چقدروفادرخواهیدبود

Atena-t67

عضو جدید
به اعتقاد تان. باورها یتان. عشقتان. ایمانتان.به خود تان. وطن... به شهدا و یا.... چقدر وفادارخواهید بود
اونقدر وفا دارم که نگو ;)ولی یه مشکلی وجود داره!وقتی به زور چماق:confused:بیان وسط بازم میتونم همین حرفو بزنم یا نه.

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اعتقاد تان. باورها یتان. عشقتان. ایمانتان.به خود تان. وطن... به شهدا و یا.... چقدر وفادارخواهید بود

من نميتونم به كسي قول صد در صد بدم... به چيزي كه از قبل در اعتقاد و باورم گنجيده ...هميشه سعي ميكنم وفادار بمونم. ولي به اعتقادي كه بعد ها تو زندگيم ايجاد بشه ممكنه كمي سست و كم توجه بمونم.
البته اينايي كه نوشتيد همه از روز اول تو گوشمون نجوا شده وتو گوشت و خونمون رسوخ كرده و بي اعتقادي به اونها غير ممكن هست... خاك شهيد ودين موضوعات غير قابل گذشتي هستند و هميشه مهم بوده برامون..
ممنون

eng_beshak

عضو جدید
به نظر من همه اینا که میگی کشکه چون یه زمونی من حتی جونمو میدادم برا بعضی از اینا اما روزگار بازی بدی با ما میکنه وبه ما یاد میده که بگی آره اما به نه فکر کنی

اريايي

عضو جدید
بستگي داره .. من تا جايي كه بشه وفادارام ولي بايد حتما مقابلم بهم ثابت شه ..حال اون مقابل هر چي مي تونه باشه !!!!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
وفاداری ازحصلتهای انسانیست ایکاش همه به این خصلت اراسته باشیم

sara-afshar777

عضو جدید
وفاداری ازحصلتهای انسانیست ایکاش همه به این خصلت اراسته باشیم
سعی می کنم بجای فریاد درون خودم وفادار باشم به هر چیزی که خوبه به هر چیزی که مقدس
به هر چیزی که باعث ارزش افزوده انسانیت بشه
خیلی سخته
شریف بودن تو این دوره زمونه خیلی سخته ..نه؟

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از اون آدمای به شدت وفادارم!!!!!!!!! اینو حس کردم خودم.مخصوصا اگه از طرف مقابلم وفاداری ببینم.......

Hengameh IT

عضو جدید
منم هميشه يه اعتقادات و باور هام وفادار بودم و هستم و خواهم بود

Thais

عضو جدید
بی وفایی بی وفایی دل من از غصه داغونه ..........دیگه کجا آدم وفادار پیدا میشه؟؟؟

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمی که از وفا بویی نبرده باشه که جزو انسان نیست

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا درست باشند تا پای جان بهشون وفادارم و ازشون حمایت میکنم

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهي جهان در كف اقبال تو باشد خواهان كسي باش كه خواهان توباشى

• Like
واکنش ها: nma

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد يه كوچولو بهش وفادار باشم . البته اگه ارزشش رو داشته باشه .

mohammad m

عضو جدید
همه ي اونايي كه گفتن تا ابد، براي هميشه تا پاي جون و از اين حرفها ، وسط راه جا زدن و بي وفايي پيشه كردن
ترجيح ميدم تو اين اوضاع من چيزي نگم تا حداقل من ديگه آبروي اون اندك وفادار هاي واقعي رو نبرم

mohammad m

عضو جدید
اينجا ادم وفادار پيدا نميشه نبود ؟
تا ابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

بالا