبت نام سوال كردم گفت 10تا گرايش شيمي گرفته امسال

behrouz13533

عضو جدید
از بچه ها كسي ورودي بهمن ماه رشته شيمي داريم امسال ؟
اگه كسي ميدونه بگه لطفا!!!

M☼HAMMAD

عضو جدید
از بچه ها كسي ورودي بهمن ماه رشته شيمي داريم امسال ؟
اگه كسي ميدونه بگه لطفا!!!
100 خواهیم داشت ...
نمیدونم خود دانشگاه از بهمن گفته بیان یا نه، امادانشگاه هم که نگه، هر ساله تعدادی ورودی بهمن خواهیم داشت
چطور مگه ؟!

behrouz13533

عضو جدید
اخه 10 تا گرايش شيمي گرفته ! فكر نكنم همشمون ورودي مهر باشن
حتما تعدادي از اين بچه هاي شيمي از بهمن ميان
درست نميدونم
اگه كسي ميدونه بگه plz

M☼HAMMAD

عضو جدید
اخه 10 تا گرايش شيمي گرفته ! فكر نكنم همشمون ورودي مهر باشن
حتما تعدادي از اين بچه هاي شيمي از بهمن ميان
درست نميدونم
اگه كسي ميدونه بگه plz
من در مورد شیمی چیزی نمیدونم

10 تا رو اغراق کردید یا واقعا 10 تا گرایش شیمی آورده ؟؟؟

behrouz13533

عضو جدید
بچه ها حذف و اضافه كي هست ؟
يه انتخاب واحدي كردن كه 6 روز هفته كلاس دارم ! ميخوام ساعت هاشو عوض كنم !
كسي ميدونه چه روزي هست ؟
ميشه تا اونوقت نريم كلاس ؟

IranianWay

عضو جدید
كسي ميدونه چه روزي هست ؟
اگر متوجه شدید کی هست لطفا در اینجا اعلام کنید .

M☼HAMMAD

عضو جدید
تاریخ رو نمیدونم، اما اگر اطمینان دارید که میتونید روزها و استاد هاتون رو عوض کنید، آره، کلاس نرید، اما بگر استادتون حضور غیاب کنه و شما هم مجبور شین آخر کار با همون استاد بر دارید، غیبت میخورید

موفق باشید

hunny

عضو جدید
اگر متوجه شدید کی هست لطفا در اینجا اعلام کنید .

كسي ميدونه چه روزي هست ؟

معمولا یه هفته بعد از تشکیل کلاس ها حذف و اضافه است اگه برین بهتره تا استاداتون رو بشناسین بعد اگه راضی نبودین حذفش کنید

farnaz_nx_ooo

عضو جدید
من 3 سال دبیرستان تجربی خوندم .مهندسی معماری آزاد مشهد قبول شدم.می خوام ببینم چند ترم ممکنه به مشکل درسی بربخورم و کدوم درسا برام سخت می شه؟ ریاضی فیزیک پیش رو هم جزو واحدام گذاشتن.
البته بگم که کارای هنریم بدک نیست و حوصله ام زیاده.اهل نقاشی و جفنگ بازی هم هستم.اگه جوابمو بدین ممنون میشم.

hunny

عضو جدید
من 3 سال دبیرستان تجربی خوندم .مهندسی معماری آزاد مشهد قبول شدم.می خوام ببینم چند ترم ممکنه به مشکل درسی بربخورم و کدوم درسا برام سخت می شه؟ ریاضی فیزیک پیش رو هم جزو واحدام گذاشتن.
البته بگم که کارای هنریم بدک نیست و حوصله ام زیاده.اهل نقاشی و جفنگ بازی هم هستم.اگه جوابمو بدین ممنون میشم.

سلام دوست عزیز دانشگاه ما معماری نداره اگه این سوالتون رو قسمت مهندسی معماری بپرسین بهتر جواب میگیرید

فکر کنم 2.3 ترم اول با ریاضی فیزیک سر و کار دارین اگه بخونید مشکل چندانی پیش نمیاد .