رابطه موسيقي وشخصيت افراد

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاقه به انواع موسيقي، نشان دهنده شخصيت افراد است. به گزارش پايگاه اينترنتي عرب آنلاين ، محققان انگليسي گفتند يك چهارم علاقمندان به موسيقي كلاسيك به استعمال دخانيات علاقمندند.

ادريان نورث از دانشگاه انگليسي ليسيستر گفت: بين علاقه به موسيقي و شيوه زندگي افراد، ارتباط ناگسستني وجود دارد.

كساني كه به سبك موسيقي "هيپ هاپ" و رقص علاقه دارند كم دين اند و درجه آگاهي آن ها از محيط اطراف بسيار اندك است. پنجاه درصد اين افراد نيز اقرار كردند زماني در زندگي خود، جنايتي انجام داده اند.

دوستداران موسيقي آرام نيز كمتر نوشيدني هاي الكلي مي خورند و در فعاليت هاي خيرخواهانه و عام المنعفه شركت مي كنند.

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که الان خیلی وقته ثابت شده, من از رپ و اروم خوشم میاد با پاپ , اینا یعنی چی ؟؟؟ چجور ادمی می تونم باشم؟؟ خودم که میگم شاااااااادم:biggrin:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آبجی آتوسا ممنون من سیستم امتیاز دهیم خراب شده ، همینجا ازتون تشکر می کنم.

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتی بقیه سبکای موسیقی چی؟
اون که گفتی یعنی چه ؟
:D

taravat_tree

عضو جدید
اوهوم . بقیش چی ؟ مثلا جاز ... موسیقی به این باحالی رو از قلم انداختی ؟

در ضمن من یه مثال نقض هم پیدا کردم !!!!:cool:
خود من ..
به موسیقی کلاسیک علاقه مندم ( به خصوص موزارت و ویوالدی !!! ) ولی از دخانیات و امثالهم متنفرم .... :w05:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چه می دونم بقیه اش چیه

همین 4تا رو هم از یه سایت کش رفتم

taravat_tree

عضو جدید
آخی ! نازی !
ببخشید تنها گیرت آوردیم ، ریختیم سرت !!!!
به هر حال ... کم یا زیاد مهم نیست .... دستت درد نکنه . :w27:
فقط دیگه تکرار نشه ! :w39:

shokraneh.28

عضو جدید
علاقه به انواع موسيقي، نشان دهنده شخصيت افراد است. به گزارش پايگاه اينترنتي عرب آنلاين ، محققان انگليسي گفتند يك چهارم علاقمندان به موسيقي كلاسيك به استعمال دخانيات علاقمندند.

ادريان نورث از دانشگاه انگليسي ليسيستر گفت: بين علاقه به موسيقي و شيوه زندگي افراد، ارتباط ناگسستني وجود دارد.

كساني كه به سبك موسيقي "هيپ هاپ" و رقص علاقه دارند كم دين اند و درجه آگاهي آن ها از محيط اطراف بسيار اندك است. پنجاه درصد اين افراد نيز اقرار كردند زماني در زندگي خود، جنايتي انجام داده اند.

دوستداران موسيقي آرام نيز كمتر نوشيدني هاي الكلي مي خورند و در فعاليت هاي خيرخواهانه و عام المنعفه شركت مي كنند.
موسیقی سنتی ایران چی؟!
من عاشق گروه شمسم و رستاک!