مبارزه با بدحجابي - از نگاه دوربين مخفي....!!!!!!!!!!!

سـعید

مدیر بازنشسته

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای شیطون!!!!!
کار خودتو کردی....
ولی از حرکتت حوشم اومد...آبرین

felor

عضو جدید
هـــــــــــــــــــــی.... منم یه عالمه گرفتن...
نظری ندارم....!!!!!
تازه از اون جای که دختر یکی از دوستای بابامو گرفتن بعدم اه ههه...!!!!
بابام گفت هر وقت گرفتنت زنگ میزنی، نمیری تا من بیام اونجا...دو سه ارم کارم به جیغ و هواار کشیده تا بابام و وکیلش بیان!!!

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
هــــــــی
جالب اینه که مثلا میگن مانتوت کوتاس
بعد خودشون مجوز ورود مانتوهای کوتاه رو به بازار میدن و هرمغازه ایی میری مانتوها کوتان

felor

عضو جدید
هــــــــی
جالب اینه که مثلا میگن مانتوت کوتاس
بعد خودشون مجوز ورود مانتوهای کوتاه رو به بازار میدن و هرمغازه ایی میری مانتوها کوتان
آآآره..االن البته پش ویترین اکثر مانتو فروشی هامانتوهای بلند گذاشتن!!!!!

felor

عضو جدید
اینجا که پشت ویترینشم کوتاس
من ماه پیش مشهد بودم...آره دیدم...
اما تهران نه...البته فقط پشت ویترین مانتو بلندهست...1مدل در رنگهای مختلف!!! تو که میری 99% کوتاهه!!!
البته من یه مانتو خانومانه این ترم گرفتم..!! دیروز حراست ازم تقدیر و تشکر کرد!!!!!!

عضو جدید
من ماه پیش مشهد بودم...آره دیدم...
اما تهران نه...البته فقط پشت ویترین مانتو بلندهست...1مدل در رنگهای مختلف!!! تو که میری 99% کوتاهه!!!
البته من یه مانتو خانومانه این ترم گرفتم..!! دیروز حراست ازم تقدیر و تشکر کرد!!!!!!

حراست ما با خودشونم مشکل دارن....هفته پیش یه مانتو کوتاه قرمز چارخونها ( از اینا که مدل پیرهم مردونس...نه خیلی کوتاها) پوشیده بودم از جلوشونم رد میشدم به من گیر نمی دادن. بعد دیروز همون اول صبح تاااااازه به این نتیجه رسیدن کوتاس....ملنگن بخدا!!!!‌

جوجه سرامیکی

عضو جدید
اونوقت قبل از اینکه انقلاب بشه و بیاین روی کار میگفتن حجاب آزاده.وقتی مملکت برپایه دروغ ساخته شه.....

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعااااااااااااااااا که یعنی فقط مشکلمون اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه من شنیدم وقتی اینا رو میگیرن مثل قاتلا یه شماره میدن دستشو ن واز نیمرخ و تمام رخ ازشون عکس میگیرن
!!!!!!!
فقط به خاطره یه مانتوی کوتاههههه !!!!!

R o o z b e h

عضو جدید
حراست ما با خودشونم مشکل دارن....هفته پیش یه مانتو کوتاه قرمز چارخونها ( از اینا که مدل پیرهم مردونس...نه خیلی کوتاها) پوشیده بودم از جلوشونم رد میشدم به من گیر نمی دادن. بعد دیروز همون اول صبح تاااااازه به این نتیجه رسیدن کوتاس....ملنگن بخدا!!!!‌
حراست دانشگاه ما کم کم داره به پسرا هم گیر میده!!
اینا دیگه کین بخدا!!:surprised:

felor

عضو جدید
برن بمیرن...
من که 100 دفعه هم بگیرنم طبق میل و سلیقه خودم لباس میپوشم

dynt

عضو جدید
بعد دوستایی که اطلاع دارن...
اگر دختر و پسری رو با هم بگیرن چیکار میکنن؟