◀ درخواست های شما ...

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
لطفا در این تاپیک هر گونه در خواستی رو در زمینه ی مدیریت کیفیت و بهره وری دارین بپرسین و برای بقیه درخواست ها به دنبال زیر تالار مربوطه و تاپیک مربوطه بگردین.
به هر گونه درخواستی رو که در تاپیکی غیر این عنوان شه پاک میکنم و به فرد خاطی اخطار میدم
با احترام

manager66

عضو جدید
مقاله لازم !!!!

مقاله لازم !!!!

بچه ها اگر مقالاتی به روز با موضوعات زیر دراختیار دارید برایم قرار بدهید . خیلی بهش احتیاج دارم :cry:
FMEA- ISOTS - QFD - EFQM - Productivity
اگر سایت هایی را هم که درمورد این موضوعات مطالب خوبی دارن میشناسین لطفا لینکشون را برام بذارین

باران474

عضو جدید
درخواست مطلب

درخواست مطلب

سلام خدمت دوستان عزیز::gol:

من در حال انجام یک پروژه در زمینه نمودارهای کنترل کیفیت هستم . اگر کسی درارتباط با نمودارهای pوnpوcوu مطلبی داره لطفا برای من ارسال کنه . با تشکر فراوان rahmanvand@yahoo.com

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

sszz23

عضو جدید
بچه ها اگر مقالاتی به روز با موضوعات زیر دراختیار دارید برایم قرار بدهید . خیلی بهش احتیاج دارم :cry:
اگر سایت هایی را هم که درمورد این موضوعات مطالب خوبی دارن میشناسین لطفا لینکشون را برام بذارین

FMEA= www.iso9001.mihanblog.com/post/12
ESOTS=www.iso9001.mihanblog.com/post/8
QFD=www.ieir.ir/post/172
EFQM=www.iepu.ir/post/162
Productivity=www.system.parsiblog.com/Archive41250.htm

ramin92003

عضو جدید
Theory of Constraints Lean Six Sigma (TLS)ابزار

Theory of Constraints Lean Six Sigma (TLS)ابزار

سلام
در مورد TLS(Theory of Constraints Lean Six Sigma) که ترکیبی از تئوری محدودیتها و تولید ناب و شش سیگما است و ابزار جدیدی در کنترل کیفیت است اگر دوستان اطلاعاتی ویا مقاله ای در این مورد دارند ممنون میشوم قرار دهید
متشکرم.

sarajo0oniii

عضو جدید
با سلام، لطفا درمورد ايزو 10018 درباره مديريت خدمات مشتري اگه كسي مطلبي داره برام بذاره اينجا.ممنون ميشم.

industrial en

عضو جدید
سلام
کسی ماتریس تطبیقی 9001 isoو 10006 isoرو نداره؟
یا میتونی روابط این دو رو توضیح بده؟

علی کریمی

عضو جدید
سلام

سلام

در یک منطقه فوق العاده استراتژیک ایران می خوام مرکز ارائه خدمات فنی،مهندسی ، مدیریتی راه اندازی کنم امکاناتم دفتر کار ، شرکت ثبت شده و مجوز تآسیس می باشد . حالا کی حاضر باهام همکاری کنه ؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
در یک منطقه فوق العاده استراتژیک ایران می خوام مرکز ارائه خدمات فنی،مهندسی ، مدیریتی راه اندازی کنم امکاناتم دفتر کار ، شرکت ثبت شده و مجوز تآسیس می باشد . حالا کی حاضر باهام همکاری کنه ؟
تو نیاز مندی ها بزن تاپیکتو گلم

tigerman_h

عضو جدید
سلام :gol:
لطفاً بیشتر توضیح بدید..
کجاست؟ شرایطش چیه؟ شرح وظایف، محاسن، تسهیلات و ... ؟؟؟

saatchi

عضو جدید
سلام من مقاله ندارم اما كتاب مي تونم معرفي كنم بدردتون مي خوره ؟

bercot

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوستان
در مورد مدل کانو اطلاعات میخام.
با تشکر

kj5

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
من دانشجو هستم
جهت اجرای یکی از پروزه های درسی نیاز به دستورالعملهای ISO9001 V در قسمت نت هستم همچنین اگر روش اجرایی از کارخانه ای هم دارید متشکر می شوم برام ارسال کنید
با تشکر

mo30ya

عضو جدید
سلام
من نیاز به یک جزوه کنترل کیفیت دارم وممنون می شم برام بذارید.

golestane

عضو جدید
QFD

QFD

دوستان رشته من طراحي صنعتي هستش، براي انجام تحقيقي بايد از روش QFD استفاده كنم، اگر امكانش وجود داره هرگونه كتاب، جزوه، مقاله ونرم افزار كه بتونه به من كمك كنه رو معرفي كنين، بسيار سپاسگزار مي شم.

lili1122

عضو جدید
ببخشید گویا اشتباه اومدم...
حالا که اومدم..:
سلام ، خدا قوت..

soufian

عضو جدید
درخواست کمک در خصوص انجام پروژه شش سیگما

درخواست کمک در خصوص انجام پروژه شش سیگما

لطفاً کسانی که در خصوص انجام پروژه شش سیگما آشنایی دارند، من را رهنمایی بفرمایند.
ممنون

najmeh saeedi

عضو جدید
تقاضای کمک خیلی فوری

تقاضای کمک خیلی فوری

پروه اجرایی درمورد QFD اگه کسی داره میشه در اختیار من قرار بده؟

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل کیفیت آماری

کنترل کیفیت آماری

سلام بچه ها
با توجه به اینکه کنترل کیفیت به آزمون اضافه شده میخواستم نظراتمونو به اشتراک بذاریم راجع به منابع یا کلاسای این درس.
من خودم میرم کلاس دکتر سقایی خیلی عالیه و جزوه هم داره ایشون که فوقالعاده س.
www.ienetwork.ir

ie222

عضو جدید
continuous sampling plans

continuous sampling plans

سلام دوستان
اگه کسی اطلاعات یا تجاربی راجع به continuous sampling plans یا "طرح های نمونه گیری پیوسته" و نحوه انتخاب و استفاده اونا داره اینجا بزاره تا همه ازش استفاده کنن

ie222

عضو جدید
ممنون از تجاربتون
بابا این همه مهندس صنایعه کار کشته اینجا هست! جواب بدین دیگه

s-bahrami

عضو جدید
از کسانیکه در مورد پوکا یوکه اطلاعات دارند برای پروزم کمک کنن

از کسانیکه در مورد پوکا یوکه اطلاعات دارند برای پروزم کمک کنن

با سلام خدمت کاربران عزیز بهم کمک کنید. مقاله یا سایتی که در مورد پوکا یوکه (سیستم های خطا ناپذیر کننده)بهم معرفی کنید

NAHID.699

عضو جدید
شاید ابن به دردتون بخوره .:warn:

پیوست ها

• ISO19011-2002.rar
    650.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • iso & quality.pdf
    423.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

HM6111

عضو جدید
ترجمه

ترجمه

من چند تا متن اینگلیسی (مدیریت کیفیت) دارم برای ترجمه کردن یه چند خطشو متوجه نمیشم معنی شو اگر توی ترجمه کمکم کنید لطف بزرگی در حق من کردین

What they found is that the places that are hitting 5 on these questions are stellar environments. The correlation was very, very high

This falls right into line with treating your people and salespeople like customers. Customers need certain elements of support concerning the goods or services that they purchase from you. Your people also need this support

So it's not just having this pleasant, cushy environment.

it's still left to the individuals. You can keep an eye on the interpersonal dynamics between and amongst various people.

They'll temper what you come up with

amir_itc

عضو جدید
مدیریت کیفیت و بهره وری

مدیریت کیفیت و بهره وری

با سلاممن لیست کتب و منابع فارسی در ارتباط با درس مدیریت کیفیت و بهره وری رو میخوام با تشکر

بالا