پس این چی؟!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هییی اخه لامصب به همون اندازه که بهمون داده به همون اندازه هم نداده .. ادم اونوری که فکر کنه شاکی میشه از اینور فکر کنه شاکر

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه آدمی به اون چیزی که داره اهمیت نمیده و بیشتر دنبال نداشته هاش میره و همیشه ضرر میبینه

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
.................................................. ..........

.................................................. ..........

ممنون .......................

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون جالب بود و جالبتر این که وقتی این تایپیک و گذاشتم به ساعت نکشید که قفلش کردن به خاطر تکراری بودن....

FARSHAD looloo

عضو جدید
خیلی زیبا بود :(
آدم یه بار هم در روز به بعضی مسائل فکر کنه خیلی موفقه! این تاپیک باعثش شد من امروز یه خورده فکر کنم :)

SHELLBY

کاربر بیش فعال
عدم رضایت ،میل به پیشروی یا به قول معروف" ناشکری " جزء خصلت ذاتی انسانه. موردی که انسان باهاش خلق میشه. نمیتونید تغییرش بدید.مثل ماهی که در آب زندگی میکنه!
این تصاویری که گذاشته شد نمودی از جنبه منفی این خصلت در بعد شخصی انسانه.( عجب نطقی کردم)
این تصاویر ممکنه الان من و شما رو تحت تاثیر قرار بده ولی دو روز دیگه همون آش و همون کاسه...
اینم در نظر بگیرید که اگر این خصلت در وجود انسان نبود، من و شما الان تو غار نشسته بودیم.

amin.en

عضو جدید
خیلی خیلی قشنگ بود...
روزی لقمان به پسرش گفت امروز به تو 3 پند می دهم که کامروا شوی. اول اینکه سعی کن در زندگی بهترین غذای جهان را بخوری! دوم اینکه در بهترین بستر و رختخواب جهان بخوابی ! سوم اینکه در بهترین کاخها و خانه های جهان زندگی کنی !!! پسر لقمان گفت ای پدر ما یک خانواده بسیار فقیر هستیم چطور من می توانم این کارها را انجام دهم؟ لقمان جواب داد : اگر کمی دیرتر و کمتر غذا بخوری هر غذایی که میخوری طعم بهترین غذای جهان را می دهد . اگر بیشتر کار کنی و کمی دیرتر بخوابی در هر جا که خوابیده ای احساس می کنی بهترین خوابگاه جهان است . و اگر با مردم دوستی کنی و در قلب آنها جای می گیری و آنوقت بهترین خانه های جهان مال توست.....

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی قشنگ بود... روزی لقمان به پسرش گفت امروز به تو 3 پند می دهم که کامروا شوی. اول اینکه سعی کن در زندگی بهترین غذای جهان را بخوری! دوم اینکه در بهترین بستر و رختخواب جهان بخوابی ! سوم اینکه در بهترین کاخها و خانه های جهان زندگی کنی !!! پسر لقمان گفت ای پدر ما یک خانواده بسیار فقیر هستیم چطور من می توانم این کارها را انجام دهم؟ لقمان جواب داد : اگر کمی دیرتر و کمتر غذا بخوری هر غذایی که میخوری طعم بهترین غذای جهان را می دهد . اگر بیشتر کار کنی و کمی دیرتر بخوابی در هر جا که خوابیده ای احساس می کنی بهترین خوابگاه جهان است . و اگر با مردم دوستی کنی و در قلب آنها جای می گیری و آنوقت بهترین خانه های جهان مال توست.....
ممنون دوست من خیلی قشنگ بود

BaBak.Turk

اخراجی موقت
یه ضرب المثل لاتین آمریکای جنوبی میگه:

داشته های تو الماس های گرانبهای تو هستند.

برای زندگی باید مبارزه کرد و به خواسته ها مون رسید اونموقع هست که میدانیم زندگی چقدر شیرین هست.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا به خاطر همه چیزایی که دارمو ندارم ازت ممنونم
میدونم اگه چیزیم ندارم یا لیاقتشو نداشتمو ندارم یا حکمتته